srpskinacionalisti.com

Мирољуб Петровић је геј

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука: 1639
Приступио: авг 2015
Место: ђе не рађа мајка издајице

Re: Мирољуб Петровић је геј

Порука Србски ратник 12.2.2019. 20:16

Српски родољуб ::Још су гори они који траже помоћ од оваквих ликова и сличних надрилекара. Такве не жалим. Заслужују да их шишају као овце. Очигледно да имају пара за бацање!

Види, недао ти Бог да имаш проблем који је имао тај дечко који је умро и који је ишао код Мирољуба.. Ником да не да Бог.
Дакле, он је имао рак. То је веома тешка и скоро неизлечива болест. Човек који има ту болест зна сигурно да му је једна од опција смрт. Човек кад је у таквој ситуацији је дакле у великој мери потпуно ирационалан. Човек је по природи и ирационално биће (то је психологија доказала, Јунг је о томе писао доста), а та наша људска ирационалност готово увек се у тим тренуцима када смо јако болесни, када знамо да нас чека сигурна смрт. Тада се, што би народ рекао, ,,хватамо за сламку", нисмо у стању да 100% рационално размишљамо о резонујемо јер смо у животној опасности и тражимо лек на све стране.

У тој ситуацији појављује се неки тамо Мирољуб који тврди да је он лекар /тврдио је то), да он лечи људе, да може да излечи рак и да, ко га буде слушао, излечиће се, итд. Још каже да се не иде код лекара званичнењ медицине, итд. Дакле, он није дошао као неко ко је само ,,саветовао", он је директно причао како он лечи људе и како има доста оних које је излечио. Ја сам га лично чуо на телевизији кад је причао како је многе људе излечио.
И онда то чује онај неко ко се ,,хвата за сламку", поверује му, следи његова упутства и, нажалост, трагично заврши.

Питање ко је крив? Па јасно је да је Мирољуб итекако одговоран јер, како рекох, није он само ,,саветовао" како се сада брани, него је директно тврдио да његове методе помажу.
Да не дужим, Мирољуб треба да одговара сигурно за кривично дело преваре, а на надлежним органима је да утврде да ли ту има још неких елемената кривичне одговорности.
"Ђе је сјеме клицу заметнуло, онде нека и плодом почине."
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 2281
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Порука Српски родољуб 12.2.2019. 20:27

Пријатељу, ја разумем да се човек када је болестан хвата за сламку спаса. Имао сам на жалост ту несрећу да су ми блиски чланови породице умрли од рака. Нико никада није ишао код надри лекара, нити је од њих тражио било какву помоћ... То ти гарантујем, немам разлога да лажем. Сачували су макар неку присебност.

Мене забрињава што су млади људи почели озбиљно схватати тог шарлатана, ту вуцибатину. Имам фејсбук профил, па сам приметио колико су се неки примили... Испаде да су школе некакве "дебилане", да тамо не треба ићи, јер су чисто губљење времена. Да не говорим о осталим бисерима.
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука Србски ратник 12.2.2019. 20:34

Српски родољуб ::Пријатељу, ја разумем да се човек када је болестан хвата за сламку спаса. Имао сам на жалост ту несрећу да су ми блиски чланови породице умрли од рака. Нико никада није ишао код надри лекара, нити је од њих тражио било какву помоћ... То ти гарантујем, немам разлога да лажем. Сачували су макар неку присебност.

.

Ок, то је у реду. Али, не треба да неке друге људе, који су у истом мочају били и нису више знали шта да раде па отишли код надрилекара, да кривиш и да их нападаш и још да кажеш да су то заслужили. Не, нису, нико то није заслужио нити су они криви.
Ту је најодговорнији онај ко их је свесно манипулисао и давао им ,,савете" који су се после кобно завршили. То је поента.
Рекох већ, човек је пола рационалац, али је пола ирационалан, таква нам је природа и час може да се деси да код неко ирационално превлада над рационалним. То је психологија доказала о нашој природи.
Мене забрињава што су млади људи почели озбиљно схватати тог шарлатана, ту вуцибатину. Имам фејсбук профил, па сам приметио колико су се неки примили... Испаде да су школе некакве "дебилане", да тамо не треба ићи, јер су чисто губљење времена. Да не говорим о осталим бисерима.

Ок, слажем се са овим. И сам не схватам шта млади људи виде у Мирољубу, лик је кретен.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 2281
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Порука Српски родољуб 12.2.2019. 20:40

Ок, то је у реду. Али, не треба да неке друге људе, који су у истом мочају били и нису више знали шта да раде па отишли код надрилекара, да кривиш и да их нападаш и још да кажеш да су то заслужили. Не, нису, нико то није заслужио нити су они криви.
Ту је најодговорнији онај ко их је свесно манипулисао и давао им ,,савете" који су се после кобно завршили. То је поента.
Рекох већ, човек је пола рационалац, али је пола ирационалан, таква нам је природа и час може да се деси да код неко ирационално превлада над рационалним. То је психологија доказала о нашој природи.

Види, ја се овде нисам толико осврнуо на људе који болују од тешких болести, за њих и могу имати разумевања. Већ на људе који су здрави, а верују да ће им Мирољуб Петровић помоћи, да ће им дати праве савете како да постану успешни, како да реше љубавне проблеме, и слично. Има и таквих доста. Е, такве не жалим...
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука Србски ратник 12.2.2019. 20:43

Српски родољуб ::

Види, ја се овде нисам толико осврнуо на људе који болују од тешких болести, за њих и могу имати разумевања. Већ на људе који су здрави, а верују да ће им Мирољуб Петровић помоћи, да ће им дати праве савете како да постану успешни, како да реше љубавне проблеме, и слично. Има и таквих доста. Е, такве не жалим...

Ок, ту се могу сложити са тобом.
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4652
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Порука SMUK 13.2.2019. 0:34

Види, недао ти Бог да имаш проблем који је имао тај дечко који је умро и који је ишао код Мирољуба.. Ником да не да Бог.
Дакле, он је имао рак. То је веома тешка и скоро неизлечива болест. Човек који има ту болест зна сигурно да му је једна од опција смрт.

Dečko nije umro od raka već od epilepsije.
Претходна

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 71 гостију