srpskinacionalisti.com

Јасеновац и пратећа глупирања, сасве Дачићем

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука: 1194
Приступио: феб 2014

Re: Јасеновац и пратећа глупирања, сасве Дачићем

Порука ДејанНационалистa 1.2.2019. 20:38

Slovenski istražvač, pisac i publicist Roman Leljak objavio je u veljači 2018. u Hrvatskom tjedniku dokumente iz Vojnog arhiva u Beogradu, točnije popis žrtava logora koji je sastavila Zemaljska komisija u Hrvatskoj 1946. godine. Prema izvješću Komisije, u Jasenovcu je u razdoblju 1941.-1945. ubijeno 576 ljudi, među kojima ima i imućnih uglednika (odvjetnik dr. Spitzer, inženjeri Phercrman i Klein, ravnatelj osiguravajućeg društva Rosianfonboier g. Kronfeld, Hugo Wessfeld, bankovni ravnatelj iz Varaždina, odvjetnik dr. Graf i braća Schlesinger iz Zagreba i dr.), većinom njemačke narodnosti. Osim broj žrtava, Komisija je utvrdila da je u jasenovačkom logoru umrlo 1078 ljudi, uglavnom uslijed različitih bolesti, no budući da nisu likvidirani, ne ubraja ih se u žrtve logora.

Дакле, причица је таква да је некакав коњушар (то је овај Лељак с чијим нас је "знанственим достигнућима" већ изволео упознати осведочени кроатофил) за рачун неоусташких власти у Загребу бацио тезу (и то документовану!) како је у Јасеновцу убијено 576 људи (просечно то изађе ни човек дневно), а већина њих су некакви Немци. У таквим околностима, заиста испаде да су се Срби у Јасеновцу за*ебавали и организовали фудбалске турнире, само да још Србенда Игор Вукић тури фотографије...
Ако се допусти ревизија, па се бројка од 45 000 људи прихвати, и она ће кад-тад бити доведена у питање. Онда ће испасти да је у Јасеновцу убијено неких 10 000 Срба, што му дође скоро па приближно оној бројци од 8 000 из Поточара и изједначавање животињског клања НДХ са "великосрпском агресијом" ће бити приведено крају...
Е моји Срби... (Вукићу, "родољубе" и ини...)
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 6375
Приступио: мар 2006

Порука Коста 1.2.2019. 22:47

- неће да обiаве коментар на Политици. Шаљем им више пута, али - цензура!

- као што рекох, у Јасеновцу iе убиiено око 45.000 Срба, у целоi НДХ око 350.000.

- ово претеривање (ево стигоше и преко 700.000?! - какве будале!) уствари iе - антикомунистичка хистериiа. Србиiу и даље дрма антикомунистичка грозница. Кад човек прочита коментаре "драгих гледалаца" испада некако да нису Хрвати толико криви што су их побили, него су Комунисти криви што су то наводно крили?!

- iеду говна четничке будале. Да поновим: 45.000 у Јасеновцу. Све остало iе свирање ку*рцу...
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Аватар
жерар
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 165
Приступио: јул 2008

Порука жерар 1.2.2019. 23:40

само да се јавим дежмекастој пичкет.ини српском родољубу - друже, иди кући теши мајку, оставио сам је уцвељену, не могу више да јеба.вам усташку дроцу, по цео дан слуша - не сум твој тип - од оних македонских хипстера, бојим се убиће се. жури кући, пизззздо ;)
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 2272
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Порука Српски родољуб 2.2.2019. 0:07

жерар ::само да се јавим дежмекастој пичкет.ини српском родољубу - друже, иди кући теши мајку, оставио сам је уцвељену, не могу више да јеба.вам усташку дроцу, по цео дан слуша - не сум твој тип - од оних македонских хипстера, бојим се убиће се. жури кући, пизззздо ;)

На майка ти у путката ще ти го нагнетя! :wink:
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
жерар
Млади националиста
Млади националиста

Порука жерар 2.2.2019. 0:14

јооој сад ми и ту тужну песму пева. јадница, шта ће, утеши ју молим те... срце ми се кида, али не могу више да је карам, је добра пи.чка за тако матору краву, али не могу је више држати у заблуди.
она јадна мисли ако је ј**** док држи твоју слику испод јастука, да ћемо те доправити, не вреди да јој објашњавам да се идиот као ти не може доправити.
Аватар
жерар
Млади националиста
Млади националиста

Порука жерар 2.2.2019. 0:18

да се договоримо, дежмекаста недоправљена пич.кице - нећемо јавно износити идентитет твоје мајке - нека на форуму буде једноставно мамичка, не жели жена нигде с тобом да ју повезују, каже срами се те твоје идиотске фаце коју си на оца повукао.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 2.2.2019. 0:19

жерар ::да се договоримо, дежмекаста недоправљена пич.кице - нећемо јавно износити идентитет твоје мајке - нека на форуму буде једноставно мамичка, не жели жена нигде с тобом да ју повезују, каже срами се те твоје идиотске фаце коју си на оца повукао.

Да ти ебам се по список до 14-то колено!
Последњи пут изменио Српски родољуб дана 2.2.2019. 2:46, измењено укупно 2 пута.
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
жерар
Млади националиста
Млади националиста

Порука жерар 2.2.2019. 0:30

што се бламираш, пичкице, какве су ти то клетве из приручника за маломуне?
дај буди мало оригиналнији, смисли нешто сам - није вљд да је скроз на скроз неучинковито ово што те мамичка и ја већ данима доправљамо? а кажем јој ја - залуд се надаш, о , старице оклембешених сиса, али не вреди, син си јој - велика срамота, али ипак и велика љубав. шта је мајчинска љубав - до смрти ће се надати да од тебе може макар говно постати. каже - ех барем да је говно, мање бих се стидела.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 2.2.2019. 0:36

жерар ::што се бламираш, пичкице, какве су ти то клетве из приручника за маломуне?
дај буди мало оригиналнији, смисли нешто сам - није вљд да је скроз на скроз неучинковито ово што те мамичка и ја већ данима доправљамо? а кажем јој ја - залуд се надаш, о , старице оклембешених сиса, али не вреди, син си јој - велика срамота, али ипак и велика љубав. шта је мајчинска љубав - до смрти ће се надати да од тебе може макар говно постати. каже - ех барем да је говно, мање бих се стидела.

Добра ти ова исповест. Јебавао си кобилу, а овде нам продајеш маглу. Е црни паћениче...

https://youtu.be/IiIECMCIEoY
Аватар
жерар
Млади националиста
Млади националиста

Порука жерар 2.2.2019. 0:40

па јесам јебавао кобилу, о дебилко неисправни, то све време и говорим - јебавао сам ти мамичку, ту одртавелу кобилу, не бисмо ли те некако доправили, али не вреди :)
ал си глуп, бог те јеб.о да те јебо. :D
Аватар
жерар
Млади националиста
Млади националиста

Порука жерар 2.2.2019. 0:41

немој сад само да се зајебеш, па окачиш мамину слику и испод ње - ево кобиле коју је жерар јебаво :)
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 2.2.2019. 0:43

жерар ::па јесам јебавао кобилу, о дебилко неисправни, то све време и говорим - јебавао сам ти мамичку, ту одртавелу кобилу, не бисмо ли те некако доправили, али не вреди :)
ал си глуп, бог те јеб.о да те јебо. :D

Знам да сте ви трактористи склони томе. Волите јебавати краве, кобиле, козе. То је један од разлога зашто су вас се Хрвати гнушали. :wink:
Аватар
жерар
Млади националиста
Млади националиста

Порука жерар 2.2.2019. 0:47

ти опет запео кобила, па кобила. хало, дебилко, то ти је мајка, мало поштовања искажи. много добро пуши кура.ц, не смеш тек тако да је вређаш!
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука: 1395
Приступио: јул 2015

Порука M-91 2.2.2019. 1:54

Овде би модерација требала под хитно да реагује: Домољуба да банује трајно (због усташлука и ужасног речника), а Жерара на једно 4-5 дана (због такође кочијашког речника).
Србија нема алтернативу!
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 2.2.2019. 2:12

M-91 ::Овде би модерација требала под хитно да реагује: Домољуба да банује трајно (због усташлука и ужасног речника), а Жерара на једно 4-5 дана (због такође кочијашког речника).

Нема модерације. Утуви то једном. Свако пише шта му је воља. :wink: Остајем овде.
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Google [Bot] и 16 гостију