srpskinacionalisti.com

Убијен Оливер Ивановић

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 2304
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Re: Убијен Оливер Ивановић

Порука Српски родољуб 17.1.2018. 0:59

https://youtu.be/AIS5v-wut-Q Видим да Караџићу то није сметало...
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука: 1204
Приступио: феб 2014

Порука ДејанНационалистa 17.1.2018. 1:01

SMUK ::Udba, komunisti, Tito, Balašević, njegova žena, SPO, kriminalci, rat u BiH.. a tema ubistvo Olivera Ivanovića. I posle se pitate zašto je forum otišao u k****? :roll:

Нема тебе да напишеш коју конструктивну.
Пише ли у Светом писму штогод о 2018. години, да није Јахве бар мало наговестио како ће се завршити "унутрашњи дијалог" и је ли ово увод у нову српско-српску издају (с обзиром да је то била поента помињања РСК и РС, али ко ће да чита...)?
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4666
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Порука SMUK 17.1.2018. 1:06

Нема тебе да напишеш коју конструктивну.

Upravo napisah.

Пише ли у Светом писму штогод о 2018. години, да није Јахве бар мало наговестио како ће се завршити "унутрашњи дијалог" и је ли ово увод у нову српско-српску издају?

Pitaj Derikonju, on je forumski prorok.
Аватар
Четар
Националиста
Националиста

Порука: 349
Приступио: јун 2011
Место: где не рађа мајка издајнике

Порука Четар 17.1.2018. 1:08

Српски родољуб ::Четар, опрости што те питам, јеси ли ти током деведесетих година био за СПO? Вук Манити свугде види заверу удбе...

Не, управо напротив. Био сам за Шешеља.

Донекле ми је и жао ако данас подсећам на Вука, али нажалост мислим да су структуре о којима причамо главни кривци за овај национални бродолом. Заправо код њих никада није постојала национална припадност. А сигурно није крива бакица која продаје семенке.

Сад, да ли је то Вук још онда знао или је био само одувек дефетиста, не знам. Могу само да кажем да без обзира шта прича да је и он веома близак овим структурама.

Везано за убиство Оливера Ивановића. Удб-а (назови је БИА, паралелна служба, измештена служба, како год) контролише збивања на северу Косова од 1999 наовамо. Они су тамо формирали озбиљну организовану мафију и структуре које је подупиру. Немогуће је да се тамо деси убиство оваквог ранга, а да њима то прође неопажено и да они не знају све о томе. Овде је очигледно постојала шира организација, коју је служба морала да уочи, и да је хтела могла је да спречи убиство. Сада они као све пребацују на косовску полицију, као они су надлежни. Ма идеално.

Најжалосније је што је сасвим јасно да је српска борба поново претворена у чист криминал, и то је оно што ја причам. Ти људи не знају другачије да раде и сви смо њихови таоци. Мислим да сви наши непријатељи бирају службу која ће нас водити била би тачно оваква каква је. Није тешко закључити куда идемо.
ОВО НИЈЕ МОЈА ЗЕМЉА
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 17.1.2018. 1:15

Добро ми је познато какви су људи били у УДБИ, ДБ-у, и данас у БИИ. Апсолутно си у праву да је убиство Оливера Ивановића у најмању руку сумњиво. Погледај само Вучића и његову јефтину патетику. Добро знамо какав су медијски линч водили против Ивановића.

Не рече ми, зашто је удба код неких наших суседа означена као великосрпска служба? Врло често се говори о такозваној србокомунистичкој окупацији од 1945.
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука ДејанНационалистa 17.1.2018. 1:20

Српски родољуб ::На које кримосе мислиш, баш бих волео да чујем?! Ако је заиста било тако, зашто су Караџић и Младић дозвољавали да се такви боре у војсци РС?

Говорио је недавно Пухало о томе, какав је био став Војске Републике Српске о Аркану. Хероји су они чије удовице данас једва састављају крај с крајем, који су дали своју младост за српски народ, а не они иза којих су остале силикоњаре с вилама на елитним локацијама у Београду.

http://www.politika.rs/scc/clanak/39654 ... avicki-cin

Спасибо!!!пре 5 сати
Русијо, мајко, дођи, заштити нас и заувек остани са нама на нашем Косову! Драги Путине, буди уз нас, помози и заштити српски народ који те воли више од икога.

Долазе одмах, чим сазнају по чијем налогу је убијен амбасадор Карлов.
Аватар
Atreid
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 546
Приступио: јун 2004

Порука Atreid 17.1.2018. 1:36

evo one cure sto se acika srbenda brecao na nju danas, na cia tv :)

https://www.youtube.com/watch?v=DypEIMrtj30
SMUK :: пре потопа инцест је био дозвољен јер није било мутације коју су спречавали препотопни животни услови.
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука ДејанНационалистa 17.1.2018. 1:39

Atreid ::evo one cure sto se acika srbenda brecao na nju danas, na cia tv :)

https://www.youtube.com/watch?v=DypEIMrtj30

Имала је дугачка и нимало згодна питања...
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 17.1.2018. 1:52

Срђан Пухало?! Дај, не буди неозбиљан. Он је нешто попут Наташе Кандић! О њему у РС имају најгоре могуће мишљење. Поздравио је пресуде Караџићу и Младићу, говорио је против Дана Републике Српске.
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука ДејанНационалистa 17.1.2018. 2:01

Српски родољуб ::Срђан Пухало?! Дај, не буди неозбиљан. Он је нешто попут Наташе Кандић! О њему у РС имају најгоре могуће мишљење. Поздравио је пресуде Караџићу и Младићу, говорио је против Дана Републике Српске.

Ма Бранислав Пухало.
Аватар
Zola
Војвода
Војвода

Порука: 2728
Приступио: јан 2004
Место: N.Bg

Порука Zola 17.1.2018. 6:50

Мени делује да је неки баш најприземнији лични обрачун..Највећа глупост је да га је Вучић убио кад га је одвалио на изборима у Северној Митровици.А и Албанци и то је још мање вероватно.Вучићу то најмање треба као кад би неко убио например Радула а овај нема ни 3%.
Аватар
Serlancelot
Војвода
Војвода

Порука: 1496
Приступио: феб 2009

Порука Serlancelot 17.1.2018. 9:48

Горан ::
Serlancelot ::Nije vezano za temu ali je posredno velika istina. Pesma je inače zabranjena za emitovanjee na javnim medijima.
https://www.youtube.com/watch?v=5H3mZmRwNnA

А њега си нашао да цитираш. Смрад, говно, усташа, аутономаш, партизан, титоиста...нема ко му није јебао жену. Знам лика са овог форума, нашег форума који му је гузио жену, цео Нови Сад прешао преко ње.

Добар аутор, лош човек. Ова му је добра али могао је и раније.

Апсолутно се слажем са свим што си написао али нигде нисам њега цитирао већ сам само објавио песму која ми се допала.
никад се не расправљај са будалом јер ће те спустити на свој ниво а онда ће те потући искуством.

Живи сваки дан као да ти је последњи, јер ти нико не гарантује да ћеш се ујутро пробудити....
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 6404
Приступио: мар 2006

Порука Коста 17.1.2018. 12:33

- стари добри Шешко. Опет у форми. Све iе рекао iутрос на Пинку код Сарапе.

Слика

http://informer.rs/vesti/politika/365710/seselj-na-tv-pink-stranci-stoje-iza-ubistva-olivera-ivanovica

- све тачно! Све коректно. Као да сам га iа учио.

- а ви, сероње, сирочићи Вука Драшковића и Воiислава Коштунице - iедите го*вна...
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука ДејанНационалистa 17.1.2018. 12:40

Тако је, између осталог трабуњао о томе како је Тачи пружао сексуалне услуге Олбрајтовој...
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 6404
Приступио: мар 2006

Порука Коста 17.1.2018. 12:42

- а чиiе си ти сироче? Вука и Дане, или Воiе Фациiалиса из Скадарлиiе?
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Google [Bot], M-91 и 16 гостију