srpskinacionalisti.com

In memoriam - Zoran Krasic

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
promaja
Војвода
Војвода

Порука: 1599
Приступио: феб 2008

In memoriam - Zoran Krasic

Порука promaja 12.4.2018. 14:34

Nocas je nakon kratke i teske bolesti umro jedan od osnivaca SRS, potpredsednik stranke i narodni poslanik. Covek koji je odbio da izda, uvek veran i dosledan koga su voleli i postovali i politicki protivnici

Nek mu je vecna slava i hvala za sve
Треба „радити дела... докле је дан, док не настане ноћ, јер онда нико не може радити" (Јован 9,4; 12,35).
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3779
Приступио: мај 2012

Re: In memoriam - Zoran Krasic

Порука Зорад 12.4.2018. 14:43

Упознао сам га некада давно, био је комуникативан и отворен човек. Слава му.
Аватар
Atreid
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 534
Приступио: јун 2004

Порука Atreid 12.4.2018. 15:53

rip

Зорад ::био је комуникативан и отворен човек.

da; i raspolozen za salu skoro uvek.
SMUK :: пре потопа инцест је био дозвољен јер није било мутације коју су спречавали препотопни животни услови.
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука: 482
Приступио: мај 2011

Порука imenijevazno 12.4.2018. 16:14

Па да, чак и из моје перспективе, није био ни примитиван ни затуцан ни глуп ни необразован као већина коју је представљао. Наравно, у Шешељевој сенци није могао да има неко посебно своје ја . . . али свакако међу мање лошим радикалима... Површно сам га пратио, али заправо он и није имао лично неке велике мане, његова је највећа мана што је пристао да брани ту политику и реторику...
Не сећам се да су га пратиле неке афере да је крао, био корумпиран, а поготово не да је користио силу, био насилник... нит' је млатио пиштољем, нит га зову камионџија, нити је био ретардиран као неки климоглавци... нит се сећам да је откупио стан за џабе док су на с бомбардовали... Радикал са којим би имало смисла упустити се у причу.
Слично, рецимо, имам утисак о оном лекару . . . како оно беше . . . Паја Јованов... тако нешто.
Србе кољу, силују и пљачкају на КосМету, а они који себе зову српски националисти не раде ништа у вези тога. И још се крију иза чедићеваца, тадићевих испрдака и њима сличних.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3779
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 12.4.2018. 16:33

нит се сећам да је откупио стан за џабе док су на с бомбардовали

Био је својевремено неки текст да је јефтино откупио неки стан на Раковици док је био министар.

Приде ово:
https://www.vesti.rs/Hronika/Krasic-se- ... -vilu.html
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука: 1037
Приступио: феб 2014

Порука ДејанНационалистa 13.4.2018. 7:33

Слава му.

Ко је тренутно на Форуму?