srpskinacionalisti.com

Избори за Београд, за кога ћете гласати

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 6306
Приступио: мар 2006

Re: Избори за Београд, за кога ћете гласати

Порука Коста 25.2.2018. 13:31

- наiбољи "индикатор" твоiе интелигенциiе iе што ти се привиђа да iе "Бошкић" победио Шешеља?!

- поука: глуп си као ку*рац! Нико и никад ниiе победио Шешеља у ТВ-дуелу. Нарочито не твоi библиотекар из Чачка.
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Аватар
Обилић
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 888
Приступио: нов 2009
Место: Србско Царство

Порука Обилић 25.2.2018. 13:39

Знам ја Коста да ти радиш за тог удбаша па мораш овде да оправдаш његов дебакл, али џаба ти све када је цела Србија јуче видела растурање и раскринкавање лажног војводе и удбаша Шешеља, само ви ботови то не видите јер сте слепи пред очима због пара које добијате да вршите прљаву напредну пропаганду.
Шта да ти кажем, али Шешељ ти је после овога зрео за пензију, као и његов верни ученик, потпуно вас разбио Бошко у сваком погледу. :D :badgrin:
Последњи пут изменио Обилић дана 25.2.2018. 13:53, измењено укупно 2 пута.
ДЕЛИЈЕ СЕВЕР - ФРАТРИЯ - ΘΥΡΑ 7
Најјаче братство у Европи
Сильнейшее братство в Европе
Η δυνατότερη αδελφότητα στην Ευρώπη
The strongest brotherhood in Europe

Од Крушевца, Призрена, Цетиња, Дубровника, Книна, Невесиња,
са Авале, Ловћена и Шаре кличе србство "устани Лазаре"!

Догодине у Призрену и Книну!!!
Аватар
Юрков
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 607
Приступио: мар 2012
Место: Србија

Порука Юрков 25.2.2018. 13:40

Колико је год било тужно гледати Шешеља како безуспешно брани Вучкову предају КиМ и слично, Обрадовић ми се такође згадио са прозивањем Шешеља да је Хрват и сличним идиотаријама.
Који би нормалан човек после свега овога могао њих да узима за озбиљно?
Аватар
Обилић
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 888
Приступио: нов 2009
Место: Србско Царство

Порука Обилић 25.2.2018. 13:44

Бошко је све лепо и аргументовано доказао и све што је рекао је потпуна истина. Није он рекао да је Шешељ хрват већ је рекао да је Шешељ једини Србин који има то презиме, што је апсолутно тачно и то је најбоља изјава. Уосталом многи бивши Шешељеви сарадници и неки кумови су за Шешеља раније причали да је хрват, нема ту ништа изненађујуће ако чак тако кажу и његови најближи сарадници, све више почињем да верујем да је он хрватски шпијун убачен од стране Удбе да ствара раздор међу србским националистима, што је одувек радио. То је највећи преварант у историји и свака част Бошку што га је потпуно раскринкао синоћ и доказао какав је то преварант.
Последњи пут изменио Обилић дана 25.2.2018. 13:54, измењено укупно 2 пута.
ДЕЛИЈЕ СЕВЕР - ФРАТРИЯ - ΘΥΡΑ 7
Најјаче братство у Европи
Сильнейшее братство в Европе
Η δυνατότερη αδελφότητα στην Ευρώπη
The strongest brotherhood in Europe

Од Крушевца, Призрена, Цетиња, Дубровника, Книна, Невесиња,
са Авале, Ловћена и Шаре кличе србство "устани Лазаре"!

Догодине у Призрену и Книну!!!
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука: 1261
Приступио: јул 2015

Порука M-91 25.2.2018. 13:45

Юрков ::Колико је год било тужно гледати Шешеља како безуспешно брани Вучкову предају КиМ и слично, Обрадовић ми се такође згадио са прозивањем Шешеља да је Хрват и сличним идиотаријама.
Који би нормалан човек после свега овога могао њих да узима за озбиљно?

Ма најбоље је гласати за жутаре, Свињицу Крмачића или напрдњаке, они су смртно озбиљни. :roll: :roll:
Србија нема алтернативу!
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 1945
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Порука Српски родољуб 25.2.2018. 14:14

Људи, његово етничко порекло је најмањи проблем. Не заборавимо да је и Иво Андрић био Хрват пореклом, али се осећао као Србин. Ту су и неке јавне личности које живе у Србији. Истакнути глумци. Богдан Диклић,Славко Штимац, Аљоша Вучковић, редитељ Синиша Павић. Они јесу Хрвати по рођењу, али овде годинама живе... Код Шешеља је проблем што је увек био циркузант, омиљени опозиционар сваке власти. Проблем је његова биографија. УДБА га је ангажовала да прави раздор међу српским националистима-
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 6306
Приступио: мар 2006

Порука Коста 25.2.2018. 14:25

- сероњо бугарски? - Иво Андрић iе био Србин-католик, Диклићи су Срби из Лике ("Не окрећи се, сине" - Арсен Диклић), Славко Штимац ваљда iесте Хрват, Аљоша носи српско презиме Вучковић (као и Северина, за коiу се писало да iоi iе деда био у четницима), Синиша Павић iесте Хрват етнички (и велики Србин "културно", слично као што беше и Словенац Стево Жигон.)

- дакле, "братко-Бугарине", пази шта пишеш.

..............

- едит: а у Требињскоi Шуми, и у Попову Пољу, нема других до Срба. Шешељи су сви Срби, а неки покатоличени се данас поiављуiу као "Хрвати" (има неких у Сплиту, ваљда...)
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука: 1511
Приступио: авг 2015
Место: ђе не рађа мајка издајице

Порука Србски ратник 25.2.2018. 15:22

Бошко је развалио Шешеља. Показао је да је обична продана душа. Како га је само натерао да правда партијско запошљавање, да правда издају Косова, пакт са НАТО-ом и остало.
Бошко је доминирао у емисији, чак и многи радикали се слажу са тим.

На све му је одговорио, и за љотићевцде и за Јасмину Вујић и остале шешељевске небулозе. Мислим да му је био велики зајеб што је приста на овај дуел са Бошком.

Нема дилеме, снага СРС и Шешеља ће све више опадати, држаће га Вучић као корисног идиота, али реалну подршку у народу ће све више губити.
"Ђе је сјеме клицу заметнуло, онде нека и плодом почине."
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука: 1511
Приступио: авг 2015
Место: ђе не рађа мајка издајице

Порука Србски ратник 25.2.2018. 15:25

Српски родољуб ::Људи, његово етничко порекло је најмањи проблем. Не заборавимо да је и Иво Андрић био Хрват пореклом, али се осећао као Србин. Ту су и неке јавне личности које живе у Србији. Истакнути глумци. Богдан Диклић,Славко Штимац, Аљоша Вучковић, редитељ Синиша Павић. Они јесу Хрвати по рођењу, али овде годинама живе... Код Шешеља је проблем што је увек био циркузант, омиљени опозиционар сваке власти. Проблем је његова биографија. УДБА га је ангажовала да прави раздор међу српским националистима-

Управо тако, само је брукао идеју србског национализма својим вашарским понашањем. Бошко му је лепо објаснио суштину: "Људи су очекивали од Вас један господски, хришћански национализам. Ви сте се вратили, завршили у фарми и у задрузи и у паровима и Ви нам одатле смењујете Александра Вучића.
Знате шта, људи су се разочарали у Вас."

И то је поента целе приче.
"Ђе је сјеме клицу заметнуло, онде нека и плодом почине."
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 25.2.2018. 15:41

Апсолутно, Србски ратниче. Нико му не би пребацивао због евентуалног хрватског порекла да се нормално понаша, како доликује човеку његовог образовања, и некоме ко за себе каже да је српски националиста...
Да ли данас ико прозива горепоменуте људе због тога што су Хрвати по рођењу? Не, наравно. Нико од нас не негира да су они наше српске глумачке легенде. Иза њих су велика дела...

Шта је иза Шешеља остало? Циркуско понашање, псовање, вређање неистомишљеника, учествовање у ријалити емисијама... Разне другосрбијанске организације се позивају на њега, када пљују по десници. Сада неко се неко запита коме је одговарала његова политика. Да ли Србима или нашим непријатељима? Било да се ради о спољашњим, унутрашњим...
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
triatlon
Војвода
Војвода

Порука: 1647
Приступио: сеп 2004

Избори за Београд, за кога ћете гласати

Порука triatlon 25.2.2018. 20:44

Кад боље размислим, не ваља што су често избори. Бацање пара и еколошка катастрофа.
Јуче и данас су засули Београд стоинама тона соли. Уништиће коловоз и тротоаре, затровати биљке и постаће Ђердапско језеро слано к`о мртво море.
Последњи пут изменио triatlon дана 26.2.2018. 20:28, измењено укупно 1 пут.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15972
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 26.2.2018. 12:56

Мали и весић су од Београда а Вучић од Србије већ направили мртво море. Једино ботови могу на скијање и да јеђу сендвичи.
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука: 482
Приступио: мај 2011

Порука imenijevazno 26.2.2018. 20:39

https://www.b92.net/info/vesti/index.ph ... id=1363264

Нисам их гледао, читам шта пише у чланку.

Дакле, Шешељ је нашао да шлајмарише по Ђинђићу у присуству овог муџахедина, исламисте који забада нож у срце држави Србији. Да ли га је, пи.ка ли му материна, питао зашто цепа државу Србију, какав му се то (независни!) Санџак привиђа? Најмлађи доктор наука у бившој СФРЈ (тако кажу, не знам) прича са типусом који је сам код себе докторирао, има две жене усред државе Србије и прети да полупа главу сваком ко му дирне у његов нелегални вакуф у Пазару!?!?
Тај Зукорлић би сву српску децу по Павелићевом рецепту, то не види само луд или зао човек. Шешеља, изгледа заболе за то . . . Јер, нећу поверовати да он то не зна. Зна он то, много боље него ја.

Знате кад би неки шиптар пљувао по другом шиптару у присуству једног србина. Бошњак? Би ку.ац, ја да вам кажем. Овај, бре, Шешељ, исти као Наташа Кандић, нема разлике. Добро није отишао Тачију да мењају рецепте за колаче.
Србе кољу, силују и пљачкају на КосМету, а они који себе зову српски националисти не раде ништа у вези тога. И још се крију иза чедићеваца, тадићевих испрдака и њима сличних.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 26.2.2018. 20:47

Стари удбаш се скроз погубио. Не зна ни сам где удара. Исто тако се улизивао једном Шиптару када је гостовао код Марића... Биће право чудо ако прође цензус у Београду. Искрено се надам да неће.
Аватар
Serlancelot
Војвода
Војвода

Порука: 1462
Приступио: феб 2009

Порука Serlancelot 26.2.2018. 21:50

Најгоре од свега што удбаш Шешељ није одговорио овом Зукорлићу да непостоји Бошњачки народ! Као што непостоје, црногорски, хрватски народи. Све су то Срби различитих вероисповести.
никад се не расправљај са будалом јер ће те спустити на свој ниво а онда ће те потући искуством.

Живи сваки дан као да ти је последњи, јер ти нико не гарантује да ћеш се ујутро пробудити....
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 21 гостију