srpskinacionalisti.com

нови премијер Србије - Ана Брнабић

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3004
Приступио: мај 2012

Re: нови премијер Србије - Ана Брнабић

Порука Зорад 2.7.2017. 13:35

ПКИИМБ
Аватар
Kolya
Војвода
Војвода

Порука: 1169
Приступио: сеп 2008
Место: Kenjada/DR

Порука Kolya 2.7.2017. 15:54

BURN-A-BITCH!

Well it's out of the fryin' pan and into the fire
You bent over, baby, and let me be the driver
Just a cut of pink, wouldn't believe me if I told you
But this time you bit off more than you can chew .

Pametnom dosta. Sve je receno!
"IDUC UCI, U VEKOVE GLEDAJ"
exberekin
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 513
Приступио: јан 2007
Место: Београд , понекад Книн

Порука exberekin 2.7.2017. 16:57

Стварно сам мислио да је та Ана ако ништа друго а оно паметно чељаде.. ок успјела је постала министарка једног релативно безначајног министарства. Ето може Вучко пред свијетом да каже и да покаже да ето нема ништа против хомосексуалаца и Хрвата али да она не прозре игру и дозволи да оволико манипулишу њом ... Али чини се да онај стан од неколико стотина квадрата на Дедињу ипак мора да се одради до краја.

Ја сам мислио да само четничка дјеца добијају стипендије по западним универзитетима али изгледа да више добише дјеца високих официра ЈНА, барјактара комунизма!
Сила Бога не моли , али Бог силу не воли.
exberekin
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 513
Приступио: јан 2007
Место: Београд , понекад Книн

Порука exberekin 2.7.2017. 17:01

SMUK ::
Ако неко нареди да оружане снаге престану да воде борбу против агресора који напада државу и у року од недељу дана сви до последњег напусте део државне територије, ја не знам како се то другачије назива него капитулација.

Naziva se povlačenje, a zna se šta je kapitulacija tako da neću da ulazim u dalju raspravku.

Друг Слободан је почео да се званично повлачи најприје са западних граница српских држава јуна 1992 и повлачио се до Хага и тек ту залегао.
Сила Бога не моли , али Бог силу не воли.
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4238
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Порука SMUK 3.7.2017. 21:31

Друг Слободан је почео да се званично повлачи најприје са западних граница српских држава јуна 1992 и повлачио се до Хага и тек ту залегао.

Pa i ti si se koliko vidim povukao umesto da zalegneš u Kninu.
Аватар
игорсима
Војвода
Војвода

Порука: 3844
Приступио: апр 2006

Порука игорсима 4.7.2017. 12:06

http://www.rts.rs/page/stories/ci/story ... usiju.html

Oзбиљан фаул одмах на почетку.
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука: 1768
Приступио: мар 2012

Порука Đorđo Napolitano 4.7.2017. 12:08

игорсима ::http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/1/politika/2791443/brnabic-ako-bude-primorana-srbija-ce-birati-eu-a-ne-rusiju.html

Oзбиљан фаул одмах на почетку.

Сада мислим да је цела Вучићева "фора" са Брнабићком у ствари да скроз окрене Србију према западу, да промени устав итд итд. а све под фирмом како ето то ради она а не он да не би изгубио "проруско" бирачко тело (које чека мигове и с400)
rođen da me svi iskorišćavaju, ne zato što sam naivan i glup, već zbog toga što sam nekotrolisano human -K.G.
Аватар
Lurking
Војвода
Војвода

Порука: 1154
Приступио: феб 2008
Место: Страдија

Порука Lurking 4.7.2017. 14:35

Влада Србије је све време и била окренута према Западу, једино ако сте преспавали последњих пет година па нисте приметили.
"Zablude ćemo plaćati siromaštvom, trovanjem duha i položajem daleke periferije u Evropi... "

Side? I am on nobody's side. Because nobody is on my side, little orc.
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 5931
Приступио: мар 2006

Порука Коста 4.7.2017. 17:48

- одлична Анчи на почетку. Наiава да можда и нећемо више са ММФ? - браво, макар и не било. Даiе наду да ћемо коначно откачити ту пиiавицу.

- а новинари су говна, они направе такав наслов - да нема никакве везе са садржаiем текста! Ништа слично ниiе рекла. Па ниiе луда да то каже!

- а о америчком новинарству питаiте Доналда Трампа. Та багра новинарска умислила да iе важниiа од власти. То их размазили идиоти типа Клинтон - Обама.

- е па - нема више, господо новинари! Нико вам више не веруiе. И волим што iе Трамп поставио онаi монтирани видео, хехе:

- тако iе, Доналде! Удри стоку!
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Аватар
Lurking
Војвода
Војвода

Порука Lurking 4.7.2017. 19:45

Ако лаже коза, не лаже рог:

https://www.bloomberg.com/news/articles ... emier-says
"Zablude ćemo plaćati siromaštvom, trovanjem duha i položajem daleke periferije u Evropi... "

Коста
Војвода
Војвода

Порука Коста 4.7.2017. 20:09

- полуистина iе наiвећа лаж. Овде се ради о полуистини: "forced to choose between closeR ties with Russia..." - а интерпретира се (подло и покварено, од стране жутаћа свих боiа, политичких губитника "на дуже време" - од ДС до ДСС и назад) као да iе рекла "... close ties". Е па - ниiе рекла, дакле блиске везе са Русиiом ћемо свакако задржати. А да ли ће нам икад бити понуђене closer ties? - тешко, мада бих iа баш то волео. Пошто би closer ties значиле и руски нуклеарни кишобран над Србиiом. Али - зашто би нам Руси уопште нудили closer ties кад им сасвим одговараiу и овакве close ties? Треба да брину о iош неким слепцима и преварантима какви су Срби, потуљени и покварени антируси - барем у истоi мери као што су и наводни русофили?

- наравно, iа сам за closer ties, али - далеко iе од српске реалности. Срби су говна, непоуздан партнер, и то Руси знаiу. Зато су ове close ties сасвим довољне за оваi "политички тренутак".

- разумеш, сероњо? - iа би` рекао да си и Ти русофоб. Па шта `оћеш ондаК?! - тек да кењаш мало против Анчи, а?
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука: 3497
Приступио: окт 2003
Место: Негде у равници

Порука origin 4.7.2017. 21:28

За разлику од комуниста , једини прави српски националисти су десничари и у њима је Русија увек имала и имаће поузданог партнера а не превртљивце.
Не пада снег да покрије брег ,већ да свака зверка покаже траг.
Може бити само један.
Срби брзо забораве и оно мало што упамте.
Коста ::- аiде, будало, не сери. Сви прави људи су и интернационалисти и националисти.
Коста
Војвода
Војвода

Порука Коста 4.7.2017. 22:00

- ма сто-посто, познато iе да су и Дража, и Љотић, и Недић били руски савезници у рату!

- сероњо. Ви антикомунисти "дубински" мрзите Русиiу и никад iоi нећете опростити грех Октобарске револуциiе.

- знаiу Руси да су им Титови партизани били iедини савезник кад iе било "тврдо".

- а ви четници можете само да iедете говна. Цинична iе и лажна ваша "русофилиiа".

- као што давно реко`: сваки антикомунизам завршава као антирусизам. Зато Руси ич не iебу наводно "проруске" странке типа "Двери". Уосталом, провалише ону троiанску кобилу Iасмину Вуiић, и она се изгуби. Врати се у Америку.

- поука: нису Руси мутави. Ич...
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука: 3497
Приступио: окт 2003
Место: Негде у равници

Порука origin 4.7.2017. 22:22

Коста ::- ма сто-посто, познато iе да су и Дража, и Љотић, и Недић били руски савезници у рату!

У рату Русија није ни постојала већ Совјетски Савез тако да тада нису ни могли да буду Руски савезници па чак и да су то хтели.
Иначе да сви горе поменути су савезници Руса али не и Совјета.
Коста ::- сероњо. Ви антикомунисти "дубински" мрзите Русиiу и никад iоi нећете опростити грех Октобарске револуциiе.

Ми волимо Русију и то посебно ону Царску, а после Октобарске револуције Русија је била окупирана све до пропасти Совјетског Савеза.
Сада је слободна и никада јача.
Коста ::- знаiу Руси да су им Титови партизани били iедини савезник кад iе било "тврдо".

- а ви четници можете само да iедете говна. Цинична iе и лажна ваша "русофилиiа".
- као што давно реко`: сваки антикомунизам завршава као антирусизам. Зато Руси ич не iебу наводно "проруске" странке типа "Двери". Уосталом, провалише ону троiанску кобилу Iасмину Вуiић, и она се изгуби. Врати се у Америку.

- поука: нису Руси мутави. Ич...

Наравно да Руси знају да су једини прави националисти десничари а да од црвених гована слаба вајда зато данас чак и у Русији црвени имају све мању и мању подршку.
Русија се опаметила и вратила традиционалним вредностима а то је поштена десна идеологија.
Може бити само један.
Срби брзо забораве и оно мало што упамте.
Коста ::- аiде, будало, не сери. Сви прави људи су и интернационалисти и националисти.
Аватар
Lurking
Војвода
Војвода

Порука Lurking 5.7.2017. 8:32

Коста ::- полуистина iе наiвећа лаж. Овде се ради о полуистини: "forced to choose between closeR ties with Russia..." - а интерпретира се (подло и покварено, од стране жутаћа свих боiа, политичких губитника "на дуже време" - од ДС до ДСС и назад) као да iе рекла "... close ties". Е па - ниiе рекла, дакле блиске везе са Русиiом ћемо свакако задржати. А да ли ће нам икад бити понуђене closer ties? - тешко, мада бих iа баш то волео. Пошто би closer ties значиле и руски нуклеарни кишобран над Србиiом. Али - зашто би нам Руси уопште нудили closer ties кад им сасвим одговараiу и овакве close ties? Треба да брину о iош неким слепцима и преварантима какви су Срби, потуљени и покварени антируси - барем у истоi мери као што су и наводни русофили?

- наравно, iа сам за closer ties, али - далеко iе од српске реалности. Срби су говна, непоуздан партнер, и то Руси знаiу. Зато су ове close ties сасвим довољне за оваi "политички тренутак".

- разумеш, сероњо? - iа би` рекао да си и Ти русофоб. Па шта `оћеш ондаК?! - тек да кењаш мало против Анчи, а?

Толико си се расписао, а ништа ниси рекао, само си се још упетљао као пиле у кучине. :D Не нуди нам нико ни чланство у EU као што нам не нуди ближе везе са Русијом, али ако је неко имао сумњу да ли је Влада РС за ближе везе са EU или за ближе везе са Русијом, ето му одговора, да не буде после "откуд сад ово". Ја лично немам ништа ни од ближих веза са Русијом ни од евентуалног уласка у EU, тако да можеш да ми пљунеш под прозор. :mrgreen:

ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Bing [Bot] и 11 гостију