srpskinacionalisti.com

Беда интелигенциiе

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15928
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Re: Беда интелигенциiе

Порука vemavuk 21.3.2018. 19:21

Зорад ::ПКИИМБ

ала јеђеш го.вна...сркни воду да се не загрцнеш... :lol:
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3693
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 21.3.2018. 19:32

ПКИИМБ
bogdan
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 942
Приступио: мај 2008

Порука bogdan 21.3.2018. 22:46

Republikanac ::Значи отишао си у Швабију да би мене хранио. Па хвала, ниси морао да се баш толико "жртвујеш"...

Иначе, код тебе важи она народна: "Храни куче да те уједе". Незахвално говедо, Швабови ти дали посао, омогућили ти да штедиш за мечку (па кад се вратиш у село да будеш главни фрајер) вероватно те и научили да једеш кашиком и виљушком а ти њима - да су фашисти! Е вала, говњивом мотком би те требало истерати оданде, заслужио си што јес, јес...

ПС. А иначе си глуп ко к****, 'ајд што немаш појма о рату у Вијетнаму, то још и некако, али да не знаш у ком веку се одиграо Бој на Косову... Па то и мала деца код нас знају.

На изглед како ми се чини да волиш јести туђа говна, јели тако? Ако јесте, не брини ми који радимо у иностранство с*ремо добро, и све док има нас радника у иностранство нећеш огладњети, вашко са пи*ке наташе кандић.
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2602
Приступио: феб 2014

Порука Republikanac 22.3.2018. 1:48

bogdan ::На изглед како ми се чини да волиш јести туђа говна

Колико ја виђу туђа говна волиш јести ти. И то швапска.

bogdan :: с*ремо добро

Па знам ја да си ти сероња, ништа не мораш да ми објашњаваш...

bogdan ::пи*ке наташе кандић.

Шта ти сад смета Наташа Кандић? Па она вас, Милове гласаче, обожава.
"Не постоји срећан просјак ни богата колонија", Слободан Милошевић.
bogdan
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука bogdan 22.3.2018. 14:20

Republikanac ::
bogdan ::На изглед како ми се чини да волиш јести туђа говна

Колико ја виђу туђа говна волиш јести ти. И то швапска.

bogdan :: с*ремо добро

Па знам ја да си ти сероња, ништа не мораш да ми објашњаваш...

bogdan ::пи*ке наташе кандић.

Шта ти сад смета Наташа Кандић? Па она вас, Милове гласаче, обожава.

Ти си ћорав, глув, слеп, без осећаја мириса и укуса и тако се животињски понашаш, тамо где си најјачи у твојој соби међу четири зида и те тастатуре. А кад си у друштву вани, плашиш се, нервозан си, клапусаш много, али си ипак одличан шпијун, па си омашком, како то раде шпијуни, шпијао сам себе да си на форуму "српски националисти" регистрован под надимком "републиканац". Баш си интересантан за студије над будалама, шпијунима, школованим будалама, државним паразитима, које не знају да се снађу у свом окружењу. Док ти кењаш глупости ја ти се смијем у лице и чудим се како се не стидиш ничега магарице.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 22.3.2018. 14:39

Богибуд ти си геније. јел шешељ и мило иста банда када си фан првог а гласаш за другог.
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука Republikanac 22.3.2018. 15:16

Море Вемавуче ја не знам шта ће наш Богдан када Рује опет крену на Швабију?

Јербо Рује има да спрже све живо што се нађе с друге стране линије фронта. А ако неко којим чудом и преживи њега ће, након пар чаша вотке, да натакну на ону ствар. Може Милогорац до сутра да им објашњава како је он русофил и како воли Шешеља пијаном Русу то неће значити ништа. Затекао си се у земљи НАТО пакта и крив си, следује ти к****. Једино ако Бoгдан нема неки план "Б", можда да у случају гужве делује диверзантски иза "непријатељских линија", нешто као Бата Животиња у филму "Мост". Тако се можда и спаси руског qурца, мада сумњам...
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 22.3.2018. 15:38

Ма БогБуд је куртон!
bogdan
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука bogdan 23.3.2018. 11:30

Republikanac ::Море Вемавуче ја не знам шта ће наш Богдан када Рује опет крену на Швабију?

Јербо Рује има да спрже све живо што се нађе с друге стране линије фронта. А ако неко којим чудом и преживи њега ће, након пар чаша вотке, да натакну на ону ствар. Може Милогорац до сутра да им објашњава како је он русофил и како воли Шешеља пијаном Русу то неће значити ништа. Затекао си се у земљи НАТО пакта и крив си, следује ти к****. Једино ако Бoгдан нема неки план "Б", можда да у случају гужве делује диверзантски иза "непријатељских линија", нешто као Бата Животиња у филму "Мост". Тако се можда и спаси руског qурца, мада сумњам...

Републиканска сплачино, дигао ти ноге Монтгомери па те поткива ко коњ кобилу. Шта ти и о чему сањаш идиоте у виду монтгомери пудлице, окићене фашистичким орденима. Кад буде дошло време да се Србија и Европа очисте од фашиста, први ће страдати фашисти, како у Европи тако и у Србију. Само ако умреш прије фашисто, тако ћеш се спасити од Русије, иначе неће ти помоћи све НАТО земље и сви непријатељи Руса и Срба.
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука Republikanac 23.3.2018. 12:48

Море кад ти Руси окупирају твоју вољену Швабију па те натакну на ону ствар има да скичиш ки прасе. Сетићеш се онда да сам те на време упозоравао ал' биће касно...
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 23.3.2018. 13:20

Republikanac ::Море кад ти Руси окупирају твоју вољену Швабију па те натакну на ону ствар има да скичиш ки прасе. Сетићеш се онда да сам те на време упозоравао ал' биће касно...

Има да сквичи ки што жилко код њега сада сквичи :D
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3693
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 23.3.2018. 13:29

ПКИИМБ
bogdan
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука bogdan 23.3.2018. 22:47

Republikanac ::Море кад ти Руси окупирају твоју вољену Швабију па те натакну на ону ствар има да скичиш ки прасе. Сетићеш се онда да сам те на време упозоравао ал' биће касно...

Републиканска сплачино, дигао ти ноге Монтгомери па те поткива ко коњ кобилу, зато се плашиш Руса све како ти Монтгомери диктира, тако твоја гуза свира. Гњидо чувај свој нос и своје дупе да ти не пукне пи*ка ко оном усраном ознином Ка-пичићу те се оклизну на поган језик, а за мене и Русе не брини.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 23.3.2018. 23:53

Републиканац а где си био док је била активна тема о београдским изборима. Чиме си био спречен, баш сумњиво.
Претходна

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 11 гостију