srpskinacionalisti.com

Вучићу, ПИЧКО, ухапси Муслијуа!

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2630
Приступио: феб 2014

Re: Вучићу, ПИЧКО, ухапси Муслијуа!

Порука Republikanac 4.4.2018. 12:24

O, па зар ти ниси отишао доле да скењаш оног Шабана или како се већ зваше? Ја мислио ти већ обавио посао...
"Не постоји срећан просјак ни богата колонија", Слободан Милошевић.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15970
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 4.4.2018. 15:06

ма он је дете кандићке. видиш да га оправио чеда наркоманчина.
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука: 470
Приступио: мај 2011

Порука imenijevazno 4.4.2018. 22:06

Можете ви да се правите и усиљено духовити баш као и да вређате. А можете и да игноришете. Али, тиме се истина неће моћи сакрити, а истина је да србе кољу, силују и пљачкају на КосМету, а они који себе зову српски националисти не раде ништа у вези тога.
И још се крију иза чедићеваца, тадићевих испрдака и њима сличних. Без увреде, по мени то заслужује Нобелову награду за јадност.
Србе кољу, силују и пљачкају на КосМету, а они који себе зову српски националисти не раде ништа у вези тога. И још се крију иза чедићеваца, тадићевих испрдака и њима сличних.
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука imenijevazno 13.4.2018. 1:11

https://www.b92.net/sport/odbojka/vesti ... id=1380689

Skandal – u Novom Pazaru izviždana himna "Bože pravde"

Uvertira pred treći duel finala plej-ofa odbojkaške lige Srbije u Novom Pazaru donela nam je skandal jer je izviždana himna Srbije "Bože pravde".
Izvor: B92 četvrtak, 12.04.2018. | 19:32
Podeli
Getty images
Getty images

Navijači su u Pazaru pred utakmicu sa Vojvodinom presedeli tokom intoniranja himne, iako je običaj da se stoji, posle čega su se čuli zvižduci sa tribina.

Snimak možete pogledati OVDE.

Incident sa himnom desio se i prošle godine tokom finala Kupa u Novom Pazaru. Tada je odlučeno da se himna ne intonira.

U ovom duelu slavio je domaći tim i smanjio na 2-1 za Vojvodinu u finalu.

---
Дакле, Вучићу?
Имаш муда да шаљеш комуналце да бију бабе са лубеницама? Да, те бабе, те којима си смањио ионако јадне пензије!
Имаш муда хапсиш официра српске војске јер му је пукао филм да га малтретира твоја багра пред изборе? Имаш муда да лижеш пич.ку Меркеловој а да ти она и не тражи?
Имаш муда да шаљеш полицију на студенткиње које су причале мегафоном на оним протестима?

Одје.б'о те Путин к'о последњу пич.кицу (а знам да се сећаш, када је већ Тома био председник, Путин је Томи поручио да у његово име честита Тадићу(тада већ увелико бившем председнику) рођендан).
Пиздрио си ономад да сте се три пута видели те године када је угашен Јужни ток, али да ти није најавио.

Али, када балије позивају на убиство државе Србије, када је отворено вређају . . . е, онда ништа. Де, види, молим те, дај извини им се као Тадић кога из уста не вадиш.

Немаш муда да бившем председнику изађеш на црту о КосМету (ма, о било чему).
Немаш муда да ухапсиш Суљу и Зукорлића.

Је.боте, па чији си ти уопште председник?
Да нис' ти пост'о балија у међувремену?
Србе кољу, силују и пљачкају на КосМету, а они који себе зову српски националисти не раде ништа у вези тога. И још се крију иза чедићеваца, тадићевих испрдака и њима сличних.
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука Republikanac 13.4.2018. 2:28

Никад ми није било јасно зашто нисмо узели "Марш на Дрину" за химну, сећам се да је било неких предлога за то. Онда су се појавили неки паметњаковићи са теоријом да то не може да буде химна јер се ради о "маршу" а ко је још видео да један "марш" буде химна па онда да је "Боже правде" наша стара химна и да не треба измишљати топлу воду... Све глупост до глупости. Замислите како би се осећали фудбалери репрезентације да пред почетак текме чују "Марш на Дрину", па гинули би на терену...

Наравно то не значи да муслимани не би звиждали и тој химни. Они се ваде да их нервира то што се у "Боже правде" помињу искључиво Срби (што и јесте мало безвезе у једној службено мулти-етничкој земљи) али лично мислим да би један део добар њих звиждао свакој химни. Барем за сада, могуће је да се једног дана ствари и промене набоље...
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука: 1027

Порука ДејанНационалистa 13.4.2018. 7:31

Republikanac ::Онда су се појавили неки паметњаковићи са теоријом да то не може да буде химна јер се ради о "маршу" а ко је још видео да један "марш" буде химна

Хвала Богу па нпр. "Марсељеза" није марш... Каквих будала ми имамо, па то нигде на земаљском шару нема.
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука Republikanac 13.4.2018. 13:40

Ех, каква би то химна била. Послушајте само: https://www.youtube.com/watch?v=Z-s1gpeUgiY

Добро, можда би требало мало да се преради, мало да се дотера али то је то.

И сад замислите сцену. Мундијал у Русији и наши фудбалери уместо сељачке „Боже правде“, која не инспирише никога, слушају „Марш на Дрину“. Трешти химна, сви фудбалери наравно певају (осим можда Адема Љајића), дигли се и Руси на ноге и њима се свиђа. Почиње текма а наши још под утицајем стихова химне само што не уједају...

Но, жеља Манитога који је деведесетих највише и форсирао „Боже правде“ се изгледа морала испунити...

ПС. Чим ухватим мало времена покрећем петицију за промену химне. Ваљда ће до следећог мундијала све да буде готово...
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука imenijevazno 13.4.2018. 13:55

Republikanac ::ПС. Чим ухватим мало времена покрећем петицију за промену химне. Ваљда ће до следећог мундијала све да буде готово...

'Оћеш да почнеш из Новог Пазара?
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3748
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 13.4.2018. 14:21

Је.боте, па чији си ти уопште председник? Да нис' ти пост'о балија у међувремену?

Не знам зашто се чудиш, они су и гласали масовно за њега. Нормално је да неће човек да иде против свог бирачког тела.
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука Republikanac 13.4.2018. 14:57

imenijevazno ::
Republikanac ::ПС. Чим ухватим мало времена покрећем петицију за промену химне. Ваљда ће до следећог мундијала све да буде готово...

Зашто да не? Тамо ионако мислим да покупим највише потписа (пошто им се „Боже правде“ очигледно не свиђа)...

Иначе, није ми јасно што си се ти толико ускопичио због овог звиждања у Новом Пазару. Па и сам си вероватно звиждао државној химни деведесетих. Или можда ниси звиждао али сигурно ти је било симпатично кад су кретени то радили...
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука imenijevazno 13.4.2018. 16:59

Republikanac ::
imenijevazno ::

Зашто да не? Тамо ионако мислим да покупим највише потписа (пошто им се „Боже правде“ очигледно не свиђа)...

Иначе, није ми јасно што си се ти толико ускопичио због овог звиждања у Новом Пазару. Па и сам си вероватно звиждао државној химни деведесетих. Или можда ниси звиждао али сигурно ти је било симпатично кад су кретени то радили...

Хм, замишљам сцену, станеш на штанд у Новом Пазару, пустиш Марш на дрину и кажеш желим да то буде нова химна...највише потписа, кажеш...занимљиво.

Нисам звиждао химни, а једино што сам подржавао је звиждање оном режиму. Узгред, не знам да ли примећујеш, ти (и не само ти) изгледа стварно ниси у стању да раздвојиш личност, од аргумента.
Ја причам о томе да је Вучић дволичан и лицемеран, исти онај ко је причао о 100 за једнога.

Какве везе има ко сам ја, шта мислим, каква ми је фризура . . . то напросто није релевантно.
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука Republikanac 13.4.2018. 17:35

imenijevazno ::Хм, замишљам сцену, станеш на штанд у Новом Пазару, пустиш Марш на дрину и кажеш желим да то буде нова химна...највише потписа, кажеш...занимљиво.

Нисам звиждао химни, а једино што сам подржавао је звиждање оном режиму. Узгред, не знам да ли примећујеш, ти (и не само ти) изгледа стварно ниси у стању да раздвојиш личност, од аргумента.
Ја причам о томе да је Вучић дволичан и лицемеран, исти онај ко је причао о 100 за једнога.

Какве везе има ко сам ја, шта мислим, каква ми је фризура . . . то напросто није релевантно.

У чему је проблем, па муслимане више нервира „Боже правде“ од неког тамо марша посвећеном биткама из Првог светског рата...

Вучић дволичан и лицемеран? Ма 'ајде! Е да није тебе нико то не би знао...

Личност није релевантна? Како кад, некад није а некад богами и јесте. У овом случају јесте. Јербо не може неки сероња коме је деведесетих било симпатично звиждање државној химни сад да се као ужасава што муслимани раде исто. Испада лицемер баш као и Вучић („подржавао сам звиждање режиму“, пази Бога ти, још само да почнеш да причаш како си на ондашњу химну стајао у ставу мирно)...
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука: 1831
Приступио: мар 2012

Порука Đorđo Napolitano 13.4.2018. 18:47

Најбоља химна је била "Хеј Словени" и говеда навијачка су звиждала сопственој химни вероватно једини у историји светске цивилизације. То свет не памти, и ту нашу срамоту смо олако заборавили
rođen da me svi iskorišćavaju, ne zato što sam naivan i glup, već zbog toga što sam nekotrolisano human -K.G.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3748
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 13.4.2018. 20:59

Ако су Хрвати извиждали "Хеј Словенци" у Максимиру 1990, не видим зашто на исто нису имали право и Срби на Маракани...
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15970
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 13.4.2018. 23:25

Зорад ::Ако су Хрвати извиждали "Хеј Словенци" у Максимиру 1990, не видим зашто на исто нису имали право и Срби на Маракани...

Који Словенци, мајмуне кандићевско, јер те чеда мпедере томе научио да се потсмеваш својој химни тадашњој. усташа си ти 100%!
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 11 гостију