srpskinacionalisti.com

Беда интелигенциiе

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2602
Приступио: феб 2014

Re: Беда интелигенциiе

Порука Republikanac 19.3.2018. 23:55

ДејанНационалистa ::
Има ли икаквог извора за ову причицу?

Чуо од Хрвоја Класића (по занимању „повјесничар“, писао између осталог и неку књигу о спољној политици СФРЈ) а где ју је он чуо појма немам. Пише ваљда у тој његовој књизи...

ПС. Ђе си Богдане, како на бауштели у Швапској? 'Оће Шваба мало и да подвикне, а? Нема везе, не обазири се ти на то него само вредно ради и сваки еврић да штедиш па кад се вратиш у своје село највећу кућу да саградиш. И обавезно мерџу да купиш, без мечке се не враћај, то ти је ко да ниси тамо ни био...
"Не постоји срећан просјак ни богата колонија", Слободан Милошевић.
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4475
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Порука SMUK 20.3.2018. 4:16

па кад се вратиш у своје село највећу кућу да саградиш.

Šta prvo uradi lav kad se vrati iz Nemačke?
- Napravi gipsanog gastarbajtera ispred kuće. :mrgreen: :lol: :D
bogdan
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 942
Приступио: мај 2008

Порука bogdan 20.3.2018. 10:56

Republikanac ::
ДејанНационалистa ::
Има ли икаквог извора за ову причицу?

Чуо од Хрвоја Класића (по занимању „повјесничар“, писао између осталог и неку књигу о спољној политици СФРЈ) а где ју је он чуо појма немам. Пише ваљда у тој његовој књизи...

ПС. Ђе си Богдане, како на бауштели у Швапској? 'Оће Шваба мало и да подвикне, а? Нема везе, не обазири се ти на то него само вредно ради и сваки еврић да штедиш па кад се вратиш у своје село највећу кућу да саградиш. И обавезно мерџу да купиш, без мечке се не враћај, то ти је ко да ниси тамо ни био...

Јеси мудар, баш као да те Титов магарц правио у локву иловаче. Видим читаш усташке књиге, а прдиш да си Србин и то још "националиста", који не зна до када је трајао Вијетнамски рат. Нема шта у шупаљ бронзин нико не сипа воду, нити у се шупљој глави може знање задржати.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15928
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 20.3.2018. 11:10

ал примаш неку кинту од шаровића лопова....
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука Republikanac 20.3.2018. 13:26

bogdan :: Видим читаш усташке књиге

Јок брате, ја ти оне ваше црногорско-дукљанске књиге не додирујем ни штапом...

bogdan :: који не зна до када је трајао Вијетнамски рат.

До 1973. Ха, ха, ти си сигурно био убеђен да је завршио 45-е...

За оне који не знају: Богдан не само да је већи шешељевац и од самог Шешеља већ је познат и као највећи мрзитељ НАТО-а и фашизма на кугли земаљској. Једини је проблем што је добровољно отишао да живи у земљу где и Натоа и фашиста има пун к**** па му то ем .ебе кредибилитет ем показује колики је идиот.

Е сад; замислите нашег шешељевско-патриотски анти-НАТО и анти-фашистички расположеног Богдана како сваки дан бива гужен од неког задриглог швапског фашисте и приде натовца. И још тамо мора да ћути и да буде мањи од маковог зрна иначе зна се: нога у дупе па назад у село. А Богдан не може назад у село јер још није уштедео за мечку. Због тога је Богдан стално под стресом, пије неке пилуле, а кад заборави да их попије онда дође овде на форум па лупа глупости...
bogdan
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука bogdan 20.3.2018. 17:19

bogdan :: Видим читаш усташке књиге

Јок брате, ја ти оне ваше црногорско-дукљанске књиге не додирујем ни штапом...

bogdan :: који не зна до када је трајао Вијетнамски рат.

До 1973. Ха, ха, ти си сигурно био убеђен да је завршио 45-е...

За оне који не знају: Богдан не само да је већи шешељевац и од самог Шешеља већ је познат и као највећи мрзитељ НАТО-а и фашизма на кугли земаљској. Једини је проблем што је добровољно отишао да живи у земљу где и Натоа и фашиста има пун к**** па му то ем .ебе кредибилитет ем показује колики је идиот.

Е сад; замислите нашег шешељевско-патриотски анти-НАТО и анти-фашистички расположеног Богдана како сваки дан бива гужен од неког задриглог швапског фашисте и приде натовца. И још тамо мора да ћути и да буде мањи од маковог зрна иначе зна се: нога у дупе па назад у село. А Богдан не може назад у село јер још није уштедео за мечку. Због тога је Богдан стално под стресом, пије неке пилуле, а кад заборави да их попије онда дође овде на форум па лупа глупости...

Види се да си волурина ујармљена од чопавог Тите фашисто-комунисте, што значи никада ниси био човек, нити ћеш када бити, уз то још си сенилан, па се за тебе рат у Вијетнаму завршио "До 1973.". Што свему свету сведочи да си још увек Титов и Павелићев во, који не зна да рат у Вијетману почиње 1. новембар 1955 и траје до 30. април 1975.
Можеш да нам лајеш по трагу, како мене тако и Шешељу, ти и твоје усташе, фашисти, НАТО терористи, САД, ЕУ и Немци фашисти, са којима је твој "отац" Тито утврдио споразум за уништење Србске Нације, и Србије, после његове смрти.
Луторе, лајеш на исељенике из Србије који су те хранили, тебе твог чопавог Тита, твоју жену и твоју децу, комунистички паразити који никада нисте знали бити људи, но сте живели са туђих леђа и издаје војне технологије Србије.
Сад ти можеш само да замислиш колико си ти једно ништа, које не зна ништа.
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука Republikanac 20.3.2018. 19:52

Ха, ха, значи проверио си за рат у Вијетнаму. Ето видиш да си опет испао глуп, видиш да су Тито и Никсон 1971 и те како могли да ћаскају о њему. Провери мало неке основне податке пре него што почнеш да лупеташ. И бај д веј америчка интервенција у Вијетнаму је завршена 1973 а оно после је било башка...

Него, зајеби ти Вијетнам, није то за тебе, него ми реци јер коначно Смук успео да те научи у ком веку се одиграо Бој на Косову? .Ебем ти ја „српског националисту“ који не зна у ком веку се одиграла највећа битка у Србаља...

ПС. Иначе, све вас „анти-натовце“ који живе по земљама НАТО пакта ја лично набијем на ону ствар. Ако ишта мрзим то су лицемери...
Последњи пут изменио Republikanac дана 20.3.2018. 23:46, измењено укупно 1 пут.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 20.3.2018. 20:49

Ова Богдан тешки Жилко :D
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3693
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 20.3.2018. 23:35

ПКИИМБ
bogdan
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука bogdan 21.3.2018. 12:26

Republikanac ::Ха, ха, значи проверио си за рат у Вијетнаму. Ето видиш да си опет испао глуп, видиш да су Тито и Никсон 1971 и те како могли да ћаскају о њему. Провери мало неке основне податке пре него што почнеш да лупеташ. И бај д веј америчка интервенција у Вијетнаму је завршена 1973 а оно после је било башка...

Него, зајеби ти Вијетнам, није то за тебе, него ми реци јер коначно Смук успео да те научи у ком веку се одиграо Бој на Косову? .Ебем ти ја „српског националисту“ који не зна у ком веку се одиграла највећа битка у Србаља...

ПС. Иначе, све вас „анти-натовце“ који живе по земљама НАТО пакта ја лично набијем на ону ствар. Ако ишта мрзим то су лицемери...

Са овим коментаром потврдио си само да си још веће ништа, него што сам очекивао. Но тако то вазда буде, кад народ из расејања о свом трошку одгаји паразите издајнике, државе и нације као ти што си. А за ово набијање на ону ствар, прво то уради са онима који су те родили и васпитали па онда онима које си ти паразиту изродио, ако си изродио, педеру затим седи НАТО-у на ону ствар педерчино безобразна и буди "националиста" па ћеш макар на овај начин спречити НАТО терористе да силују омладину по Србији.
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука Republikanac 21.3.2018. 12:52

bogdan :: Немци фашисти

Је ли говедо, па што живиш у Немачкој кад ти већ толико сметају “Немци фашисти“? Јел' те тера неко?

ПС. Не рече ми јеси ли научио у ком веку се одиграо Бој на Косову...
bogdan
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука bogdan 21.3.2018. 16:13

bogdan :: Немци фашисти

Је ли говедо, па што живиш у Немачкој кад ти већ толико сметају “Немци фашисти“? Јел' те тера неко?

ПС. Не рече ми јеси ли научио у ком веку се одиграо Бој на Косову...

Угланцани комунистичко-фашистички пицупцупцулине, не плашим се вас српских комунисто-фашиста нити Немаца фашиста, сви бежите од мене кад вас истином по носу дочекам.
Да ја и многи ми из Србије не пођосмо да радимо по свету, ти би код Тита тебе и твоје најмилије г*внима хранио.
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука Republikanac 21.3.2018. 16:58

Значи отишао си у Швабију да би мене хранио. Па хвала, ниси морао да се баш толико "жртвујеш"...

Иначе, код тебе важи она народна: "Храни куче да те уједе". Незахвално говедо, Швабови ти дали посао, омогућили ти да штедиш за мечку (па кад се вратиш у село да будеш главни фрајер) вероватно те и научили да једеш кашиком и виљушком а ти њима - да су фашисти! Е вала, говњивом мотком би те требало истерати оданде, заслужио си што јес, јес...

ПС. А иначе си глуп ко к****, 'ајд што немаш појма о рату у Вијетнаму, то још и некако, али да не знаш у ком веку се одиграо Бој на Косову... Па то и мала деца код нас знају.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 21.3.2018. 18:13

Богдане дај мало кецни Жилка :D
Аватар