srpskinacionalisti.com

Вучићу, ПИЧКО, ухапси Муслијуа!

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3801
Приступио: мај 2012

Re: Вучићу, ПИЧКО, ухапси Муслијуа!

Порука Зорад 13.2.2018. 22:33

Покварени народ је за то гласао са 55% гласова...
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука: 482
Приступио: мај 2011

Порука imenijevazno 13.2.2018. 23:16

Па сад... Прво, 55% од изашлих, од народа то је 25%. Али свеједно, јесте то два милиона гласова.
Е сад, да ли су баш покварени . . . не бих ишао тако далеко, рецимо да их има и таквих. Али, моје је мишљење да су већиа глупи/затуцани/испраног мозга...

Сад, можда ће неко да каже, шта једног тадићевца заболе, Тадић се извињавао за Сребреницу... Ја стварно мислим да има драстичне разлике. Наравно, сумњам да би ми просечан члана овог форума веровао, али тако је.

Прво, Тадић је имао исту причу и пре и после избора. Вучић је хтео да веша Тадића због оног руковања са Тачијем, а после је потписао ССП и гласао за Харадинаја.
Друго, Тадић је умерена, васпитана и цивилизована особа, а Вучић је хистерично, искомплексирано, покварено и лицемерно говно.
Вучић је пристао да буде потрчко људима који су убили Стамболића и Ћурувију, да им лиже дупе док су сахрањивали србе, Србију и српски национални интерес. Тадић је доведен пред свршен чин, покушавао је да се понаша достојанствено у унакрсним нападима Империје и домаћих подлаца - који су, сваки из својих интереса - кидисали на српске државне интересе. Мислим, када те истовремено уједају Мило, Вучић, Меркелова,Коштуница и Кандићка, Тачи и Бакир . . . све је речено. Зоран Живковић и Чеда....

У сваком случају, народ јесте гласао. Мени је то несхватљиво. Мислим, информер, пинк, пропаганде, пич.ке материне... Ма дајте. Па да вам они кажу да гурнете прсте у струју? Па не бисте, наравно. Дакле, народ је својом вољом гласао. Ако неком медијски мрак и испирања мозга могу да буду довољни, па да гласа за АВ, па онда и треба. Свако ко има више од две ганглије може да сабере два и два. То једино они генији што не знају како се користи ескалатор (када су долазили на Вучићеве митинге)...

Опет, није мало тих ликова и ликуша који верују да је Земља равна плоча, који пуштају да им децу лече бели магови, који туморе лече киселим купусом, који верују у хороскопе. . . Кад то имам у виду, сасвим ми је јасно зашто Вучић добија. Када се на то дода да су они (нај)квалитетнији (образованији, способнији, спремнији, паметнији) отишли преко . . . ствар добија смисао.

п.с. Ево једне личне цртице. Чекамо неки ред за документа. И пустим једног лика испред мене, да не ширим сад како и шта. Видим да му је значило, нешто су га враћали на шалтеру... Небитно. Углавно, тип ради напољу, овде је на пар дана да заврши папирологију... Испричамо се куртоазно, зезају га вадећи се на неку процедуру... Углавном, он са мном врло фино, је ли, пустио сам га . . . А и ја сам на његовој страни, стварно делује да га безвезе дрндају. Али.
Кажем ја њему, јбга друже, ако најбољи оду јер неће да се овде акају, кул. Али, ко ће онда остати. Па најгори, наравно. Па, шта онда није јасно тим најбољима када се врате, нормално да ће их сачекати идиоти по шалтерима и канцеларијама, исти они идиоти који уопште не би добили ни шансу - да су најбољи остали у земљи. Ако неко од идиота очекује иницијативу и капацитете да мења процедуре које би грађанима олакшале живот - тај је веееееелики оптимиста.

Мој је утисак да му се није допало то што је чуо. :) био сам му добар док сам га пуштао преко реда, али му се није свидело када је чуо целу истину. Е јбга друже, не може се бити мало трудан.

Е, све то исто сад ви мени можете да кажете за Вучићеве гласаче.
Србе кољу, силују и пљачкају на КосМету, а они који себе зову српски националисти не раде ништа у вези тога. И још се крију иза чедићеваца, тадићевих испрдака и њима сличних.
Sistem
Војвода
Војвода

Порука: 1603
Приступио: мар 2011

Порука Sistem 14.2.2018. 0:36

О чему ви причате? Какви Степинци и Божанићи?

SESELJ MORAO DA PRIZNA!: Vucic je nadigrao Hrvate!

:mrgreen:
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука: 1261
Приступио: јул 2015

Порука M-91 14.2.2018. 1:26

Sistem ::О чему ви причате? Какви Степинци и Божанићи?

SESELJ MORAO DA PRIZNA!: Vucic je nadigrao Hrvate!

:mrgreen:

Сероња дебели, продао се за вучићев сендвич! :evil: :evil:
Србија нема алтернативу!
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2630
Приступио: феб 2014

Порука Republikanac 14.2.2018. 13:57

imenijevazno :: Тадић.

Тадић је пристао да се питање Косова пребаци из УН на ЕУ што је велеиздаја. Да није ништа друго учинио (а јесте) само због тога би га требало обесити...
"Не постоји срећан просјак ни богата колонија", Слободан Милошевић.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15972
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 14.2.2018. 14:12

Па од кога је Силиконац видео како се спроводи диктатура. Па од тог Тадића који је био све и сва.
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука: 482
Приступио: мај 2011

Порука imenijevazno 14.2.2018. 15:27

Republikanac ::
imenijevazno :: Тадић.

Тадић је пристао да се питање Косова пребаци из УН на ЕУ што је велеиздаја. Да није ништа друго учинио (а јесте) само због тога би га требало обесити...

Само да имамо пуну истину и само да не буде селективног памћења. Дакле, чисто за почетак:

0) Срби су опростили Јасеновац, дозволили су усташама, балијама и шиптарима да се запате.
1) Срби су пустили Устав из 1974., пустили су Станета Доланца да прогура да се Ђорђе Мартиновић сам
набио на колац. Данило Милинчић и још море других.
2) Срби су се много кур.чили, аплаудирали Слобиним 'Ако не знамо да радимо, знамо да се бијемо'
досеткама.
3) Слоба улетео у неколико ратова (у којима ми нисмо учествовали), све их изгубио, пустио страну војску
на Косово.

Док је Тадић покушавао да поправи непоправљиво, Вучић му је лепио потернице, Тома призивао убиство, а обојица су свршили од среће када су Слобини криминалци устрелили Ђинђића (они са којима је било нужно склопити пакт да би 5. октобар прошао без крви). Затим је Вучић потписао Бриселски споразум, предао оно мало суверенитета које Слоби нису стигли да отму, а које Тадић није хтео да им да.

Е, и онда је Тадић заслужио да буде обешен?!?!?!?!? Због велеиздаје?!?!?!?!?

п.с. Вемавуче, знам да обожавате Тадића, и више него остали, вероватно и на личној основи због оне реформе војске . . . Тадић можда јесте грешио, али није диктатор. А ако је и грешио - није имао малигну намеру, није продавао државу због останка на власти. Вучић је спреман на све (осим, можда, да лично неког убије) само да би остао на власти. Мислим да Тадића мрзи и завиди до обезнањења, слично као што Коста-'шиптар има нападе хистерије. Тадић је људско биће, са врлинама и манама, Вучић је психопата, зло и подмукло биће.

п.с.2. Коштуницу сам систематски избегавао да поменем, јер 1) верујем да он није имао лоше намере према држави Србији и, 2) превише је неспособан да би му се судило као урачунљивом. Чак и оно чувено пуштање Фљоре Бровине и 2000... није он битан за ову причу.
Србе кољу, силују и пљачкају на КосМету, а они који себе зову српски националисти не раде ништа у вези тога. И још се крију иза чедићеваца, тадићевих испрдака и њима сличних.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 14.2.2018. 18:57

Вучићу педеру ухапси жилка ако смеш. Нисте компатибилни, обојица га примате а кад окренете дупе у дупе добије се ништа :D
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука M-91 14.2.2018. 20:42

vemavuk ::Вучићу педеру ухапси жилка ако смеш. Нисте компатибилни, обојица га примате а кад окренете дупе у дупе добије се ништа :D

ПКИИМБ! :lol: :lol:
Србија нема алтернативу!
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 15.2.2018. 10:40

vemavuk ::Вучићу педеру ухапси жилка ако смеш. Нисте компатибилни, обојица га примате а кад окренете дупе у дупе добије се ништа :D

ПКИИМБ
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 15.2.2018. 13:27

Жилко буди мало оригиналан. Ту безрепу скраћеницу је употребио м.91. И питај га шта му значи ово 91, нема краја твојој срећи ако се ради о дужинској мери, само ако он хоће да га говњаиви код тебе :D :D
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 15.2.2018. 18:15

ПКИИМБ
Аватар
ЕКОНОМИСТА
Националиста
Националиста

Порука: 285
Приступио: дец 2012
Место: Београд

Порука ЕКОНОМИСТА 15.2.2018. 19:05

imenijevazno ::Е, и онда је Тадић заслужио да буде обешен?!?!?!?!? Због велеиздаје?!?!?!?!

Какве ти ствари износиш то је запањујуће.
1. Кажеш Слоба започео ратове? Наведи барем један рат који је последњи Српски државник Слободан Милошевић започео. Пустио страну војску на Косово? Алтернатива је била да Србија буду сравњена са земљом. Прегазили би нас. Од наших градова не би остао ни камен на камену.
Резолуција 1244 је дефинитивна потврда државности и кључни документ који и формално и правно чува Косово и Метохију у саставу Србије.

2. Са друге стране тај Борис Тадић, који чак није ни рођен у Србији, је питање Косова и Метохије пренео из УН-а на Европску Унију. Довео нам Еулекс на Космет и наређивао уклањање барикада. Ухапсио Ратка Младића, Радована Караџића, Горана Хаџића. Цензурисао медије. Слао полицију да туче народ. Влада Мирка Цветковића је највише задужила Србију од 2000. године. Ратификовали су катастрофални ССП. Продали су Заставу...
Да не помињем како нам је упропашћавао војску док је био министар.
О његовим злочинима и злочинима геноцидног удружења под именом ДС могао бих да пишем до сутра.
Сви ДОС-овци треба да висе на бандерама у центру Београда за оно што су нам урадили за тих 12 година. Вучић је само настављач те окупаторске политике.

12803174_863988543728036_3270550674637506029_n.jpg
Благостање сваког појединца је колективна одговорност заједнице. Благостање још значи физичко и морално здравље једног друштва
(Вебстеров речник - држава благостања)
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука M-91 15.2.2018. 21:10

Слика
Србија нема алтернативу!
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука M-91 15.2.2018. 21:12

ЕКОНОМИСТА ::Слика

И што је најгоре и данаc после 18 година има дебила који сматрају антисрбина, немачког бабојепца, битангу, ратнохушкача, моралну гњиду и мафијаша ђинђића "неким визионаром". :roll: :roll:
Србија нема алтернативу!
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 15 гостију