srpskinacionalisti.com

Највећи олош од 2000. до данас - ваше мишљење

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!

Највећи олош од 2000. до данас - ваше мишљење

Зоран Ђинђић
1
7%
Војислав Коштуница
0
Нема гласова
Чеда Јовановић
1
7%
Борис Тадић
2
13%
Ивица Дачић
0
Нема гласова
Томислав Николић
0
Нема гласова
Александар Вучић
11
73%

Укупно гласова : 15

Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 1947
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Re: Највећи олош од 2000. до данас - ваше мишљење

Порука Српски родољуб 28.8.2018. 21:46

Bivši Dosmanlija, sadašnji naprednjak i obožavaoc ustaša i vmro. Kakva si ti degenerik, a i izbegao si vojsku kad je trebalo da služiš, pa ne znam zašto se žališ što su je ukinuli?

Бла, бла, бла... Нити сам досманлија, нити напредњак. Ја сам рекао да војска није укинута док је Коштуница био премијер. Војску нисам избегао, него је укинута 2011. Никоме нису након те године стизали позиви! Није ме закачило служење.
Последњи пут изменио Српски родољуб дана 28.8.2018. 21:53, измењено укупно 1 пут.
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4549
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Порука SMUK 28.8.2018. 21:50

Зорад ::па сада уживајте и напљувавајте Коштуницу, који је уз све своје мане остаје забележен као највећи државник у задњих 30 година, а и шире.

O Gospode bože.. :roll:
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3801
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 28.8.2018. 21:51

Ја сам рекао да војска није укинута док је Коштуница није био премијер. Војску нисам избегао, него је укинута 2011.

Тако је. Задња генерација која је ишла, а да није могла да избегне позив су били момци рођени 1984. године, који су те године напунили 27 година, и то ни њих није све закачило. Ти си ако се не варам млађи, и немаш никакве потребе да се правдаш зашто ниси ишао да служиш војску ако је обавеза укинута.

Уколико мислиш на Павковића, Ојданића, Лазаревића, Лукића, они су се сами предали! Нико их није испоручио. Толимир је колико ми је познат изручен Републици Српској, па су га они касније пребацили у Хаг... Караџић и Младић су били тада недодирљиви! Чували су их људи из службе!

Ајде да се не лажемо, ови први су се можда "предали", али након што им је било неувијено стављено до знања да ће бити похапшени ако то сами не учине. И то иде на душу Коштуници. Али ово друго је сасвим на месту, и Радован и Ратко су се "успешно скривали" док је ДСС држао БИА под својим људима.

O Gospode bože..

Само ти зазивај, али закључак је изведен из ноторних чињеница које сам навео.
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука: 1264
Приступио: јул 2015

Порука M-91 28.8.2018. 21:53

Зорад ::Ма дабоме, најгори вам је онај

Погледај боље график, најгори су тренутно Вучић и Ђинђић. А за осталу банду ћемо ускоро видети.

демократија је била на највишем нивоу још од 1912

Имаш и чиме да се хвалиш. :roll: Демократија је одлика поробљених банана-земаља, обична ционистичко-америчка превара и ујдурма да се подјарме и окупирају читаве државе те народне масе у њима и ништа друго.

плате и пензије су расле уместо да падају

Тако што је упумпавао паре од продатих предузећа у плате и пензије, дакле у потрошњу. Када је то 2008. пресушило, онда се и стандард суновратио на реалну меру. :wink:

али глупом и поквареном народу су биле ближе концепције "да се патриотизам не сипа у трактор" и "хоћемо и са ЕУ и са Русијом"...

Он је то први започео, да би умирио већи део народа (Ђинђић је водио отворено 100% прозападну политику и због тога није имао ни 10% подршке без коалиционих партнера).

забележен као највећи државник у задњих 30 година, а и шире.

Једини који се може назвати државником је био Слободан Милошевић. Ови након њега су сви до једног марионете, укључујући и Коштуницу. Сви су они намерно радили на уништавању Србије, по наређењу својих газда из Вашингтона, Лондона, Брисела и Тел Авива.
Србија нема алтернативу!
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука SMUK 28.8.2018. 21:54

Нити сам досманлија, нити напредњак

Rekao sam bivši dosmanlija jer si bio član DSSa, a sada si naprednjak jer si član SNS koji te je zaposlio na železnicu da radiš jer si nesposoban da radiš bilo šta drugo sem državnog posla.

Војску нисам избегао, него је укинута 2011. Никоме нису након те године стизали позиви! Није ме закачило служење.

Ti su u vojsku trebao da ideš 2009 baćo moj, jer si tad napunio 21 godinu tako da nemoj mene da radiš na jeftinu zajebanciju.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 28.8.2018. 21:56

Rekao sam bivši dosmanlija jer si bio član DSSa, a sada si naprednjak jer si član SNS koji te je zaposlio na železnicu da radiš jer si nesposoban da bilo šta drugo sem državnog posla.

Жидове, имаш ли доказа да сам био члан напредне банде?! На основу чега то тврдиш?! Ја сам дечко и пре железнице радио, увек сам био свој динар. 2007. сам завршио средњу школу, и одмах сам радио у једној приватној фирми. А сада уписујем Високу железничку школу. Полажем седмог септембра. ;)

Ti su u vojsku trebao da ideš 2009 baćo moj, jer si tad napunio 21 godinu tako da nemoj mene da radiš na jeftinu zajebanciju.

Жидове, није ми стизао никакав позив за служење војног рока. Јесте за преглед, али не и за служење. Касније нису стизали баш никакви позиви! А и тада сам био у радном односу.
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука SMUK 28.8.2018. 22:02

имаш ли доказа да сам био члан напредне банде?! На основу чега то тврдиш?!

Pa ti si mi ludače rekao da si morao da se učlaniš u SNS da bi dobio posao i pokazao si mi onu člansku kartu.

није ми стизао никакав позив за служење војног рока. Јесте за преглед, али не и за служење. Касније нису стизали баш никакви позиви!

Da, da svima su stizali samo tebi nisu.. Izgleda da su samo tebe zaboravili. :roll:
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3801
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 28.8.2018. 22:08

Имаш и чиме да се хвалиш. Демократија је одлика поробљених банана-земаља, обична ционистичко-америчка превара и ујдурма да се подјарме и окупирају читаве државе те народне масе у њима и ништа друго.

То какво је моје мишљење о демократији нема везе са овим. Демократију сам поменуо у смислу уређења институција, слободе говора, могућности да се изнесе другачије мишљење, да неко други мирним путем дође на власт. Све је то за Коштуничиног вакта како-тако било функционисало и напредовало, најдемократскији избори у овој држави били су они 2004-2007 (што се лепо види из чињенице да је тадашња опозиција закупљивала емисије по свим телевизијама, на којима је напљувавала власт 24/7), Тадић је кренуо да све то разјебава, да би под овим данас имали скоро па тоталу диктатуру.

Тако што је упумпавао паре од продатих предузећа у плате и пензије, дакле у потрошњу. Када је то 2008. пресушило, онда се и стандард суновратио на реалну меру.

А да није узрок СЕКА? Или тотални прелазак на неолибералне концепције (које је ДСС колико-толико спречавало). Спољни дуг је био сведен на неких 8-9 милијарди евра, био је спуштен на око 30-40% БДП-а, данас боље да не наводим какве су цифре (које се такође фризирају).

Он је то први започео, да би умирио већи део народа (Ђинђић је водио отворено 100% прозападну политику и због тога није имао ни 10% подршке без коалиционих партнера).

Започео јесте, мало касно је прогледао, али је ипак прогледао на време. А они који су га претходно нападали су те 2008. управо усвојили ставове којих се Коштуница претходно био одрекао када је и њему било допрло до мозга да ЕУ хоће да нас тотално сјебе.

Једини који се може назвати државником је био Слободан Милошевић. Ови након њега су сви до једног марионете, укључујући и Коштуницу. Сви су они намерно радили на уништавању Србије, по наређењу својих газда из Вашингтона, Лондона, Брисела и Тел Авива.

Врло смешно...
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 28.8.2018. 22:10

Жидове, ја то нисам никада рекао. Често волим да тролујем на јутјубу. Свашта сам тамо лупететао, а будале су се примале.

2009. сам био на прегледу за војску. Тачно се сећам да је био септембар месец. Тада сам имао 21. годину. Никакав позив након прегледа није стизао. А и да је стигао, вероватно бих одложио, тада сам био у радном односу, није ми се служило. Лепо каже Зорад, до 27 године мора да се одслужи.
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука SMUK 28.8.2018. 22:11

Или тотални прелазак на неолибералне концепције (које је ДСС колико-толико спречавало).

A sprečavao ga je tako što je Dinkiću dao da vodi ekonomiju.. Daj molim te poštedi nas tih priča.
Аватар
Раде Дерикоња
Војвода
Војвода

Порука: 1572
Приступио: феб 2013

Порука Раде Дерикоња 28.8.2018. 22:13

Шешељ, али нема опције. Онда иде глас Вучићу (као највећем олошу од понуђених) јер њега је Шешељ створио политички.
Двоумио сам се и за Чеду Јовановића, једноставно не ценим људе који уживају у опозицији, не прихватају одговорност у власти а отимају од народа (кроз Скуштину, кроз управне одборе, итд.).
Такав је Шешељ, и због његовог (не)карактера такође. И Чеда је такав и остали, али су бар прихватили одговорност у власти.
"Свак је рођен за по једном мријети, част и брука живе довијека!" - П.П. Његош
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука: 1081
Приступио: феб 2014

Порука ДејанНационалистa 28.8.2018. 22:14

M-91 ::ко је по вашем мишљењу највећи олош од 2000. до данас?

Слободно си могао да укључиш и олош од пре 5. октобра 2000. године.

M-91 ::Олош који је убио независност последње тада суверене државе у Европи, након Сорошевог државног удара 2000. и читаве деценије сатанизовања, санкција и бомбардовања Србије и СРЈ.

Није ли Белорусија, спољнополитички гледано, независна и суверена држава? С обзиром да се од 2000. године па до сада ништа битно није променило по том питању, СРЈ никако не може бити "последња". А и о том Милошевићевом "суверенитету" је овде хиљаду пута писано.

Домољуб ::Уосталом, зашто се ти бринеш о Србији? Жидов си! Иди у геноцидни Израел!

Замисли када ти лудак који слуша Томпсона, брани усташе и ВМРО-вце и отворени је антисрбин лепи етикете... Ако је Израел геноцидан, шта је онда тек теби мила Хрватска за коју тврдиш да с њом немамо "отворених питања"? Камо лепе среће да си се након завршене средње школе одужио држави и служио војску, а не да јуриш СНС књижицу и ухлебљење на јаслама државе коју вређаш.

Што се мене тиче - АВ.
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука SMUK 28.8.2018. 22:15

2009. сам био на прегледу за војску. Тачно се сећам да је био септембар месец. Тада сам имао 21. годину. Никакав позив након прегледа није стизао.

Samo izgleda u tvom slučaju..

А и да је стигао, вероватно бих одложио, тада сам био у радном односу, није ми се служило. Лепо каже Зорад, до 27 године мора да се одслужи

Pa da to je to, odlagao si dok ga nisu ukinuli.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 28.8.2018. 22:18

Није било позива након тог прегледа. Уосталом, што бих се правдао жидовском провокатору. Нисам урадио ништа противзаконито.
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука: 1264
Приступио: јул 2015

Порука M-91 28.8.2018. 22:20

Зорад ::институција

Институције створене након 2000. :lol: :lol:

Једина институција створена после 2000. је била она у Шилеровој, само су и њу срушили . :mrgreen: Све остало је уништавање и испуњавање планова њихових ционистичких газда . А ти планови , поред пљачке, педеризације, разарања војске, стварања извора јефтине радне снаге и отимања Косова , иду и "мало" даље. То јест ка тоталној елиминацији Срба.

слободе говора

Слобода говора у демократијама = можеш да причаш само оно што одговара окупатору. :wink:

Довољно је само сетити се Горана Давидовића, кога је уставни суд на челу са усташом Векарићем прогласио "нацистом" и "злочинцем" управо за време Коштунице. И за време Коштунице је морао и да побегне из Србије.

А да није узрок СЕКА?

Делимичлно. Али колико-толико нормалне земље су се брзо опоравиле након исте, док је (за време ДС и ДСС-а) деиндустријализована Србија и даље у курцу.

Или тотални прелазак на неолибералне концепције

Неке од најбезобразнијих и најподмуклијих приватизација су се десиле и за време ДСС-а, не само за време ђинђића.

Змај, Рекорд, ДМБ, кооперанти Заставе, Север Суботица, Срболек, Југоремедија, МИН Ниш, гомила комбината по Војводини, Серво Михаљ, Истра Кула.... све за време Коштунија.
Србија нема алтернативу!
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 23 гостију