srpskinacionalisti.com

Bombaški napad na ambasadu SAD

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4560
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Bombaški napad na ambasadu SAD

Порука SMUK 23.2.2018. 3:46

Srpski junak Dalibor Jauković bacio bombu na američku ambasadu u Podgorici. Svaka čast junače! Ovo je primer za svakog srpskog patriotu.

https://www.in4s.net/podgorica-bacena-bomba-americku-ambasadu-napadac-se-ubio/?lang=lat
Аватар
Раде Дерикоња
Војвода
Војвода

Порука: 1572
Приступио: феб 2013

Re: Bombaški napad na ambasadu SAD

Порука Раде Дерикоња 23.2.2018. 8:13

На вестима кажу да му се случајно бомба активирала, да није са намером. А и да јесте намерно бацио бомбу на амбасаду САД то би била тешка глупост, тотално непотребно, будалаштина великих размера а никакав патриотски чин
Шта је ту патриотско? То је кад си напао неку земљу без објаве рата једним терористичким чином због чега може свом народу и држави (у којој живиш) донети веома лоше последице.
"Свак је рођен за по једном мријети, част и брука живе довијека!" - П.П. Његош
Аватар
Горан
Војвода
Војвода

Порука: 5881
Приступио: мај 2004

Порука Горан 23.2.2018. 8:55

Ратни војни ветерани и деца погинулих бораца само они знају како се осећају данас у квази државама Србије и Црне Горе. Становници десетог реда.
"нека буде борба непрестана,
нека буде што бити не може.
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука SMUK 23.2.2018. 13:50

А и да јесте намерно бацио бомбу на амбасаду САД то би била тешка глупост, тотално непотребно, будалаштина великих размера а никакав патриотски чин. Шта је ту патриотско?

Napad na simbol okupacije. Čovek im je pokazao zube i dokazao da nisu nedodirljivi.
Аватар
Раде Дерикоња
Војвода
Војвода

Порука Раде Дерикоња 23.2.2018. 14:15

Показао им зубе тако што се после убио, како сада јављају вести. Кажу да је оставио опроштајно писмо, ко зна какве проблеме је имао. Самоубиство није решење. И да се није убио (тј. да је убијен) и то није решење проблема. Можемо нас 7 милиона да бацимо бомбе на амбасаду и хоћемо ли тако ослободити Србију од окупације? Наравно да нећемо, то је промашај. Побили би нас кao зечевe, биолошки би нестали.
За слободу треба изабрати пут мудрости, обреновићевски пут дипломатије али пре свега јаке вере у Бога и живљења по Заповестима и Бог ће нам дати слободу.
Окупирани смо јер очито боље нисмо заслужили, будимо реални.
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука SMUK 23.2.2018. 14:27

Раде Дерикоња ::Показао им зубе тако што се после убио, како сада јављају вести. Кажу да је оставио опроштајно писмо, ко зна какве проблеме је имао. Самоубиство није решење. И да се није убио (тј. да је убијен) и то није решење проблема. Можемо нас 7 милиона да бацимо бомбе на амбасаду и хоћемо ли тако ослободити Србију од окупације? Наравно да нећемо, то је промашај. Побили би нас кao зечевe, биолошки би нестали.
За слободу треба изабрати пут мудрости, обреновићевски пут дипломатије али пре свега јаке вере у Бога и живљења по Заповестима и Бог ће нам дати слободу.

Da da te priče slušamo od dosmanlija više od četvrt veka.. Nego šta bi sa onim preokretom koji je trebao da se desi pre godinu ipo što si prorokovao? Nešto ga nema ni u tragovima..
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15972
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 23.2.2018. 15:26

Раде Дерикоња ::Показао им зубе тако што се после убио, како сада јављају вести. Кажу да је оставио опроштајно писмо, ко зна какве проблеме је имао. Самоубиство није решење. И да се није убио (тј. да је убијен) и то није решење проблема. Можемо нас 7 милиона да бацимо бомбе на амбасаду и хоћемо ли тако ослободити Србију од окупације? Наравно да нећемо, то је промашај. Побили би нас кao зечевe, биолошки би нестали.

Ти си мудар, неваља ништа али све што се уради против тог неваља, погрешно је. Кој си ти склоп!
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
Раде Дерикоња
Војвода
Војвода

Порука Раде Дерикоња 23.2.2018. 15:31

Самоубиство свакако не ваља а није ни мудро бацати бомбе на амбасаде.

Што се тиче преокрета: ја нисам пророковао већ сам аналитички предвиђао да би то требало да се догоди 2016.године. Омашио сам у години али не и у преокрету који је сигурно пред нама, ускоро.
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука: 1272
Приступио: јул 2015

Порука M-91 23.2.2018. 21:47

Раде Дерикоња ::Самоубиство свакако не ваља а није ни мудро бацати бомбе на амбасаде.

Што се тиче преокрета: ја нисам пророковао већ сам аналитички предвиђао да би то требало да се догоди 2016.године. Омашио сам у години али не и у преокрету који је сигурно пред нама, ускоро.

Некада отпор глобалној чифутарији и његовој НАТО филијали мора да се пружи макар и на овај начин.

Иначе, слава овом хероју и хвала му!
Србија нема алтернативу!
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука: 491
Приступио: мај 2011

Порука imenijevazno 23.2.2018. 22:20

Увек сам спреман да скинем капу људима који су спремни да дају живот за оно у шта верују.

Нажалост, живимо у свету у коме скоро свако гледа само себе. Људи који живе испод стаклених звона, појма немају ко им је председник, шта њихова влада ради по земљи и свету, говоре да само раде свој посао, да их интересује породица, пријатељи, годишњи одмори и хобији, да тако живи сав нормалан свет, да једино желе сигурност за своју децу, да им је безбедност и срећа њихове породице најважнија, да желе да приуште добро образовање својој деци, у чијим речницима се налазе речи попут позориште, концерт, скијање, бебиситерке, ресторани, панорамска вожња хеликоптером . . . се непријатно изненаде када се сретну са људима са друге стране огледала, онима чија деца имају воде само када пада киша, чије једанаестогодишње ћерке изговарају реченице 'сваког дана смо овде поред аутопута, чим сврше избаце ме из кабине камиона', који секу својој деци здраве удове да би више испросили, који своју и туђу децу продају у комаду и деловима, чија се деца више гладна него сита играју по минским пољима и ратним зонама, који се брину не да им децу не удари струја ако их оставе саме него да их не поједу пацови, који за вакцину нису чули ни као концепт . . .

Тај егзистенцијално мотивисан тероризам може да буде религијски појачан и потпомогнут, али мислим да у свету у коме друга поменута група не би постојала број терориста и напада би био 50-100 пута мањи.

Наравно да се поставља питање корисног ефекта у овом делу, али овај човек је макар нешто урадио. није само јалово мрсио и ламентирао, кукао и тастатурисао . . . Предузео је. Уопште ми не пада да критикујем то дело као несврсисходно, некорисно, бесмислено, овакво и онакво . . . Свако ко то мисли је слободан да уради боље. Нека да лични пример шта и како треба. А критике нека остави Наташи Кандић.
Србе кољу, силују и пљачкају на КосМету, а они који себе зову српски националисти не раде ништа у вези тога. И још се крију иза чедићеваца, тадићевих испрдака и њима сличних.
Аватар
Раде Дерикоња
Војвода
Војвода

Порука Раде Дерикоња 23.2.2018. 22:26

Нисам ја неки трули пацифиста, далеко било од тога, и наравно да је благословена борба оружјем против окупатора али у овом случају то је очајни чин једног напаћеног Србина који је извршио самоубиство (по званичној верзији). Није то добар пример нама осталима како да се боримо.
Друго је то, рецимо, кад је Стеван Синђелић (или слично Милан Тепић у нашем времену) дигао у ваздух барутану и сам страдао јер је био опкољен османлијама и тако је и мноштво њих убио, и то је било одиграно у боју.
Мислим да треба бити објективан и истинољубив, да не овладају нама неке фрустрације и нездрава незадовољства.
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука: 1091
Приступио: феб 2014

Порука ДејанНационалистa 23.2.2018. 22:43

imenijevazno ::Нека да лични пример шта и како треба.

Видиш како се враћаш на ону моју тезу да прво мораш сам да даш пример, па тек онда добијаш право да некоме замераш шта би требало да уради. Повлачим тезу да си глуп, само си малициозан.

Далиборе, почивај у миру.
Аватар
Vranac
Војвода
Војвода

Порука: 10245
Приступио: мар 2006
Место: Београд, Србија

Порука Vranac 2.3.2018. 2:21

Боље да је бацио бомбу и убио неког од црногорских усташа који ће затрети све Србе у Црној Гори него и да је успео да убије неког портира у америчкој амбасади...
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука SMUK 2.3.2018. 2:37

Vranac ::Боље да је бацио бомбу и убио неког од црногорских усташа који ће затрети све Србе у Црној Гори него и да је успео да убије неког портира у америчкој амбасади...

Čovek je udario zmiju u glavu. Crnogorske ustaše su rep.
Аватар
Atreid
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 539
Приступио: јун 2004

Порука Atreid 2.3.2018. 13:32

mada je vise bilo da je promasio, a zmija se okrenula i ujela ga.
SMUK :: пре потопа инцест је био дозвољен јер није било мутације коју су спречавали препотопни животни услови.
Следећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Google [Bot] и 12 гостију