srpskinacionalisti.com

Него где се оно беше загубила она револуција?

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука: 3574
Приступио: окт 2003
Место: Негде у равници

Него где се оно беше загубила она револуција?

Порука origin 11.9.2017. 3:06

Нигде је нема. ко у земљу да је пропала. А тако су је неке овде комуњаре најављивале годинама.
Добро можда следеће године?
Може бити само један.
Срби брзо забораве и оно мало што упамте.
Коста ::- аiде, будало, не сери. Сви прави људи су и интернационалисти и националисти.
Аватар
Lurking
Војвода
Војвода

Порука: 1159
Приступио: феб 2008
Место: Страдија

Re: Него где се оно беше загубила она револуција?

Порука Lurking 12.9.2017. 12:05

Eve ga revolucionar Vacić

Слика
"Zablude ćemo plaćati siromaštvom, trovanjem duha i položajem daleke periferije u Evropi... "

Side? I am on nobody's side. Because nobody is on my side, little orc.
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука origin 12.9.2017. 13:41

Па мора и револуционари мало да се одморе.
Ипак је магарце жедне преко воде преводити , напоран посао.
Може бити само један.
Коста ::- аiде, будало, не сери. Сви прави људи су и интернационалисти и националисти.
Аватар
Горан
Војвода
Војвода

Порука: 5786
Приступио: мај 2004

Порука Горан 12.9.2017. 19:37

Мислим да је најбоље објаснио Орвел у " Животињској фарми"!
"нека буде борба непрестана,
нека буде што бити не може.
Аватар
Zola
Војвода
Војвода

Порука: 2630
Приступио: јан 2004
Место: N.Bg

Порука Zola 13.9.2017. 6:48

Да постоји тако нека снага била би одавно забрањена а вође би биле на дугогдишњој робији или ликвидирани и преостали би били у дубокој илегали.Сад је отприлике све капиталистичка опција од екстремне деснице до (капиталистичке) левице и једни и други замлаћују народ ови први као и сад је уствари комунизам а ови (капиталистички) леваци се боре за неке најнебитније ствари попут ЛГБТ, права фока и сл. :D Капиталисти немају шта да се брину по мени у Србији ће бити још дуго овакав систем тј рај за капиталисте имаће најјефтинију радну снагу и рај за њих . :)
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4286
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Порука SMUK 13.9.2017. 14:46

Vacić je odavno postao Vučićev igrač, Ivanovića su nedavno kupili, Mladen Obradović je čovek izgubljen u vremenu i prostoru, Milica Zavetnica se udala.. :roll:
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3110
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 13.9.2017. 15:11

Све сам више убеђен да их је БИА све и лансирала у орбиту, као и Драшковића и Шешеља својевремено деведесетих.
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука origin 13.9.2017. 15:24

Него шта него да их је УДБА све лансирала.
Уосталом она потпуно и контролише нашу политичку сцену од почетка наводно обновљеног вишестраначког система у Србији.
Они који нису били УДБИНИ већ до 1992-ге су били скрајнути.
Демократија је код нас од почетка била фарса , а како би другачије и могло када је стара структура моћи држала све у својим рукама.

Иначе приче о револуцији су служиле само као јефтина пропаганда за најшире и најсиромашније слојеве , како би се добила њихова подршка за долазак на власт , лепо Горан рекао као у "Животињској Фарми".
Може бити само један.
Аватар
Горан
Војвода
Војвода

Порука Горан 13.9.2017. 15:48

И Заветници јесу Вучићева фирма. Мање више сви политички покрети су били и јесу и данас под нечијим капутом и користе их у сврхе у зависности да ли је финансијер опозиција или власт па сходно томе и делују.
Аватар
Горан
Војвода
Војвода

Порука Горан 13.9.2017. 16:03

origin ::Него шта него да их је УДБА све лансирала.
Уосталом она потпуно и контролише нашу политичку сцену од почетка наводно обновљеног вишестраначког система у Србији.
Они који нису били УДБИНИ већ до 1992-ге су били скрајнути.
Демократија је код нас од почетка била фарса , а како би другачије и могло када је стара структура моћи држала све у својим рукама.

Иначе приче о револуцији су служиле само као јефтина пропаганда за најшире и најсиромашније слојеве , како би се добила њихова подршка за долазак на власт , лепо Горан рекао као у "Животињској Фарми".

Таква је опозиција. Ево пример СНС и Вучић. Ми кад дођемо на власт ми ћемо укинути Бриселске споразуме, испитати пљачкашке приватизације, ухаписти Динкића, смањити цене струје, има да тече млед и млеко.... Ми нисмо као власт ми смо другачији. И тако дође СНС на власт и пролазе месеци и године и све више личе на претходну власт чак су и гори. Партијским члановима се одмах у старту мења свест, брзо се прилагоде захваљујући бенефицијама, гласачи обични који су временом гласали за промене временом заборављају обећања због тешког живота. За обичне проле тј градски плебс резервисан је Пинк и " хлеба и игара". Ми мало паметнији који не дамо да нам избришу сећања сећамо се шта су обећавали шта ће да ураде кад постану власт. Ми памтимо и претходне власти и цинични смо, све их зајебавамо, али немамо снаге да нешто променимо јер нас је мало. Пролазе године и године...

Говорили су нам да је Клинтон злочинац а онда као премијер владе одеш и седнеш поред њега на приватном дернеку, онда размишљаш ко је ту злочинац ? Тко је ту човек а тко свиња ?Клинтон свиња а Вучић човек ? Не може ту да се разазна ко је ту човек а ко свиња. Тако пролазе године...

Пролазим у насељу поред штанда активиста СНС и кажу хоћете да нам дате потпис за изборе београдске. Кажем не гласам за НАТО партије, а они мени ми нисмо за НАТО. Ја велим јесте, све Вучић потписао споразуме, а они мук ко овце блену и гледају немају појма шта причам. Ја им за то нисам крив а Србија ће награбусити. Ко их је**!
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука origin 13.9.2017. 16:12

Мислиш овако.

Слика
Може бити само један.
Аватар
Горан
Војвода
Војвода

Порука Горан 13.9.2017. 16:46

Горан ::
origin ::Они који нису били УДБИНИ већ до 1992-ге су били скрајнути.

Тачно тако. Деца комунизма су на власти од 1945 само су променила одела уместо звезде петокраке сада ставили жуте звезде. Њихов систем је чиста власт. 90 тих су нас учили да је запад сам по себи зло да нам је САД непријатељ број један, а данас децу своју школују на том истом западу причају нам приче о НАТОу пакту. Вулин лажни Че Гевара шетка се у црној унифроми као црнокошуљаш и изграва Че Гевару, Славица Ђукић критикује Србе како не праве децу а притом своју кћер школује у Швајцарској....Вучић коме у биографији стоји да је служио војску а нико не зна где можда код Шешеља на стажу, како не постоји ни једна слика председника у војној униформи ? За Вулина није касно да одслужи...

Кад је онај љигавац Марић још почетком 90 тих питао америчког амбасадора о деци комунизма он је само рекао "Као што су слушали комунисте слушаће и нас Американце, зашто бисмо из склањали" ? Жао ми је што Србија ни доживела оно што је доживела једна рецимо Чешка чишћење, отварње удбашких АРХИВА, али али то није одговарало Западу.

Тачно тако, комунисти су разбили главну партију али су се поделили у више других да би лакше владали а тако је и данас. Огавни су. Све КУРВИНИ синови на власти и њихова деца! Сад вичу - демократија, људска права, НАТО пакт итд...

Нисам био истомишљеник политички Белога и Гишке, али они су пример шта им се десило кад су окренули леђа менторима тј УДБИ, касно се покајали, али јесу, окренули леђа нису ни месец дана поживели.

Шта рећи за Вукашина Шошкоћанина ратног команданта Срба у Хрватској који је ликвидиран под чудним околностима. Служба безбедности га ликвидирала.

И многи други.

Нису нам дали, зато се десило пад Книна, Космета, Црне Горе и ко зна шта нас још чека.

Нису нам дали да имамо мудрог вођу па сам нам подметнули Милошевића, Шешеља, Вука, Ђинђића...сад Вучића, Дачића...

Они су права мафија и држава у држава.
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука origin 13.9.2017. 17:02

Управо тако. Мени лично су увек били најсмешнији црвени четници и разне Цар Лазар бригаде и сличне сподобе , па те групације су биле спрдња на српску историју , личиле су на оно како Мали Микица замишља српски национализам исто као и разне навијачке групе које су одувек под строгом контролом и које не смеју ни да прдну а да то неко не одобри.
Може бити само један.
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4286
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Порука SMUK 13.9.2017. 17:35

Ма ja se još nadam u onaj Derikonjin Vidovdan kad bude usledio preporod vaskolikog Srpstva, car Mihajlo, čarobne lampe itd.. :D
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука origin 13.9.2017. 17:42

Еј заборавио си најважније: летеће ћилиме.
Може бити само један.
Следећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Bing [Bot] и 17 гостију