srpskinacionalisti.com

Тражи се опозиција

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
rade
Националиста
Националиста

Порука: 359
Приступио: јун 2004

Re: Тражи се опозиција

Порука rade 14.3.2018. 10:15

Republikanac ::
rade ::Milosevicu svakako....

А јеси ли и ти деведесете провео између обданишта и основне школе? Тако ми нешто делује кад те читам...

Nebitno kako ti delujem, koja je tvoja poenta?
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3723
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 14.3.2018. 10:24

Нема поенте, када колега остане без одговора на аргументе и чињенице, онда потеже питање колико ко има година...
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 1853
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Порука Српски родољуб 14.3.2018. 11:35

Милошевић је молио руководство Републике Српске да прихвате план контакт групе из 1994. године. Мало је фалило да одбију и Дејтонски споразум из 1995. године.

http://www.youtube.com/qJyxt28Bypc
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15950
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 14.3.2018. 12:02

Зорад ::Нема поенте, када колега остане без одговора на аргументе и чињенице, онда потеже питање колико ко има година...

А ти као на нечији коментар одговараш аргументима и чињеницама. Употребљаваш само дебилну скраћеницу и правиш од себе дечака који онанише још.
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 14.3.2018. 12:15

ПКИИМБ
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука: 463
Приступио: мај 2011

Порука imenijevazno 14.3.2018. 12:22

Српски родољуб ::Колико је тек зло био Стамболић. Ишао је у Сарајево за време рата, да пружи подршку муслиманима. Он и неколицина те другорбијанске жгадије!

Нисам ово знао, верујем ти да јесте, погледаћу мало... Међутим, Стамболића је убио Слоба и то тек када се уплашио да ће му он бити противкандидат на изборима. Дакле, и ако се Стамболић вуцарао са балијама, то тад Слоби није сметало.
Србе кољу, силују и пљачкају на КосМету, а они који себе зову српски националисти не раде ништа у вези тога. И још се крију иза чедићеваца, тадићевих испрдака и њима сличних.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 14.3.2018. 12:26

Убиство Стамболића је показало колико је режим тада био изгубио контакт с реалношћу, па он није имао никаквих шанси да озбиљније угрози Милошевића.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 1853
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Порука Српски родољуб 14.3.2018. 12:29

Њихов сукоб је постојао још пре... Можда није имао шансе, али није ми га уопште жао. Као што сам рекао, један издајник мање!
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2615
Приступио: феб 2014

Порука Republikanac 14.3.2018. 12:35

rade ::
Republikanac ::
rade ::Milosevicu svakako....

А јеси ли и ти деведесете провео између обданишта и основне школе? Тако ми нешто делује кад те читам...

Nebitno kako ti delujem, koja je tvoja poenta?

Да пишеш као неко ко је онда био балавандер...
"Не постоји срећан просјак ни богата колонија", Слободан Милошевић.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15950
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 14.3.2018. 13:20

Зорад ::ПКИИМБ

Жилко још онанише и гумењари, утатататататат... :D
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 14.3.2018. 13:23

ПКИИМБ
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2615
Приступио: феб 2014

Порука Republikanac 14.3.2018. 13:40

Зорад ::Нема поенте, када колега остане без одговора на аргументе и чињенице, онда потеже питање колико ко има година...

О чему сад ти причаш? Па тебе сам барем растурио у свим расправама о "злом диктатору" Слоби. Толико да су неки овде почели да те зову Чмарко (јербо сам ти наводно у тим расправама поцепао буљу, метафорички речено дакако)...

А ови балавандери што су о деведесетима учили од тате митингаша СПО-а су ми, у најмању руку, смешни. Појма немају ни о чему, поготово о ситуацији у којој се онда Србија налазила а као нешто паметују. Иначе овај форум је пун мојих контра-аргумената на све те балавачке тезе, кога занима може да потражи (мени се не да да по милион пута понављам једно те исто)...
"Не постоји срећан просјак ни богата колонија", Слободан Милошевић.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 14.3.2018. 13:56

Да, докторе, баш сте ме "растурили", ту негде на нивоу те јединке... :lol:
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 6267
Приступио: мар 2006

Порука Коста 14.3.2018. 14:34

- онаi ко се Осамдесетих или раних Деведесетих крчкао у жутим мудима свог жутог оца не може ни да буде неки човек.
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Аватар
Atreid
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 530
Приступио: јун 2004

Порука Atreid 14.3.2018. 17:55

Republikanac ::А ови балавандери што су о деведесетима учили од тате митингаша СПО-а су ми, у најмању руку, смешни. Појма немају ни о чему, поготово о ситуацији у којој се онда Србија налазила а као нешто паметују.

za ovo je etalon onaj srecko, ili je mozda sreckovic? "funkcioner" spo-a.
SMUK :: пре потопа инцест је био дозвољен јер није било мутације коју су спречавали препотопни животни услови.
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Majestic-12 [Bot] и 11 гостију