srpskinacionalisti.com

Насер Орић

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука: 275
Приступио: мај 2011

Насер Орић

Порука imenijevazno 9.10.2017. 12:02

Дакле, данас га ослободили/пустили. И, шта ћемо (ћете) сад српски националисти? Не шта ћете да кажете, него шта ћете да УРАДИТЕ?
Знате шта би сад било да је обрнуто? Триста хиљада људи би кључало у Сарајеву, за почетак. А у Београду? Нула људи.

И какве сад има везе што су Вучић, Тадић,... овакви или онакви? Где је Шешељ да, за почетак, запали слику Насера Орића на Тргу?

А?
Змија се бије у главу.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3158
Приступио: мај 2012

Re: Насер Орић

Порука Зорад 9.10.2017. 13:24

Ја нећу ништа.
Додик суспендовао референдум, Бакирово цвиеће у Сарајву му и даље седи уз скуте, Вучић позива да се не псује - они који гласају за њих нека виде шта ће.
Аватар
M-91
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 914
Приступио: јул 2015

Порука M-91 9.10.2017. 13:31

imenijevazno ::Дакле, данас га ослободили/пустили. И, шта ћемо (ћете) сад српски националисти? Не шта ћете да кажете, него шта ћете да УРАДИТЕ?
Знате шта би сад било да је обрнуто? Триста хиљада људи би кључало у Сарајеву, за почетак. А у Београду? Нула људи.

И какве сад има везе што су Вучић, Тадић,... овакви или онакви? Где је Шешељ да, за почетак, запали слику Насера Орића на Тргу?

А?

Уважени поздерчићу, :mrgreen:

неће бити НИШТА. :wink: Земља Србија је под окупацијом (и то менталном више него под спољном) а народ се занима Фармом, Паровима, Задругом, КурЦаџијама, Пинком, лоптом, мрежицама и рекетом. Иначе, свињожаби Шешељ, вУЧКов омиљени опозиционар, учествује на тим содома-гомора емисијама и тиме је све речено.
Србија нема алтернативу!
Слика
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 1304
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Порука Српски родољуб 9.10.2017. 13:33

Очекивана одлука. Ја ниједнога тренутка нисам очекивао да ће га осудити. Суђење је од самог почетка било фарса... Чисто замајавање народа.

Што се тиче Додика, разочарао сам се у њега. Воли много да прича, а ништа не предузима. Да не говорим да је РС у катастрофалном економском стању, лично сам се уверио када сам пре две године био у Вишеграду. Оно је туга како народ живи, мало је рећи да су на рубу сиромаштва. Ко мало боље прати ситуацију зна да су у РС често штрајкови радника. Радници "Жељезница РС" нису примили плату дуже од четири месеца.

Додик форсира национализам, јер су му сви адути истрошени, зна врло добро шта пролази код широке народне масе. Уосталом, и Вучић је такав. Није ни чудо што лепо сарађују.
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
M-91
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука M-91 9.10.2017. 13:41

Српски родољуб ::Што се тиче Додика, разочарао сам се у њега. Воли много да прича, а ништа не предузима. Да не говорим да је РС у катастрофалном економском стању, лично сам се уверио када сам пре две године био у Вишеграду. Оно је туга како народ живи, мало је рећи да су на рубу сиромаштва. Ко мало боље прати ситуацију зна да су у РС често штрајкови радника. Радници "Жељезница РС" нису примили плату дуже од четири месеца.

Реално, Додик је још и добар с обзиром да му је маневарски простор премален и преузак. Мека сила Русије и Кине је премала да би могао нешто јаче да преузме, а РС је ипак само ентитет унутар окупационе зоне зване БиХ.

Али у односу на пицоустог, смрадића, ђинЂАВОг.... је државник. Барем не насељава плански козојепце, цигане и црнчуге ко што је случај у Србији.

Апропо сиромаштва, цео балкански простор од Хрватске до Румуније/Бугарске и од Србије до БЈРМ и Албаније је сиромашан, мање или више, јер је утицај јудео-америчког окупатора већи него игде другде у Европи, раме уз раме са Укропијом.
Србија нема алтернативу!
Слика
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука: 1786
Приступио: мар 2012

Порука Đorđo Napolitano 9.10.2017. 13:53

да имамо српску удбу као што је немамо, још одавно би и он и Харадинај и сви остали "мирисали љубичице"
rođen da me svi iskorišćavaju, ne zato što sam naivan i glup, već zbog toga što sam nekotrolisano human -K.G.
Аватар
M-91
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука M-91 9.10.2017. 13:57

Đorđo Napolitano ::да имамо српску удбу као што је немамо, још одавно би и он и Харадинај, Тачи, Орић, Готовина, Маркач, Чермак, Мерчеп и сви остали "мирисали љубичице"

Да бисмо имали ДБ , треба да имамо државу. А ми смо од смрдљивог 5. октобра 2000. марионета јудео-америчког окупатора, и то она најјаднија. :evil:
Србија нема алтернативу!
Слика
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 9.10.2017. 14:00

Што се тиче Додика, разочарао сам се у њега. Воли много да прича, а ништа не предузима. Да не говорим да је РС у катастрофалном економском стању, лично сам се уверио када сам пре две године био у Вишеграду. Оно је туга како народ живи, мало је рећи да су на рубу сиромаштва. Ко мало боље прати ситуацију зна да су у РС често штрајкови радника. Радници "Жељезница РС" нису примили плату дуже од четири месеца.

Све потпуно тачно. Стално се пувака са тим референдумом, даје бомбастичне изјаве, али у пракси за 10 година ама ниједну пре тога отету надлежност РС није вратио, а бар неке ситније је могао. А о економији тек не вреди причати.
Проблем је што остатак опозиције није ништа бољи, напротив. СДС се од патриотске претворио у пробошњачку странку, а коалициони партнери још од настанка и воде такву политику. Као и СНС у Србији, они су спремни на тоталну издају само да би били на власти.
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука: 1323
Приступио: авг 2015
Место: ђе не рађа мајка издајице

Порука Србски ратник 10.10.2017. 6:54

Додик је тежак блефер и преварант. Па њега су западњаци довели на власт, немојте то да заборавите. Додик је иста прича ко и Вучић. Обични блефери и популисти.
"Ђе је сјеме клицу заметнуло, онде нека и плодом почине."
Аватар
Обилић
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 835
Приступио: нов 2009
Место: Србско Царство

Порука Обилић 10.10.2017. 10:17

Мислио сам да је Додик мало другачији од Вучка, али изгледа да није тако, потврдио је да је скоро исти као он, обојица су невиђени манипулатори. :doubt:
ДЕЛИЈЕ СЕВЕР - ФРАТРИЯ - ΘΥΡΑ 7
Најјаче братство у Европи
Сильнейшее братство в Европе
Η δυνατότερη αδελφότητα στην Ευρώπη
The strongest brotherhood in Europe

Од Крушевца, Призрена, Цетиња, Дубровника, Книна, Невесиња,
са Авале, Ловћена и Шаре кличе србство "устани Лазаре"!

Догодине у Призрену и Книну!!!
Аватар
Zola
Војвода
Војвода

Порука: 2630
Приступио: јан 2004
Место: N.Bg

Порука Zola 10.10.2017. 11:13

Додик је исто што и Вучић или Ђукановић само што се ложачи патриЈоте по Србији пале на њега и просипају нам приче како су Срби овде говна а они тамо преко Дрине неки ултра,мега,гига Срби..
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 10.10.2017. 11:24

Ако сведемо на ниво приче, Срби у РС су гласали за онога ко им обећава референдум, а Срби у Србији за онога ко је клањао у Сребреници.
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука: 3576
Приступио: окт 2003
Место: Негде у равници

Порука origin 12.10.2017. 12:31

Đorđo Napolitano ::да имамо српску удбу

Је ли ти схваташ који си ти управо изговорио оксиморон? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Може бити само један.
Срби брзо забораве и оно мало што упамте.
Коста ::- аiде, будало, не сери. Сви прави људи су и интернационалисти и националисти.
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука: 1323
Приступио: авг 2015
Место: ђе не рађа мајка издајице

Порука Србски ратник 13.10.2017. 2:37

Занимљива емисија баш која се бавила темом ослобађања Насера Орића. Најзанимљивије (и нажалост, најкраће) је излагање професора Мирољуба Јевтића и његове тврдње о томе да постоји пројекат стварања исламске државе у Босни, да је то амерички пројекат и да је све што се ради у склопу тога:

https://youtu.be/RDEA_IeOY3w

Вреди погледати.
"Ђе је сјеме клицу заметнуло, онде нека и плодом почине."
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука: 275
Приступио: мај 2011

Порука imenijevazno 26.11.2017. 1:24

http://www.kurir.rs/vesti/politika/2946 ... -poternici

Ratni komandant Srebrenice potvrđuje da nesmetano prelazi granicu sa svojim dokumentima, a ne lažnim

Ratni komandant Srebrenice Naser Orić, koji se nalazi na poternici Srbije zbog ratnih zločina, u ekskluzivnom razgovoru za Kurir potvrđuje da dolazi da lovi divljač u lovištima po Srbiji i da je poslednji put bio prošle nedelje! Tvrdi da slobodno ulazi u našu zemlju sa ispravama na kojima stoji njegovo ime!

Gde idete da lovite, u Vojvodinu, tamo ima lovišta?

- Više volim brdsko-planinske predele od tih ravničarskih.

Dobro, onda gde u Srbiji?

- Što bih vam ja sad to pričao. Slobodan sam čovek. Imam pravo da idem gde hoću i da radim šta hoću.

Vi ste na poternici Srbije zbog ratnih zločina, kao što znate.

- Vi, bre, meni postavljate pitanja ko da ste neki policajac.

Nisam. Dobro, šta lovite, jelene, fazane?

- Ne volim ja tu perad, samo ozbiljnu divljač. Divlje svinje, vukove i tako...

S kojim dokumentima ulazite u Srbiju?

- Kako s kojim, pa s mojim.

Na kom prelazu prelazite granicu?

- Za mene nema granice. Ja sam ti kao ona bivša Juga, kod mene nema granice.

Provocirate. Da li pređete s pasošem i dokumentima na kojima piše Naser Orić?

- Kojim, bre, pasošem? Kakav, bre, pasoš? Za šta će mi pasoš! Koji srpski carinici! Samo mirno salutiraju! Prođem, nema tu priče.
foto: Profimedia

O Bakiru Izetbegoviću

VIDELI SMO SE PRE GODINU DANA

U kakvim ste odnosima s Bakirom Izetbegovićem?

- Nisam čoveka video ima godinu dana sigurno. Ne družimo se mi. Znamo se, ali nismo prijatelji.

Kad ste poslednji put bili u lovu u Srbiji?

- Prošle nedelje.

Gde?

- Nebitno je.

Idete li u lov i na Kosovo?

- Idem svuda.

Na poternici ste, da vas podsetim. Kako vas ne uhapse?

- A na kakvoj to poternici? To je politička poternica kako vi to pričate. Vi, bre, od komarca pravite magarca.

Ko to mi, Srbi?

- Ne, vi novinari. Šta mislite, da sam ja neki srbomrzac? Naser Orić ima prijatelja koji su Srbi.

A vi ratnici ste baš fini i normalni, ali, da se vratimo na vaše prijatelje Srbe, ko su oni?

- Nema potrebe da vam kažem zato što bi te ljude stavili na lomaču, to bilo isto kao u Aušvicu.

Jesu li poznati?

- Normalno da jesu. Šta vi mislite, da se ja družim s klošarima.

Iz sveta biznisa, sporta, politike?

- Naravno, zašto da ne. Je li zabranjeno? Vi mene doživljavate kao nekog... Ne razumem vas. Imam ljude koji su mi prijatelji, koji imaju svoje obaveze, koji rade, koji su na pozicijama, koji se posle malo opuste, druže.

Da li su to neki iz bezbednosnih struktura, ili ljudi koji su nekad bili u policiji, vojsci?

- Ne mogu vam to reći. Znate da vam to ne bih rekao. Je l‘ vi to sad pokušavate da organizujete lov na mene?

Odgovorite na pitanje.

- Idem u lov gde meni paše i gde dobijem poziv.
foto: Profimedia

UBIO SAM, ALI NISAM ZAROBIO PA UBIO

A šta je sa zločinima koje ste vi počinili?

- A koji su to zločini?

Ubijali ste Srbe u ratu.

- Jesam ubio, pa bio sam u ratu. Ali nisam zarobio pa ubio! Ako ne ubiješ, bivaš ubijen.

Postoje svedoci koju su izneli stravične optužbe protiv vas.

- Prestanite spinovati. To ne doprinosi pomirenju. Svi istražni organi na svetu neka kažu: „Nasere, kriv si i treba da odgovaraš.“ Ako sam kriv, spreman sam da odgovaram i pred bogom i pred narodom. Bujrum!

Postoje svedočenja da ste vadili oči?

- Kakve, bre, oči? Uzmite onog tužioca Vukčevića, pa vidite kako je išao taj predmet, pa će vam sve biti jasno. Klasična montaža.

Kažete da niste zločinac nego ratnik? I od rata niste profitirali?

- Ne. Ko je taj koji je od rata mogao da profitira? Jedino Mladić. Je li profitirao Karadžić, Milošević?

Zamenjujete teže, ja vas pitam da li ste vi ratni profiter?

- Da, profitirao sam tako što moram da se vučem po sudskim procesima. Imam novca onoliko koliko mi treba. Kad mi nestane, odsečem nekoliko metara drva sebi, prodam za pelet i dobro mi dođe da zaradim, da sebi kupim lovačke municije, da mogu da lovim.

O generalu Mladiću

RATKO, KO JE NAREDIO SREBRENICU?

Povodom presude Mladiću rekli ste da on treba da se izvini srpskim majkama.

- Da, zato što je njihove sinove odveo u rat da ginu. Ja svojim majkama polažem račune. Veličate Mladića, a ima ljudi koji su bili pravi srpski ratnici. Zna to vaš srpski narod, nema potrebe da ja sad to pričam. Ako si vojnik, budi to do kraja!

Kako bi izgledao razgovor ukoliko biste se, recimo, sreli s njim?

- Zanimalo bi me da li je on to uradio iz svoje glave ili mu je neko naredio. To je ono što ne znam.

MUP Srbije: Ćute o Oriću

U MUP su nam juče samo kazali da Naser Orić nema dokumenta Srbije pod tim imenom, dodajući da bi bio uhapšen ukoliko bi pokušao da uđe u našu zemlju. Međutim, MUP se nije oglasio povodom informacija da Orić ima lažna dokumenta, sa srpskim imenom i prezimenom, te je ostalo nepoznato da li će policija utvrđivati ko mu je i kada izdao te lične isprave. Bez odgovora je ostalo i pitanja da li MUP ima informacije da Orić ilegalno ulazi u Srbiju, te šta su eventualno tim povodom preduzeli.

Ко је следећи, Тачи? Харадинај?

Где су српски националисти, да их понуде кахвом и ратлуком? Да им подају ћерке и сестре? Вучић подржао Харадинаја, Орића пушта као најрођенијег . . . Има ли Шешељ нешто да примети?

Где су сад сви они са овог форума, пичка ли им материна, који су сневали снајпер за Тадића док је био председник Србије? Што су мноооого били храбри да туку лезбејке и да ломе семафоре?
Змија се бије у главу.
Следећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Bing [Bot], Google [Bot] и 8 гостију