srpskinacionalisti.com

Убијен Оливер Ивановић

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Serlancelot
Војвода
Војвода

Порука: 1496
Приступио: феб 2009

Re: Убијен Оливер Ивановић

Порука Serlancelot 16.1.2018. 19:41

Четар ::И овде из дискусије је јасно ко га је убио. А јасно је и ко за кога ради. :)

Убила га је УДБА, та Титова мафија која има своју државу, нажалост са именом Србија. Био бих много срећнији да су одабрали неко друго име. Рецимо Источна Хрватска.

Фалс флаг операција, како да не, јел то и онај стари удбаш Шешељ сада прича. Ено колико је кваран, нос почео да му буђави.

Сада ће да крену разне теорије, стари удбашки трикови замајавања. Иако они и обавештајно и на сваки други начин контролишу север Косова. Немогуће је тамо било шта организовати а да они не сазнају, поготово да организација потекне из мафијашких структура које су копмлетно њихове. Криминал је уосталом нешто што су они од самог почетка умели најбоље да раде.

Вучић као координатор служби не може а да не зна ово што ја причам, тако да је питање само нивоа његове умешаности у ово убиство. А видљиво је да је умешан и на основу овог глуматања од данас, толико пута већ виђеног.

Жао ми је Срба са Косова, не могу добро проћи зато што их брани Титов апарат, а њих не интересују ни Срби ни људи, само профит и само њихове гузице, њихови положаји. Уосталом они су Шиптарима продавали оружје у току овог последњег рата (као и Хрватима и Муслиманима раније).

Заправо сетимо се самих почетака. Зар нису они почели тако што су тврдили да бране народ од окупатора (а заправо су желели само власт ). Зашто су бежали из Србије у Босну и из Босне у Црну Гору и оставили незаштићен народ? Зашто га нису бранили до последњег? До Тита :) ). Па њихове гузице су ипак најважније. Каква једнакост, класна солидарност и друго, то је прича за будале. Зар се није исто десило и у Крајни касније. Трговина, пљачка и онда препуштање на милост и немилост Хрватима. Иста дружина, можда је само син заменио оца.

Нема нама спаса док се не решимо удбашких структура. Рецимо ирански сценарио. Питање је да ли смо способни за тако нешто. Одбрана ове земље заправо је одбрана њих, њихове имовине и њихових функција. Значи да је патриота ове ''земље'' класичан корисни идиот. Руку на срце тако су и они размишљали пре него што су дошли на власт након Другог светског рата. Мој је савет будимо што мање корисни идиоти, и нека они сами са својим кримосима бране ову земљу која одавно није наша. А само се зове Србија - случајно.

=D> Паметном доста.....
никад се не расправљај са будалом јер ће те спустити на свој ниво а онда ће те потући искуством.

Живи сваки дан као да ти је последњи, јер ти нико не гарантује да ћеш се ујутро пробудити....
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука: 1644
Приступио: авг 2015
Место: ђе не рађа мајка издајице

Порука Србски ратник 16.1.2018. 19:51

Четар ::И овде из дискусије је јасно ко га је убио. А јасно је и ко за кога ради. :)

Тачно Четар, све што си рекао. Шиптарска нарко-мафија, која држи комплетно тржиште дроге у Европи, а можда и у САД, сарађује са тим олошем из Србије који си ти описао. Да, они гледају сами себе, свој профит и баш их брига за Србе и Србију. Преко Србије саме, не само преко Косова и Метохије, Шиптари извозе дрогу.

Све то дозвољава ЦИА, као и ова наша багра, а сви убирају зараду од тог јако финансијски исплативог бизниса. То је бизнис бато, посао преко којег сви који у томе учедтвују зарађују паре, снабдевају себе и своје породице, док Срби и Србија пропадају.

И ето, ми пропадамо и свађамо се, убијамо се, а они брате мој сарађују ко рођена браћа и млате ко зна колике паре. Ето, то је поента целе приче.

Оливер Ивановић се против свега тога борио, упозоравао на то, зато је и убијен. Ваља прочитати његове последње интервује, почео је отворено да говори о томе да се дрога продаје на сваком ћошку, да Косово постаје центар нарко-бизниса у Европи (мада, реално, он је то већ одавно постао, нажалост) и говорио о умешаности Срба у све то. После тога је убијен, паметном довољно.
"Ђе је сјеме клицу заметнуло, онде нека и плодом почине."
Аватар
Горан
Војвода
Војвода

Порука: 5884
Приступио: мај 2004

Порука Горан 16.1.2018. 19:55

Зорад ::
И то све у оквиру "Косове"..,. Нема ту превише разлике.

Далеко од тога да је он био Србин по мери нас националиста, али он је био у затвору кад се гасиле српске институције. По изласку из затвора затичеш стање које, предлажеш нека решења...Велика је разлика кад Срби на Космету саби себи поставе представнике народа, а не људе које постави Београд и Приштина већа манипулација....Свако ко је иоле упућен зна како ради тзв Српска листа.
"нека буде борба непрестана,
нека буде што бити не може.
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 6403
Приступио: мар 2006

Порука Коста 16.1.2018. 20:00

- значи, УДБа? Управа Државне Безбедности, тако ли беше?

- еее, ако iе УДБА - онда у реду. Могу мирно да спавам. Зна УДБА шта ради. Као и ОЗНА пре ње.

- нема Државе без Службе. Погледаiте Русиiу - шта би било да Служба ниiе "лансирала" Путина?!

- то против Службе тртљаiу само искомплексирани четници и модерни евро-интелектуалци. Запамтите: нема Службе - нема Државе!

- тако да, надам се, и Ђинђића iе рокнула Служба? Хвала iоi.

- него, овог Оливера ниiе кокнула наша Служба. Нема резона.

- ниiе ни шиптарска. Нема интереса.

- нека Служба iесте. Осим ако ниiе лична освета. Ко зна због чега...
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4666
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Порука SMUK 16.1.2018. 20:11

Koji je sad rezultat? 6:0 za Srbiji? =D>
Аватар
Четар
Националиста
Националиста

Порука: 349
Приступио: јун 2011
Место: где не рађа мајка издајнике

Порука Четар 16.1.2018. 21:05

Не сери будало матора.

Свака држава има службу, али ово овде се не може назвати државом. Ово је нешто што само личи на државу а заправо је територија под контролом мафијашке организације звана УДБА-а или како год већ. Сви смо њихови таоци и они нас уредно рекетирају (неки то не примећују) по мафијашким принципима.

Знају они шта раде, јесте, углавном се баве криминалом у светским размерама и очувањем њиховог система. Највећи олош међу партизанима примљен је у УДБ-у, тако су они формирани и тај дух постоји и данас. Они са којима једноставно нису знали шта ће после рата - шаљи у УДБ-у да бије и убија. Ево на пример први челник УДБ-е - говедо неопевано, имбецил, довољно је погледати његову животињску њушку. Тај ништа друго није знао него да као пудлица служи своме вођи. Прича се да је управо он у договору са вођом започео мафијашке послове УДБ-е, још 60-тих, када је зафалило пара за тајне фондове.

У државама, које су стварно државе службе су много више од мафијашке организације. Тамо седе много паметни људи, права елита. Они креирају свест једног друштва и управљају њиме. Поредити руску или америчку службу са овим разбојницима на нашој територији је неумесно.

Они нису чувари државне безбедности већ трговци. За довољно високу цену они ће продати све. Сетимо се само оне приче УДБ-а као хвата стране шпијуне и штити нас, а њен шеф Јовица Станишић на тајном састанку у Топчидеру предаје пун кофер тајних података америчком аташеу. За лову сигурно, која не мора бити у коферу, већ се исплати на друге начине.

Значи УДБ-а хвата стране шпијуне, али не зато што је заинтересована за безбедност државе, већ зато што тиме одржава монопол на трговину информацијама које има. За довољно велике паре они ће продати све, а код руске, енглеске, америчке, хрватске службе постоји и нешто што је изнад новца.
Последњи пут изменио Четар дана 16.1.2018. 21:11, измењено укупно 2 пута.
ОВО НИЈЕ МОЈА ЗЕМЉА
Аватар
Четар
Националиста
Националиста

Порука Четар 16.1.2018. 21:08

Да ли изјава Амфилохија о Косову пре неки дан има везе са овим данас? И тај Амфилохије је стари удбаш.
ОВО НИЈЕ МОЈА ЗЕМЉА
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 6403
Приступио: мар 2006

Порука Коста 16.1.2018. 21:15

- ало, четник? - "ово ниiе твоiа земља" - шта се ти уопште мешаш?!

- пусти нас чиiа iе ово земља.

- него, УДБА би сигурно била боља да су iе формирали четници? А?

- мени се баш свиђа оваква, коiу су формирали партизани. Друг Крцун и екипа. У`ватише ону брадату будалу, а? Додуше, тад iе iош била ОЗНА.

- ОЗНА-УДБа, НКВД-КГБ, мени су драге све ове фирме. А коiе ти преферираш? Пошто, рече, "ово ниiе моiа земља". Коiа iе земља твоiа? И коiа служба?

- сероњо четнички...
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Аватар
Serlancelot
Војвода
Војвода

Порука Serlancelot 16.1.2018. 22:13

Nije vezano za temu ali je posredno velika istina. Pesma je inače zabranjena za emitovanjee na javnim medijima.
https://www.youtube.com/watch?v=5H3mZmRwNnA
никад се не расправљај са будалом јер ће те спустити на свој ниво а онда ће те потући искуством.

Живи сваки дан као да ти је последњи, јер ти нико не гарантује да ћеш се ујутро пробудити....
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука: 1204
Приступио: феб 2014

Порука ДејанНационалистa 16.1.2018. 22:18

Београд је мешетарио по Републици Српској Крајини и она је пала. Исти тај Београд је покушао да мешетари по Републици Српској, али није успео да је скреше у пар кантона унитарне БиХ. На ратишта слали све саме кримосе који су нанели више штете него користи српском народу и војсци. Шта ће бити с Косовом и Метохијом могао би да каже друг Коста - његов ћопави другар је Србију расточио на две АП, а његови миљеници би да најзад реше "косовско питање".

Коста ::- иди бегаi. А иначе: оваi Ивановић iе био жутаћ, да се не лажемо. Био iе наiслабиiа карика српског политичког корпуса на Косову. И очигледно уопште ниiе веровао у "српско Косово" - видиш да га сахрањуiу у Београду.

- значи да ни његова фамилиiа не веруiе у опстанак. Иначе би га ваљда негде"доле" сахранили, а?

Ма немој, какве везе има где га сахрањују? Ниси ни ти у Црној Трави, већ смрдиш где стигнеш.

P.S. Дебилима попут тебе заиста треба ограничити право на коришћење интернета.
Аватар
Serlancelot
Војвода
Војвода

Порука Serlancelot 16.1.2018. 22:44

Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука: 1204
Приступио: феб 2014

Порука ДејанНационалистa 16.1.2018. 23:02

Имаш читав интервју у Времену, окачио је већ Горан.
Аватар
Serlancelot
Војвода
Војвода

Порука Serlancelot 16.1.2018. 23:06

ДејанНационалистa ::Имаш читав интервју у Времену, окачио је већ Горан.

Извињавам се, нисам видео.

Аватар
imenijevazno
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 552
Приступио: мај 2011

Порука imenijevazno 16.1.2018. 23:07

Ова земља није наша?!
Просто не верујем шта читам. Ово је реторике једног Чеде Јовановића, једне Наташе Кандић, ово мисле и говоре Јонуз Муслију, Муамер Зукорлић и њима слични. Дериват тих политика је и нпр. Коста-шиптар који би пуштао шиптаре да купују некретнине по Србији.

Даље, не знам који сте то ви, а који су то они, али ако ово није твоја земља, онда лепо марш из ње. Па иди(те) у земље које доживљавате својим!
Ову земљу су направили они чије су лобање узидане у Ћеле-кулу, трећина српског мушког становништва је платила најскупљу цену у Првом светском рату да бисмо ми данас могли овде да се башкаримо и куцкамо у каквом-таквом миру и слободи. Захваљујући њима данас твоја мајка-сестра-жена-ћерка не иду код аге прву ноћ, због тога наша деца не иду у јањичаре, због њих ми данас учимо српски а не немачки, не важи правило сто за једнога . . .

Колико неко треба да се заборави па да негира све ово, због евентуалног неслагања са овом или оном власти. Мислим да сви знају како и колико ја обожавам Вучића (ја сам о њему имао најгоре могуће мишљење док је већини вас он овде био идол), али он је добио изборе - и само на изборима може да буде смењен (ако их изгуби, па не призна . . . то је друга координата).

Теорија завере да ова или она групица влада државом је у тој мери инфантилна да не знам шта бих рекао. Каква, бре, УДБА, па њени челници су по затворима на вишедеценијским робијама, породице су им под упитником . . . Мислим, та теорија је у бруталној колизији са реалношћу. А ако неко мисли да онај стручњак за клечање има менталне и друге капацитете да води било шта веће од трафике, онда одустајем од дискусије.
Стоји то да је некадашња УДБА била моћна, али то је плусквамперфекат. Данас, Србијом влада Вучић, истина уцењен од стране Импреије и мањим делом од Русије.

Ја овим уопште не дирам у могућност да је г-дина Ивановића убила српска мафија, која дилује, рекетира и пали по Митровици и другде. Истина, највише зато што је он сам помињао такву могућност. Даље, то да Вучић контролише хулигане (НЕ НАВИЈАЧЕ) ми је такође блиско, да на овај или онај начин коегзистира са криминалцима . . . све могу да поверујем. Да је он лично наредио да га устреле, то бих теже купио. Он јесте лепио ономад Тадићу потернице жив или мртав, али Ивановић није у том филму.

Ипак, за мене је све ово не секундарно, него терцијарно. По мени кључно питање сам поставио на претходној страни, шта ће срби да РАДЕ? Али, видим, свима је драже да мрце у празно . . . Кул, ово је слободна земља. Док ми мрсимо, Муслију и Харадинај свршавају од среће, у то сам убеђен. Растачу нам државу, ми гледамо констернирано и вичемо празне пароле. ИДЕНТИЧНО КАО ВУЧИЋ. Тако је било и са Данилом Милинчићем својевремено. Тад се можда и могла УДБА оптужити за опструкцију српских интереса, али данас смо криви САМО МИ. И нико други.
Последњи пут изменио imenijevazno дана 16.1.2018. 23:20, измењено укупно 2 пута.
Србе кољу, силују и пљачкају на КосМету, а они који себе зову српски националисти не раде ништа у вези тога. И још се крију иза чедићеваца, тадићевих испрдака и њима сличних.
Аватар
Четар
Националиста
Националиста

Порука Четар 16.1.2018. 23:12

ДејанНационалистa ::Београд је мешетарио по Републици Српској Крајини и она је пала. Исти тај Београд је покушао да мешетари по Републици Српској, али није успео да је скреше у пар кантона унитарне БиХ. На ратишта слали све саме кримосе који су нанели више штете него користи српском народу и војсци.

Замисли ситуацију. Потпуна издаја Крајине извршена из Београда, преко њихових људи које су послали и оних тамо који су радили за њих. И сада том јадном војнику Крајишнику шаљу Аркана да га шамара и понижава зато је као бежао. Удбашки шљам Аркан, који реченицу не зна да састави држи некакве говоре изданим српским борцима. Замисли ситуацију.

А нису свугде удбашка ђубрад стигла да јаве да треба да се повлаче без борбе - https://www.youtube.com/watch?v=9xCNgt-8eDg

Крајина је нажалост била само територија под контролом УДБ-е никада није имала снаге да постане држава. Зато је тако и прошла. Пази твоја држава, а пушташ Србијанце да ти пљачкају нафту код Ђелетоваца, секу шуму, тргују са Петим корпусом муслиманским, убијају твоје војнике. То не може бити држава.
ОВО НИЈЕ МОЈА ЗЕМЉА
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Google [Bot], Majestic-12 [Bot] и 9 гостију