srpskinacionalisti.com

прва дама

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука: 1786
Приступио: мар 2012

прва дама

Порука Đorđo Napolitano 8.4.2017. 23:20

Хоћемо ли коначно видети мистериозну особу?
rođen da me svi iskorišćavaju, ne zato što sam naivan i glup, već zbog toga što sam nekotrolisano human -K.G.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15420
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Re: прва дама

Порука vemavuk 8.4.2017. 23:35

ради се о баба Роски.
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 5983
Приступио: мар 2006

Порука Коста 9.4.2017. 13:38

- мислим да iе неће показивати. А и зашто би? То ниiе обавеза. Ни Тадић своiу ниiе нешто показивао - можда пар пута, али iа iе се уопште не сећам.

- показуiе онаi ко има шта да покаже. Тома iе показивао iер iе она његова прангиiа сасвим прилична. Добар су пар. Шешељ показуiе, али - боље да не показуiе, iасно iе да iе оженио лепу гуску.

- пази, дечак (не знам "жењет ли си", што би рекли ови моiи iужни) - женидба те дефинише, дефинитивно и неопозиво. Можеш да се успешно фолираш читавог живота - али, кад се ожениш - онда си се изiаснио, нема више фолирања. Ако си оженио габора - онда више ниси фраiер, ако си оженио лепушкасту гуску - онда више ниси интелектуалац. Капираш?

- све можеш да заебеш, али - само пре но што се ожениш. А мислим да нико од ових актуелних нема чиме да се похвали. Погледаi малог пиципевца Вука Јеремића: он iе мислио да ће му његова глупача донети коiи проценат, па кренуо да iе вода за ручицу у кампањи? Леле, па iа кад сам iе видео - одма` сам се присетио коiа iе то жута гадура, са каквим цинизмом iе читала жуте вести... - ма, задавио би` iе, пизда iоi материна. А iош не може, сирома`, дете да iоi направи?! Па зови мене, Вуче, iа правим под гаранциiом, до 42 године, не треба вештачка, не треба ништа...

- и тако... - мислим да Вучић има неку просечну гуску, осредњу рибу. Можда iе мало нашминка и понекад покаже, али - мислим да му iе паметниiе да iе не показуiе. Уосталом, доказао iе да iе глуп за те ствари кад се женио па разводио. Ено, ни Путин ништа не показуiе, па - шта му фали?

- поука: показуiе се само добра пи*чка, и уз то духовита, образована, интелигентна. Капираш? - укапирао би да сам iа председник, хехе...
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Аватар
Vranac
Војвода
Војвода

Порука: 10182
Место: Београд, Србија

Порука Vranac 9.4.2017. 23:04

Прва Вучићева жена је била она СПО-овка са Студија Б, касније је водила радикалске таласе, сад ради на Пинку 2, Ксенија Вучић.

Слика

За разлику од ње друга жена је била прилично лепа. Ваљда је ухватио тај тренд Саркози/Берлускони да промени жену за млађу и лепшу када дође на власт.

Слика

Ова трећа је још непозната широј јавности..

Коста ::. Ако си оженио габора - онда више ниси фраiер, ако си оженио лепушкасту гуску - онда више ниси интелектуалац. Капираш?

Ђинђолина је имао лепу жену, приде и интелектуалку, ваљда је зато и шетао јавно.

Слика
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 5983

Порука Коста 9.4.2017. 23:30

- па iес`. Мада и ниiе била нека интелектуалка - радила као секретарица код Мићуновића, ту iе Ђики упознао. Он филозоф, а она правница - а нико од њих двоiе ниiе радио у струци. Он професионални политичар, она секретарица код Маторог. Матори их и упознао.

- да, баш су били "пар интелектуалаца", ебало матер...

- едит: ево Рушке у Чолином споту, на 2:28

Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 10.4.2017. 1:41

Трећу неће да покаже сигурно. Набилдована је, маже косу сос гел и има курчину. Капирате.
exberekin
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 513
Приступио: јан 2007
Место: Београд , понекад Книн

Порука exberekin 11.4.2017. 16:59

Какав је то предсједник да крије жену? Да ли је он уопште ожењен или је то државна тајна? Он се све више понаша као Тито.
Сила Бога не моли , али Бог силу не воли.
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука: 1314
Приступио: авг 2015
Место: ђе не рађа мајка издајице

Порука Србски ратник 11.4.2017. 17:08

Svako ko želi da bude na čelu države, po meni, mora da bude oženjen i da ima decu. Jer vladar države je domaćin te države. A dobar domaćin mora da ima porodicu. Jer ko zna da upravlja porodicom, znaće da upravlja i državom.

Zato je stari monarhijski princip pokazivao tako uspešan - stare monarhijske loze (dinastije) znale su da upravljaju porodicom i državom.

A dobar je i amerikanski zakon da predsednik obavezno mora da bude ženjen i da ima decu tj. porodicu.
"Ђе је сјеме клицу заметнуло, онде нека и плодом почине."
Аватар
rade
Националиста
Националиста

Порука: 327
Приступио: јун 2004

Порука rade 13.4.2017. 15:43

A zasto Vucic ne bi mogao biti i Prva Dama kad mu problem nije da bude predsednik, premijer, koordinator svih sluzbi, predsednik svih opstina i mesnih zajednica? Zar ne bi bio lep kao Prva Dama? Pustite coveka da gomila funkcije, vidite da mu odlicno ide...
Човек
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 844
Приступио: мај 2011

Порука Човек 13.4.2017. 20:11

Србски ратник ::Svako ko želi da bude na čelu države, po meni, mora da bude oženjen i da ima decu. Jer vladar države je domaćin te države. A dobar domaćin mora da ima porodicu. Jer ko zna da upravlja porodicom, znaće da upravlja i državom.

То би био добар систем у идеалном друштву. Овако, ако си на власти и имаш породицу, лако постајеш предмет уцена. С друге стране, ако немаш породицу, немаш ни осећај за неку ширу заједницу. Мада, ево, сви који су на власти свугде у свету су тобоже ожењени, а до заједнице им је стало као до лањског снега.

Zato je stari monarhijski princip pokazivao tako uspešan - stare monarhijske loze (dinastije) znale su da upravljaju porodicom i državom.

Те хибридне крвне лозе и даље владају светом.

A dobar je i amerikanski zakon da predsednik obavezno mora da bude ženjen i da ima decu tj. porodicu.

Није ми познато да то пише у америчком уставу. А чак и да пише, шта то вреди када су тамо стално на власти психопате?
Сврха/циљ/намера ове поруке није вршење нити позивање на вршење кривичних или других кажњивих дела, већ упражњавање Уставом зајемчене слободе мисли, савести и говора.
triatlon
Војвода
Војвода

Порука: 1633
Приступио: сеп 2004

прва дама

Порука triatlon 13.4.2017. 20:55

Најглупље се оженио Синиша Мали. Па је Марија одлично прошла. У плусу је пола милиона евра што не би зарадила поштеним радом ни за 300 година.

Човек ::Није ми познато да то пише у америчком уставу. А чак и да пише, шта то вреди када су тамо стално на власти психопате?

Шта је било, касни хонорар?
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 13.4.2017. 21:36

Злонамерни кажу да треће нема је му је мали....
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука: 272
Приступио: мај 2011

Порука imenijevazno 13.4.2017. 22:40

Србски ратник ::Svako ko želi da bude na čelu države, po meni, mora da bude oženjen i da ima decu. Jer vladar države je domaćin te države. A dobar domaćin mora da ima porodicu. Jer ko zna da upravlja porodicom, znaće da upravlja i državom.

Ммммммммммммм . . . не бих се ја баш сложио. Мислим, није да то нема резона, има. Али, постоји и контра теза. Председник (државе, врховног суда, владе, парламента), републички јавни тужилац, начелник генералштаба . . . би требало да буду особе без деце и сталног партнера (а камоли у браку). Зато што би тако 1. имале много више времена да се посвете држави, 2. биле много мање подложне уценама (нпр. отмица) и утицајима свих врста.

Укратко, независност и слобода од породичних стега би такву особу (самца) боље квалификовале за обављање дужности.
Змија се бије у главу.
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука Србски ратник 19.4.2017. 0:41

Пријатељу, ако ћемо реално, човека увек за све и свашта можеш уценити. А што се тиче породице, свако ко жели да буде на функцији треба да је има. Данас је то једно од најважнијих питзања, јер због демографских кретања, Срби су на ивици нестанка.

Људи на функцијама, као узори, би требали да имају децу и породицу, да би на тај начи давали подстрек и обичним људима да имају породице.

Ми ћемо нестати као народ, ако се овако настави.
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука Србски ратник 19.4.2017. 14:15

Човек ::

То би био добар систем у идеалном друштву. Овако, ако си на власти и имаш породицу, лако постајеш предмет уцена. С друге стране, ако немаш породицу, немаш ни осећај за неку ширу заједницу. Мада, ево, сви који су на власти свугде у свету су тобоже ожењени, а до заједнице им је стало као до лањског снега.

Пријатељу, свако се може уценити на било који начин, иако није ожењен и нема породицу. Има на стотине начина како уценити неког. Али, ми овде причамо о једном сувереном друштву, у ком неће владати странци и стране компаније, олигархије, окупатори.

Наравно да ко има породицу, тај има свест о широј заједници и како жели добро својој жени, деци, породици, тако ће желети и широј заједници (народу и држави). Монархија је зато најбољи систем, по мени. Али права монархија, а не она западна лакрдија звана ,,парламентарна моархија", која са аутентичним монархијским принципом нема никакве суштинске везе.
Те хибридне крвне лозе и даље владају светом.

Како мислиш ,,хибридне"? Али, ако крвне лозе и даље владају светом, не значи ли то онда да је тај систем заиста успешан? Само, наравно, код нас такав систем не би био у служби зла (као што је то код илумината) већ у служби добра.

Није ми познато да то пише у америчком уставу. А чак и да пише, шта то вреди када су тамо стално на власти психопате?

Па ја нисам говорио о томе какви су амерички председници, већ сам само коментарисао тај њихов закон који сматрам позитивним.

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 8 гостију