srpskinacionalisti.com

Апел за одбрану Косова и Метохије!

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Горан
Војвода
Војвода

Порука: 5844
Приступио: мај 2004

Re: Апел за одбрану Косова и Метохије!

Порука Горан 16.1.2018. 0:03

Понашаш се као дете од две године када остане без играчке, у овом случају речи. Можда твоја идеологија не дозвољава да саслушаш другачије мишљење, али свакако прекидати контакт са Србима који кажу нешто што ти се не свиди није баш добро пре свега за тебе Коста.

Извини јбг за тебе је Вучко светац!
Последњи пут изменио Горан дана 16.1.2018. 0:08, измењено укупно 1 пут.
"нека буде борба непрестана,
нека буде што бити не може.
Аватар
Горан
Војвода
Војвода

Порука Горан 16.1.2018. 0:06

игорсима ::
Горан ::Ја никада нисам гласао за ДСС па чак ни кад је Коштуница био на челу ДСС.

Прошло је доста година од када Коштуница није на власти и ДСС и могу да каже да је Коштуница последњи српски државник. Није идеалан али за ове данашње господин.

Време чини своје покољења дела суде.

Никада у Србији није била толика слобода медија као за време власти ДСС али никада. Медији су били потпуно слободни па више су то време радикали тј опозција гостовали по телевизијама него Коштуница као премијер владе. Могао си да нападаш власт миле воље.

Највећа заслуга Коштунице је доношње Устава 2006 године и убацивање преамбуле у Устав да је Косово и Метохија у саставу Србије! Државнички потез!

И то је највећи проблем Вучића, да није преамбуле Вучић би одавно потписао, овако референдум је обавезан и народ има последњу реч, свако донешење решења без референдума је државни удар и може избити грађански рат.

Треће, Коштуница је највише заслужан што је Србија купила Телеком Републике Српске и на тај начин Србија економски ушла у Републику Српску. Данас Додик то често спомиње.

Захваљујући Коштуници трагови издајника се виде- СВАКИ ДАН СПОМИЊУ ПРОМЕНУ УСТАВА СВАКО МАЛО! ИЗДАЈНИЦИ!

Влада Војислава Коштунице је учинила велике ствари за очување националног идентитета. За време Коштунице донет је Закон о речнику и Закон о Српској енциклопедији.

И ко данас највише прича о ВОЈНОЈ НЕУТРАЛНОСТИ? Па СНС и Вучић!

Пут неутралности је пласирао Војислав Коштуница.

Сетите се на шта је личио унутрашњи дијалог поводом доношења Устава 2006 године, постигнуто је државно јединство и Патријарх Павле је гласао на референдуму. А погледајте на шта личи дијалог који води Вучић и СНС!

Ала време пегла ставове, чудо једно...

viewtopic.php?f=1&t=6649&p=68900#p68900

Re: КОШТУНИЦА ЈЕ НАЈГОРИ
Порука Горан 15.04.2006. 12:12

Коштуница је крив што је Зоран Ђинђић постао председник Владе Србије.

Коштуница је крив што је Ненад Чанак постао председник скупштине Војводине.

Коштуница је крив што је Свилановић постао министар иностраник послова, сада Вук Драшковић.

Коштуница је крив што је Душан Михајловић постао министар унутрашњих послова Србије.

Коштуница је крив што је Владан Батић постао министар правде.

Коштуница је крив што је Момчило Грубач постао савезни мјинистар правде.

Коштуница је крив што је Јожеф Каса постао потпредседник Владе Србије.

Коштуница је крив што је Небојша Човић постао потпредседник Владе Србије..

.............

Да није Коштуница био на челу те дословске листе-америчких плаћеника, да се није са њима уортачио ДОС никада не би дошао на власт.Коштуница је највеће зло које је могло да задеси Српски народ.

Ја сам набројао добре ствари за време Коштунице, наравно да је било и лоших.

Мислио сам да нема горе од ДОС-а, али ови из СНС су ме демантовали.

Ђурић, Селаковић, Михајловић, Вулин, Неша....Батић ми дође озбиљан министар правде од ове овчице клинке из Сарајева.
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука: 352
Приступио: мај 2011

Порука imenijevazno 16.1.2018. 0:09

Горела џамија у Новом Пазару.

http://www.novosti.rs/%D0%B2%D0%B5%D1%8 ... 1%80%D1%83

Ево ти српских националиста, тема је о КосМету, а они не могу две стране да саставе без свађе. Ево, ја сам жуто говно, бар ћете ту сви да се сложите да ме треба устрелити као бесног пса. Па ће ви буде лакше! Али, другови, то што сам ја педофил и канибал, неће да спасе Косово! Шиптари раде, а ви се свађате!!!
После двадесетак година, деца српских имиграната често не знају свој језик (српски), а деца турских/исламских имиграната најчешће не знају језик земље у коју су дошли (немачки). То је та разлика.
Аватар
Горан
Војвода
Војвода

Порука Горан 16.1.2018. 0:33

Ево шта се дешава кад Вучић изјави да нам деца неће гинути и да Србија никад неће ратовати:

"Srbija neka ne pokušava da se vrati, ići ćemo do Niša"
https://www.b92.net/info/vesti/index.ph ... id=1347457

Албанска деца су спремна за рат чак и до Ниша а тек кад Вучић изгради аутопут све им је равно до Београда.
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука: 352
Приступио: мај 2011

Порука imenijevazno 16.1.2018. 0:54

Gde su sada politicki korektni levicari sa nasilje-nije-resenje retorikom, sta kazu Ceda i Ulrike Lunacek, ambasadori Kvinte sa zabrinutim facama? Hoce li Maja Kocijancic da pozove SVE strane da se vrate pregovorima i odustanu od zapaljive retorike, kako je bas sada Milu, Bakiru i Kolindi maca pojela jezik? Ne bi bilo lose ni od Sase Jankovica da cujemo rec-dve.

Od Vucica nema sta da slusamo, on je potpisao Briselski sporazum i glasao za Haradinaja, on, dakle, ne samo da se slaze sa albancima nego ih i podrzava. On zaustavi voz u Rakovici, a oni bi puskom do Nisa.

Hoce li da zaseda SB UN jer se jednoj clanici preti napadom na teritorijalni integritet? Dodik prete nuklearnim ratom ako ne ukine proslavu 9. januara, a ovi prete napadom na suverenu drzavu, i nikom nista?

Послао сам им овај коментар, баш се питам хоће ли га објавити? :roll: :roll: :roll: :wink:

Узгред буди речено, ја уопште, али уопште не мислим да је основни проблем у Вучићу. Проблем је у оних 2 милиона гласова које је добио и још толико оних којима је ок да он буде председник, па нису ни гласали.
Ај' сад ми да у'ватимо једног шиптара и да га набијемо на колац. Па сви албанци са КосМета и из Албаније би сутра били на улицама. А кад неког србина они набоду, ми гледамо фарму. Они, бре, тренутно копају и рукама и ногама за оног Морину што је управљао дроном да га усташе нама не изруче, а ми пустили Капетана Драгана (о коме ја иначе не мислим ништа добро) низ воду као добар дан.
После двадесетак година, деца српских имиграната често не знају свој језик (српски), а деца турских/исламских имиграната најчешће не знају језик земље у коју су дошли (немачки). То је та разлика.
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4382
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Порука SMUK 16.1.2018. 1:21

Odbranu KiM je zamenio apel za odbranu, opstanak srpskog naroda zamenila je deklaracija o opstanku.. :roll:
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3354
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 16.1.2018. 10:01

Горан ::Ја никада нисам гласао за ДСС па чак ни кад је Коштуница био на челу ДСС.

Прошло је доста година од када Коштуница није на власти и ДСС и могу да каже да је Коштуница последњи српски државник. Није идеалан али за ове данашње господин.

Време чини своје покољења дела суде.

Никада у Србији није била толика слобода медија као за време власти ДСС али никада. Медији су били потпуно слободни па више су то време радикали тј опозција гостовали по телевизијама него Коштуница као премијер владе. Могао си да нападаш власт миле воље.

Највећа заслуга Коштунице је доношње Устава 2006 године и убацивање преамбуле у Устав да је Косово и Метохија у саставу Србије! Државнички потез!

И то је највећи проблем Вучића, да није преамбуле Вучић би одавно потписао, овако референдум је обавезан и народ има последњу реч, свако донешење решења без референдума је државни удар и може избити грађански рат.

Треће, Коштуница је највише заслужан што је Србија купила Телеком Републике Српске и на тај начин Србија економски ушла у Републику Српску. Данас Додик то често спомиње.

Захваљујући Коштуници трагови издајника се виде- СВАКИ ДАН СПОМИЊУ ПРОМЕНУ УСТАВА СВАКО МАЛО! ИЗДАЈНИЦИ!

Влада Војислава Коштунице је учинила велике ствари за очување националног идентитета. За време Коштунице донет је Закон о речнику и Закон о Српској енциклопедији.

И ко данас највише прича о ВОЈНОЈ НЕУТРАЛНОСТИ? Па СНС и Вучић!

Пут неутралности је пласирао Војислав Коштуница.

Сетите се на шта је личио унутрашњи дијалог поводом доношења Устава 2006 године, постигнуто је државно јединство и Патријарх Павле је гласао на референдуму. А погледајте на шта личи дијалог који води Вучић и СНС!

Све тачно и на месту. Поготову ово за медије. Па је****, замисли данас да на "Пинку" сваки дан иде нешто налик на ондашњи серијал "Никад извини" (који је укунут тек када су стварно превршили сваку меру). Избори 2007. су били најслободнији и најдемократскији од обнове вишестраначја, а ДСС на њима заврши тек на трећем месту, иако су били власт. Није било ни чудо што је после Коштуница потучен, јер једноставно није имао никакву медијску залеђину иза себе, а могао је да је направи.

Наравно и Коштуница је правио грешке, и то не мале:

Предуго је наивно веровао да нас у ЕУ заиста хоће, чини ми се да сам својевремено качио онај летак ДСС где 2006. године пише да је "улазак у ЕУ гарант очувања Космета у Србији" :? Али када су се карте коначно отвориле, он се није двоумио шта је приоритет, чак и по цену да изгуби власт, што се и десило.

Изручио је део војног и полицијског врха Хагу и то је велика мрља. Али, докле год је Коштуница био премијер, а Раде Булатовић на челу БИА (мало ко се сећа да је ДСС када се правила друга влада 2007. са демократама ту остао непопустљив) и Караџић и Младић су били сигурни, то је и Санда била касније отворено признала.

Највећи број афера везаних за приватизације догодио се док је Бубало био министар. Али је тај период 2004-2007. истовремено остао запамћен по највишим износима просечне зараде од распада СФРЈ до данас, која је из годину у годину расла, а то што је тада достигнуто у динарима (да не помињем у еврима) за многе је данас мисаона именица после свих "привремених умањења."

Све у свему, ако се данас свршава на Преподобног и жали за његовим временима, за Коштуницом би требало да се жали најмање десет пута више.
Претходна

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 10 гостију