srpskinacionalisti.com

Вучићу, ПИЧКО, ухапси Муслијуа!

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука: 489
Приступио: мај 2011

Re: Вучићу, ПИЧКО, ухапси Муслијуа!

Порука imenijevazno 3.3.2018. 16:04

http://informer.rs/vesti/politika/37201 ... -ultumatum

За Вучића знамо, пише у наслову теме ко је и шта је он. Али, шта ће д' ураде српски националисти?

Поређења због: Замислите да неки србин изјави овако нешто у Сарајеву? Би л' освануо? У Усташији не мож' да опстане обична табла на ћирилици, можете мислити шта би било са ауторима овакве реторике.

Набили Ђорђа Мартиновића - ништа.
Убили Оливера Ивановића - ништа.
Отворено прете Србији усред Србије - ништа.

Конузин беше ономад питао, има ли срба у овој соби?

Дакле?
Србе кољу, силују и пљачкају на КосМету, а они који себе зову српски националисти не раде ништа у вези тога. И још се крију иза чедићеваца, тадићевих испрдака и њима сличних.
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука: 1091
Приступио: феб 2014

Порука ДејанНационалистa 3.3.2018. 19:10

Ево чекамо тебе Стјепане да нас поведеш.
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука: 1272
Приступио: јул 2015

Порука M-91 3.3.2018. 19:28

ДејанНационалистa ::Ево чекамо тебе Стјепане да нас поведеш.

Овај тип "именијеважно" стално кука и ништа конструктивно не каже. :|
Србија нема алтернативу!
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука imenijevazno 4.3.2018. 16:21

M-91 ::Овај тип "именијеважно" стално кука и ништа конструктивно не каже. :|

Стварно, а? :| :| :|
viewtopic.php?f=1&t=24922
Друже, мени су тему закључали и шутнули у депонију, а један је чак предложио да је трајно обришу!
Овде ,бре, трајно нису брисали људе који су власнике и модераторе овог форума називали најгорим именима, нису то радили људима који су позивали на снајпер за српског председника . . . ал' су зато мене који сам предложио да се захвалимо онима које мејнстрим овог форума перципира као српске непријатеље . . . дочекали на нож. Извређали као последњег мајмуна, напушили као задњег идиота . . .
И сад ти мени нешто причаш . . . ?!

Прочитао си све моје постове, па тврдиш? Већ наслов ове теме није кукање.

ДејанНационалистa ::Ево чекамо тебе Стјепане да нас поведеш.

Колико ли си ти јадан кад чекаш да те у животу води једно жуто говно . . .
Србе кољу, силују и пљачкају на КосМету, а они који себе зову српски националисти не раде ништа у вези тога. И још се крију иза чедићеваца, тадићевих испрдака и њима сличних.
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4560
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Порука SMUK 4.3.2018. 17:52

imenijevazno ::Поређења због: Замислите да неки србин изјави овако нешто у Сарајеву? Би л' освануо? У Усташији не мож' да опстане обична табла на ћирилици, можете мислити шта би било са ауторима овакве реторике.

Конузин беше ономад питао, има ли срба у овој соби?

Krajnje je vreme da počneš da pišeš velikim početnim slovom.
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука ДејанНационалистa 4.3.2018. 21:29

imenijevazno ::Колико ли си ти јадан кад чекаш да те у животу води једно жуто говно . . .

Стјепан је био црвено го*но.
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука imenijevazno 4.3.2018. 22:11

Смуче, по правопису који су мене учили, сви народи иду малим словом . . . срби, хрвати, албанци, американци, французи, руси, енглези . . .

Дејане, шта милиш да постигнеш тим вређањем? Ево, нека ти буде, кул био је. И, какве то везе има?
Ти, човече, постајеш опседнут са мном, уместо оним што ја говорим.
Додуше, то тебе можда и пече . . . не знаш шта би ми одговорио, па пушташ примитивног дивљака да говори из тебе . . .

Ако ће теби бити лакше, ја ћу сад да ти потпишем да сам осуђени педофил и канибал. Али, то неће изменити истину. А истина је да ти себе зовеш српским националистом, а седиш и ништа не радиш док србе набијају на колац. И још арчиш време надгорњавајући се са неки Тадићевим испрдком (моја маленкост).

Јадан си ти друже српски националиста, много јадан.
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука ДејанНационалистa 4.3.2018. 22:15

С тобом се не може водити аргументована расправа, јер си баш приглуп тип, а и некако ме мрзи да ти 100 пута понављам исте ствари.
А што се тиче опсесије - ни најмање. Само ми је мука твоје јефтине патетике и лицемерја које просипаш.
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4560
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Порука SMUK 5.3.2018. 3:51

Смуче, по правопису који су мене учили, сви народи иду малим словом . . . срби, хрвати, албанци, американци, французи, руси, енглези . . .

Koji je bre to pravopis? Gde su te to učili?
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2630

Порука Republikanac 5.3.2018. 5:01

imenijevazno :: Али, шта ће д' ураде српски националисти?

А шта се ти толико бринеш за српске националисте? Досадан си бре више...

А и неписмен. Фино те Смук пита где си учио правопис...
"Не постоји срећан просјак ни богата колонија", Слободан Милошевић.
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука imenijevazno 11.3.2018. 9:39

http://www.pravda.rs/2018/03/10/islamiz ... ni-srbije/
zukorlic-zahteva-da-mu-se-obezbedi-molitveni-prostor-u-skupstini-srbije/

Да се једном и ја сложим с Дверима:
http://www.pravda.rs/2018/03/10/dveri-t ... a-slobodi/

dveri-traze-hitno-hapsenje-zasto-je-ugljanin-jos-uvek-na-slobodi
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука imenijevazno 19.3.2018. 17:42

https://www.b92.net/sport/rukomet/vesti ... id=1371003

"Bez himne Srbije u Srbiji nije pobeda već ponižavanje zemlje"

Rukometni savez Vojvodine (RSV) reagovao je na situaciju u Kragujevcu, gde neće biti himne Srbije niti nacionalnih simbola zbog susreta sa takozvanim Kosovom.
Izvor: B92, Beta ponedeljak, 19.03.2018. | 12:44
Podeli
EPA-EFE/PETRIT PRENAJ
EPA-EFE/PETRIT PRENAJ

RSV je saopštio je da odluka da se kvalifikacioni turnir u Kragujevcu za Svetsko prvenstvo juniorki održi bez intoniranja himni i isticanja nacionalnih obeležja predstavlja "ponižavanje Srbije" i predložio je da se takmičenje odloži ili da se organizacija preda drugoj državi.

Izvršni odbor Evropske rukometne federacije (EHF) odlučio je da se kvalifikacioni turnir juniorki u Kragujevcu za Svetsko prvenstvo igra bez nacionalnih obeležja, a Rukometni savez Srbije je prošlog petka saopštio da je zadovoljan tom odlukom.

Kvalifikacioni turnir održaće se od 23. do 25. marta u Kragujevcu, a učestvovaće selekcije Srbije, Norveške, Slovačke i tzv. Kosova.

"U brojnim elektronskim medijima i na sajtu RSS mogao se videti naslov u smislu 'Velika pobeda Srbije', pa se pitamo na koji način je Srbija pobedila i koga, ako znamo da će na teritoriji Srbije igrati reprezentacija tzv. države Kosova, a da će sve zastave, državni simboli i himne, dakle i zastava i himna Srbije, biti zabranjeni, što nikako ne može biti pobeda već se objektivno radi o ponižavanju Srbije", saopštio je RSV.

RSV je predložio da se odluka promeni ili da se turnir otkaže, ili da se domaćinstvo premesti u drugu državu, "gde će ovakva odluka biti manje sramna i bolna za naš narod, koji je već dovoljno propatio i ispaštao zbog nepravde učinjene na Kosovu i Metohiji".

"U trenutku kada se državni vrh Srbije bori za Kosovo i Metohiju, za očuvanje srpske tradicije i srpske svetinje, rukomet će se igrati u Kragujevcu, gde sigurno ima mnogo ljudi koji su upravo sa teritorije Kosova i Metohije proterani i napustili svoje domove, da bi oni i svi mi doživeli da u Srbiji, u srcu Šumadije, budu zabranjena obeležja Srbije, zastava, grb i himna Bože pravde, a samo da bi se tako udovoljilo tzv. državi Kosovo", dodaje se.

RSV je naveo da se odlukom EHF krši odredba Zakona o sportu, prema kojoj postoji obaveza upotrebe grba, zastave i himne Srbije na svim međunarodnim takmičenjima, kao i odredbe Zakona o izgledu i upotrebi grba, zastave i himne Srbije.

"Nikome u Srbiji nije želja da se na sportskim igralištima dešavaju nemile scene, nasilje i bilo šta drugo što nije u skladu sa sportskim duhom, a osećamo da će ovakva odluka izazvati revolt i problem kod srpskog naroda, kojem je tzv. država Kosovo već dovoljno bolna tema", piše u saopštenju koje je potpisao predsednik Upravnog odbora RSV Borislav Perović.

Иран не дозвољава улазак ако ти у пасошу види израелски печат, а ми се сложили да не свирамо СВОЈУ химну у СВОЈОЈ земљи, још се стидимо и СВОЈЕ заставе.
Албанци у Прешеву истичу албанске заставе, шире без последица заставу тзв. велике албаније усред Београда. Постављају споменик терористима. Бошњаци бришу 'српско' из држављанства у пасошу...

Знате шта би Гаврило Принцип урадио Вучићу? Где га је ТомЧа Николић да прича о болним ногама, знате ли да је Вучић лепио Тадићу потернице жив-или-мртав због ССП-а, пљувао га (и не само то) због неког руковања са Тачијем... Шта ли би тај Вучић радио овом данашњем Вучићу?

И не одговори нам предедник, с ким се састао у САД? Извређао је Јеремића, испозамењивао тезе, исхитерисао . . . и није рекао где је и с ким се састаје?

Не знам да ли примећујете, чим негде оде, нема ботова... ућуте се, јер не знају шта да кажу, а изгледа да им није рекао шта треба да мисле. Ни на блицу, б92, новостима ... нигде их нема. Ово је већ 2-3 пут да се понавља иста матрица.
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука imenijevazno 26.3.2018. 10:39

http://informer.rs/vesti/politika/37487 ... pse-durica
haos-na-kim-rosu-ulazi-na-sever-kosova-hoce-da-uhapse-durica

Вучић не хапси Муслијуа (и њему сличне, овај је умро у међувремену), али зато шиптари показују да су чак и они озбиљнија симулација државе од нас. Вучић нема муда, он само уме да заустави воз и да театрално патетише и буде плачипич.ка.
Аватар
Atreid
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 539
Приступио: јун 2004

Порука Atreid 26.3.2018. 12:42

pa dobro, ima vremena, sutra sednica, pa onda par nedelja priprema, bice nesto na jesen, mozda :D
SMUK :: пре потопа инцест је био дозвољен јер није било мутације коју су спречавали препотопни животни услови.
Аватар
Горан
Војвода
Војвода

Порука: 5881
Приступио: мај 2004

Порука Горан 26.3.2018. 14:42

Србија је укинула нашу полицију на Космету сада беремо плодове рада. Потписано се спроводи.
"нека буде борба непрестана,
нека буде што бити не може.
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 14 гостију