srpskinacionalisti.com

Вучићу, ПИЧКО, ухапси Муслијуа!

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15950
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Re: Вучићу, ПИЧКО, ухапси Муслијуа!

Порука vemavuk 2.5.2018. 19:19

Зорад ::ПКИИМБ

ујо изјасни се, јел си педер јел си лезбос. Не сери него се изјасни.
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3723
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 2.5.2018. 19:22

ПКИИМБ
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15950
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 2.5.2018. 23:40

Зорад ::ПКИИМБ

Не сери него се изјасни.
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 2.5.2018. 23:45

ПКИИМБ
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука: 463
Приступио: мај 2011

Порука imenijevazno 4.5.2018. 14:11

Није баш за ову тему, али да не отварам нову свако мало...

http://www.pravda.rs/2018/5/4/skandaloz ... im-poslom/

skandalozno-brnabic-ukorila-nenada-popovica-i-stala-u-zastitu-lgbt-bolje-bi-mu-bilo-da-se-bavi-svojim-poslom

Вучићевци овог форума, шта ћемо сад? Некоћ је овде била тема 'парада оболелих од педерастије'.

Ова књижица је први корак ка доношењу закона да и педери и лезбејке могу да усвајају децу. Обратите пажњу да се нисам лично одредио према тој ствари, него да питам оне који су до јуче хтели да туку, убијају и кољу... где су сад?

Педер и лезбејка воде Србију, каже онај виц. Образовци, где сте сад на улици? Куд се део онај Вацић и сви остали...
Србе кољу, силују и пљачкају на КосМету, а они који себе зову српски националисти не раде ништа у вези тога. И још се крију иза чедићеваца, тадићевих испрдака и њима сличних.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 4.5.2018. 14:14

Како где су, па нормално да неће да руше свог газду и финансијера.
Аватар
Atreid
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 530
Приступио: јун 2004

Порука Atreid 4.5.2018. 14:48

imenijevazno ::Педер

biseksualac, nemoj da se frljamo terminima :D
SMUK :: пре потопа инцест је био дозвољен јер није било мутације коју су спречавали препотопни животни услови.
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 6268
Приступио: мар 2006

Порука Коста 4.5.2018. 15:27

- глупердо? - ка-ће научиш ћирилицу?

- тол`ко ли си глуп, или задрти усташа - ни словце ћирилице ниси написао на овом Форуму? А овде си од 2004-те?

- шта, дошли комунисти у кожним шињелима и забранили ти да пишеш ћирилицом?!
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука: 3750
Приступио: окт 2003
Место: Негде у равници

Порука origin 4.5.2018. 16:11

Шта се ти идијоте дереш?
Ево ти пишеш ћирилицом јер си бугарски усташа ,чак се и залажеш често да се наша српска ћирилица реформише не били се приближила твојој родној бугарској. Вероватно мислиш да ћете у том случају након неког новог рата лакше да асимилујете онај део Срба који не будете побили до тада.
Што се Бугари размилели на форуму невиђено.
Може бити само један.
Срби брзо забораве и оно мало што упамте.
Коста ::- аiде, будало, не сери. Сви прави људи су и интернационалисти и националисти.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 1853
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Порука Српски родољуб 4.5.2018. 16:15

origin ::Шта се ти идијоте дереш?
Ево ти пишеш ћирилицом јер си бугарски усташа ,чак се и залажеш често да се наша српска ћирилица реформише не били се приближила твојој родној бугарској. Вероватно мислиш да ћете у том случају након неког новог рата лакше да асимилујете онај део Срба који не будете побили до тада.
Што се Бугари размилели на форуму невиђено.

Не дирај Бугаре! Бугари су наша словенска и православна браћа!
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 6268
Приступио: мар 2006

Порука Коста 4.5.2018. 16:44

- ооо, Ориџине-млад-маiмуне (у стилу оне четничке: Ђуришићу-млад-маiоре, ти волиш четнике, а?) - па где си ти, да нам испричаш своiу тужну причу о томе како су вам комунисти узели оно пола њиве?

- iеси ли вратио њиву? Реституциiа, чуо си?

- говно iедно љотићевско, пи*зда ти материна малоумна!
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука origin 4.5.2018. 16:58

Нисте вратили одуговлачите десет година.
Него ви бугарске усташе имате толики купусарник у глави да је вама неко истовремено и четник и љотићевац истовремено иако су то две дијаметрално супротне ствари.
О тужни старцу коме су свраке попиле и оно мало мозга , што у младости није уништио алхохол на твоју тужну несрећу моји нису ни једни ни други али јесу антикомунисти, антиусташе и антибугаромонолоиди.
П.С.
Видиш зато ти и ја не можемо да водимо нормалан разговор , некако си мени и још многима несхватљиво успео да спојиш у својој личности све три негативне категорије које сам горе напоменуо.
Може бити само један.
Коста ::- аiде, будало, не сери. Сви прави људи су и интернационалисти и националисти.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 1853
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Порука Српски родољуб 4.5.2018. 17:01

origin ::Нисте вратили одуговлачите десет година.
Него ви бугарске усташе имате толики купусарник у глави да је вама неко истовремено и четник и љотићевац истовремено иако су то две дијаметрално супротне ствари.
О тужни старцу коме су свраке попиле и оно мало мозга , што у младости није уништио алхохол на твоју тужну несрећу моји нису ни једни ни други али јесу антикомунисти, антиусташе и антибугаромонолоиди.

Колико су Бугари имали царства, а колико Срби?! Тако да требаш обратити пажњу када говориш о нечему. Шта је био цар Душан по мајци, шта му је била жена?! Ко га је крунисао?! Трновски патријарх Симеон!
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука origin 4.5.2018. 17:06

Ма нису мени проблем сви Бугари већ само бугарске усташе којих на штету има подоста.
Ево ти Коста из Црну Траву чист пример , подбацили буграски војници његовој баби своје семе не били нас Србе уништили изунутра на дуге стазе.
Може бити само један.
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука: 463
Приступио: мај 2011

Порука imenijevazno 5.5.2018. 14:25

http://www.pravda.rs/2018/5/5/bosko-obr ... o-bednici/

Бошко Обрадовић: Ми смо заправо бедници

05.05.2018 Издвојено Србија Политика
Лидер Двери Бошко Обрадовић прилично се изнервирао због напада премијера Ане Брнабић на министра Ненада Поповића због његовог противљења ЛГБТ пропаганди за децу.

Бошко Обрадовић (Фото: Јутјуб)

- Ако сам добро разумео ову фрку у Влади, право на слободно мишљење и изражавање има само онај ко промовише хомосексуализам и права ЛГБТ као нешто нормално и модерно, док они који јавно сведоче учење своје вере о томе треба да ћуте или још боље заврше у затвору због говора мржње?!? Апсолутно подржавам идеју Ане Брнабић да поднесе оставку на државну функцију на којој никада није смела ни да се нађе! Њен покушај ућуткивања министра који има своје мишљење које дели преко 80 посто становништва у Србији је само доказ шта би нам ЛГБТ лоби урадио кад би могао! – написао је Обрадовић на Твитеру.

Обрадовић је рекао да су гласачи криви јер су допустили да Србија дође у ситуацију да јој Ана Брнабић буде премијер.

- Ма, уствари, шта има везе? Ана треба да нам буде премијер јер смо ми то допустили: свако може да гази, пљује и вређа традиционалне вредности и све што је српско у Србији? Кад може председник што не би могао и премијер! Газите, браћо и сестре, заслужили смо! Ми смо заправо бедници – написао је Обрадовић.

=======

Да ми је неко рекао да ћу се ја сложити са Бошком Обрадовићем . . . око било чега . . . од речи до речи ...А, ето, управо се то сада дешава.

Да се разумемо, ја бих тук'о оне који би тукли педере и лезбејке из чиста мира. Стварно, има тих хулигана, идиота и кретена, које баш треба омлатити мотком (знам да је управо овај форум стециште таквих, или је макар био).
Али, брате мили, пун ми је ку.рац и свих тих мањина по професији. Баш рецимо тих професионалних педера и лезбејки. Ја им, рецимо, никад не могу заборавити ону једну параду (и то за Тадићевог вакта), када су се шетали она америчка амбасадорка Ворлик, министар Чиплић (јесте, жути кадар) и пун кур.ац тих будала - а испред њих транспарент СМРТ ДРЖАВИ. Је.боте, па због тога би их све требало пострељати, чуј смрт држави.

И тако сада Вучић подржава те професионалце . . . Отишао да се лиже са Ердоганом, Путин га одје-бао (а много нам је храбар, сећате се како се раније хвалио да Путину каже да хоће у ЕУ, а Меркеловој да нам је Русија пријатељ; сад кад је мало почео да добија по пи.чки, угашен Јужни ток, нема позива, не честитају се рођендани(ако сам у праву) . . . мало је олабавио са кур.чењем).

Оно што мени није јасно је где је та екипа, у питању су стотине хиљада људи, који презиру гејеве, који су Тадићу били спремни очи да ваде због параде. Сад су се кур.вински ућутали, као последње сисице.

Занте ли ви шта би било да је Тадић председник и да је увезена ова сликовница? Вучић би на телевизији позивао на немире, лупали би се прозори на амбасадама, сигуран сам да би баш и тај Обрадовић кога сам горе похвалио тражио улицу . . .

Невероватно смо лицемерни, за то није крив Вучић, он то само користи, што је сасвим легитимно.
Србе кољу, силују и пљачкају на КосМету, а они који себе зову српски националисти не раде ништа у вези тога. И још се крију иза чедићеваца, тадићевих испрдака и њима сличних.
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 18 гостију