srpskinacionalisti.com

Убијен Оливер Ивановић

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
игорсима
Војвода
Војвода

Порука: 3856
Приступио: апр 2006

Re: Убијен Оливер Ивановић

Порука игорсима 16.1.2019. 9:47

imenijevazno ::Она је дала читав низ политичких (а покварених) изјава. Бранећи оне који су њеном мужу нацртали мету, а нападајући оне са којима је био близак. Тиме је престала да буде цивил, легитимисала се као регуларна политичка мета.

Дај једну политичку изјаву.
Аватар
игорсима
Војвода
Војвода

Порука игорсима 16.1.2019. 11:01

Да ти помогнем, ево рецимо ово:

https://www.blic.rs/vesti/politika/potr ... vi/vfh78yp

Јел има неки проблем овде? Баш ме занима...
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука: 1853
Приступио: мар 2012

Порука Đorđo Napolitano 16.1.2019. 12:22

Ако ништа друго, морбидно је што се данас грли и љуби са човеком који отворено штити мафијаша осумњиченог за учешће у убиству њеног невенчаног супруга
rođen da me svi iskorišćavaju, ne zato što sam naivan i glup, već zbog toga što sam nekotrolisano human -K.G.
Аватар
imenijevazno
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 552
Приступио: мај 2011

Порука imenijevazno 16.1.2019. 22:37

Mi ćemo izaći na groblje. Ja ću sa Bogdanom organizovati parastos u Hramu Svetog Save pošto je Oliver obožavao to mesto. Tamo je uvek išao sa sinom kad je bio u Beogradu. Otići ćemo u 8.15, u vreme kada se desilo ubistvo, da zapalimo sveću. I mislim da će svi ljudi koji iskreno žele da se Oliver ne zaboravi biti tu. Oni koji žele da iskoriste ovu tragediju, neka koriste, ali to nije fer. Ja ne organizujem skup, ne pada mi na pamet, makar bili sami, ja ću sa svojim sinom zapaliti sveću.

Из тог чланка који ти помињеш, издвојио сам ти политичку изјаву. Не само да је политичка, него је очигледно подла, малигна и изразито лицемерна. Она мисли!? опозиција жели да искористи трагедију, ал' зато преподобни Вучић не жели?!? Ха, ха, ха. Па то је толико перфидно, да не треба даље ни да тражим

ИПак, ево, још, због записника.
https://www.kurir.rs/vesti/politika/318 ... e-u-kuriru

(Добро, признала је да су Тадић, Шапић и Јанковић послали писма подршке. Али и то је признала преко кур.ца, забашурујући и не дајући на значају. Јер јој је непријатно).
И онда, напушава опозицију што га није посетила у затвору?!? А ни речју не помиње што му је Вучић малте не директно испалио метак у чело. Оно што су Вучићевић, Митровић и Ђурић радили је једноставно неописиво.

http://www.nspm.rs/hronika/milena-ivano ... nuara.html
Брани Вучића преко границе бљутавог, да ти се живот згади...

Што би рекао Тијанић Чеди ономад: Јеси се купао у базену? Јеси му водио децу у затвор? Је л' возиш неког најскупљег џипа? Је л'.. Да,јесам,јесам.... Е, онда стварно ниси крив!

Али, добро, уопште не планирам да се надгорњавам... И тако сам увучен у дискусију која, по мени, није централна...
Србе кољу, силују и пљачкају на КосМету, а они који себе зову српски националисти не раде ништа у вези тога. И још се крију иза чедићеваца, тадићевих испрдака и њима сличних.
Аватар
игорсима
Војвода
Војвода

Порука игорсима 17.1.2019. 11:41

imenijevazno ::Mi ćemo izaći na groblje. Ja ću sa Bogdanom organizovati parastos u Hramu Svetog Save pošto je Oliver obožavao to mesto. Tamo je uvek išao sa sinom kad je bio u Beogradu. Otići ćemo u 8.15, u vreme kada se desilo ubistvo, da zapalimo sveću. I mislim da će svi ljudi koji iskreno žele da se Oliver ne zaboravi biti tu. Oni koji žele da iskoriste ovu tragediju, neka koriste, ali to nije fer. Ja ne organizujem skup, ne pada mi na pamet, makar bili sami, ja ću sa svojim sinom zapaliti sveću.

Из тог чланка који ти помињеш, издвојио сам ти политичку изјаву. Не само да је политичка, него је очигледно подла, малигна и изразито лицемерна. Она мисли!? опозиција жели да искористи трагедију, ал' зато преподобни Вучић не жели?!? Ха, ха, ха. Па то је толико перфидно, да не треба даље ни да тражим

Ово је изјава жене која одговара на вруће питање како ће обележити помен свом супругу. Када би био довољно непристрасан да читаву изјаву читаш у том контексту увидео би да она парастос некако мора да одржи и да не може да промени политичку ситуацију у којој практично не постоји мртвац у Србији око чијег би се испраћаја окупили на једном месту сви политички актери који желе да га испрате. Просто, она ће парастос да да а ко дође дође. Ко је бранио Тадићу и компанији да се појаве и стану иза ње и одају почаст Оливеру? Али, не. Они је пљују већ годину дана што није с њима. Па, није. То није политика, то је живот.

ИПак, ево, још, због записника.
https://www.kurir.rs/vesti/politika/318 ... e-u-kuriru

(Добро, признала је да су Тадић, Шапић и Јанковић послали писма подршке. Али и то је признала преко кур.ца, забашурујући и не дајући на значају. Јер јој је непријатно).
И онда, напушава опозицију што га није посетила у затвору?!? А ни речју не помиње што му је Вучић малте не директно испалио метак у чело. Оно што су Вучићевић, Митровић и Ђурић радили је једноставно неописиво.

Курир не користим кад су у питању анализе изговореног. Не кажем да Курир подмеће али хоће да изврне, преокрене и убаци другачији нагласак... а и нема потребе, све те изјаве су дате ових дана поводом исте ствари.
Ипак, начелно, да ниси ипак мало превише острашћен? Па ти Вучићевићи, Митровићи и остали су постојали и за време Тадића... и радили су исте ствари. И за време Тадића су убијани људи. Шта би рекао да сад овде понављају да им је Тадић малте не директно испалио метак у главу?
И, како то мислиш - неописиво? Све је веома описиво ако се дешава у медијима. Нисам пратио али претпостављам да су га у медијима нападали као политичког противника и могућег противкандидата на изборима на Косову. Не верујем да се ту десило било шта ван уобичајених пљувања и блаћења. Верујем да је у питању била стандарна прљава кампања а не било шта неописиво...

http://www.nspm.rs/hronika/milena-ivanovic-neki-ponovo-pucaju-u-olivera-necu-ucestvovati-ni-na-kakvim-skupovima-16.-januara.html
Брани Вучића преко границе бљутавог, да ти се живот згади...

Жена прича своје искуство. Прича као сведок. Ти јој не верујеш, сматраш то политичким говором. Јер ти не одговара због твоје политичке агенде. Твоје право. Не значи да није истина само зато што одговара Вучићу а не одговара Тадићу.

Суштина је да жена не улази у политику. То је сасвим очигледно. Не бави се она политиком него се политика бави њом. Она покушава да води свој живот најбоље што уме. Мислим да се ове чињенице виде из авиона.
Е, али теби се не свиђа како се она поставила и зато ти се уместо удовице привиђа политички противник. Кога ћеш да третираш као што је Митровић третирао Оливера. Јел тако? Е, онда ниси крив...
Аватар
imenijevazno
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука imenijevazno 17.1.2019. 12:08

Ништа се мени не привиђа, нисам ја тој жени ишао на врата да је задевам, она сама даје изјаве, запослила се, приклонила се јачем царству... Ако ћемо право, ја сам сигуран да - ако ова власт није само медијски умешана у смрт њеног мужа - она то зна боље него што ћу ја икада. Према томе, ако је њој кул, и мени је . . . Ја сам се само бавио њеном политичком активношћу.
Узгред, кад се већ оволико времена троши на споредне ствари, онда можемо и о Ружици Ђинђић, и она се - прича се - уталила са Андрејем, послују само тако. А слично је то, ови испијали пиће ономад.
По мени, све је то секундарно.

Ако ти мислиш да стављаш знак једнакости између Тадића и Вучића, јер су се, забога, и у Тадићево време догађала убиства, онда . . . ништа. За Вучићево време је ономад убијен Ћурувија, сада су на овог пуцали и запалили му кућу, сто и један новинар је добио отказ или 'добровољно отишао'... Укратко, ако теби није јасна разлика, онда ништа.

игорсима ::Она покушава да води свој живот најбоље што уме. Мислим да се ове чињенице виде из авиона.
Е, али теби се не свиђа како се она поставила и зато ти се уместо удовице привиђа политички противник. Кога ћеш да третираш као што је Митровић третирао Оливера. Јел тако? Е, онда ниси крив...

Не иде јој баш најбоље. Мислим да је то видљиво из авиона.
Ако имаш жену/сестру/ћерку/мајку . . . да ли би волео да се оне овако понашају, ако их живот недајбоже стави у ту ситуацију?

Немој да лажеш. Ја нигде њу не провлачим кроз блато, нигде је не мажем говн.има, нигде јој не лепим мету на чело, нисам јој, понављам, из чиста мира отишао на кућну адресу . . .

За крај, мене уопште не сврби то што она напада Тадића. Прво, она то и не чини, џабе јој инпутираш. У оно 0.000001% својих изјава, она се неутрално до сасвим благо позитивно о њему изразила.
Мене сврби то што се она понаша неморално, а прави нас будалама. Е, то мене сврби.
Дакле, за мене ова тема није политичка (зато је и сматрам секундарном на овом форуму; по тој логици сам могао овде да дрвим и о Карлеуши и њеним проблемима) него морална, о људским квалитетима.

Ако би се, не желим у то да верујем, открило да ова власт није само медијски умешана у Оливерово убиство, и ако би се открило да је ова то знала . . . то је друга координата.
Србе кољу, силују и пљачкају на КосМету, а они који себе зову српски националисти не раде ништа у вези тога. И још се крију иза чедићеваца, тадићевих испрдака и њима сличних.
Аватар
Vranac
Војвода
Војвода

Порука: 10324
Приступио: мар 2006
Место: Београд, Србија

Порука Vranac 18.1.2019. 2:21

Мене сврби то што се она понаша неморално, а прави нас будалама. Е, то мене сврби.

Ви јесте будале. Нема шта да вас неко прави будалама.
Аватар
imenijevazno
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука imenijevazno 24.1.2019. 21:34

Нас - Србе, не нас - жуте. Али добро, очигледно је да теби није до дискусије него да провоцирања, што је савршено легитимно. Само, ја у томе не учествујем.
Аватар
Vranac
Војвода
Војвода

Порука: 10324
Приступио: мар 2006
Место: Београд, Србија

Порука Vranac 30.1.2019. 10:16

Ја сам Србин, и мене не прави будалом жена која неће да јој покојног мужа користе у за прљаву политичку пропаганду...
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука: 1639
Приступио: авг 2015
Место: ђе не рађа мајка издајице

Порука Србски ратник 5.2.2019. 12:17

Vranac ::Ја сам Србин, и мене не прави будалом жена која неће да јој покојног мужа користе у за прљаву политичку пропаганду...

Србине, само будала може да мисли како су изјаве дотичне о протестима где се тражи истина о убиству Оливера Ивановића некаква ,,политичка злоупотреба" истог. И то у ситуацији где протесте подржавају Оливерова браћа и његова деца из првог брака. Милена Поповић, не Ивановић, чак му колико знам није ни венчана супруга и само тотални слепац не види да је она уцењена нечим од режима или свесно ради у корист власти (зарад радног места који је довила од државе).
Тачка.

Друго, у некој емисији код гласноговорника режима, пијаног Марића, она је рекла да не зна ко је Милан Радојичић који се сумњичи за убиство Ивановића, као ни да покојни Оливер није имао појма ко је Радојичић. Што је још једна лаж, јер је покојни Ивановић више пута означио Радојичића као једног од главних криминалаца на Северу Косова. И рекао је јасно да ако га неко убије то неће бити Албанци.
Јбг, нико не каже да су Албанци цвећке, али нашим кримосима доле је то сад највећи адут, јер шта гопд да ураде могу то да пребаце на албанце. На крају, Радојичић је осумњичен, где је он, зашто се не појави пред судом?
То су питања на која се тражи одговор, а то није никаква ,,политичка злоупотреба", већ је нешто сасвим легално.

На крају, најновије протесте против власти у Косовској Митровици предводио је нико други до син покојног Оливера Ивановића: https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... 095&type=3

Тако да...
"Ђе је сјеме клицу заметнуло, онде нека и плодом почине."
Претходна

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 18 гостију