srpskinacionalisti.com

Избори 2019

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
gatorlale
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 638
Приступио: авг 2010

Re: Избори 2019

Порука gatorlale 2.2.2019. 7:49

И ''Светло'' ће да бојкотује тако да ће и то бити стравичних 0.09% гласача мање. :D
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 2281
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Порука Српски родољуб 4.2.2019. 16:02

„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
Serlancelot
Војвода
Војвода

Порука: 1494
Приступио: феб 2009

Порука Serlancelot 8.2.2019. 14:15

Дакле избори су неминовни, диктатор је кренуо по Србији да продаје муда за бубреге идиотим.....
никад се не расправљај са будалом јер ће те спустити на свој ниво а онда ће те потући искуством.

Живи сваки дан као да ти је последњи, јер ти нико не гарантује да ћеш се ујутро пробудити....
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4652
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Порука SMUK 8.2.2019. 15:08

Velja Ilić: Vučiću daj nam pauzu da te ne gledamo svaki dan :badgrin:

https://www.youtube.com/watch?v=hWY85dRyAcs
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 8.2.2019. 15:59

Serlancelot ::Дакле избори су неминовни, диктатор је кренуо по Србији да продаје муда за бубреге идиотим.....

То је и врапцима на грани јасно. Ко је синоћ гледао онај циркус у Врању могао је закључити да су избори само питање времена, и да је кампања незванично почела.
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 4099
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 8.2.2019. 16:03

Самарџић мисли другачије:
https://stanjestvari.com/2019/02/08/sam ... ka-reseto/
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 8.2.2019. 17:58

Лепа нас будућност чека са оваквима.
Приложени фајлови
Screenshot_20190208-164809.png
Аватар
Serlancelot
Војвода
Војвода

Порука Serlancelot 8.2.2019. 18:10

Српски родољуб ::То је и врапцима на грани јасно. Ко је синоћ гледао онај циркус у Врању могао је закључити да су избори само питање времена, и да је кампања незванично почела.

Па да читаш ову тему од почетка видео би да има овде ликова који кажу да су избора неће бити.

Основни циљ Вучићевог обиласка Србије ја да што више идиота изађу на изборе ако ови жути кретени буду бојкотовали изборе.
никад се не расправљај са будалом јер ће те спустити на свој ниво а онда ће те потући искуством.

Живи сваки дан као да ти је последњи, јер ти нико не гарантује да ћеш се ујутро пробудити....
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 8.2.2019. 18:22

Ја читам тему од почетка, ако вратиш коју страницу уназад видећеш да сам коментарисао. Проблем је што се појавила једна особа која је успела да тему о изборима преокрене о деведесетим годинама, и Слободану Милошевићу.

То што неки тако мисле ништа не значи. Било је и пре пар година неких који су писали да неће бити ванредних избора.
Аватар
Serlancelot
Војвода
Војвода

Порука Serlancelot 8.2.2019. 20:55

На будућим изборима кандидоваће се само три странке: СНС, СПС и дебили радикали од њих пролазе само прве две наведене.

Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 4099
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 8.2.2019. 22:42

Кандидоваће се и Чеда, Чанак, др Гангула, Бели Прелетачевић, ПОКС, Заветници, Вацић, лажни Руси, све странке мањина и ини остали удбашки продукти...
Од оних који нису под контролом врло вероватно ћемо видети паткаре, Радула, ДСС.
Биће опет на листићу најмање 20 листа, ако не чак и више, како би црно-црвени могли да кажу да на изборима нико не фали.
Аватар
Vranac
Војвода
Војвода

Порука: 10326
Приступио: мар 2006
Место: Београд, Србија

Порука Vranac 10.2.2019. 16:04

Проблем са опозицијом је што су се они сада сетили бојкота, када су потпуно разваљени, а Вучић је толико ојачао да може а и не мора ра расписује изборе... Да је међу њима било имало памети, они би прве ванредне изборе бојкотовали. Овако само вуку изнуђене потезе. Ако Вучић призна Косово, даће му ако треба да може да убије ко год му смета, и уведе потпуну диктатуру.
gatorlale
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 638
Приступио: авг 2010

Порука gatorlale 12.2.2019. 6:55

После ове вести да је кренуо у обилазак Србије скоро 98% ће бити избора..
Аватар
Раде Дерикоња
Војвода
Војвода

Порука: 1684
Приступио: феб 2013

Порука Раде Дерикоња 12.2.2019. 11:29

Не бих рекао да је Вучић толико јак, јачи него икад. Баш сматрам супротно: он је слабији него икад али је у паници и много нервозан и зато некима делује да је јак (јер рањена звер јесте најопаснија).
Што се тиче опозиције која протестује са народом на улицама 40 србских градова и мањих места: они су све јачи и јачи (мислим на грађанске протесте односно народни бунт) једино што та опозиција (СзС) неће извући неку већу политичку корист због компромитујуће своје прошлости.
Велико је питање ко ће се ту ускоро изнедрити на чело побуњеног народа али чињеница је да је актуелни режим веома уздрман и зато делује тако опасно, али та њихова "снага" је само надувани балон који ће се брзо издувати при јачем нарастању народног бунта.
"Свак је рођен за по једном мријети, част и брука живе довијека!" - П.П. Његош
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 12.2.2019. 14:31

Управо тако, Раде. Нико није рекао да Вучић неће победити на изборима, уколико буду расписани. Али, то никако не значи да је његова снага као некада. Он је озбиљно уздрман, свестан је незадовољства које је присутно. Никада нисмо имали оволико протеста, и никада нису били оволико масовни. Верујем да ће их бити све више и више!

Погледај само колико је јавних личности подржало протесте. Ту су још и адвокати, професори... Никако се не може рећи да је то шачица незадовољних људи.
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Majestic-12 [Bot] и 3 гостију