srpskinacionalisti.com

Убијен Оливер Ивановић

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
ДејанНационалистa
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 985
Приступио: феб 2014

Re: Убијен Оливер Ивановић

Порука ДејанНационалистa 17.1.2018. 12:49

Re: Срби жене Албанке

Порука Коста 10 дец 2012, 16:56

BARABA-IT ::
Siptarke su dobre i vredne zene... odgojene su tako da postuju muza ...

Ма да знаш да си у праву. Iа кад би се поново женио - уз`о би Шиптарку. Маiке ми. Па не могу бре више, ова моiа Херцеговка ме начисто уби у поiам. Живим под диктатуром, жив нисам. Броiи ми чашице, броiи ми цигаре, тера ме к`о товарног коња - па ако iе ово неки живот, да га ебем...

А Шиптарка би ме обожавала. Осећам да би. Но ми iе касно, па ништа од тога...

Е моје бугарче, можда и ликујеш над убијеним Србима са Косова и Метохије...
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 6256
Приступио: мар 2006

Порука Коста 17.1.2018. 13:02

- сероњо мали? Знаш ли шта iе наiнижи ниво iедног форумаша? Да копа по старим (при том: сасвим маргиналним и заебантским) порукама виђениiих форумаша.

- iеби га, кад немаш креативност - а ти копаi по моiоi корпи за отпатке. Наћи ћеш тамо много ситних идеiа. Од коiих iе свака крупниiа од твоiе наiкрупниiе.

- аiде, настави, баш ме занима шта сам писао пре, рецимо, десет година...
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Аватар
ДејанНационалистa
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 985
Приступио: феб 2014

Порука ДејанНационалистa 17.1.2018. 13:08

Коста ::Знаш ли шта iе наiнижи ниво iедног форумаша?.

Бити идиот попут тебе.

http://www.kmnovine.com/2018/01/o.html

Ко га је убио - не знам да ли ћемо сазнати (што би рекао Расим), али да држава Србија није ништа учинила да га заштити - није. И то рече Расим јуче на РТС, алудирајући да му је сигурније било у затвору неголи на слободи.
Аватар
Serlancelot
Војвода
Војвода

Порука: 1456
Приступио: феб 2009

Порука Serlancelot 17.1.2018. 14:24

ДејанНационалистa ::Ко га је убио - не знам да ли ћемо сазнати (што би рекао Расим), али да држава Србија није ништа учинила да га заштити - није. И то рече Расим јуче на РТС, алудирајући да му је сигурније било у затвору неголи на слободи.

Убиле су га криминалне структуре које су итекако повезане и са косметском и српском влашћу.
никад се не расправљај са будалом јер ће те спустити на свој ниво а онда ће те потући искуством.

Живи сваки дан као да ти је последњи, јер ти нико не гарантује да ћеш се ујутро пробудити....
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15922
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 17.1.2018. 14:42

ДБ потрчко и плаћеник опет у акцији. Од када изашао из Хага све урадио на блаћењу Николића Шоље а лизању дупета Силиконцу. Сада он , Лазански и Марић, трио мешетара и дојављивача, сихронизовано својим анализама омекшавају терен да би се створила теорија завере са запада.
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука: 3749
Приступио: окт 2003
Место: Негде у равници

Порука origin 17.1.2018. 16:09

Хе хе хе то као и оних предходних 150 неуспелих државних удара на Вучића у задњих 5 година.
:lol: :lol: :lol: :lol:
Може бити само један.
Срби брзо забораве и оно мало што упамте.
Коста ::- аiде, будало, не сери. Сви прави људи су и интернационалисти и националисти.
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука: 1168
Приступио: јул 2015

Порука M-91 17.1.2018. 16:12

origin ::Хе хе хе то као и оних предходних 150 неуспелих државних удара на Вучића у задњих 5 година.

:D
Србија нема алтернативу!
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука: 1168
Приступио: јул 2015

Порука M-91 17.1.2018. 16:14

Иначе, покојног Оливера Ивановића су убили и шиптарски бандити и вучићева мафија , јер је вучић добио домаћи задатак од својих господара да призна Косово на подмукао начин путем "унутрашњег дијалога". А Оливер Ивановић је очигледно био сметња тим плановима, џомба на путу и трн у оку и зато су га и убили.
Србија нема алтернативу!
Аватар
Горан
Војвода
Војвода

Порука: 5880
Приступио: мај 2004

Порука Горан 17.1.2018. 16:37

Војвода се чуди што су Ивановића држали у затвору:

Zato je pitanje šta su hteli da postignu njegovim hapšenjem i maltretiranjem i mučeništvom - istako je lider SRS.

Стрпали су га у затвор да Вучић у договору са терористима из тзв ОВК инсталира на Космету тзв. Српску листу а уклони све оне Србе који нису под контролом Београда. На исти начин уклоњени су Вукашин Шошкоћанин и Јован Рашковић који су знали шта Београд спрема па су инсталирали две будале Мартића и Бабића ради манупулације и извршавања задатака.
"нека буде борба непрестана,
нека буде што бити не може.
Аватар
Горан
Војвода
Војвода

Порука Горан 17.1.2018. 16:43

origin ::Хе хе хе то као и оних предходних 150 неуспелих државних удара на Вучића у задњих 5 година.

Јуче ми је прошло коз мисао ово што си написао. Те пресретање колоне премијера Вучића од стране људи са криминалним досијем, те пронађено оружје у близини куће оца Алекснадра Вућића, те државни удар који је најављивао онај пит бул Драган Јовићевић преко Пинка и Информера, те снајперисти на крову Београђанке...
Аватар
Раде Дерикоња
Војвода
Војвода

Порука: 1557
Приступио: феб 2013

Порука Раде Дерикоња 17.1.2018. 17:26

Вучићева мафија доле влада али не видим разлог што би убили Ивановића, он није био толико политички јак нити утицајан. Шиптари га исто нису волели (иако је био умерен националиста и политичар) али и они немају неки посебан мотив да га убију као србског политичара. Могуће да разлог лежи у нечему што је Ивановић знао, а знао је много тога, и намеравао да изнесе у јавност а то неком није одговарало.
Такође, није искључена могућност да је нека страна служба умешана и да је искористила моменат (тј. његов политички сукоб са званичним Београдом и шиптарским властима) ради неког другог циља.
"Свак је рођен за по једном мријети, част и брука живе довијека!" - П.П. Његош
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука: 3749
Приступио: окт 2003
Место: Негде у равници

Порука origin 17.1.2018. 18:18

Спинују вучићеви ботови ли спинују.
Све друге прозивају да су издајници не би ли се власи достетили да су они у стварности издајници највећи постали. Галама , дрека ,замена теза , напади ад хоминем , измишљање прича у које чак ни деца од 5 година неверују , све је то у стандардном арсеналу СНС сендвичара.
Ево имамо и овде на форуму један такав примерак који све горе наведено редовно користи у ширењу назадњачке пропаганде.
Може бити само један.
Срби брзо забораве и оно мало што упамте.
Коста ::- аiде, будало, не сери. Сви прави људи су и интернационалисти и националисти.
Аватар
Горан
Војвода
Војвода

Порука Горан 17.1.2018. 18:43

Баш тако. Издајници су увек били међу нашим редовима. Милошевић, Ђинђић, Тадић и многи други су мала деца наспрам ове мафијашко-терористичке власти СПС-СНС. У суштини свака власт једино где има неког успеха је питање Космета-пошуштање и максимална послушност. СНС је одмакла најдаље у издаји српских националних интереса и што је најгоре издају проглашавају за патриотизам, поразе за победе, оно што је црно приказују као бело.

Како звучи кад функционери СНС причају како се на причи о Космету неће правити издајници и патриоте а они скоро целу политичку каријеру градили на причама о издајницима, претњама, поделама.

Милошевић није издајник-морао да повуче војску и полицију али издајник није.

Ђинђић није издајник, сувише је рано убијен да би се бавио Косметом, а чињеница да последњи његови интервјуи говоре да никад не би издао Космет.

Тадић није издајник-кад је одјебао Брисел срушили су га са власти.

Вучић-потписао срамни тзв Бриселски споразум убеђујући Србе како је то велика победа. Предао оно мало суверенитета на Космету што је остало. Гурнуо Србију на ивицу грађанског рата а све због болесне амбиције да влада и богати се. Вучић ће остати познат по томе што је признао независност Космета.

ДАЧИЋ-комуњара, издајник, СПС-КАНЦЕР НА ТЕЛУ СРБИЈЕ!
Аватар
Четар
Националиста
Националиста

Порука: 349
Приступио: јун 2011
Место: где не рађа мајка издајнике

Порука Четар 17.1.2018. 18:46

Коста ::- све тачно! Све коректно. Као да сам га iа учио.

:lol: Да, да, из исте сте ви школе. Јебо вам ја све по списку.
ОВО НИЈЕ МОЈА ЗЕМЉА
Аватар
Делија са Севера
Војвода
Војвода

Порука: 1253
Приступио: окт 2008
Место: Маракана, Север

Порука Делија са Севера 17.1.2018. 18:47

Горан ::Тадић није издајник-кад је одјебао Брисел срушили су га са власти.

А кад је то Тадић одјебао Брисел??
Не треба нам плаћена титула,
Држава цела зна да је лоповчина
Караџић Томислав!!!

Слика
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Bing [Bot] и 12 гостију