srpskinacionalisti.com

Избори за Београд, за кога ћете гласати

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука: 1056
Приступио: феб 2014

Re: Избори за Београд, за кога ћете гласати

Порука ДејанНационалистa 15.1.2018. 22:08

Горан ::Ко је нормалан да гласа за Жику џибера? :lol:

Шта мислиш који постотак гласача уопште гледа имена људи који се налазе на листи?
Аватар
Горан
Војвода
Војвода

Порука: 5881
Приступио: мај 2004

Порука Горан 15.1.2018. 22:18

Народ нам је љубитељ страначких вођа и то је велика мана Срба која нас кроз историју води на штету интереса националних.
"нека буде борба непрестана,
нека буде што бити не може.
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука ДејанНационалистa 15.1.2018. 22:33

Истина. Зато никада нисмо ни успели да развијемо парламентаризам са две-три јаке странке које би се јасно разликовале у идеолошком и програмском смислу.
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 6292
Приступио: мар 2006

Порука Коста 16.1.2018. 0:13

- шта кењате ви, коштуњаре глупаве?! На овом Форуму - само коштуњаре остале?! Коштуњаре и iа, iедини паметан.

- наравно, гласаћу за Вучићеву листу, и мирно сачекати саопштавање резултата.

- бићу задовољан. А ви? - бићете фрустрирани и сiебани.

- па ко вам крив?! Што гласате за губитнике?
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука ДејанНационалистa 16.1.2018. 0:17

Коста ::- шта кењате ви, коштуњаре глупаве?! На овом Форуму - само коштуњаре остале?! Коштуњаре и iа, iедини паметан.

Колика си заправо будала најбоље показујеш расправама са Вукадиновићем.
Он Влах, ти Бугарче - можете и у коалицију кад господар Вучић распише парламентарне изборе.
Аватар
Горан
Војвода
Војвода

Порука Горан 16.1.2018. 0:19

Коста ::-
- наравно, гласаћу за Вучићеву листу, и мирно сачекати саопштавање резултата.

Па ти не знаш пет имена са Вучићеве листе можда ове пилићаре што медији пумпају али и за њих ниси знао док медији нису урадили своје. Ко је на Вучићевој листи? Јел се Вучић бира за градоначелника? Вучић председник, премијер, градоначелник, председник странке, председник Пећинаца и свих села у Србији...

Ко је на листи:

1.Вучић
2.Вучић
3.Вучић
4.Вучић
5.Вучић
6.Вучић
7.Вучић
8.Вучић
9.Вучић
10.Вучић
Коста
Војвода
Војвода

Порука Коста 16.1.2018. 0:44

- iебаће вас Вучић iош наiмање десет година. Девет. И треба да вас iебе.

- кад iе изабран? 2017-те? Први мандат завршава 2022-ге, па онда iош iедан - до 2027-ме.

- како вам се свиђа перспектива? А, коштуњаре? Хехе...

- мени сасвим потаман...
Аватар
Горан
Војвода
Војвода

Порука Горан 16.1.2018. 0:48

Грешиш.

Чим потпише за шиптарима правно-обавезујући споразум то ће му бити крај, толико ће да траје рок употребе, као исцеђен лимун, тоалет папир за једнократну употребу.

Перпсектива?

Србија без Космета и Војводине о онда је потпуно свеједно ко је на власти.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15972
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 16.1.2018. 10:15

Коста да расправимо неке ствари.
Твоја је ствар што толико браниш Вучића и делиш етикете онима који кажу да је Вучић само салвета за једнократно брисање носа западњацима. Тога је свестан и сам Вучић али користи време да се енормно обогати а поред њега и сви остали мишеви краду ли краду.
Помињеш промене ставова нас форумаша, обичних гласача који немају ни зрнце власти нити могућности да одлучују о било чему. Е па присети се трансформација твога Вучића. За њега су сви досадашњи мала деца.
Која лепо каже: Покрене акцију Вучић ''обрачуна са криминалцима''. Похапси их, слина се хвали са 184 ухапшена, а ондак их сутра Вучић пољуби и врати као рибе риболовац.
О којој озбиљности и мудрости Вучића говориш, погледајмо ко су министри, њихова досадашња искуства у државној администрацији, знања и способности да руковде и раде.
Београд на води је почео као инвестиција арапчета од 3 милијарде долара за 4 до 5 година. Као бајка. Колико је година прошло од почетка, шта је направљено а сада и знамо рок, 30 година има да се као гради та лепота. Подели 3 милијарде на 30 година, и то су наше паре, арапче је само маска и превара.
Колико траје данас траје изградња десетак зграда било где у свету. А у Србији за 30 година, ако буде.
Прича о смањењу незапослености. А колико младих је напустило Србију. Па само у Словачкој и Чешкој имаш око 200 хиљада младих који су смештени у гета и црнче од јутра до сутра.
Мали, Весић и ини, су жутаћи који ево 17 година краду и богате се, менаџеришу државном и друштвеном имовином.
Зато Коста ботуј у корист Вучића, не би ме изненадило и да ту постоји неки пројекат научни који измислила Слина, те је ту упошљено стотинак научних сарадника.
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Коста
Војвода
Војвода

Порука Коста 16.1.2018. 12:54

- ма прс`о си, дечаче. Потписао си Апел за обнову ДСС-а. Апел за рехабилитациiу Воiислава Коштунице. Оног сероње.

- тиме си се посрао и на Слободана Милошевића, и на изручене генерале, и на Влаiка Стоиљковића што се уби предСкупштином кад iе сазнао да ће оно ђубре Коштуница да га изручи.

- између Милошевића и Коштунице - дефинитивно си изабрао Коштуницу. Као што си учинио и Петог октобра.

- а шта су Ти мотиви? Смањена пензиiа? Тужио си Србиiу оном Суду у Стразбуру због своiе пензиiе?

- е, iебала Те пензиiа. Готово - Ти си сада себични старац, на Тебе више не треба рачунати у "националним напорима".

- иди учлани се у ДСС, можда ћете успети да прескочите "Целзиiуса", а? Мало морген, што рече покоiни Слоба. Знаш онаi, што си га издао Петог поктобра.

- а ДСС више Скупштине видети неће. Са Апелом или без њега. С Тобом или без Тебе.

- освета мртвог Слобе, кога сте тако курвински издали. Запамти: Вучић iе Слобина освета!

- Слобу сте срушили трачевима и лажима. Вучућа нећете, дечко iе мало заебаниiи играч...
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука: 1239
Приступио: јул 2015

Порука M-91 16.1.2018. 13:30

Коста ::Запамти: Вучић iе Слобина освета!

- Слобу сте срушили трачевима и лажима. Вучућа нећете, дечко iе мало заебаниiи играч...

:lol: :lol: :lol: :lol:
<без коментара заиста> :mrgreen:
Србија нема алтернативу!
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука ДејанНационалистa 16.1.2018. 13:35

Коле је заиста подељена личност, мора да га она Херцеговка озбиљно малтретира. :?
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15972
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 16.1.2018. 13:50

Коста- ма прс`о си, дечаче. Потписао си Апел за обнову ДСС-а. Апел за рехабилитациiу Воiислава Коштунице. Оног сероње.

Ти себи дозвољаваш да етикетираш као што ради твој идол Вучић. Поставиш му питање он те одмах проглашава непријатељем, издајником, туђим плаћеником, криминалцем. Тако и ти, мени не одговори ни на један аргумент него у глас: потписао за повратак ДСС. За ДСС ме заболе мишко, потписао сам за одбрану КиМ и скидање са власти психопате који је превазишао и Тадића.

- тиме си се посрао и на Слободана Милошевића, и на изручене генерале, и на Влаiка Стоиљковића што се уби предСкупштином кад iе сазнао да ће оно ђубре Коштуница да га изручи.

Пази ку.рцу. Што сам потписао једну петицију, ти имаш право да проширујеш на ствари које везе немају са петицијом.

- између Милошевића и Коштунице - дефинитивно си изабрао Коштуницу. Као што си учинио и Петог октобра.

Слушај једном за свагда. Ја не робујем никаквим догмама. Протествовао сам против Милошевића због тога што ништа није чинио да спречи тајкуне и криминалце да краду и пљачкају државу тргујући акцизним робама. И опет би.

- а шта су Ти мотиви? Смањена пензиiа? Тужио си Србиiу оном Суду у Стразбуру због своiе пензиiе?

Ово је ниво твог промишљања, жалосно. Смањење пензије не представља мотив, смањење је кршења устава и Закона и то решавају судови. До сада сам за две крађе тужио државу, процеси трајали 7 година и држава морала све да ми исплати. И сада ћу трећи пут да тужим, и добићу и трећи пут. И то нема везе са политиком, владаром, то су грађанска права, па како суд каже.

- е, iебала Те пензиiа. Готово - Ти си сада себични старац, на Тебе више не треба рачунати у "националним напорима".

А ти си младић, у ку.рцу. Млађи си пар година од мене. И какве везе старост има у критици. Себи нисам придавао никада толики значај да национални интереси Србије зависе од мене. Ја јесам по свим својим схватањима искрени српски националиста. За мене је Србија унитарна држава од Пељешца до Суботице, од Суботице до Ђевђелије, од Димитровграда до Херцег Новог. То је моје убеђење, и даће Бог да ово једног дана буде и направљено. Против сам уласка у ЕУ, против сам преговора са шиптарским злочинцима, против промене Устава да би се КиМ избрисали из састава Србије. За поштовање сам Устава и Закона. Према томе не може твој идол да буде све: председник државе, председник владе, судија, тужилац, диктатор. Тадић је поставио оног педерка да имитира председника владе, а твој идол лезбејку да имитира председницу владе.

- иди учлани се у ДСС, можда ћете успети да прескочите "Целзиiуса", а? Мало морген, што рече покоiни Слоба. Знаш онаi, што си га издао Петог поктобра.

То ти некоме другом. Где ћу и када да се учлањујем је само моја одлука и заболе ме ку.рац за туђа мишљења. Никога ја нисам издао, одазвао сам се одбрани Отаџбине увек, али председник, ма ко то био, није Отаџбина. Отаџбина је једна и непроменљива а председници потрошна роба.

- а ДСС више Скупштине видети неће. Са Апелом или без њега. С Тобом или без Тебе.

Еј бре, заболе ме ћоше за ДСС, ти си њима опседнут и ти се са тиме избори.
- освета мртвог Слобе, кога сте тако курвински издали. Запамти: Вучић iе Слобина освета!

Узми лепо па на тенане, али трезан, прочитај Слобино последње обраћање Народу, и схватићеш какву си глупост извалио са овим твојим ''Вучић iе Слобина освета!''

Је ли бре, јесу ли оно трачеви у мом предходном посту, што не одговори на те трачеве већ осуђујеш, пресуђујеш, као твој ти идол.
Како се мења Устав. Јел овако како замислили ментори твог идола. Да би се усагласило поглавље о правосуђу и уградила еуропска решења морају се мењати поједини чланови Устава. Па ћемо то уставним амандманима који мењају устав да се може усагласити правосуђе. Па кад дође поглавље о пољопривреди мењаће се амандманима чланови Устава који ће омогућити еуропске квоте, и остале зезалице. А ондак када дође поглавље о КиМ менаће се Устав неким амандманима. И тако за 2-3 године твој идол има намеру да промени цео Устав без референдума и поступка који захтева Устав.
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука: 3771
Приступио: окт 2003
Место: Негде у равници

Порука origin 16.1.2018. 17:48

Види види мало црно бугарче што сендвичари за Силиконца ,што се избезобразило.
Чмарко и Жилко му трте сина а он пун беса и комплекса , долази овде да истреса своје напредне фекалије.
Само се понекад са сетом сети времена када је на власти био друг маршал , када су они тртили а сада им децу трте и не ваде.
Може бити само један.
Срби брзо забораве и оно мало што упамте.
Коста ::- аiде, будало, не сери. Сви прави људи су и интернационалисти и националисти.
Коста
Војвода
Војвода

Порука Коста 16.1.2018. 17:58

- еее, будале iедне. Е, багро четничко-поповска!

- оваi Вучић iе за све вас Велики Србин. Баш велики, од два метра (1.99, да будем прецизан.)

- можете само да му се сагнете!
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 16 гостију