srpskinacionalisti.com

Него где се оно беше загубила она револуција?

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Lurking
Војвода
Војвода

Порука: 1159
Приступио: феб 2008
Место: Страдија

Re: Него где се оно беше загубила она револуција?

Порука Lurking 14.9.2017. 10:11

Горан ::Пролазим у насељу поред штанда активиста СНС и кажу хоћете да нам дате потпис за изборе београдске. Кажем не гласам за НАТО партије, а они мени ми нисмо за НАТО. Ја велим јесте, све Вучић потписао споразуме, а они мук ко овце блену и гледају немају појма шта причам. Ја им за то нисам крив а Србија ће награбусити. Ко их је**!

Код нас може Харадинај да буде на потерници, шатро прекидамо односе са Француском јер га нису изручили и да истовремено добија подршку да прави косовску владу, као најбоља опција за Србе, све може овде, претварамо воду у вино и обратно. :mrgreen:
"Zablude ćemo plaćati siromaštvom, trovanjem duha i položajem daleke periferije u Evropi... "

Side? I am on nobody's side. Because nobody is on my side, little orc.
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука: 3574
Приступио: окт 2003
Место: Негде у равници

Re: Него где се оно беше загубила она револуција?

Порука origin 14.9.2017. 22:15

Па наравно да овде све може када највећи део народа је подељен у две групације.
Прва мисли само да уђемо у ЕУ и све ће да буде сређено , има да тече мед и млеко.
Друга мисли само да нас да Руси победе и ослободе нас и све ће да буде сређено , има да тече мед и млеко.
А у стварности док сами не решимо проблеме у нашем друштву , не направимо праву правну и поштену државу и не створимо институције нама нема помоћи без обзира ко је на власти и каква је спољна ситуација.
Може бити само један.
Срби брзо забораве и оно мало што упамте.
Коста ::- аiде, будало, не сери. Сви прави људи су и интернационалисти и националисти.
Претходна

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Bing [Bot], Зорад и 19 гостију