srpskinacionalisti.com

Избори 2019

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 4034
Приступио: мај 2012

Re: Избори 2019

Порука Зорад 12.2.2019. 14:42

Да није у либели у којој је навикао да буде није, али мислим да је још увек опет далеко од тога да је озбиљно уздрман.
Не свиђа ми се што се грађанерска екипа пробила на чело протеста и не скида се. Ови из Народне су пре две три недеље имали неки вербални напад на млађег Трифуновића како не пушта политичарима да се обрате и да артикулишу циљеве, али су се сви одмах ућутали, а ови су наставили по старом. Маса јавних личности јесте подржала, али они су то радили и пре. Зомбирана и заглупљена маса је и даље уз режим.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 2261
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Порука Српски родољуб 12.2.2019. 14:55

Док год овакви буду одлучивали о нашој судбини, не пише нам се добро. А оваквих на жалост није мало...

Треба се подсетити шта је један форумаш написао пре три године.

"Погледајте само фаце тих људи са митинга у НС-у. Само кад их видите све је јасно. Њихови глaсaчи су били као крдо које је неко пустио у град. Ишли су на црвено светло преко пешачког прелаза, бацали смеће по улици и мокрили на сред пута. Према подацима једне агенције 40% гласача СНС-а има само основну школу."
Приложени фајлови
FB_IMG_1549898698889.jpg
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 4034
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 12.2.2019. 15:00

А оваквих на жалост није мало...

Не да их није мало, него их је премного. И они сви до једног гласају. Дочим опозиционари траже длаке у јајету, мантрају "да су сви исти", а циничним твитовима доказују сами себи да су препаметни.
gatorlale
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 638
Приступио: авг 2010

Порука gatorlale 12.2.2019. 16:33

Српски родољуб ::
"Погледајте само фаце тих људи са митинга у НС-у. Само кад их видите све је јасно. Њихови глaсaчи су били као крдо које је неко пустио у град. Ишли су на црвено светло преко пешачког прелаза, бацали смеће по улици и мокрили на сред пута. Према подацима једне агенције 40% гласача СНС-а има само основну школу."

Па то ти је профил просечног бирача у свакој држави на планети,такав је просечан и Американац и Рус и Вијетнамац и Холанђанин,јбг то ти је демократија свако има право да заокружује на изборима од академика до физичког радника са или без школе.. :D :lol: Али наравно сви знамо да се у суштини промене не дешавају ни на каквим изборима неком вољом народа него се договора са финансијским картелима и апаратом силе а кад се дешава нека револуција на улицама изведе се и неки народ као део фолклора уз понеког можда мртвог. 8)
Firewall
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 926
Приступио: апр 2003

Порука Firewall 19.2.2019. 23:10

Мислим да СНС екипа иде у тоалет, али ће релативно остати веома јаки. Нажалост и опозиција се исто понаша као СНС.
Suck Every Rusty Bone
--------------------------
S. E. R. B.
Претходна

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 7 гостију