srpskinacionalisti.com

Избори за Београд, за кога ћете гласати

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 1886
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Re: Избори за Београд, за кога ћете гласати

Порука Српски родољуб 6.3.2018. 21:39

Свака част господину Радуловићу. Поздрављам. Мора свако прихватити и свој део одговорности за изборни неуспех. А не као Шешељ. Данас је изјавио да неће дати оставку, да намерава да живи још 20 година. :roll:

http://rs.n1info.com/a369609/Bg-Izbori/ ... orima.html
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3749
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 6.3.2018. 21:42

Поштено од Радуловића, само да не буде као са Ђиласом 2007. године...
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 6.3.2018. 21:53

Зорад ::Поштено од Радуловића, само да не буде као са Ђиласом 2007. године...

Зораде, да ли би по теби и Бошко Обрадовић требао учинити исто?
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 6.3.2018. 22:06

Не. Мислим да ни Радуловић није требао.

Избори су спроведени у нерегуларним условима, Бошко је радио колико је могао (приде што су ово били локални избори у Београду, а он је из Чачка) и није крив што СНС довози десетине хиљада људи са стране и што глупи и покварени народ продаје глас за пљескавицу и буђаве паштете.

Чак ми се чини да је већа одговорност на Ногу, он је председник градске организације, а и 2017. резултати у Београду су били испод просека. Није ни био нешто активан у кампањи (мада ко зна шта се тамо дешавало, можда је био против коалиције са ДЈБ), судећи по резултатима Двери у Београду имају свега неколико јачих одбора. Мада се и он може ослободити одговорности по истом принципу као и Бошко.

А и да дају оставке, ко би па дошао? Организација је танка, људи неће обавезе и да на себе навлаче "позорност" власти радом за малу опозициону партију.
Аватар
Горан
Војвода
Војвода

Порука: 5881
Приступио: мај 2004

Порука Горан 6.3.2018. 22:10

Поставља се питање и у чему је тајна успеха резултата ДЈБ и Двери у Бору? Зашто је коалиција добро прошла у Бору а лоше у Београду?
"нека буде борба непрестана,
нека буде што бити не може.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 6.3.2018. 22:15

Мислим да је главни узрок мања конкуренција. У Бору је сва остала озбиљна опозиција била на једној листи, ДЈБ и Двери на другој, а било је свега пар Индијанаца, наспрам 17-18 индијанских листа у Београду. Бошко је лане у Бору на председничким изборима имао ваљда пети-шести резултат у држави, ДЈБ има народног посланика.
Sistem
Војвода
Војвода

Порука: 1597
Приступио: мар 2011

Порука Sistem 6.3.2018. 22:27

Вучић и Тома су имали гомила пораза па нису подносили оставку.
У овој земљи људи гласају за препознатљиве фаце. Бошко је таман постао колико толико познат и сада да крену без медија са неким новим је лудост.
Ено вам жути како су прошли са сменама. Најгоре је ствар слушати другосрбијанску јавност шта да радиш. Жути су променили 3-4 вође у последњих 6 година и са 20% су дошли на 2%.
Да у Србији постоје слободни медији могла би оставке, овако нема смисла јер тај нови не би имао никакве шансе да постане препознатљив.

Двери и дјб нису имали цензус јер је Вучић упрегао ресурсе да их обори а помагали су и неки из опозиције и ту не мислим на Шешеља и тако те већ познате напредне мечке.
Последњи пут изменио Sistem дана 6.3.2018. 22:32, измењено укупно 3 пута.
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука: 471
Приступио: мај 2011

Порука imenijevazno 6.3.2018. 22:28

Зорад ::и што глупи и покварени народ продаје глас за пљескавицу и буђаве паштете.

Друже, немој да се љутиш, али ово ми звучи као када тип стартује рибу, она га корпира, а он изјави како је она спонзоруша, површна итд...
Јбга, друже, тај и такав народ је Бошку (и теби) добар када гласа за вас, а кад гласа за Вучића, онда је овакав и онакав...

Не верујем да се у животу, па и у политици, може успети тако што ће други да ти буду криви за твој неуспех.
Ако је све то тако као што кажеш, онда то треба предвидети и наћи адекватан одговор.

Да се разумемо, поштујем Радуловићеву оставку (ако није про форме, па га за два месеца реизаберу), такође бих био јако против да се Тадић повуче из политике. Дакле, немам ништа против ако Бошко неће да оде, само мислим да је за њега лоше да тражи кривца у другима.
Последњи пут изменио imenijevazno дана 6.3.2018. 22:31, измењено укупно 1 пут.
Србе кољу, силују и пљачкају на КосМету, а они који себе зову српски националисти не раде ништа у вези тога. И још се крију иза чедићеваца, тадићевих испрдака и њима сличних.
Sistem
Војвода
Војвода

Порука: 1597
Приступио: мар 2011

Порука Sistem 6.3.2018. 22:30

Посотји одговор али нажалост мислим да то не иде са изборима
:wink:

Јер ово што ради Вучић нема везе са слободним изборима.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 6.3.2018. 22:35

Друже, немој да се љутиш, али ово ми звучи као када тип стартује рибу, она га корпира, а он изјави како је она спонзоруша, површна итд...

Када одбије поштеног и искреног момка зарад неког идиота пуног пара, онда и јесте спонзоруша.
Шта је проблем у томе што се говори истина?

Јбга, друже, тај и такав народ је Бошку (и теби) добар када гласа за вас, а кад гласа за Вучића, онда је овакав и онакав...

Бошко није био на власти никада, за разлику од Вучића.

Не верујем да се у животу, па и у политици, може успети тако што ће други да ти буду криви за твој неуспех.
Ако је све то тако као што кажеш, онда то треба предвидети и наћи адекватан одговор.

Како? Да дају по две пљескавице за једну напредњачку?
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука imenijevazno 6.3.2018. 22:48

Зорад ::

Када одбије поштеног и искреног момка зарад неког идиота пуног пара, онда и јесте спонзоруша.
Шта је проблем у томе што се говори истина?

Бошко није био на власти никада, за разлику од Вучића.

Како? Да дају по две пљескавице за једну напредњачку?

1. Јаооооооооооооо, шефе, пусти ме тих фазона. Удаљићу се од теме, али сви смо ми спонзоруше. Сви ми нешто хоћемо од друге стране, било то добар изглед, духовитост, паре, сигурност, квалитет секса или образовање. Бити спонзоруша није ништа лоше, него ове нехомеостазне (којима је важно образовање, интелигнеција, духовитост...) изгледа мисле да су 'више' у односу на ове хомеостазне (којима су најважније паре и сигурност).
Поштен и искрен момак је еуфемизам за ружног неспособњаковића коме смрди из уста, а који би хтео пи.чку и по, десет лига изнад себе. Па би он још хтео да њој одређује шта њој треба да буде важно.
Од милион људи са улице, свих милион ће ти за себе рећи да је добро и поштено и искрено. Дакле, мало је бушан тај аргумент.

Укратко, није проблем што се говори истина, проблем је што се не говори цела истина.

Какве везе има што Бошко није био на власти?

Шефе, ако је народ већ тако туп и глуп, ако се продаје за пљескавицу, зашто онда тебе/Бошка уопште заболе патка да му будете председници/градоначелници? Онда народ није заслужио вас који сте тако супер, пустите ви народ нек' се кува заједно са Вучићем у истом лонцу.
А ако хоћете да му будете председници, онда му се, брате, прилагодите. Ако неће брег Мухамеду . . .
Србе кољу, силују и пљачкају на КосМету, а они који себе зову српски националисти не раде ништа у вези тога. И још се крију иза чедићеваца, тадићевих испрдака и њима сличних.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 6.3.2018. 22:55

Укратко, није проблем што се говори истина, проблем је што се не говори цела истина.

Шта то Бошко (ако смо се већ њега ухватили) није рекао, као целу истину?

Какве везе има што Бошко није био на власти?

Итекако има. Није се компромитовао њеним вршењем.

Шефе, ако је народ већ тако туп и глуп, ако се продаје за пљескавицу, зашто онда тебе/Бошка уопште заболе патка да му будете председници/градоначелници? Онда народ није заслужио вас који сте тако супер, пустите ви народ нек' се кува заједно са Вучићем у истом лонцу.

Веома ме заболе, јер се и ја крчкам у истом лонцу са њима, а ја то ипак не бих.

А ако хоћете да му будете председници, онда му се, брате, прилагодите. Ако неће брег Мухамеду . . .

Да ли да даје по две пљеске или да замоли Митровића да га припусти у Парове или Задругу?
Кажи конкретно шта би ти радио другачије да си на његовом месту?
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука imenijevazno 6.3.2018. 23:09

Шефе, да ми будемо начисто. Ја сам напао тебе, а не Бошка, он ми је само колатерална штета. Чак сам и рекао да немам ништа против ни ако неће да да оставку.

Додуше, ни тебе нисам напао лично, него ту твоју изјаву да је народ овакав и онакав. Није цела истина да је народ глуп и покварен и да се продаје за буђаве паштете... то је моја поента.

Па јбга, жао ми је ако те заболе, они су већина . . . слободан си да одеш ако ти се не свиђа . . . или да им се прилагодиш ако хоћеш да их мењаш. Ја само мислим да ништа нећеш добити тиме што их вређаш ... Мене то подсећа на својевремену реторику Чеде Јовановића о радикалима као 'крезубом плавом каравану' чији припадници, сви смо то видели, не знају да користе покретне степенице.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 6.3.2018. 23:29

Додуше, ни тебе нисам напао лично, него ту твоју изјаву да је народ овакав и онакав. Није цела истина да је народ глуп и покварен и да се продаје за буђаве паштете... то је моја поента.

Наравно да цео није. Има сјајних људи, без обзира на идеолошка уверења и погледе. Али већина јесте. И то је доказала на изборима, на активан или пасиван начин.

Па јбга, жао ми је ако те заболе, они су већина . . . слободан си да одеш ако ти се не свиђа . . . или да им се прилагодиш ако хоћеш да их мењаш. Ја само мислим да ништа нећеш добити тиме што их вређаш ...

Одговор на своје конкретно питање нисам добио.
Да одем нити хоћу, нити имам где. Само хоћу да живим овде, у једној просечној европској држави (као што је Коштуница обећавао давне 2000. године).
Ако кажеш истину, то може да некога боли, али то није мој проблем.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 6.3.2018. 23:34

Одличан текст Марка Видојковића.

http://www.6yka.com/novost/136320/marko ... nu-ko-jebe
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Bing [Bot] и 15 гостију