srpskinacionalisti.com

Вучићу, ПИЧКО, ухапси Муслијуа!

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 5987
Приступио: мар 2006

Re: Вучићу, ПИЧКО, ухапси Муслијуа!

Порука Коста 7.5.2017. 17:14

- сероњо сас шеширче? - серем ти се у шеширче.

- ти ли говориш "еуро"? - да ниiеси Црногорац, iадо? - они тако говоре да би личили на Хрвате. Неће да буду Срби. Не исплати им се, ваљда?

- или си ипак само обична четничка будала? - говориш "еуро" зато што си морон? - четнички морон?

- нема блато куде нас на Чемерник, будало четничка, земља пескуша, оцедна, терен нагнут, пола-сат после наiвећег пљуска мож` да проiдеш да се на умажеш. Разумеш, сероњо? - никад ми блато несмо газили. Но смо ишли по ливаду, ако iе киша по пут.

- и - добро си рек`о ово за аристократиiу. Да, ми Црнотравци смо чиста аристократиiа за вас затуцане и покварене четнике. Него, кол`ко доби она твоiа религиозна четничка будала из Чачка? Бошкић, кол`ко гласова доби?

- маiке ви га набием четничке, да ви га набием...
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Коста
Војвода
Војвода

Порука Коста 7.5.2017. 17:21

- поздрав, Мали Сосо.

- видиш ли шта раде ове четничке "затуцотине"? Оће Дарвина да укину?

- будале четничке. Чарлс Дарвин, Карл Маркс, Алберт Аiнштаiн - три стуба савремене мисли, модерне цивилизациiе, знања и просвећености. Њихова се не пориче!

- оће запенушани четници да пониште све добре тековине послератне власти. Образовање пре свега. Да, заiедно са Црквом, врате народ у мрак Средњег Века.

- говна су то. Почињем да сумњам у Милошевића, што iе дао шансу поповима и четницима.

- мада, опет, ниiе Он крив, сирома. Сва српска "памет" - сасве Академиiу - била iе за то. Крестић, Ћосић и остали "националисти". Ревизионисти. Измузоше га па га изручише...
Аватар
Иди Амин
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 816
Приступио: јун 2008

Порука Иди Амин 7.5.2017. 17:43

Е будало матора,шизофренична

сад си сам са собом почео да причаш, за друго и ниси...

него,шта него да ти укину дарвина,али да се остави фуснота (иста она што је твој вучић германски испослово за косово) да си ти настао од мајмуна, јер у твом случају је то једино разумно објашњење, заигала се нека горила, па спопала бабу на тој твојој ливади што нема блата,па испаде оваква будала. Срамота је да ти,такав шабан носиш крштено им,вређа творевину иако је Бог милостив па је свакаква сподоба походила земљу.
Коста
Војвода
Војвода

Порука Коста 7.5.2017. 18:34

- ааа, па ти си верник?! - дечко са специiалним потребама?

- извини, молим те, iа с тобом на равноправноi основи - а ти глуп к`о ку*рац? - веруiеш у "Бога"?

- теби треба цртати. Немам сад времена. А и нисам стручан за рад са ретардиранима..

- има посебни учитељи за такве као што си ти. Дефектолози се зову, ваљда?

- тражи, имаш права да тражиш. Специiалан третман да тражиш. За људе са специiалним потребама...
Аватар
Иди Амин
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Иди Амин 7.5.2017. 19:00

Е шизофрени деда...и шта само ово,сероња,сероња,трт,трт...мрт...

па тај твој Ајнштајн што си га мало час поменуо је веровао у Бога, није ни чудо што имаш идеје из 1945 јер си се закречио па уместо да се бавиш науком што ти је у некаквом опису занимања једеш говна све у 16, да си пратио науку у последњих 10 година схватио би неке ствари и било би те срамота да одваљујеш овакве будалаштине о негирању више свести.... Твој интелект је на нивоу дегенерика који нит зна енглески нит је чуо за интернет а још мање је способан да повезује ствари...

где ја мали сосо да се јави? одједном нема шта да каже? да није то онај твој билмез што си се фалио да је гласо за вучића,шешеља, шта друго од оваквог пајсера може да се изроди него исти ментол,мада питање дал је дечко повуко на тебе коња или те одјебо а ти правиш пројекције....

и за босанце па је много да им децу учи оваква кретенчина,безобразна са посебним потребама, није ни чудо колики је српство моралан пад доживело, бизгов из црну траву са петокраком (које се стиде сви нормали) је некакав наставник,да не кажем педагог још ће већа срамота да буде
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука: 275
Приступио: мај 2011

Порука imenijevazno 7.5.2017. 20:38

Муслију забија нож у срце држави Србији, а ви мерите чији је дужи и гледате како да се частите.
Харадинај је пуштен, нико ни да прдне.
Зукорлић зида без дозволе, прети . . . ником ништа.
Мило бескрвно врши геноцид над србима, српским језиком . . . ништа.
Шиптари купују по Србији (ужој, Косово су мало купили па отели), мигранти тероришу становништво . . .

И нико да се узнемири.

Је л' вама јасно да сте идентични (цео форум, поготово чланови са теме) као Чеда и Чанак. Оно - по делима, и њих двојица исто ћуте или лупетају неповезано. Ни у чему се не разликујете, ни у чему.
А ако Муслију и њему слични читају овај форум, могу само да свршавају од среће. Они нас кољу а ми се свађамо. Перфектно.
Змија се бије у главу.
Коста
Војвода
Војвода

Порука Коста 7.5.2017. 22:21

- шеширџиiо глупави? - серем ти се у шеширче.

- Аiнштаiн веровао у Бога? - па то може само код вас, верника-четника. Ви целу историiу обрћете наглавачке, не би ли испали "интересантни". Не вреди. Будале сте, били и остали.

- ево како iе Аiнштаiн "веровао у Бога":

The word God is the product of human weakness

Translated Transcript

Princeton, 3. 1. 1954

Dear Mr Gutkind,

Inspired by Brouwer's repeated suggestion, I read a great deal in your book, and thank you very much for lending it to me. What struck me was this: with regard to the factual attitude to life and to the human community we have a great deal in common. Your personal ideal with its striving for freedom from ego-oriented desires, for making life beautiful and noble, with an emphasis on the purely human element. This unites us as having an "unAmerican attitude."

Still, without Brouwer's suggestion I would never have gotten myself to engage intensively with your book because it is written in a language inaccessible to me. The word God is for me nothing more than the expression and product of human weakness, the Bible a collection of honorable, but still purely primitive, legends which are nevertheless pretty childish. No interpretation, no matter how subtle, can change this for me. For me the Jewish religion like all other religions is an incarnation of the most childish superstition. And the Jewish people to whom I gladly belong, and whose thinking I have a deep affinity for, have no different quality for me than all other people. As far as my experience goes, they are also no better than other human groups, although they are protected from the worst cancers by a lack of power. Otherwise I cannot see anything "chosen" about them.

In general I find it painful that you claim a privileged position and try to defend it by two walls of pride, an external one as a man and an internal one as a Jew. As a man you claim, so to speak, a dispensation from causality otherwise accepted, as a Jew the privilege of monotheism. But a limited causality is no longer a causality at all, as our wonderful Spinoza recognized with all incision, probably as the first one. And the animistic interpretations of the religions of nature are in principle not annulled by monopolization. With such walls we can only attain a certain self-deception, but our moral efforts are not furthered by them. On the contrary.

Now that I have quite openly stated our differences in intellectual convictions it is still clear to me that we are quite close to each other in essential things, i.e; in our evaluations of human behavior. What separates us are only intellectual "props" and "rationalization" in Freud's language. Therefore I think that we would understand each other quite well if we talked about concrete things.

With friendly thanks and best wishes,

Yours,

A. Einstein

- сомино религиозна глупава. Где ли вас праве, на коiоi покретноi траци, маiке ви га малоумне четничко-поповске?!
Аватар
Иди Амин
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Иди Амин 9.5.2017. 10:00

imenijevazno ::Муслију забија нож у срце држави Србији, а ви мерите чији је дужи и гледате како да се частите.
Харадинај је пуштен, нико ни да прдне.
Зукорлић зида без дозволе, прети . . . ником ништа.
Мило бескрвно врши геноцид над србима, српским језиком . . . ништа.
Шиптари купују по Србији (ужој, Косово су мало купили па отели), мигранти тероришу становништво . . .

И нико да се узнемири.

Је л' вама јасно да сте идентични (цео форум, поготово чланови са теме) као Чеда и Чанак. Оно - по делима, и њих двојица исто ћуте или лупетају неповезано. Ни у чему се не разликујете, ни у чему.
А ако Муслију и њему слични читају овај форум, могу само да свршавају од среће. Они нас кољу а ми се свађамо. Перфектно.

И шта си ти сад рекао паметно овде?

шта треба да уради неко ко је национално освешћен у овој усраној црвеној распалој Србији у којој је на власти шиптарски дегенерик који је тазе добио изборе на ловорикама издајничке политике? Да се упреподоби и изиграва освешћеног човека који поима трагедију у којој се налази српски народ. Веруј да је велика већина свесна тога, осим оваквих неандреталаца као овај матори дегенерик Костић, који је у завршној фази лудила па шиптара вучића слави као божанство.

Који су твоји конкретни предлози? Ајд покрени неку иницијативу... ко је те мигранте примио него шиптар вучић? ко је поставио тог Зукорлића за председника одбора за образовање-шиптар вучић. Ко не хапси Муслијуа који отворено спроводи антидржавну реторику? опет шиптар вучић....Ko подржава политику тог Мила него опет шиптар вучић? А ко подржава шиптара вучића? умоболници, комуњаре, фукаре и сав српски отпад типа овог Костића (који питање да ли је српског порекла, по свему личи на бугарског цигана, типично понашање за ту олош која је у целој историји клала и угњетавала Србе), и шта ти онда није јасно у оваквој комуникацији са њим? Да не завређује неки бонтон? Можда ословљавање са господине? Свиња разуме речник обора и корбач.
Аватар
Иди Амин
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Иди Амин 9.5.2017. 10:10

За "едуковану" ретардирану бугарску свињу

“The more I study science the more I believe in God.”

паметном доста, али то је привилегија, будала у изобиљу ових дана 8)
bogdan
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 900
Приступио: мај 2008

Порука bogdan 14.5.2017. 16:20

Коста ::- поздрав, Мали Сосо.

- видиш ли шта раде ове четничке "затуцотине"? Оће Дарвина да укину?

- будале четничке. Чарлс Дарвин, Карл Маркс, Алберт Аiнштаiн - три стуба савремене мисли, модерне цивилизациiе, знања и просвећености. Њихова се не пориче!

- оће запенушани четници да пониште све добре тековине послератне власти. Образовање пре свега. Да, заiедно са Црквом, врате народ у мрак Средњег Века.

- говна су то. Почињем да сумњам у Милошевића, што iе дао шансу поповима и четницима.

- мада, опет, ниiе Он крив, сирома. Сва српска "памет" - сасве Академиiу - била iе за то. Крестић, Ћосић и остали "националисти". Ревизионисти. Измузоше га па га изручише...

Ево још једне врсте потурице, фашистичко комунистичког Косте-алаха и атеисте Хитлерова и Титова формата. Па ови уображени Титови копилани мислили су вјековим крити своје почињене злочине над Србима и планове о истребљењу Србске Нације. Па се и Коста поуздао у пропали комунистичко фашистички систем управљања светом, који је смишљен у фашистичкој Њемачкој, Аустрији, Енглеској а крунисан и аминован из Сатанина Ватикана. Дивно смишљени планови како да униште Србе и Русе. Фашистичко атеистичко дупе зинуло на цијели свет, али зато морају да истребе Србе и Русе, са ове планете како би им био отворен пут за колонизацију планете.
Само лудак, будала и сељачина из Босне која књиге није видела и азбуку научила, може да поверује у глупости ове тројке, којој кличе данас свака школована будала и фашиста, Чарлс Дарвин, Карл Маркс, Алберт Ајнштајн, први лудак из Енглеске а ова два задња лудака из Њемачке, који су осмислили идеологију за уништење Свих словенских народа и Православља.
А да Коста излети као права волина пред јарам, сумња у Милошевића, а Крестића, Ћосића велича као националисте. Па ко још верује у ове атеистичко-фашистичке смлатите које хоће да нас Србе и Русе униште.
Коста читај Горски вијенац, да знаш шта те чека кад буде била следећа истрага потурица.
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука: 275
Приступио: мај 2011

Порука imenijevazno 26.5.2017. 0:40

Иди Амин ::
1. И шта си ти сад рекао паметно овде?
2. ...шта треба да уради...

Двоумио сам се да ли уопште да одговарам, али реших.

1. Да л' је паметно, то не знам. Али, знам да је истина.
2. Е ово је кључно, то је питање свих питања. Због овог сам дошао.

2а) Прво и прво, и сам кажеш да је на власти 'шиптарски дегенерик са издајничком политиком'. Мислим, не знам шта ти више треба, зна се шта следује таквима, ваљда ти не треба дадиља и васпитачица да ти цртају? Шта шиптари, усташе и балије раде својим издајницима? Нуде их бомбонама?

2б) Што се тиче мојих предлога, ја сам својевремено постављао једну тему, али тема ми је брисана, а она мањина која ме није прогласила идиотом ме је крстила као провокатора. Еј, бре, мајку му, кад овај форум жели снајпер Тадићу то је ок, али кад ја само питам за мишљење како се захвалити онима који су убијали српску децу, е то је скандал!

2б1) Могу ја да покрећем разне иницијативе, али као Тадићевог гласача (стварно, без зезања) не верујем да ћеш хтети ни да ме саслушаш (такво ми је досадашње искуство са члановима). Али, на првом месту се поставља питање шта ће теби који себе сматраш - цитирам - национално освешћеним - било чија (а поготово једног жутаћа) иницијатива? Ти си пунолетан и вакцинисан, не треба ти мама и тата да ти говоре шта да радиш. Је л' Гаврило Принцип чекао туђе иницијативе? Карађорђе? Миленко Стојковић (онај што је одсекао главе дахијама)? Не би глава Стевана Синђелића завредела да буде узидана у Ћеле Кулу да је тај чекао туђе иницијативе.

Док се ти (и теби слични) питате шта да радите, у Манчестеру се не питају него делају.

п.с. Ниједном се до сада није десило да ме у одговору не нападну ад-хоминем. Да сам, цитирам, жуто говно, да ме треба ... итд. Не капирам шта тим људима није јасно. Нити сам ја тема, нити моји политички фаворити предлажу ово што ја предлажем. Ви сте ти који сте палили заставе, ишли са кашикама и виљушкама да 'чистите' . . . Дакле, што се не активирате, а све у складу са својом сопственом политиком?
Змија се бије у главу.
Претходна

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Bing [Bot] и 16 гостију