srpskinacionalisti.com

Чији је ово форум

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15972
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Чији је ово форум

Порука vemavuk 9.1.2018. 13:37

Форум СН је некада цитиран и нападан у јавним емисијама сорошевих медија. Организовао је многе акције, од делења пропагандног материјала против издајничких власти до постављања пароле на кинеској амбасади, кречења споменика, итд.
Знали смо да је влсник Ненад, да је вршио редовно годишње сервисирање трошкова простора на серверу, одређивао уреднике и учествовао у дискусијама.
Шта сада знамо. Па можда ништа.
Да ли је Ненад још власник то само можемо да нагађамо, можемо да нагађамо да ли је продао форум некоме, и ако јесте, коме?
Како се срозавао углед СРС тако је опадао број форумаша а када се СРС поцепала значајан број јако уважених форумаша је подржао СНС и престао да долази овде.
И полако на форум долазе профашистички погледи, антијеврејски ставови, пропагирање жутих, и одједном добисмо форум без јасне димензије и определења. Имамо бућкуриш какав је и држава нам.
Дође балавац који деведесетих био у татиним мудима и он почне да нам соли памет о догађајима тог времена, да нам просипа мантре вука Манитог и жутих, а о тим годинама смо дискутовали и вршили критику до изнемоглости.
И све то доведе до опште зајебанције. И од форума добисмо Жилкове, Чмаркове, и то свих бројева.
Ако постоји воља код неких желео бих да о овоме урадимо једну озбиљну критику.
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3769
Приступио: мај 2012

Re: Чији је ово форум

Порука Зорад 9.1.2018. 13:48

И од форума добисмо Жилкове, Чмаркове, и то свих бројева.

ПКИИМБ
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 6292
Приступио: мар 2006

Порука Коста 9.1.2018. 14:21

- форум iе црногорски. Шта ниiе iасно?
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Аватар
Atreid
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 533
Приступио: јун 2004

Порука Atreid 9.1.2018. 14:26

Зорад ::
И од форума добисмо Жилкове, Чмаркове, и то свих бројева.

ПКИИМБ

ti decko treba da se lecis.
SMUK :: пре потопа инцест је био дозвољен јер није било мутације коју су спречавали препотопни животни услови.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 9.1.2018. 14:42

Лечи се ти.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 1903
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Порука Српски родољуб 9.1.2018. 18:16

Ненад више не живи у Србији, баталио је уређивање форума. Мислим да никоме није продао сервер. Да јесте, огласио би се неко, поставили би се модератори који би одржавали ред на форуму. Питање је времена када ће сајт престати са радом. Форум јесте изгубио смисао, и то одавно.

Вемо, када избио раскол у СРСу, многи људи који су те 2008. стали уз Вучића и Николића су удаљени, трајно су бановани. Што је велика штета. Било је ту квалитетних форумаша. Издвојио бих корисника RAMMSTEIN.
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 9.1.2018. 18:33

Овај форум је постао занимљив једино као сведочанство једног времена на домаћој политичкој сцени. Интересантно је сада читати поједине постове од пре деценију и више из ове перспективе, а поготову хвалоспеве Шешељу и СРС од оних који су га после преко ноћи издали.
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука: 1235
Приступио: јул 2015

Порука M-91 9.1.2018. 18:47

Зорад ::перспективе, а поготову хвалоспеве Шешељу и СРС од оних који су га после преко ноћи издали.

А и Шешељ је издао. :wink: Постао је омиљени вучићев опозиционар само да би доживотно примао и крцкао удобну посланичку платицу, да би финансијски осигурао породицу и да би уживао у лагодним топлим водама опозиције.

Програмски, СРС се веома мало разликује од СНС, ДС, ДСС, СПС и сличних штеточина. Додуше, има оно "живела Мајка Русија, нећемо у ЕУ и НАТО" , али по осталим тачкама је као јаје јајету слична. Нема ништа против педеризације Србије, циганизације и проституизације, против планског насељавања дивљака из Африке и Азије у Србију, не сметају му ни педерске параде нити 50000 абортуса годишње , а и даље се уместо јаке националне српске државе заноси "грађанским патриотизмом", тј. да цигани, шиптари и муслимани треба да воле Србију, што им наравно не пада на памет.

Иначе, да је он заиста нека претња систему, оставио би кости у Хагу као нпр. Слободан Милошевић.
Србија нема алтернативу!
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 6292
Приступио: мар 2006

Порука Коста 9.1.2018. 19:28

- Шешељ iе и даље фаца. Враћа се к себи, улази у коалицiу са СПС. Стара добра Црвено-црна коалициiа из Златних Деведесетих!

- а ви, жутаћи (с iедне) и љотићевци (с друге стране) можете само да едете го*вна.

- го*вна да изедете, па да се воду напиiете - што би рекла моiа покоiна баба Милуника...

- а Ненад iе издао. Још iедан дезертер из дезертерске генерациiе ("моiи су другови - бисери расути..." - Баiага, Химна српских дезертера...)

- ценим да iе код њега превладало црногорство. Црногорци су наiвеће разочарење Двадесетог века.

- ниiе крив момак, крв ниiе вода...
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 9.1.2018. 20:15

Могу да разумем да није у Србији. Да нема времена и то могу, ал да нема да се огласи једном у 3 месеца то не схватам.
Такође невероватно ми је да сноси трошкове одржавања форума а да се форум претвори у сушту супротност од онога што је био.
Зато ми се чини да форум служи двема стварима:
1. да се прате мишљења појединаца и
2. да се провокатори накаче и провоцирају, да ботови зарађују сендвиче.
Да ли сада када се неко пријави као нови члан чека нечије одобрење да пише.
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Приступио: окт 2003
Место: Негде у равници

Порука origin 9.1.2018. 21:09

Тешко да ћеш да добијеш било какав одговор.
Поседња посета било ког улогованог модератора је јул 2017-сте и то CXABBHE.
А последња порука од било кога из уредничке групе је још пре тога иха ха.
Када боље размислим овај форум је од почетка био прављен првенствено да би се ширила пропаганда тадашњег СРС-а , регрутовали нови чланови и симпатизери , као и каналисала и контролисала било која права претња статусу кво.
Може бити само један.
Срби брзо забораве и оно мало што упамте.
Коста ::- аiде, будало, не сери. Сви прави људи су и интернационалисти и националисти.
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука: 480
Приступио: мај 2011

Порука imenijevazno 9.1.2018. 21:20

Ова тема можда и најбоље осликава стање свести поједин(а)ца који себе зове српским националистом. Мислим, зашто је битно чији је форум, која је сврха 'озбиљне критике'. Хоће ли српски националисти нешто да ПРЕДУЗМУ или ће бесконачно да МРСЕ??? И ево, тачно да откријемо да је власник форума продао форум мени, жутом гованцету, те да је моја једина улога да вас залуђујем и замлаћујем, да ме Сорош масно за то плаћа, да . . . . Шта, бре, једног српског националисту заболе патка за све то? Је л' су Војвода Степа, Карађорђе, Хајдук Вељко . . . радили анализе, или су ДЕЛАЛИ? Е, моји ви . . .

Нама шиптари, усташе и муџахедини кидају зубима ткиво државе, али не, ми ћемо да паламудимо . . . :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Србе кољу, силују и пљачкају на КосМету, а они који себе зову српски националисти не раде ништа у вези тога. И још се крију иза чедићеваца, тадићевих испрдака и њима сличних.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 9.1.2018. 23:21

imenijevazno Ова тема можда и најбоље осликава стање свести поједин(а)ца који себе зове српским националистом.

Када ти на овакав начин цениш нечију свест, доказујеш да си набилдовани клинац или провокатор.

Мислим, зашто је битно чији је форум, која је сврха 'озбиљне критике'. Хоће ли српски националисти нешто да ПРЕДУЗМУ или ће бесконачно да МРСЕ???

Јако битно, јер никада нисам ступио на форуме У92 и жутих, нити ме интересује шта тамо пише. Када је то просто зашто нешто не предузмеш па да те следимо. Па ко мрсомуди, види сада после овог питања које је најлакше поставити и некога оценити.

И ево, тачно да откријемо да је власник форума продао форум мени, жутом гованцету, те да је моја једина улога да вас залуђујем и замлаћујем, да ме Сорош масно за то плаћа, да . . .
.
Да то знам и да је тако како кажеш небих више долазио.

Шта, бре, једног српског националисту заболе патка за све то? Је л' су Војвода Степа, Карађорђе, Хајдук Вељко . . . радили анализе, или су ДЕЛАЛИ? Е, моји ви . . .

Ала си узео примере, зајебало век. Па ни ти које си навео нису одлучивали хоће ли српска војска у рат, а и чим би се рат завршио били су одбацивани као крпа за судове. Значи, много је све сложеније него што испалиш као припадник неке навијачке групе.
Нама шиптари, усташе и муџахедини кидају зубима ткиво државе, али не, ми ћемо да паламудимо . . . :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Па ајде донеси одлуку и поведи Народ.
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2630
Приступио: феб 2014

Порука Republikanac 10.1.2018. 3:58

Тадићевац, па шта се ти бринеш за српске националисте и национализам уопште?

Еј човече, гласао си за дебила попут Тадића, човека који се извињавао сваком живом за "српске злочине" а овамо нешто као попујеш националистима. А најсмешнији си ми кад си као нешто љут на муслимане. Јел' то твој идол био надркан на муслимане или сам ја нешто пропустио? Колико се ја сећам обично би им попушио по курка кад би отишао у Сарајево...
"Не постоји срећан просјак ни богата колонија", Слободан Милошевић.
Аватар
Zola
Војвода
Војвода

Порука: 2669
Приступио: јан 2004
Место: N.Bg

Порука Zola 11.1.2018. 10:12

Ненад је имао великог жара у прво време на оном првом форуму у време највеће проамеричке и проевропске еуфорије (пар месеци после 5.октобра 2000 године) кад је преко три четвртине становништва било напржено на ту причу не само врх Досоваца него и највеће гоље које су мислиле да ће закачити нешто,а прва прилика за промену је била већ 2004 кад је требало да се макну Досовци и да почне права прича,али су ови опстали и то све до 2012 и онда је дошло највеће разоачарење а то је да је Вучић поптпуно прешао не ни на ДС политику него на најгору могућу ЛДП политикку и што је најгоре нико озбиљан му не стоји на путу, а и не да ништа није промењено него се из годину у годину стање погоршава тако да никоме не треба да буде чудно што је и он отишао а тамо где је има сад друге проблеме и логично да је посетио последњи пут сајт пре тачно годину дана..Просто сад смо већ у пунолотству Досовог режима са различитим глумцима а то је дакле 18 година озбиљног и систематског уништавања земље које се ради по озбиљним плановима из иностранства.
Следећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 15 гостију