srpskinacionalisti.com

Убијен Оливер Ивановић

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15972
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Re: Убијен Оливер Ивановић

Порука vemavuk 16.1.2018. 16:00

уопште ниiе битно ко iе непосредни извршилац, Србин или Шиптар. Убили су га да нанесу штету Вучићу. Свакоме ко има грам мозга iасно iе да iе тако...

Ti si otisao u ofsajd. U svakome i svemu vidis protivnike tvog idola.
Убијен је Човек на мучки начин. И свако ко на било који начин за своје политичко ангажовање користи ово убиство је КРЕТЕН. Значи, кретени су опозиционари са својим коментарима, кретен је твој идол који од конференције за штампу начини политички манифест.
Нисам се слагао са политичким деловањем Оливера, али искрено жалим због овога што су му учинили.
Слава му!
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
Serlancelot
Војвода
Војвода

Порука: 1484
Приступио: феб 2009

Порука Serlancelot 16.1.2018. 16:36

Оливер је убијен да би се тензије подигле на највиши ниво а то значи да ће бити рата ускоро. Запамтите шта сам вам рекао. Јеврејски, неки их зову Хазарима (исто сра*е, друго паковање) и енглески смрадови уз помоћ светског полицајца америке желе да преко Србије, читај Балкана, изазову трећи светски рат.
Почивши "Трећи", Бог да му душу прости, ми је једном приликом рекао: "На делу је обрачун између старо и новозаветника. Просто да простије не може бити.
никад се не расправљај са будалом јер ће те спустити на свој ниво а онда ће те потући искуством.

Живи сваки дан као да ти је последњи, јер ти нико не гарантује да ћеш се ујутро пробудити....
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука: 1384
Приступио: јул 2015

Порука M-91 16.1.2018. 16:59

Serlancelot :: Јеврејски, неки их зову Хазарима (исто сра*е, друго паковање) и енглески смрадови уз помоћ светског полицајца америке желе да преко Србије, читај Балкана, изазову

Маму им јебeм болесну у пичку смрдљиву :twisted:
Србија нема алтернативу!
Аватар
Горан
Војвода
Војвода

Порука: 5881
Приступио: мај 2004

Порука Горан 16.1.2018. 17:12

Ивановића је убила иста она рука која је била Вукашина Шошкоћанин 1991 ратног команданта Срба у Хрватској.

Иста она рука која је кукавички ликвидирала команданте Српске гарде Белог и Гишку 1991.

Иста она рука која је ликвидирала ћерку Генерала Ратка Младића.

Убиство Ивановића је наручено из Београда.

Иза убиства стоји држава Србије и криминални миље повезан са Српском листом и шиптарима у Приштини.

Свима је одговарало убиство Ивановића а највише Београду и Приштини.

Срби на Космету сад немају алтернативу од Вучићевих плаћеника.

Ево шта каже Ивановић:

I vama je nedavno zapaljen automobil, a počinioci nisu nađeni.

Da, automobil su mi zapalili čim sam najavio da ću se kandidovati za gradonačelnika. Prvo su zapalili automobil Dragiši Miloviću, doktoru iz Zvečana sa kojim sam razgovarao o sastavljanju zajedničke liste za tu opštinu, a odmah zatim i meni. Bilo je dovoljno da nas vide zajedno par puta kako razgovaramo.

Ko su ljudi koji rade takve stvari?

To su kriminalne strukture uvezane sa politikom u kojima vlada paničan strah od naše kandidature. Za nekoga ko ima infrastrukturu, ko raspolaže ogromnim novcem i ima podršku Vlade Srbije, naša mala stranka ne bi trebalo da predstavlja problem. Oni, međutim, znaju šta narod o njima misli i boje se da će izgubiti ako građani budu imali alternativu. Na prošlim lokalnim izborima alternative nije bilo – ja sam bio u zatvoru, a Milović se nije kandidovao. Sad su panici.

http://www.vreme.com/cms/view.php?id=1533026

Вучићев режим је изразито антисрпски и терористички. Вучић крајње неубедвиљ на коференцији.
"нека буде борба непрестана,
нека буде што бити не може.
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 6364
Приступио: мар 2006

Порука Коста 16.1.2018. 18:09

- ма шта кажеш?! - за сва поброiана убиства из Деведесетих крива iе власт из Београда? Слоба, дакле? Проклети комунисти?

- иди бегаi. А иначе: оваi Ивановић iе био жутаћ, да се не лажемо. Био iе наiслабиiа карика српског политичког корпуса на Косову. И очигледно уопште ниiе веровао у "српско Косово" - видиш да га сахрањуiу у Београду.

- значи да ни његова фамилиiа не веруiе у опстанак. Иначе би га ваљда негде"доле" сахранили, а?

- а Ти си, као и многи (практично сви-сви-сви четници и сви-сви-сви калуђери са овог Форума) своiу мржњу са Милошевића пренео на - Вучића.

- зато iа кажем: Вучић iе нови Милошевић! И има моiу подршку...
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука: 3834
Приступио: окт 2003
Место: Негде у равници

Порука origin 16.1.2018. 18:34

Од Вучићевих сендвичара и идолопоклоника нико ни не очекује аргументе већ само празне пароле флоскуле, и имагинарне конструкције које немају никакву везу са стварношћу.
Убиство Оливера Ивановића је логичан след Бриселског процеса и није ни прво ни последње.
Свако ко стоји на било који начин на путу независном Косову биће уклоњен.
Може бити само један.
Срби брзо забораве и оно мало што упамте.
Коста ::- аiде, будало, не сери. Сви прави људи су и интернационалисти и националисти.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 4003
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 16.1.2018. 18:35

Горан ::Срби на Космету сад немају алтернативу од Вучићевих плаћеника.

Свакако је сметао Вучићевој екипи, али је факат да је учествовао на локалним изборима "Косово репубљике" пре само неколико месеци (да не идем сада даље у његову прошлост), тако да не видим каква је па он "алтернатива" у политичком смислу могао да буде?
Аватар
Горан
Војвода
Војвода

Порука Горан 16.1.2018. 18:44

Гледам коференцију за штампу и Вучић се опуштено хвали како је Србија самоукинула све институције на Космету а да шиптари нису ништа испунили. И нико од новинара да му постави питање зар се не осећа ни мало глупо, наивно што су га изиграли? Не он наставља и говори како се нада да ће амбасада САД помоћи пошто су тужилаштво, судство и полиција интегрисани у терористичку државу. Све плаћеници, издајници, битанге. Вучић може да води дебате само са унапред одређеним и намештеним питањима. Човек је изгубио компасе не зна где удара више. Веле издајник као и цела гарнитура СНС. Водила је Србија погрешну политику 100 година, али његово име остаће упамћемо као човек који је ставио потпис и предао Србе теророристима.
Аватар
Горан
Војвода
Војвода

Порука Горан 16.1.2018. 18:48

Зорад ::
Горан ::Срби на Космету сад немају алтернативу од Вучићевих плаћеника.

Свакако је сметао Вучићевој екипи, али је факат да је учествовао на локалним изборима "Косово репубљике" пре само неколико месеци (да не идем сада даље у његову прошлост), тако да не видим каква је па он "алтернатива" у политичком смислу могао да буде?

Ивановић је предложио Вучићу да Срби не чекају ЕУ, НАТО и шиптаре него да сами се организују и заокруже српски простор на северу Космета. Да се крене у фајт са ЕУ, да Срби сами се организују а Приштина то мора да призна. Међутим, Вучић је све то одбио и кренула је кампања против Ивановића преко Информера, Пинка, РТС. Јавно је говорио како је Вучић преварант и да од ЗСО нема ништа. Реално, после убиства само су Вучићеви полени доле присутни, него другачије ратмишљање не.

Marko Đurić: Glas za Olivera Ivanovića je glas za razbijanje srpskog jedinstva na Kosovu i Metohiji i, očigledno, glas protiv očuvanja organske veze državnih institucija Srbije sa srpskim narodom u pokrajini.

- oktobar 2017.
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 6364
Приступио: мар 2006

Порука Коста 16.1.2018. 18:54

- него, "браћо четници", како тумачите чињеницу да iе и оваi Оливер - Црногорац са КосМета?!

- `ладно рођен 1953-ће на КосМету (ушао у КомПартиiу 1971-ве, са 18 година, и остао до краiа - до увођења вишестраначiа 1991-ве. После пожутео.) Сећам се да га iе Човић доле промовисао, после Петооктобарског пуча.

- чекаiте, зар ниiе Тито "забранио повратак Срба и Црногораца на Косово"?! А?

- сомови iедни четнички. Пре свега, на домицилне Србе се та привремена (петомесечна) забрана никад ниiе односила, а после пет месеци дозвољен iе повратак и колонистима. Зар не видите да су сви-сви-сви политички лидери Срба са Косова у ствари - Црногорци?! Дакле, колонисти. Пошто Црногораца на Косову "природно" - нема.

- дакле: сви, од Косте Булатовића и Мирослава Шолевића (из времена iогурт-револуциiе) до овог Оливера и Саше Радуловића (Црногорац из Истока код Пећи, оваi ДоЈеБник).

- па вас питам, "браћо четници": откуд оволико Црногораца - колониста на Косову и дан-данас, ако их iе Тито протерао iош `45-те?

- чекам ваше четничко обiашњење...
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 4003
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 16.1.2018. 19:01

Ивановић је предложио Вучићу да Срби не чекају ЕУ, НАТО и шиптаре него да сами се организују и заокруже српски простор на северу Космета. Да се крене у фајт са ЕУ, да Срби сами се организују а Приштина то мора да призна. Међутим, Вучић је све то одбио и кренула је кампања против Ивановића преко Информера, Пинка, РТС. Јавно је говорио како је Вучић преварант и да од ЗСО нема ништа. Реално, после убиства само су Вучићеви полени доле присутни, него другачије ратмишљање не.

И то све у оквиру "Косове"..,. Нема ту превише разлике.
Аватар
imenijevazno
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 552
Приступио: мај 2011

Порука imenijevazno 16.1.2018. 19:11

Видим да је овде повика на државу, на Вучића, једни се надају да ће држава нешто д' уради, други знају да неће па протестују . . . Извин'те, а шта ће да ураде српски националисти? Оће да отворе тему, испишу неколико страна, и пусте је да потоне (као са многима раније)? Могу вам рећи, свима до једнога, да сте онда исти као Вучић. Идентични. Мало ћете да глумите, можда међусобно да се поџапате . . . И, када прође недељу дана, ником ништа. Вучић констерниран, ви глумите љутину . . . Ефекат нула.

Шта мислите, да је убијен неки шипац, колико би шиптара данас изашло на улице? Би ли се догодио нови 17. март?

Е, моји ви . . .

п.с. Знам, знам, ја сам жуто говно, мој францетић је продао КосМет . . . И КАКВЕ ТО ВЕЗЕ ИМА?
Србе кољу, силују и пљачкају на КосМету, а они који себе зову српски националисти не раде ништа у вези тога. И још се крију иза чедићеваца, тадићевих испрдака и њима сличних.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 2245
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Порука Српски родољуб 16.1.2018. 19:26

Мучно је гледати телевизију "Пинк" која цео дан прича о убиству Оливера Ивановића. Заборављају ли да су пре неколико месеци свашта говорили о њему? Лицемерје без граница!

Нека је вечна слава Оливеру Ивановићу. Туга велика.
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
Четар
Националиста
Националиста

Порука: 349
Приступио: јун 2011
Место: где не рађа мајка издајнике

Порука Четар 16.1.2018. 19:35

И овде из дискусије је јасно ко га је убио. А јасно је и ко за кога ради. :)

Убила га је УДБА, та Титова мафија која има своју државу, нажалост са именом Србија. Био бих много срећнији да су одабрали неко друго име. Рецимо Источна Хрватска.

Фалс флаг операција, како да не, јел то и онај стари удбаш Шешељ сада прича. Ено колико је кваран, нос почео да му буђави.

Сада ће да крену разне теорије, стари удбашки трикови замајавања. Иако они и обавештајно и на сваки други начин контролишу север Косова. Немогуће је тамо било шта организовати а да они не сазнају, поготово да организација потекне из мафијашких структура које су копмлетно њихове. Криминал је уосталом нешто што су они од самог почетка умели најбоље да раде.

Вучић као координатор служби не може а да не зна ово што ја причам, тако да је питање само нивоа његове умешаности у ово убиство. А видљиво је да је умешан и на основу овог глуматања од данас, толико пута већ виђеног.

Жао ми је Срба са Косова, не могу добро проћи зато што их брани Титов апарат, а њих не интересују ни Срби ни људи, само профит и само њихове гузице, њихови положаји. Уосталом они су Шиптарима продавали оружје у току овог последњег рата (као и Хрватима и Муслиманима раније).

Заправо сетимо се самих почетака. Зар нису они почели тако што су тврдили да бране народ од окупатора (а заправо су желели само власт ). Зашто су бежали из Србије у Босну и из Босне у Црну Гору и оставили незаштићен народ? Зашто га нису бранили до последњег? До Тита :) ). Па њихове гузице су ипак најважније. Каква једнакост, класна солидарност и друго, то је прича за будале. Зар се није исто десило и у Крајни касније. Трговина, пљачка и онда препуштање на милост и немилост Хрватима. Иста дружина, можда је само син заменио оца.

Нема нама спаса док се не решимо удбашких структура. Рецимо ирански сценарио. Питање је да ли смо способни за тако нешто. Одбрана ове земље заправо је одбрана њих, њихове имовине и њихових функција. Значи да је патриота ове ''земље'' класичан корисни идиот. Руку на срце тако су и они размишљали пре него што су дошли на власт након Другог светског рата. Мој је савет будимо што мање корисни идиоти, и нека они сами са својим кримосима бране ову земљу која одавно није наша. А само се зове Србија - случајно.
ОВО НИЈЕ МОЈА ЗЕМЉА
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 2245
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Порука Српски родољуб 16.1.2018. 19:41

Четар, никада ми неће бити јасно зашто је УДБА код неких наших суседа означена као великосрпска организација. И још онај чувени термин "србокомунисти". :roll:
Последњи пут изменио Српски родољуб дана 16.1.2018. 19:42, измењено укупно 1 пут.
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Google [Bot] и 10 гостију