srpskinacionalisti.com

Највећи олош од 2000. до данас - ваше мишљење

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!

Највећи олош од 2000. до данас - ваше мишљење

Зоран Ђинђић
1
6%
Војислав Коштуница
0
Нема гласова
Чеда Јовановић
1
6%
Борис Тадић
3
19%
Ивица Дачић
0
Нема гласова
Томислав Николић
0
Нема гласова
Александар Вучић
11
69%

Укупно гласова : 16

Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3814
Приступио: мај 2012

Re: Највећи олош од 2000. до данас - ваше мишљење

Порука Зорад 28.8.2018. 22:20

A sprečavao ga je tako što je Dinkiću dao da vodi ekonomiju.. Daj molim te poštedi nas tih priča.

Можда је Динкић водио економију, али концепт да се страним газдама плаћа нашим парама да запошљавају наше људе овде за минималац, а да када истекне давање покупе се и оду није постојао док се и ДСС био питао. Такође, општине се нису биле задуживале до гуше, што су такође Динкићеви концепти успешно реализовани након 2008.
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука: 1091
Приступио: феб 2014

Порука ДејанНационалистa 28.8.2018. 22:22

M-91 ::[Слобода говора у демократијама = можеш да причаш само оно што одговара окупатору. :wink:

Довољно је само сетити се Горана Давидовића, кога је уставни суд на челу са усташом Векарићем прогласио "нацистом" и "злочинцем" управо за време Коштунице. И за време Коштунице је морао и да побегне из Србије.

Врло занимљивог надимка... :wink:
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука: 1272
Приступио: јул 2015

Порука M-91 28.8.2018. 22:22

ДејанНационалистa ::Није ли Белорусија, спољнополитички гледано, независна и суверена држава? С обзиром да се од 2000. године па до сада ништа битно није променило по том питању, СРЈ никако не може бити "последња". А и о том Милошевићевом "суверенитету" је овде хиљаду пута писано.

Што се ње тиче, јесте њу Лукашенко још 1995-96 учинио државом за пример, али је ипак била у другом плану 90-их. СРЈ је била пијемонт суверенизма у Европи. Зато је морала бити сатанизована и уништена. :evil:
Последњи пут изменио M-91 дана 28.8.2018. 22:24, измењено укупно 1 пут.
Србија нема алтернативу!
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 1960
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Порука Српски родољуб 28.8.2018. 22:22

Замисли када ти лудак који слуша Томпсона, брани усташе и ВМРО-вце и отворени је антисрбин лепи етикете... Ако је Израел геноцидан, шта је онда тек теби мила Хрватска за коју тврдиш да с њом немамо "отворених питања"? Камо лепе среће да си се након завршене средње школе одужио држави и служио војску, а не да јуриш СНС књижицу и ухлебљење на јаслама државе коју вређаш.

Што се мене тиче - АВ.

Смрдо, чуо си шта каже Теша. Много Срби слушају Томпсона! ;-) То је жива истина. Е, сад, што неки крију то је друга ствар.

Ја сам одмах након средње почео да радим. Нисам био на грбачи сенилних родитеља као то. ;-) Ево, сада ћу упоредо радити и студурати. Ништа ми није тешко.
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4560
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Порука SMUK 28.8.2018. 22:23

Српски родољуб ::Није било позива након тог прегледа

Da! Ukapirao sam, pa ti si služio hrvatsku ili severno-makedonsku vojsku pa te naši nisu zvali. Sad je sve jasno. :badgrin:
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука M-91 28.8.2018. 22:23

ДејанНационалистa ::Врло занимљивог надимка... :wink:

Тај пежоративни "надимак" му је напаковао усташа Векарић и балија Грухоњић. И то све у доба Коштунице и Тадића.
Последњи пут изменио M-91 дана 28.8.2018. 22:25, измењено укупно 1 пут.
Србија нема алтернативу!
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука SMUK 28.8.2018. 22:25

Смрдо, чуо си шта каже Теша

E ako je Teša rekao, onda nema zajebancije.. :roll:
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука ДејанНационалистa 28.8.2018. 22:26

M-91 ::Што се ње тиче, јесте њу Лукашенко још 1995-96 учинио државом за пример, али је ипак била у другом плану 90-их. СРЈ је била пијемонт суверенизма у Европи. Зато је морала бити сатанизована и уништена. :evil:

Ахаха :lol:
Црни М-91...

Домољуб ::Смрдо, чуо си шта каже Теша. Много Срби слушају Томпсона! ;-) То је жива истина. Е, сад, што неки крију то је друга ствар.

Ја сам одмах након средње почео да радим. Нисам био на грбачи сенилних родитеља као то. ;-) Ево, сада ћу упоредо радити и студурати. Ништа ми није тешко.

Наравно, многи Срби су се покатоличили и постали најљуће усташе. Изгледа да им не мањка наследника. :badgrin: На крају крајева, који је то Теша Тешановић па фактор? Ништа нормалнији од тебе.

А позив за војску ти се или "загубио" или су можда људи на прегледу увидели оно у шта ми овде можемо да се уверимо, да ниси баш чист.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 28.8.2018. 22:27

Јел ми добар музички укус? :-)
Приложени фајлови
received_2034769883500081.png
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука ДејанНационалистa 28.8.2018. 22:28

Српски родољуб ::Јел ми добар музички укус? :-)

Одличан, само још србосјек да набавиш.
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука SMUK 28.8.2018. 22:29

А позив за војску ти се или "загубио"

Upravo mi je javljeno da je njegov poziv pronađen pored Tomine diplome. :mrgreen:
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука M-91 28.8.2018. 22:29

ДејанНационалистa ::Ахаха :lol: Црни М-91...

Па чим је НАТО бомбардовао СРЈ а пре тога је држао исту под најгорим санкцијама , то значи да тзв. Запад није контролисао СРЈ.
Зато су морали да је упропасте, а онда да слуђени и изгладнели народ натерају да пали скупштину и доведе њихове марионете на власт 2000. :wink:
Србија нема алтернативу!
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 28.8.2018. 22:30

У регрутној комисији је био неки твој земљак, тракториста. Одлично се сећам. ;-) Свуда вас има. Ал, нека, поново ћете палити тракторе. Ја ти кажем! ;-)
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука M-91 28.8.2018. 22:30

Српски родољуб ::Јел ми добар музички укус? :-)

Вероватно слушаш и "Јасеновац и Градишку Стару" као и "Бојну Чавоглаве". :roll: :roll:
Србија нема алтернативу!
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3814
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 28.8.2018. 22:34

Једина институција створена после 2000. је била она у Шилеровој, само су и њу срушили . Све остало је уништавање и испуњавање планова њихових ционистичких газда . А ти планови , поред пљачке, педеризације, разарања војске, стварања извора јефтине радне снаге и отимања Косова , иду и "мало" даље. То јест ка тоталној елиминацији Срба.

Кад напишеш нешто озбиљно, на то ћу да одговорим...

Слобода говора у демократијама = можеш да причаш само оно што одговара окупатору.
Довољно је само сетити се Горана Давидовића, кога је уставни суд на челу са усташом Векарићем прогласио "нацистом" и "злочинцем" управо за време Коштунице. И за време Коштунице је морао и да побегне из Србије.

А зар није нациста?
Ја колико се сећам, када дођу избори, ниси могао да пребациш неки канал, а да не угледаш Николића/Вучића или неког од жутих. Пинк је сваког дана подјебавао власт са оним луткицама, то је трајало док стварно нису прекардашили. Након објављивања изборних резултата, на исте се нико није био жалио да су покрадени.

Делимично. Али колико-толико нормалне земље су се брзо опоравиле након исте, док је (за време ДС и ДСС-а) деиндустријализована Србија и даље у курцу.

А јбг, нормалне земље су виделе како ветар дува с почетка деведесетих, нису неговале друштвену својину и самоуправљање. Прилагодили су привреду на време, па није ни чудо да су лакше поднели ударе кризе. А наша „деиндустријализација“ је последица свега и свачега.

Или тотални прелазак на неолибералне концепције

Већ сам објаснио.

Неке од најбезобразнијих и најподмуклијих приватизација су се десиле и за време ДСС-а, не само за време ђинђића.
Змај, Рекорд, ДМБ, кооперанти Заставе, Север Суботица, Срболек, Југоремедија, МИН Ниш, гомила комбината по Војводини, Серво Михаљ, Истра Кула.... све за време Коштунија.

Не спорим да је и тада било лоповлука. Само што је велико питање да ли је свим тим „гигантима“ реално и било спаса.
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: ЕКОНОМИСТА и 22 гостију