srpskinacionalisti.com

Избори за Београд, за кога ћете гласати

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука: 458
Приступио: мај 2011

Избори за Београд, за кога ћете гласати

Порука imenijevazno 18.12.2017. 22:10

Можда је мало рано за ову тему, још се не зна ко ће с ким . . . Углавном, претпоставимо да ће једна листа бити око Вучића (односно његовог кандидата; ту рачунам СПС и њима сличне), друга око Ђиласа (Јанковић, можда Јеремић, Тадић...разноразни жути деривати). Шапић. Бели.
Помиње се нека ДВЕРИ-ДЈБ коалиција . . . Шешељ . . .

1. Дакле, за кога ћете гласати?
2. Да сте суочени са избором градоначелника Вучићев кандидат - Ђилас, кога бисте подржали? Ово ме нарочито занима.

Тренутно, мој глас иде Ђиласу.
Србе кољу, силују и пљачкају на КосМету, а они који себе зову српски националисти не раде ништа у вези тога. И још се крију иза чедићеваца, тадићевих испрдака и њима сличних.
Аватар
ДејанНационалистa
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 985
Приступио: феб 2014

Re: Избори за Београд, за кога ћете гласати

Порука ДејанНационалистa 18.12.2017. 23:19

imenijevazno ::Да сте суочени са избором градоначелника Вучићев кандидат - Ђилас, кога бисте подржали? Ово ме нарочито занима.

Тренутно, мој глас иде Ђиласу.

Осуђенику на смрт је неважно да ли ће бити обешен попут комуњаре Стјепана или ће завршити пред стрељачким водом.

Тако да мој глас не иде ни кандидату СНС-а, ни грађанерији.

Председнички, парламентарни и/ли локални избори - небитно је.
Аватар
Раде Дерикоња
Војвода
Војвода

Порука: 1557
Приступио: феб 2013

Порука Раде Дерикоња 19.12.2017. 0:02

Нисам паметан шта да радим...
"Свак је рођен за по једном мријети, част и брука живе довијека!" - П.П. Његош
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15929
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 19.12.2017. 0:47

За Белог бре. Нек се изређа и та будала, ипак је мања од садашњих :D
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3693
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 19.12.2017. 9:43

Још је рано за доношење дефинитивне одлуке. Наравно, не долази у обзир гласање за режимске листе (СНС, СПС, СРС, ЛДП и припадајући тројанци попут Заветника и сличних БИА творевина), грађанисте-жутаће (Ђиласа, ДС и остали деривати), циркузантску опозицију (Бели, Шапић, Паткица), опозицију која је на речима против, а у пракси на локалу сарађује са режимом (ДСС, којекакве локалне групе грађана).

Дакле, прави избор је суштински врло мали и своди се једино на Двери и Доста је било (да не рачунам ту Стамата који у Београду не постоји).
Иако су Двери политички ближе патриотским позицијама, мора се приметити да се и Радуловић у задње време поправља (стриктно противљење промени Устава), а за разлику од Бошка он је одмах децидно рекао да је против Ђиласа (дакле он је за праве промене, а не да мењамо Мурту да би нас поново зајахао Курта).
Аватар
promaja
Војвода
Војвода

Порука: 1596
Приступио: феб 2008

Порука promaja 19.12.2017. 18:52

Izbor je lak, za koaliciju SRS, SPS, JS
Треба „радити дела... докле је дан, док не настане ноћ, јер онда нико не може радити" (Јован 9,4; 12,35).
Аватар
Serlancelot
Војвода
Војвода

Порука: 1457
Приступио: феб 2009

Порука Serlancelot 19.12.2017. 19:05

Добро, бре, људи, имате ли ви имало мозга у глави када овако пишете?! Шта ће се променити ако ико од од ових бараба дође на власт а у политици су 27, и словима двадесетседам, година? Сјаши Курта да узјаше Мурта..... Србија је отишла дефинитивно у qraz. Нема вођу, нити ће га икада више имати. Последњи је био Милошевић, сви после њега су страни плаћеници и ђубрад које боли qraz за народ . Крај.
никад се не расправљај са будалом јер ће те спустити на свој ниво а онда ће те потући искуством.

Живи сваки дан као да ти је последњи, јер ти нико не гарантује да ћеш се ујутро пробудити....
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 1851
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Порука Српски родољуб 19.12.2017. 19:15

За Вучићевог кандидата нећу никада гласати, то је сигурно. Али, исто тако не бих да поново бирам "мање зло". Не видим никакву разлику између Ђиласа и Вучићевог кандидата. Шта ће се променити ако Ђилас поново постане градоначелник? Колико ме сећање служи, за смену Ђиласа је не тако давно била тако рећи цела опозиција.

Мој глас иде само кандидату кога предложе Двери.
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3693
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 19.12.2017. 19:44

Добро, бре, људи, имате ли ви имало мозга у глави када овако пишете?! Шта ће се променити ако ико од од ових бараба дође на власт а у политици су 27, и словима двадесетседам, година? Сјаши Курта да узјаше Мурта..... Србија је отишла дефинитивно у qraz. Нема вођу, нити ће га икада више имати. Последњи је био Милошевић, сви после њега су страни плаћеници и ђубрад које боли qraz за народ . Крај

Онда да га реинкарнирамо некако, или да поставимо баба Јулу за градоначелницу?

За Вучићевог кандидата нећу никада гласати, то је сигурно. Али, исто тако не бих да поново бирам "мање зло". Не видим никакву разлику између Ђиласа и Вучићевог кандидата. Шта ће се променити ако Ђилас поново постане градоначелник? Колико ме сећање служи, за смену Ђиласа је не тако давно била тако рећи цела опозиција.

Сасвим тачно. Невероватно је да се после свега зазива Ђилас, доста је било тог гласања за некакво "мање зло", зар је могуће да у граду од милион и кусур пунолетних људи нема неокаљаног и способног човека.
Ако се после свега нисмо извукли поуке, онда што би покојни Ђинђић својеверемно лепо рекао "тим горе по народ".
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 6257
Приступио: мар 2006

Порука Коста 19.12.2017. 22:56

- за Вучића. Може и за Шешеља. У ствари, за Слобу. Него iе обiективно спречен...

- за Стару Добру Црвено-Црну Коалициiу из Златних Деведесетих, хехе...

- поука: суштински се ништа ниiе променило. Наши су остали наши, њихови су њихови.

- а наши су и Слоба, и Шешко, и Вучић. Капирате, мамлази?!
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 19.12.2017. 23:14

Коста ::- за Вучића. Може и за Шешеља. У ствари, за Слобу. Него iе обiективно спречен...

- за Стару Добру Црвено-Црну Коалициiу из Златних Деведесетих, хехе...

- поука: суштински се ништа ниiе променило. Наши су остали наши, њихови су њихови.

- а наши су и Слоба, и Шешко, и Вучић. Капирате, мамлази?!

Симпатичан чикица. Ви сте душевни болесник?
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
Обилић
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 888
Приступио: нов 2009
Место: Србско Царство

Порука Обилић 19.12.2017. 23:42

Мислим да су Коста и Богдан одавно зрели за Ковин. :mrgreen:
Иначе што се тиче овог гласања, једино Двери могу доћи у обзир, сви остали су углавном слични као и владајућа странка. :roll:
ДЕЛИЈЕ СЕВЕР - ФРАТРИЯ - ΘΥΡΑ 7
Најјаче братство у Европи
Сильнейшее братство в Европе
Η δυνατότερη αδελφότητα στην Ευρώπη
The strongest brotherhood in Europe

Од Крушевца, Призрена, Цетиња, Дубровника, Книна, Невесиња,
са Авале, Ловћена и Шаре кличе србство "устани Лазаре"!

Догодине у Призрену и Книну!!!
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 19.12.2017. 23:59

Обилић ::Мислим да су Коста и Богдан одавно зрели за Ковин. :mrgreen:
Иначе што се тиче овог гласања, једино Двери могу доћи у обзир, сви остали су углавном слични као и владајућа странка. :roll:

Плашим се да су безнадежни случајеви. Аца из Кикинде је био у лудари, али џаба... Не исплати се докторима да лече такве. Пусте их, дају им потврду да су неурачунљиви, и онда на основу тога остваре неку пензијицу. Аци је то чак и користило. Ем је добио пензијицу, ем је тамо упознао садашњу сапутницу. Увалио се код ње у стан. Мало ли је! :D

Што се тиче Двери, апсолутно се слажем. Само њима вреди дати глас у овом тренутку.
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука: 1168
Приступио: јул 2015

Порука M-91 20.12.2017. 0:12

Serlancelot ::Последњи је био Милошевић, сви после њега су страни плаћеници и ђубрад које боли qraz за народ . Крај.

Баш тако. =D>
Србија нема алтернативу!
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука: 1168
Приступио: јул 2015

Порука M-91 20.12.2017. 0:16

Гласаћу за Бошка Обрадовића ако се кандидује.

Коста ::а наши су и Слоба, и Шешко, и Вучић. Капирате, мамлази?!

Не балави. :wink: Слоба Милошевић је мртав већ скоро 12 година, а у историју је ушао као за сада последњи српски државник, упркос свим манама и грешкама.

Са друге стране, Шешељ се продао систему са циљем да до смрти крцка своју удобну посланичку платицу седећи у опозицији, а твоја геј-икона Вучић је психопата-мегаломан који је постављен као марионета да нас уништава за рачун јудео-масонерије . Ако су Ђинђић, Коштуница и Тадић крвави до лаката, жвалави психотичар и лажовчина је крвав до рамена. :wink:
Србија нема алтернативу!
Следећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 13 гостију