srpskinacionalisti.com

Убијен Оливер Ивановић

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Четар
Националиста
Националиста

Порука: 349
Приступио: јун 2011
Место: где не рађа мајка издајнике

Re: Убијен Оливер Ивановић

Порука Четар 16.1.2018. 23:14

imenijevazno ::Теорија завере да ова или она групица влада државом је у тој мери инфантилна да не знам шта бих рекао. Каква, бре, УДБА, па њени челници су по затворима на вишедеценијским робијама, породице су им под упитником . . . Мислим, та теорија је у бруталној колизији са реалношћу. А ако неко мисли да онај стручњак за клечање има менталне и друге капацитете да води било шта веће од трафике, онда одустајем од дискусије.
Стоји то да је некадашња УДБА била моћна, али то је плусквамперфекат. Данас, Србијом влада Вучић, истина уцењен од стране Импреије и мањим делом од Русије.

:lol:
ОВО НИЈЕ МОЈА ЗЕМЉА
Аватар
Четар
Националиста
Националиста

Порука Четар 16.1.2018. 23:27

imenijevazno ::Ова земља није наша?!
Ову земљу су направили они чије су лобање узидане у Ћеле-кулу, трећина српског мушког становништва је платила најскупљу цену у Првом светском рату да бисмо ми данас могли овде да се башкаримо и куцкамо у каквом-таквом миру и слободи. Захваљујући њима данас твоја мајка-сестра-жена-ћерка не иду код аге прву ноћ, због тога наша деца не иду у јањичаре, због њих ми данас учимо српски а не немачки, не важи правило сто за једнога . . .

Не, не, грешиш. Ову земљу су направили Тито и његова дружина. Ако нисам у праву, реци када се догодио дисконтинуитет? Дисконтинуитет је оно што су они направили 45-те, чисто да знаш. Побили су и протерали све који су и потенцијално били против њих, и поново формирали све. Историја нам је почела 1945.

Јел неко укинуо Звезду и Партизан, јавна предузећа (предузећа монструме) која су формирана за време титоизма? Ја једва чекам те вести, али нисам их чуо.
ОВО НИЈЕ МОЈА ЗЕМЉА
Аватар
Четар
Националиста
Националиста

Порука Четар 16.1.2018. 23:29

Није наша земља. Нажалост. Земља удбашка и њихових кумова и остале фамилије. Можда би јој требало променити име у Република Удбашка, да не каљају Србији име. А већ су га доста усрали.
ОВО НИЈЕ МОЈА ЗЕМЉА
Аватар
Горан
Војвода
Војвода

Порука: 5884
Приступио: мај 2004

Порука Горан 16.1.2018. 23:38

Serlancelot ::Nije vezano za temu ali je posredno velika istina. Pesma je inače zabranjena za emitovanjee na javnim medijima.
https://www.youtube.com/watch?v=5H3mZmRwNnA

А њега си нашао да цитираш. Смрад, говно, усташа, аутономаш, партизан, титоиста...нема ко му није јебао жену. Знам лика са овог форума, нашег форума који му је гузио жену, цео Нови Сад прешао преко ње.

Добар аутор, лош човек. Ова му је добра али могао је и раније.
"нека буде борба непрестана,
нека буде што бити не може.
Аватар
imenijevazno
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 552
Приступио: мај 2011

Порука imenijevazno 16.1.2018. 23:40

Смејање није аргумент него признање да нема аргумената.

Ако тако гледамо, ову земљу је направила Црвена аримја, а Тито се згодно затекао. После ('48) се одметнуо, али је њих мрзело да се бакћу са нама па су нас препустили својој судбини.
Даље, Тито уопште није а приори негативан лик, није мало добрих ствари које је он урадио, па чак и за србе. Голи оток, истребљење опозиције, као и Устав из 1974. јесу убоди у тело срба и Србије, али ствари нису црно-беле. Има ту и српске кривице.
С друге стране, Коста-шиптар је у једној ствар сасвим у праву, наиме немам никакву дилему да би врло слично било да су се гибаничари дочепали власти.

И трећи пут, све ово сада не би требало да буде тема. Зна се шта је тема. Ако ову тему читају Харадинај и Зукорлић, могу само да свршавају од среће. Србин је мртав, а срби се гложе око будалаштине.
Србе кољу, силују и пљачкају на КосМету, а они који себе зову српски националисти не раде ништа у вези тога. И још се крију иза чедићеваца, тадићевих испрдака и њима сличних.
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 6403
Приступио: мар 2006

Порука Коста 16.1.2018. 23:40

- сероњо четнички? - да су Комунисти побили све што iе требало побити - друга би се песма певала!

- не би свака џукела лаiала против Тита и Комуниста. А џукеле лаiу - iош iе Тиле био жив кад су почеле да лаiу.

- никад нећу разумети зашто нису побиiени сви коiи су заслужили. Него Тиле био филантроп, алтруиста, хуманиста. Побио само оне коiе iе баш морао...

- а за оног сероњу Тадићевог: да, Шиптари са КосМета имаiу право да купуiу некретнине по Србиiи. Пошто су, по нашем званичном ставу, држављани државе Србиiе. Косово iе Србиiа, зар не?

- него, данас могу и Арапи да купуiу по Србиiи - ено Арап купио хотел Југобанку на Копу, срушио до темеља и зида нови. Али нешто споро - изгледа да се заебо, ниiе то неки пос`о.

- поука за тебе, сероњо жути: британски премиiер с краiа 19-тог века, ДИзраели, поставио iе услов Србиiи да мора да дозволи власништво над земљом Јевреiима, своiим поданицима. То iе био услов за међународно признање Србиiе. И тако Јевреiи добише право куповине земље у Србиiи. Право коiе претходно нису имали. Ето, нешто си научио, а?
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Аватар
imenijevazno
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 552
Приступио: мај 2011

Порука imenijevazno 17.1.2018. 0:06

Већ сам Вам и на оној теми одговорио да то нису обични грађани Србије, него терористи. Као такви, изгубили су своја грађанска права. Мислите ли да би Стаљин пустио Шамила Басајева да купује станове по Москви?

Ви се правите глупљи него што јесте. Почећу да мислим да код Вас постоји зла намера, она терористичка.
Ово Вам је трећи пут да адвокатишете терористима који забадају нож у срце држави Србији. Вас би Стаљин због тога устрелио као бесног пса, а женске чланове породице би дао Берији на коришћење.
Србе кољу, силују и пљачкају на КосМету, а они који себе зову српски националисти не раде ништа у вези тога. И још се крију иза чедићеваца, тадићевих испрдака и њима сличних.
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука: 1854
Приступио: мар 2012

Порука Đorđo Napolitano 17.1.2018. 0:11

Ко је платио пре месец дана платио пинку да позива на линч Оливера Ивановића наводећи у тој бљувотини од предизборног програма како се Оливер Ивановић потресао кад су му разнели ауто а није се потресао кад су му убили пријатеља, он је наручио његово убиство. Ја основано сумњам да су то српски криминалци са Косова који су сада Вучићеве ударне песнице, вероватно су се били уплашили да ће Ивановић да сведочи против њих на суду у вези убстава Албанаца после доласка КФОР-а. Тако да полиција као прво и прво треба да испита Жељка Митровића ко му је платио да емитује онакве бљувотине и убице ће наћи у року од 15 минута.
rođen da me svi iskorišćavaju, ne zato što sam naivan i glup, već zbog toga što sam nekotrolisano human -K.G.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 2304
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Порука Српски родољуб 17.1.2018. 0:39

На ратишта слали све саме кримосе који су нанели више штете него користи српском народу и војсци.

Кримоса има у сваком рату. Било их је и код Хрвата, у ХВО. Из Загреба су слали свакакве протуве, ратне профитере... Да ли то значи да је тадашња Хрватска била под удбом? :|
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 17.1.2018. 0:41

Четар, опрости што те питам, јеси ли ти током деведесетих година био за СПO? Вук Манити свугде види заверу удбе...
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
Четар
Националиста
Националиста

Порука Четар 17.1.2018. 0:45

Шта матора будала прича. Хвали странца који је убијао његов народ (доказ да можда и није од овога народа) а само да би учврстио своју власт. Каква издаја и остало, то је само параван за будале. А међу комунистима је био цвет будала Србије.

Одавно је доказано да су највећи издајници српски комунисти, и да им нема премца. А они су као некоме судили због издаје, парадокс.

Нажалост сада ћемо ми морати да их вадимо из земље и пуштамо заједно са говнима Београђана у Саву. Прљав посао, али мора да се уради. Никакав траг не треба да остане да су они постојали. Послужимо се њиховим методама, то је једино праведно.
ОВО НИЈЕ МОЈА ЗЕМЉА
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука: 1204
Приступио: феб 2014

Порука ДејанНационалистa 17.1.2018. 0:51

Српски родољуб ::Кримоса има у сваком рату. Било их је и код Хрвата, у ХВО. Из Загреба су слали свакакве протуве, ратне профитере... Да ли то значи да је тадашња Хрватска била под удбом? :|

Не значи да ако је неко правио грешке и ми треба да чинимо исто, тек како бисмо били квит. Мада ми то и личи на наш опичени народ.
Свакако их је било (нисам ни тврдио супротно), али они нису водили главну реч.
Када су видели да им доноси превелику штету - сами су се обрачунали са усташом Блажом Краљевићем. Када је Вељко Миланковић видео ко је и шта је Аркан, није он ликвидирао Аркана, већ обрнуто.
Велике су то фуњаре биле. Све могу да разумем, али да неко такве протуве велича (нисам рекао да ти то радиш, већ причам генерално) - не могу никако.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 17.1.2018. 0:55

На које кримосе мислиш, баш бих волео да чујем?! Ако је заиста било тако, зашто су Караџић и Младић дозвољавали да се такви боре у војсци РС?

Мислиш да је била боља дисциплина након убиства Блажа Краљевића?! Није. Краљевић је убијен зато што се залагао за унитарну БиХ. Мате Бобан није био за то.
Последњи пут изменио Српски родољуб дана 17.1.2018. 0:58, измењено укупно 1 пут.
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука: 1204
Приступио: феб 2014

Порука ДејанНационалистa 17.1.2018. 0:56

Српски родољуб ::На које кримосе мислиш, баш бих волео да чујем?! Ако је заиста било тако, зашто су Караџић и Младић дозвољавали да се такви боре у војсци РС?

Аркан - број један.
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4666
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Порука SMUK 17.1.2018. 0:58

Udba, komunisti, Tito, Balašević, njegova žena, SPO, kriminalci, rat u BiH.. a tema ubistvo Olivera Ivanovića. I posle se pitate zašto je forum otišao u k****? :roll:
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Bing [Bot] и 4 гостију