srpskinacionalisti.com

Вучићу, ПИЧКО, ухапси Муслијуа!

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15954
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Re: Вучићу, ПИЧКО, ухапси Муслијуа!

Порука vemavuk 5.5.2018. 17:39

Најбоље се види какви су педери овде на форуму. Педер мене напушава, вређа, псује и тако ме гађа каменом. А ја, не узвраћам каменом него њега гађам хлебом. Помажем му, поклањам бакутанера из жуте куће, па му поклањам баба Роску, па опет кад ме каменом ја му поклоним оног црвеног бана. Он опет псује а ја не одговарам на исти начин, већ добрим. Учим га како да намаже чмар са павловићевом, како да испира камилицон.
Али такви су педери.
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3731
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 5.5.2018. 17:48

ПКИИМБ
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2617
Приступио: феб 2014

Порука Republikanac 5.5.2018. 18:00

vemavuk :: па му поклањам баба Роску

Па сам си крив. Што му уместо бабе Роске ниси поклонио деда Рошка? Ако је стварно педер ко што ти кажеш онда ће радије да дрмне деда Рошка него баба Роску...
"Не постоји срећан просјак ни богата колонија", Слободан Милошевић.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 5.5.2018. 18:01

ПКИИМБ
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука: 465
Приступио: мај 2011

Порука imenijevazno 5.5.2018. 18:35

Видим да сте много храбри када треба да се частите иза тастатуре. Имате ли ви муда да се нађете уживо и лично, па да расправите то што имате?

И да, ја јесам тадићево гован.це, и НЕ, то НИКАКВЕ ВЕЗЕ НЕМА са вама и вашим понашањем. Милица Ракић вас ово пита, Ђорђе Мартиновић.
Србе кољу, силују и пљачкају на КосМету, а они који себе зову српски националисти не раде ништа у вези тога. И још се крију иза чедићеваца, тадићевих испрдака и њима сличних.
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука: 3750
Приступио: окт 2003
Место: Негде у равници

Порука origin 5.5.2018. 19:59

Па педери и лезбејке су у српском гласачком телу већина , ко не верује нека погледа резултатте Силинконца на предходним изборима.
Може бити само један.
Срби брзо забораве и оно мало што упамте.
Коста ::- аiде, будало, не сери. Сви прави људи су и интернационалисти и националисти.
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука imenijevazno 5.5.2018. 22:48

И ево сад, затворен улаз и пролаз кроз Хртковце, дозвољено само мештанима.

Је ли, бре, Вучићу, што не пошаљеш ту полицију у Нови Пазар, на нелегални вакуф?
У Прешево, Бујановац да скину албанске заставе?
Је л' тако хрватска полиција чува србе?!

Где је та полиција, када Зукорлић, Угљанин и Муслију - док је био жив - позивају на цепање државе Србије?! Када говоре да је Србија геноцидна држава, а да су срби геноцидан народ?! Да неће да се одазивају позивима за суд Републике Србије?! Смета им реч 'српско' у пасошу? Боли те кур.ац, а?

Еј, бре, још Шешељ кротко изјављује да иду на миран скуп, да ће да шетају, да неће никог да дирају, да неће да се супротстављају полицији . . . ЕЕЕЕЕЕЕЈ. Па које је то задње време дошло да ја адвокатишем Шешељу, а против некадашње Шешељеве подгузне муве!?

Ал' си зато храбар да хапсиш бабе које продају лубенице јер си им смањио пензију па немају за лекове?!

Србија, земља чуда.
Србе кољу, силују и пљачкају на КосМету, а они који себе зову српски националисти не раде ништа у вези тога. И још се крију иза чедићеваца, тадићевих испрдака и њима сличних.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 1854
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Порука Српски родољуб 5.5.2018. 22:55

Еј, бре, још Шешељ кротко изјављује да иду на миран скуп, да ће да шетају, да неће никог да дирају, да неће да се супротстављају полицији . . . ЕЕЕЕЕЕЕЈ. Па које је то задње време дошло да ја адвокатишем Шешељу, а против некадашње Шешељеве подгузне муве!?

Ког ђавола има да иде тамо, и да без везе диже тензије. Будала долива само уље на ватру. Непотребно скроз.
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука imenijevazno 5.5.2018. 22:58

Српски родољуб ::

Ког ђавола има да иде тамо, и да без везе диже тензије. Будала долива само уље на ватру. Непотребно скроз.

Је л' то држава Србија? Је л' он слободан грађанин? Шта теби није јасно?

Ти себе зовеш српски родољуб, али би да забраниш србину да иде по Србији?
Последњи пут изменио imenijevazno дана 5.5.2018. 22:59, измењено укупно 1 пут.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 5.5.2018. 22:59

Када је тако храбар, нека црвени војвода лично растури те полицијске кордоне...
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 5.5.2018. 22:59

Је л' то држава Србија? Је л' он слободан грађанин? Шта теби није јасно?

Врло добро знам какве намере има... Хрвати који живе у Војводини су лојални грађани Србије, никада нису правили проблеме.
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 5.5.2018. 23:00

Зорад ::Када је тако храбар, нека црвени војвода лично растури те полицијске кордоне...

Нека иде у Сплит или Задар, па нека тамо запали хрватску заставу, нека одржи неки хушкачки говор. Лако је из Србије млатити празну сламу.
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука imenijevazno 5.5.2018. 23:03

Каква храброст, кад је човек јавно признао да неће да се супротставља полицији? Не иде тенком, него пешице.

Какве намере има? Рекао да хоће да прошета. Је л' претио неком убиством, као Зукорлић и Угљанин?? Је л' рекао да ће да буде полупаних глава, као Зукорлић? Како бре, пичка му материна, њима полиција ништа не ради, ал' нашла Шешељу да брани? Је л' сте ви нормални да браните србину да шета по Србији?
Шта вас двојица имате да изјавите на ово горе? Да нећете, можда, као Коста-шиптар, да Зукорлићу и Угљанину браните право на слободу говора?!

Ја не знам шта је вама.

Какво паљење, 'оће човек да шета. То овде није тема.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 5.5.2018. 23:10

Да не буде забуне, ја мислим да си у праву, само сам рекао да би Шешељ могао да се сукоби са полицијом ако му је заиста стало да се шета по Хртковцима.
Али пошто знамо да је одувек извршавао налоге власти, од тога неће бити ништа.
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука imenijevazno 6.5.2018. 1:17

Имам проблема и са приступом форуму и са логовањем, треба ми годишњи одмор. Нисам склон теоријама завере, али стварно не могу да верујем да пандури и ботови немају паметнија посла него да нападају овај форум који је и бог заборавио... Ови што ће сутра у Хртковце ваљда имају своје канале комуникације, шта ће им форум...

А вала и та полиција, имали су муда да Тадићу ономад окрену леђа кад је ишао у Сребреницу. Ок, ево, мада се са тим не слажем, мада то не одобравам, нека им буде. Ја колико знам, Тадић их и није казнио, одржао им је слово кад се вратио и то је то (можеш мислити колико их је то потресло).
Ево, што сад не окрену леђа Вучићу кад брани србину да шета Србијом? А другови полицајци?
А кад треба ухапсити официра Војске Србије јер му је пукао ку.рац што га снс ботови малтретирају и узнемиравају, ту сте први, а?
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Google [Bot] и 8 гостију