srpskinacionalisti.com

Вучићу, ПИЧКО, ухапси Муслијуа!

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2630
Приступио: феб 2014

Re: Вучићу, ПИЧКО, ухапси Муслијуа!

Порука Republikanac 14.4.2018. 4:01

Зорад ::Ако су Хрвати извиждали "Хеј Словенци" у Максимиру 1990, не видим зашто на исто нису имали право и Срби на Маракани...

Па добро, онда ваљда и ови у Новом Пазару имају исто право...

Хе, хе, нема дискриминације. Не може се неком дозволити да буде кретен а другом забранити...
"Не постоји срећан просјак ни богата колонија", Слободан Милошевић.
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4551
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Порука SMUK 14.4.2018. 12:01

Đorđo Napolitano ::говеда навијачка су звиждала сопственој химни вероватно једини у историји светске цивилизације. То свет не памти, и ту нашу срамоту смо олако заборавили

Upravo tako. Čak i protiv Hrvatske 1999 u Beogradu su zviždali sopstvenoj himni. Najveća sramota ikada.
Аватар
СлобаСрбија
Војвода
Војвода

Порука: 2064
Приступио: јун 2009
Место: Беловград, Србија

Порука СлобаСрбија 14.4.2018. 12:07

.
Блокирана анти-српска олош: Vemavuk, orgin, Verterdegete, Зорад, Sistem, Српски родољуб...
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3801
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 14.4.2018. 13:49

vemavuk ::Који Словенци, мајмуне кандићевско, јер те чеда мпедере томе научио да се потсмеваш својој химни тадашњој. усташа си ти 100%!

ПКИИМБ

Republikanac ::Па добро, онда ваљда и ови у Новом Пазару имају исто право...Хе, хе, нема дискриминације. Не може се неком дозволити да буде кретен а другом забранити...

Мени је и драго да звижде, јер јасно кажу да су против ове државе, уместо да потуљено лажу и потурају приче о некаквом братсву. И да у овој држави постоји национално одговорна власт, она би знала како да се према таквима постави.

SMUK ::
Đorđo Napolitano ::говеда навијачка су звиждала сопственој химни вероватно једини у историји светске цивилизације. То свет не памти, и ту нашу срамоту смо олако заборавили

Upravo tako. Čak i protiv Hrvatske 1999 u Beogradu su zviždali sopstvenoj himni. Najveća sramota ikada.

Не, него је требало да публика ставе титовке и црвене мараме око врата и сложно запевају, можда би и браћа Хрвати прихватили, Преподобни и баба Јула би се вероватно одушевили.... :lol:
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука: 1083

Порука ДејанНационалистa 14.4.2018. 14:14

Зорад ::И да у овој држави постоји национално одговорна власт, она би знала како да се према таквима постави.

Како?

Зорад ::Не, него је требало да публика ставе титовке и црвене мараме око врата и сложно запевају, можда би и браћа Хрвати прихватили, Преподобни и баба Јула би се вероватно одушевили.... :lol:

Звиждањем својој химни се показује непоштовање према сопственој држави. Можда нам се химна свиђа или не свиђа, прошла ("Хеј Словени") или садашња ("Боже правде"), али такве ствари се не раде на утакмици са усташама... То ме подсећа на ове педераше из опозиције који једва чекају да кмече на рамену страних амбасадора. Ствари у сопственој кући се рашчишћавају унутар ње, а не пред странцима и отвореним непријатељима.
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука Republikanac 14.4.2018. 14:19

Зорад ::Мени је и драго да звижде, јер јасно кажу да су против ове државе

Па и кретени који су звиждали химни деведесетих су били против државе. Свако ко звижди химни је против државе. Ево рецимо мени се не свиђа „Боже правде“ али јој не звиждим, устанем кад се свира, не певам је али је испоштујем. Свако друго моје понашање било би анти-државно. Чињеница да ми се не свиђа химна не значи да аутоматски морам бити и против државе...

Е сад, мени стварно није јасно како то да је вама бандитима било симпатично звиждање на Маракани (највећа срамота икад, добро кажу људи) а алергични сте на ово у Новом Пазару? Људи само раде оно што сте и ви радили, ни мање ни више. Требали би да им честитате што су се угледали на вас а не да их критикујете...

И престаните више да серете о титовкама и глупостима .ебо вас Манити да вас .ебо. Ми смо онда били у заједничкој држави са Црном Гором а они никада не би пристали на „Боже правде“ као државну химну. Не би чак ни на „Марш на Дрину“. И шта је можда требало да будемо без химне? Уосталом, каква год да је била „Хеј Словени“ била је химна ДРЖАВЕ против које наводно ни један Србин деведесетих није имао ништа против и требало ју је поштовати. Ко није био задовољан могао је да тражи њену промену (као што и ја тражим да се „Марш на Дрину“ узме за химну) али не и да јој звижди...
Аватар
Atreid
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 537
Приступио: јун 2004

Порука Atreid 14.4.2018. 14:54

Зорад ::Не, него је требало да публика ставе титовке и црвене мараме око врата и сложно запевају, можда би и браћа Хрвати прихватили, Преподобни и баба Јула би се вероватно одушевили....

mrspckmtrn
SMUK :: пре потопа инцест је био дозвољен јер није било мутације коју су спречавали препотопни животни услови.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 14.4.2018. 17:00

Е сад, мени стварно није јасно како то да је вама бандитима било симпатично звиждање на Маракани (највећа срамота икад, добро кажу људи) а алергични сте на ово у Новом Пазару? Људи само раде оно што сте и ви радили, ни мање ни више. Требали би да им честитате што су се угледали на вас а не да их критикујете...

Ја нисам алергичан, као што рекох мени је драго.
А када смо код Маракане, ево ви докторе би могли да ми објасните занимљив феномен, како то да су карте за те мечеве репрезентације делили највећим делом моладини СПС и ЈУЛ, а да се толико звиждало? Па ваљда су млади слобисти требали углас да певају, ако су били толико одушевљени истом?

И престаните више да серете о титовкама и глупостима .ебо вас Манити да вас .ебо. Ми смо онда били у заједничкој држави са Црном Гором а они никада не би пристали на „Боже правде“ као државну химну. Не би чак ни на „Марш на Дрину“. И шта је можда требало да будемо без химне? Уосталом, каква год да је била „Хеј Словени“ била је химна ДРЖАВЕ против које наводно ни један Србин деведесетих није имао ништа против и требало ју је поштовати. Ко није био задовољан могао је да тражи њену промену (као што и ја тражим да се „Марш на Дрину“ узме за химну) али не и да јој звижди...

СРС је одавно била предлагала да се за химну СРЈ узме "Онамо намо", али Преподобном је ипак све што је мирисало на СФРЈ било прирасло уз срце и тешко се тога одвајао...

mrspckmtrn

ПК
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука Republikanac 14.4.2018. 19:19

О Боже, "делили карте омладини СПС-а и ЈУЛ-а", дечко убризгај си мало хероина у вену, мање ћеш лупетати...

И .ебо те Манити да те .ебо а и "Онамо намо"...

..
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15972
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 14.4.2018. 20:42

Republikanac ::О Боже, "делили карте омладини СПС-а и ЈУЛ-а", дечко убризгај си мало хероина у вену, мање ћеш лупетати...

..

њему се стално убизгава гумењак патка :D
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 14.4.2018. 21:30

Republikanac ::О Боже, "делили карте омладини СПС-а и ЈУЛ-а", дечко убризгај си мало хероина у вену, мање ћеш лупетати...

..

Значи карте делила омладина СПО и ДС? :lol:
Захваљујем, псовке су најбољи аргумент да сам по обичају у праву.

vemavuk ::њему се стално убизгава гумењак патка :D

ПКИИМБ
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4551
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Порука SMUK 14.4.2018. 23:42

Не, него је требало да публика ставе титовке и црвене мараме око врата и сложно запевају

Ta himna nije bila komunistička ni titoistička već panslovenska.

можда би и браћа Хрвати прихватили

Hrvati su takođe posle u Zagrebu zviždali toj istoj himni.

Звиждањем својој химни се показује непоштовање према сопственој држави. Можда нам се химна свиђа или не свиђа, прошла ("Хеј Словени") или садашња ("Боже правде"), али такве ствари се не раде на утакмици са усташама..

Apsolutno.
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука: 1264
Приступио: јул 2015

Порука M-91 15.4.2018. 0:24

SMUK ::panslovenska

Дивно. :roll: :roll:
Србија нема алтернативу!
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука: 1083

Порука ДејанНационалистa 15.4.2018. 0:32

M-91 ::

Теби би М-91 посебно требало да прија та химна као пансловенска (што она заиста јесте), јер ако се већ "ложиш" на баљезгарије о расној повезаности Срба са свим европским народима, онда би бар могао да не преврћеш очима на химну која је 1848. постала незванична химна свих Словена.
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука: 1264
Приступио: јул 2015

Порука M-91 15.4.2018. 0:36

ДејанНационалистa ::
M-91 ::

Теби би М-91 посебно требало да прија та химна као пансловенска (што она заиста јесте), јер ако се већ "ложиш" на баљезгарије о расној повезаности Срба са свим европским народима, онда би бар могао да не преврћеш очима на химну која је 1848. постала незванична химна свих Словена.

Прво, ја бих највише волео да химна буде "Востани Сербије", мада ни "Боже правде" није лоша!

Друго, преврћем очима јер је то легат шугославије, гробља српског народа.

Треће, Срби јесу бели европски народ. То је чињеница. Али исто тако, 100% сам против утапања Србије у неку другу државу, као што је то било у шугославији. То је поента.
Србија нема алтернативу!
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Google [Bot] и 15 гостију