srpskinacionalisti.com

Избори за Београд, за кога ћете гласати

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Serlancelot
Војвода
Војвода

Порука: 1464
Приступио: феб 2009

Re: Избори за Београд, за кога ћете гласати

Порука Serlancelot 26.1.2018. 11:53

imenijevazno ::Фундаментално се не слажем са тим ставом (да не треба излазити на изборе)! Мислим да је то наопака, плиткоумна-идиотска и државоубилачка логика и став.

Odgovoriću ti tri puta: prvi put, poslednji put i nikad više. Pitanje: da li znaš za pravilo 50+1? Da ti olakšam: piatanje se odnosi na izborni zakon.
никад се не расправљај са будалом јер ће те спустити на свој ниво а онда ће те потући искуством.

Живи сваки дан као да ти је последњи, јер ти нико не гарантује да ћеш се ујутро пробудити....
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15972
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 26.1.2018. 12:47

Коста ::- аiде ћути. Тужно те слушати. Провалио си се до краiа. За Ђиласа?! - па, "браво"!

- прешао си Рубикон. Нема повратка. Можда на Ономе Свету?

- али - нема Онога Света. Умрећеш као жути издаiник. Готово...

Ти неверниче одређујеш ко ће како да умре. Па ти подржаваш највећег издајника у српском народу од 1941. до данас. Кренули сте да ботујете и правдате промене Устава тобож неким амандманима по појединим члановима Устава који третирају одређену област. Прво избор судија и судства, рачунате то пролази јер већину људи не дотиче, а ондак ће и да избаците амандманом КиМ из Устава. Затим твој Фирер је јасно саопштио да до половине године Србија мора да дефинише границе државе Србије, и шта то значи битанго издајничка. Него лепо јасно саопшти да си за то да се призна КиМ, да коначно разоткријемо твој ментални склоп, и да онда процењујемо ко је издајник а ко не.
Издајник сам што не подржавам твоју опцију на локалним изборима. Пази мисирка. Локал нема никакве везе са границама, Уставом, спољном политиком, пензионим, школским и здравственим системима, изборним законима, јединственим бирачким списковима, службама безбедности, тужилаштвима, медијима, итд...итд.
Зато ботино сери и даље да би 2 пута скијао и ишао на грчко море, јебали те они у дупое!
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 26.1.2018. 12:49

Serlancelot ::
imenijevazno ::Фундаментално се не слажем са тим ставом (да не треба излазити на изборе)! Мислим да је то наопака, плиткоумна-идиотска и државоубилачка логика и став.

Odgovoriću ti tri puta: prvi put, poslednji put i nikad više. Pitanje: da li znaš za pravilo 50+1? Da ti olakšam: piatanje se odnosi na izborni zakon.

Али 50+1 на број изашлих.
Аватар
Serlancelot
Војвода
Војвода

Порука: 1464
Приступио: феб 2009

Порука Serlancelot 26.1.2018. 12:54

vemavuk ::
Али 50+1 на број изашлих.

Po tvom zaključku može da izadje i deset (10) glasača i izbori su validni?! Vemo prouči malo izborni zakon. Pozdrav.
никад се не расправљај са будалом јер ће те спустити на свој ниво а онда ће те потући искуством.

Живи сваки дан као да ти је последњи, јер ти нико не гарантује да ћеш се ујутро пробудити....
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука: 3797
Приступио: окт 2003
Место: Негде у равници

Порука origin 26.1.2018. 14:38

Ало људи Србија је окупирана земља!!!
У окупираниј земљи сваки избори и политика су фарса!!!
У датим околностима само активни и пасивни отпор дају резултате.
Свако ко чита ,гледа или слуша окупацијоне медије и они му представљају релевантан извор информација је изгубљен случај он је већ одавно потдао под пропаганду.
Може бити само један.
Срби брзо забораве и оно мало што упамте.
Коста ::- аiде, будало, не сери. Сви прави људи су и интернационалисти и националисти.
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4554
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Порука SMUK 26.1.2018. 16:28

Јесте, али кажу да је прави адресат био Борис.

Ma jok to je obična patka, pokojni Vlada Divljan je napisao pesmu i više puta je objašnjavao kako je ona nastala.
Аватар
Горан
Војвода
Војвода

Порука: 5881
Приступио: мај 2004

Порука Горан 26.1.2018. 17:30

Коста ::- шта, "бежите издаiници - iа гласам за Шешеља!" То си им рекао?

- ниси? - па за кога ћеш? За коiу усрану жуту вариiанту?

Питали су ме која је моја странка.

Ја сам одговорио моја странка је: Србија!

Гледају ме зачуђено чланови СНС и питају а ко су чланови те странке.

Ја им одговарам чланови те странке су: Свети Сава, Његош, Карађорђе, Велики Милош, Војвода Мишић и Степа Степановић, Владика Николај, Дража Михаиловић. Генерал Младић....

Управни и надзорни одбор странке Србија су: сви изгунили српски борци од Косовског боја па новамо до Отаџбинских ратова 1991-199 године. Дух Карађорђа, Куманова, Кајкамчалана, Коридора 1992, Кошара...

Опет се чуде и раде свој посао опет питају "Да ли подржавате Вучића"?!

Нажалост партијски гмазови, јуришници, пси партијци, партијска војса није разумела и ја им зато нисам крив :(
"нека буде борба непрестана,
нека буде што бити не може.
Аватар
игорсима
Војвода
Војвода

Порука: 3850

Порука игорсима 26.1.2018. 18:54

Ма да ли је могуће да се на овом форуму повео искрен разговор?!

Исповедна проза вемавука и именијеважно... и ето, поново имамо разговор. Колико нас је остало? Петорица? Шесторица?

Чак ни Коста не успева да засере овај пламсај. Изгледа да још има људи којима је до тога да напишу шта им је на души и размисле о противаргументима.

Кад је тако, да изјавим и ја нешто за дневник...

За почетак, око изласка на изборе.

Да избори заиста могу нешто битно да промене, укинули би их. Не знам ко је то смислио али знао је шта прича. Избори су про форме.
Не кажем да су лаж и обмана. Просто, суштински нису битни. Битни су да формализују легитимитет власти. Суштинске ствари се УВЕК одигравају иза кулиса и решавају између играча. Играча, а не гласача.

Идеја да је одговоран човек излази на сваке изборе јер је излазак показатељ поштовања према држави - није исправан. Поштује се држава тако што поштујеш њене законе, тако што имаш личну карту и држављанство, тако што служиш војску. А на изборе идеш по својој вољи. Ако на бирачком месту немаш шта да тражиш, не идеш тамо. Тако се понаша одговоран човек. Одговоран према себи.

Идеја да се треба увек гласати јер тако своју судбину узимаш у своје руке је толико смешна да је нећу ни коментарисати.

Наравно, може се и гласати. Ја гласам готово редовно. Али, може се и не гласати. За то постоје јако битни разлози.

На првом месту, твој глас је један од неколико милиона. Просто, јадно је. Претварамо је у крдо које иде на зборно место због неке смешне идеје. Краве бар иду у крду са неким конкретним циљем, ми идемо да би они измерили коме је већи. А шта ће они после да раде са тим гласом је наравно само њихова ствар.

Друго, наш глас вреди исто као глас плавуше са три ганглије у глави. Плавуши су рекли да иде на изборе и гласа за Њега, и она иде и гласа. Тих плавуша има неколико милиона у овој држави. И мој глас вреди као глас једне од њих. Поново, јадно.

Треће, гласање је анонимно. Да бар свако стоји иза свог гласа именом и презименом и својим достојанством, ако га има. Да бар можемо једно другоме у очи да се погледамо и знамо за кога је ко гласао. Па нек је мој глас и једна кап у мору. Нек вреди и колико глас кокошке са три гланглије. Али бар ја стојим иза њега а и свако други стоји иза свог гласа. Али, не. Гласови се трпају у вреће а вреће се после налазе у контејнерима иза зграде и показује их Николић у Дневнику.

Четврто, чак ако се гласови и не краду и ако се резултати и не наштимавају, постоји сумња. Поверење према изборима и резултатима је на прилично ниском нивоу. Знам да то није неки посебан аргумент али стоји итекако...

Наравно, ако имаш за кога да гласаш, ако на списку постоји човек или екипа за које би баш желео да дођу на власт - онда изађеш и гласаш.
Ма шта гласаш? Учланиш се, постанеш активиста, придружиш се...

Али, да гласам за једне зато што нису баш толико лоши као ови други - па нисам баш толики мајмун.
Прво, знам да су се они договорили да се овај кандидује да би плашио кокошке са три ганглије које треба да гласају за онога.
А друго, и још много важније, искуство показује да ко год дође на власт ништа се битно не мења (ко ми помене Хитлера, наћи ћу га и набићу му ту поруку у дупе).

Ја лично, гласам из зезања. Дајем шансу новим вицкастим идејама које ми се свиде.
Гласао сам за НОПО, за Доста је било, за Шешеља, за Белог,... Зашто? Па зато што ми се постојећа екипа не свиђа, а и нема неке разлике међу њима... Вучић и Николић су звучали другачије од Тадића и Ђиласа. Али, кад су кренули да владају шта се суштински променило? Ништа.
Осим што се нова екипа, то им се мора признати, показала као мање алава него што су били ови пре њих. Искрено, Вучић и екипа раде одлично ако ћемо да их поредимо са Тадићем и екипом. То је мој закључак на основу до сада виђеног. Мислим да боље воде земљу, да више раде и да мање краду.

Кад би ми то био критеријум, наравно да бих гласао за СНС, Малог и Вучића. Али, није ми то критеријум. Није ми Тадић мерило шта је добро а шта није. И зато не гласам за Вучића. Не занима ме да ли ће се Тадић поново вратити. Нек се врати ако тако треба. Нек се врати и Ђилас и Шутановац.
Разлика међу њима је у нијансама.

Додуше, морам да признам да сам обећао да ко направи аутопут до Љига добија мој глас, и тако ће и да буде али то су неки лични интереси у питању и емотивно гласање, а друго то ће да буде само тада. А аутопута и даље нема...
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука: 484
Приступио: мај 2011

Порука imenijevazno 28.1.2018. 0:23

Србе кољу, силују и пљачкају на КосМету, а они који себе зову српски националисти не раде ништа у вези тога. И још се крију иза чедићеваца, тадићевих испрдака и њима сличних.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 28.1.2018. 1:12

Па нема нашег Бота мастер-а. Ботови мрави и смрдибубе нису вични да скидају са јутјуба па то мора лично мастер.
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 6318
Приступио: мар 2006

Порука Коста 28.1.2018. 11:43

- ма нећу ни да се iављам по овоi Теми све до 5-тог марта. Чекам да вас Вучић одере.

- па да вас питам, све ђутуре: како сте?!

- а Синиша Мали iе одличан градоначелнк. Биће опет. Она риђа кривоуста лопужа ("ооо, уста ти се искривила, што криво говориш!" - клетва моiе покоiне бабе Милунике, као да iе смишљена за Кривоустог) Драган Кривоусти Ђилас нема никакве шансе.

- уосталом, да сачекамо па да видимо? Шта нас кошта?
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука: 1272
Приступио: јул 2015

Порука M-91 28.1.2018. 16:22

Коста ::- ма нећу ни да се iављам по овоi Теми све до 5-тог марта. Чекам да вас Вучић одере.

Наравно да ће жвалава педерчина победити, ипак су његове америчко-јеврејско-еуропске газде процениле да ће он боље и за мање клипова кукуруза од жутих водити Србе у сигурну пропаст . :twisted:
Србија нема алтернативу!
Аватар
Обилић
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 888
Приступио: нов 2009
Место: Србско Царство

Порука Обилић 28.1.2018. 19:28

Вучић-Рама-Ципрас-Заев то су права ватрена братија! :D :mrgreen: :badgrin:

Слика
Слика
Од Крушевца, Призрена, Цетиња, Дубровника, Книна, Невесиња,
са Авале, Ловћена и Шаре кличе србство "устани Лазаре"!

Догодине у Призрену и Книну!!!
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука: 1272
Приступио: јул 2015

Порука M-91 28.1.2018. 19:49

Обилић ::Вучић-Рама-Ципрас-Заев то су права ватрена братија!

Педерчина, шиптар, комуњара и ВМРО-бугароман. Екипа зрела за "кинеску правду".
Србија нема алтернативу!
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 28.1.2018. 21:15

Обратите пажњу на начин руковања наше гшифтара са албанцем...
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Bing [Bot], Юрков и 27 гостију