srpskinacionalisti.com

Вучић прогони српску и руску децу

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Sistem
Војвода
Војвода

Порука: 1603
Приступио: мар 2011

Вучић прогони српску и руску децу

Порука Sistem 17.8.2018. 17:03

СТАМАТОВИЋ: Вучић наредио, полиција без налога преко ноћи упала и отерала децу

Имате ситуацију где Зукорлић може да има своју паравојску и да бесправно гради где жели. А онда када неко постави питање бесправне градње, Вучић одговара „хоћете рат, да Зукорилић дигне 5.000 људи на оружје”.

Дакле, када су у питању српска деца која се обучавају за преживљаввање у природи, за давање прве помоћи, да се снађу у случају елементарне непогоде, такви кампови нису дозвољени.

Председник општине Чајетина истиче да је у кампу било изузетно
непријатно и деци и припадницима полиције.

– Поставља се питање због чега су то ноћу урадили и препали децу. Могу
само да претпоставим да се Вучићу вероватно није свидео прилог о кампу
у синоћнем дневнику и осталим информативним емисијама, па је наредио
упад током ноћи. А прилози на телевизијама су били афирмативни за
камп, новинари су могли да се увере каква су предавања у њему –
објашњава наш саговорник.

https://srbin.info/2018/08/17/stamatovi ... usku-decu/

Докле ћеш Вучићу газити Србе?!
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука: 1272
Приступио: јул 2015

Re: Вучић прогони српску и руску децу

Порука M-91 21.8.2018. 14:33

Ствар је прилично проста: пицоусти крвник забрањује било какву војну обуку, јер се плаши да ће изгубити власт у револуцији коју би могли да изведу млади наоружани људи.

Зато Срби по њему и његовим газдама морају остати разоружани, лишени било каквог знања руковања оружјем.
Србија нема алтернативу!
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 1961
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Порука Српски родољуб 21.8.2018. 17:24

https://www.kurir.rs/vesti/drustvo/3106 ... o-3-godine

Изгледа да се збиља нешто спрема чим Вучић обећава враћање војног рока. Увек тако покушава да скрене пажњу народу са стварних проблема. Наравно, добро је познато да се ово неће десити, да никада неће вратити војни рок... Већ се воде жестоке расправе по порталима због овога...
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука: 1093
Приступио: феб 2014

Порука ДејанНационалистa 21.8.2018. 18:05

Домољуб ::Већ се воде жестоке расправе по порталима због овога...

Јеси ли си се и ти укључио у "жестоке расправе по порталима"?
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 1961
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Порука Српски родољуб 21.8.2018. 18:06

Јеси ли си се и ти укључио у "жестоке расправе по порталима"?

Нисам трактористо. ;)

Ово је ваша химна!
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука: 1093
Приступио: феб 2014

Порука ДејанНационалистa 21.8.2018. 18:12

Мора да ти је неки Крајишник скинуо женску, само тако би се могао објаснити комплекс који имаш од њих. :D
Аватар
Zola
Војвода
Војвода

Порука: 2688
Приступио: јан 2004
Место: N.Bg

Порука Zola 22.8.2018. 8:30

То је комплекс кривице јер је Крајина тежак српски пораз и наравно Републике Србије као целине али данас је као форица као сами Крајишници су сами криви као фора могао је Книн да се одбрани без подршкке Србије од напада целокупног хрватског народа плус асистенције муслимана до ових најнижих прозивања па та банда узима замисли хрватске путовнице!А замисли још један још тежи пораз на Косову и онда банда Срба с Косова узима шиптарска документа срам их било! Сутра ће ове будале то исто да говоре ако оде и Рашка област или Куршуллија можда и нешто од Војводине стока узима турска документа или хрватско-мађарска! Па мајмуни па што то није под нашом фактичком контролом па да узимају наша документа! Да је наш Загреб па и они би узимали пасош где пише Република Србија. :D

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Google [Bot] и 10 гостију