srpskinacionalisti.com

Чији је ово форум

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15652
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Re: Чији је ово форум

Порука vemavuk 18.1.2018. 17:55

Srbin - Sremac ::Vidi iza Nenada stoji Djuka moler. :lol: :lol:

Није молер, него свињче од 100 кила сланине а даје 200 кила масти.
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 6118
Приступио: мар 2006

Порука Коста 18.1.2018. 21:23

- одличан iе Ненад. Е сад, што iе дигао руке од уређивања Форума - и то га разумем. Све iе ионако отишло у пи*зду лепу материну.

- и боље да опстане нецензурисани Форум, као "острво слободе" на Мрежи. Све друго iе под цензуром.

- е сад, да iе Ненад активан - и да iе онаi стари - он би искључио ова љотићевска го*вна типа "оригинал-маiмунче", сећам се да iе Ненад био осетљив на сваки фашизам и љотићевштину.

- него, нека. Ниiе крив Ненад - криви су "еминентни српски интелектуалци", сви редом - го*вна антикомунистичка. Сви коiи хвале Недића., Љотића, Дражу... - а блате Комунисте, iедине праве борце за слободу - све су то говна издаiничка, и Ненад ту не може ништа.

- таква су времена. Србиiа iе у тунелу, а светло на краiу се - не види...
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука: 3636
Приступио: окт 2003
Место: Негде у равници

Порука origin 18.1.2018. 21:43

Ала су ови Црни Бугари тешки да је овде и мало модерације летели би са форума док си рекао пиксла.
У осталом наше овде локално црно бугарче је неколико пута и попило привремени бан у стара добра времена овог форума само је Недан био тада још меког срца , па на нашу штету није трајно бановао , поменуту карикатуру, шта ћеш и он је од крви и меса.
Може бити само један.
Срби брзо забораве и оно мало што упамте.
Коста ::- аiде, будало, не сери. Сви прави људи су и интернационалисти и националисти.
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука: 349
Приступио: мај 2011

Порука imenijevazno 19.1.2018. 10:14

С обзиром да је тај помињани Коста-шиптар мене називао свакојаким именима, да ми је пожелео да ме силују мигранти (верујем до смрти, мада није написао), да би охрабривао и потпиривао шиптарске терористе да купују некретнине по Србији, да ... ценим да сам компетентан да прокоментаришем.
Дакле, био бих оштро против да се тај Коста-шиптар банује са форума. Никад нисам разумео ту концепцију вербалног деликта. Ако неко мисли да је он тежак идиот и будала, Вучићева ботина, па супер, пустите га да се бламира, сви ће то открити и игнорисаће га. Дочим људи с њим улазе у комуникацију, значи да то није баш тако.

Ево, рецимо, писао сам већ негде, он је тежак вербални екстремиста, а његова потреба да се крије иза ауторитета и да брани неодбрањиво више сведочи о страху, кукавичлуку и комплексима него о интелигенцији/образовању (што би он волео да верује и иза чега неуспешно покушава да се сакрије).
Он то схвата концептуално, па када га афекат прође, бес због неуспеха му се само повећава, што га уводи у ново и још горе врзино коло.

Што се тиче реалности, рекао сам му, ја бих њему судио исто као и Стаљин Шамилу Басајеву (да су били савременици). Ако би га он пустио да се слободно шећка по Москви и купује станове, онда бих и ја.
После двадесетак година, деца српских имиграната често не знају свој језик (српски), а деца турских/исламских имиграната најчешће не знају језик земље у коју су дошли (немачки). То је та разлика.
Аватар
Atreid
Националиста
Националиста

Порука: 468
Приступио: јун 2004

Порука Atreid 19.1.2018. 14:47

Коста ::виђениiих форумаша.

nije forum doduse, ali isti qrac
https://www.youtube.com/watch?v=Dk-xASsPkzI
SMUK :: пре потопа инцест је био дозвољен јер није било мутације коју су спречавали препотопни животни услови.
Претходна

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Google [Bot] и 11 гостију