srpskinacionalisti.com

Ботови су модерне ајнзацгрупе

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука: 482
Приступио: мај 2011

Ботови су модерне ајнзацгрупе

Порука imenijevazno 9.5.2018. 16:30

Не знам да ли се слажете, има доста сличности.

Вермахт је био званична немачка-нацистичка војска, они су ратовали, померали фронт и нису чинили ратне злочине у огромном обиму. Ајнзацгрупе су ишле из њих, и 'чистиле'. Уопште нису биле многобројне, мислим да је (мада не знам) њихов укупан број био на нивоу свега једна дивизије, можда 10,000-20,000 војника.
То су они који су направили Бабин Јар, који су били чувари по логорима смрти (Аушвиц, Собибор...)...

Слично томе, екипе ботова иду по сајтовима и баве се идентичним стварима, само по нету. Лупају минусе, правдају немогуће, дају кретенске и шаблонске коментаре, бране неодбрањиво. С друге стране, као бесни пси нападају на сваки траг или акцију опозиције, исмевају, вређају и доводе до бесмисла.
'чисте' опозицију. Мислим да је, ако имају свој програм и стату, њихов крајњи циљ, опозоционен-фрај Србија.

Данас смо први пут могли да видимо њихов отворен и јавни приказ, демонстрирали су против Ђиласа. У Србији дакле, власт протестује против опозиције.

У ширем смислу, ту није крај. Имају они и своје Јулијусе Штрајхере (Вучићевић и Митровић) и њихове Дер Штирмере (Информер и Пинк), имају своје са/сс јуришнике и гаулајтере (Јованов, Мартиновић, Селаковић, Ђурић).
Увек сам се питао ко би ту био Мартин Борман, чини ми се Вулин. Мада, он би био добар и за Гебелса.
Наравно, Ернст Рем је Тома Николић.
А Ђука . . . Ђука ми је исти Ајхман.

Наставите низ ако хоћете...

Не бих да будем злогук пророк, али мислим да они, када за то куцне час, неће отићи мирно.
Србе кољу, силују и пљачкају на КосМету, а они који себе зову српски националисти не раде ништа у вези тога. И још се крију иза чедићеваца, тадићевих испрдака и њима сличних.
Аватар
игорсима
Војвода
Војвода

Порука: 3850
Приступио: апр 2006

Re: Ботови су модерне ајнзацгрупе

Порука игорсима 9.5.2018. 22:31

imenijevazno ::Не знам да ли се слажете, има доста сличности.

Вермахт је био званична немачка-нацистичка војска, они су ратовали, померали фронт и нису чинили ратне злочине у огромном обиму. Ајнзацгрупе су ишле из њих, и 'чистиле'. Уопште нису биле многобројне, мислим да је (мада не знам) њихов укупан број био на нивоу свега једна дивизије, можда 10,000-20,000 војника.
То су они који су направили Бабин Јар, који су били чувари по логорима смрти (Аушвиц, Собибор...)...

Слично томе, екипе ботова иду по сајтовима и баве се идентичним стварима, само по нету. Лупају минусе, правдају немогуће, дају кретенске и шаблонске коментаре, бране неодбрањиво. С друге стране, као бесни пси нападају на сваки траг или акцију опозиције, исмевају, вређају и доводе до бесмисла.
'чисте' опозицију. Мислим да је, ако имају свој програм и стату, њихов крајњи циљ, опозоционен-фрај Србија.

Данас смо први пут могли да видимо њихов отворен и јавни приказ, демонстрирали су против Ђиласа. У Србији дакле, власт протестује против опозиције.

У ширем смислу, ту није крај. Имају они и своје Јулијусе Штрајхере (Вучићевић и Митровић) и њихове Дер Штирмере (Информер и Пинк), имају своје са/сс јуришнике и гаулајтере (Јованов, Мартиновић, Селаковић, Ђурић).
Увек сам се питао ко би ту био Мартин Борман, чини ми се Вулин. Мада, он би био добар и за Гебелса.
Наравно, Ернст Рем је Тома Николић.
А Ђука . . . Ђука ми је исти Ајхман.

Наставите низ ако хоћете...

Не бих да будем злогук пророк, али мислим да они, када за то куцне час, неће отићи мирно.

Што се тиче основног смисла ове теме, мада сам се намучио да извучем из овога било шта смилено - суштина је да нико нама није крив ако на пример на сајту НСПМ не може да се објави смислени коментар. Не може и тачка. Ђоле забранио. О чему онда ми више да говоримо?
А тај човек ми је био узор бар по тој вољи да се слободно изражава и расправља.

Шта су нама криви ботови ако ми сами себи радимо овакве ствари?

Или, погледајте овај форум... мислим, ако хоћете за све да кривите скакавце или пацове из подрума... молим... само, мислим да увек прво треба погледати у сопствено двориште пре него што са сигурношћу закључимо да су њихови ботови криви за све.

Што се тиче поређења са нацистима, дегутатно ми је и да се бавим таквим гадостима. Данас нацисте узимамо у уста само зато што су они били масовне убице. У Србији нема ни помена о томе. Ни назнаке. Ни сенке. Ничега.
Коме се привиђају масовна убиства у Србији тај има проблем са собом и са стварношћу.

Нешто слично смо говорили и кад је требало скинути црвене пре петог октобра. Тада је то имало много, мноооогооо више смисла говорити. И завршило се без потока крви. Не кажем да није могло да буде и сасвим другачије.

Али ово,... ово је боза.

Нико овде у Србији не убија опозицију. Опозиција ради фантастичан посао пуцања у сопствену ногу, главу, срце...

Неком је можда то трагично. Мени је смешно. И потпуно заслужено.
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2630
Приступио: феб 2014

Порука Republikanac 10.5.2018. 2:32

Па где си Игорсима, сто година те нема...

Иначе потпуно безвезе отварање нове теме. Има форумаша који никако не могу да се излече од болести отварања нове теме за сваку глупост која им падне на памет...
"Не постоји срећан просјак ни богата колонија", Слободан Милошевић.
Аватар
Atreid
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 534
Приступио: јун 2004

Порука Atreid 10.5.2018. 11:39

Republikanac :: отварања нове теме за сваку глупост

bolje i to nego zagadjivanje tema stvarima koji nemaju veze sa istima.

imenijevazno ::А Ђука . . . Ђука ми је исти Ајхман.

:lol:
kako bre???
pre ce biti neki ganci koji ce uskoro zavrsiti svoj put.
SMUK :: пре потопа инцест је био дозвољен јер није било мутације коју су спречавали препотопни животни услови.
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука: 1832
Приступио: мар 2012

Порука Đorđo Napolitano 11.5.2018. 23:10

бот систем који се пре више година појавио по порталима са карактеристичним неаргументованим кратким дебилним коментарима који су склепани у неком компјутерском програму и који упадљиво нису настали као последица размишљања о било чему је метастазирао и "излио" се у све сфере видљиве и невидљиве овог друштва и то је много већи проблем од ботова по куриру и блицу, ботови су свуда око нас - на телевизији, у влади, у државним фирмама, на улици, у комшилуку, пандемија излива бот алгоритма у људске мозгове свуда око нас. Важно је само немати своје мишљење о било чему, само слушати шта каже велики вођа каже и после папагајски понављати и одобравати његова становишта, строго пазити да се не каже ниједно слово које није на правоверној линији
rođen da me svi iskorišćavaju, ne zato što sam naivan i glup, već zbog toga što sam nekotrolisano human -K.G.

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Bing [Bot], Google [Bot] и 6 гостију