srpskinacionalisti.com

Пети октобар, други пут: историiа као фарса?

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 5957
Приступио: мар 2006

Порука Коста 4.4.2017. 18:36

- кажу, Историiа се догађа двапут. Први пут као трагедиiа. Други пут као фарса.

- гледам ове беднике што се окупљаiу пред Скупштином (има жива слика, на http://saobracaj.bg-info.org/kamere-uzivo па кликните на: Centar Grada - Trg Nikole Pašića)

- ужелело се то револуциiе, стигла друга генерациiа петооктобараца, све iе то из куће - тата био жути петооктобарац, у међувремену стасао син...

- еее, говеда iедна! Мислите Вучића да преебете?

- мало морген, што рече Слоба Великомучени...
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Аватар
Batistuta
Војвода
Војвода

Порука: 3029
Приступио: мај 2003
Место: United States Of Serbia-Argentina

Re: Пети октобар, други пут: историiа као фарса?

Порука Batistuta 4.4.2017. 19:53

A Vučić je kao Sloba a ovi petooktobarci.. Haha
SAMO!
SRS!
SRBIJU !
SPASAVA!
Аватар
Atreid
Националиста
Националиста

Порука: 444
Приступио: јун 2004

Порука Atreid 4.4.2017. 20:09

dobar nam 6. onda, sta kukamo :lol:

ovo 6. je redni broj, oktobra meseca ili kog vec ne, sasvim slucajno ispalo :evil:
SMUK :: пре потопа инцест је био дозвољен јер није било мутације коју су спречавали препотопни животни услови.
triatlon
Војвода
Војвода

Порука: 1633
Приступио: сеп 2004

Порука triatlon 4.4.2017. 21:04

Мислим да су неозбиљне и (споља) недовољно финансиране демонстрације и да су само као опомена.
Демонстранти а одавно и лист "Таблоид" тврде да је прецедник гузћар. Ако у томе има истине, биће баш занимљива тема: "Прва дама".
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука: 260
Приступио: мај 2011

Порука imenijevazno 4.4.2017. 21:36

Гле ко се јавља, Коста-шиптар, Коста кога, не да боли туки што шиптари купују земљу по Србији, него он још то и поздравља!!! Одобрава! А овамо му смета екипа која је изашла мирно да протестује (чујем да су данас одали почаст киднапованим и побијеним са Косова и Метохије).
Коста-шиптар који 'а' није рекао кад мигранти пљачкају, боду и силују по Србији (Ево, Коста мЛого воли мигранте, мигранти поздрављају протестанте http://www.kurir.rs/vesti/politika/kuri ... ak-2768233), ал' је читаву тему отворио о протестантима.

Стаљин би такве као Коста стрељао за наносекунду, у то сам убеђен. Не би Стаљин дошао да Берлина да су војску водили Коста-шиптар и њему слични, Коста-шиптар би, у време нацистичке инвазије (Барбароса) вероватно исто поздрављао нацисте као сада шиптаре. Можда би и СС-овцима потказивао јевреје, као што би данас жуте. Нудио би нацистима да се населе, Русија је велика, има довољно за све . . . дивио се немачкој технологији . . .

Али, то је тај карактер слабића и кукавице, спремног само да удари на свога (и то слабијег), увек пуног лепих речи за Звекија, ал' никад да окрене нишан на Тачија. Бициклиста, ту је исти као његов идол, Вучић.

Фуј, повраћа ми се.
Змија се бије у главу.
Коста
Војвода
Војвода

Порука Коста 4.4.2017. 21:49

- жути соме? - Шиптари не купуiу земљу по Србиiи. То ти Вранац већ рече, то iе глупа измишљотина неких напаљених квазинационалиста. Боле Шиптаре за земљу по Србиiи, не треба им, сад ће и они имати вишак земље - главна брига им iе како да се запосле негде у Белгиiи, Холандиiи, Немачкоi...

- а и кад би куповали - законски их ниiе могуће спречити. Они су држављани Србиiе, идиоте! - пошто не признаiемо државу Косово. Схваташ, имбећиле?

- попушише га твоiи жути кандидати, а? Па си нервозан? Иди на демонстрациiе, да смањиш фрустрациiу...

- поука: никад више ДС и ДСС на власти. Али - никад...
Спартанац357
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 640
Приступио: феб 2015

Порука Спартанац357 4.4.2017. 22:00

Овај излапели и фрустрирани Коста никако да схвати да су његови напредни најжући и највећи петооктобарци од свих, тешко њему нешто објаснити, потпуно га ухватила шизофренија ко оног Вучићевића из дезИнформера. :mrgreen:
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука: 260
Приступио: мај 2011

Порука imenijevazno 4.4.2017. 22:03

Прво, нисам учествовао на оном петом октобру. Овима можда одем да трубнем ових дана у знак подршке, ако ми буду успут . . . Друго, уопште нисам нервозан, али и да јесам не би ми на памет пало да своје фрустрације празним на анонимном нику (Вама или било коме другом), то што Ви то радите не значи да сви то радимо; толико јадан нисам. Треће, Јеремић је попушио и то дебело, али мени је ту савест мирна, ја сам гласао за њега.
(Узгред, очекивало се да Вучић добије, па се нисам нешто потресао. Ако Вас већ занима, оно што ме изузетно нервира је да је једно антисрпско говедо (Јанковић) добио три пута више гласова од Вука; али добро, то је друга тема).

И Штауфенберг (и још хиљаде њих) су били немачки држављани, па су свеједно фасовали метак исто вече. Хитлер им није нудио земљу да купе. Не схватам због чега се правите глупи. Ти, које Ви називате нашим држављанима, су прво терористи, па тек онда (ако су) држављани. Према томе, могу једино да добију метак. А онда, ако им је баш толико стало до држављанства и српске земље, могу да направим гест добре воље па да им допустимо да овде буду сахрањени.
Већ сам Вам давао поређење, да Ваш зет силује и убије Вашу унуку, да ли би он био Ваш зет или би био звер коју треба исећи у машини за млевење меса? Реците Ви Милици Ракић (тј. њеним родитељима) да су шипци наши држављани!

Никад је тешка реч. Сигурно је само да ћемо сви умрети.
Змија се бије у главу.
Аватар
Lurking
Војвода
Војвода

Порука: 1159
Приступио: феб 2008
Место: Страдија

Порука Lurking 5.4.2017. 11:00

У страху су велике очи, окупило се пар хиљада студената и Коста се већ узврпољио, ево га опет пети октобар. Коштуница је ономад прегазио Милошевића на изборима, ситуација није поредива с данашњом, тако да не бој се Коста, слободно можеш до пијаце. :mrgreen:
"Zablude ćemo plaćati siromaštvom, trovanjem duha i položajem daleke periferije u Evropi... "

Side? I am on nobody's side. Because nobody is on my side, little orc.
Коста
Војвода
Војвода

Порука Коста 5.4.2017. 12:06

- какав страх, соме жути? Видиш да пише: историiа као фарса!

- а, ево, сви жутаћи су опет на окупу, стигла нова генерациiа безобразне деце безобразних родитеља:

ĐILAS PODRŽAO PROTEST Naša ćerka Sofija sada kao Milica i ja devedesetih godina

- багра жута, била и остала. Нека види Вучић да им се џабе удварао...
Аватар
Lurking
Војвода
Војвода

Порука Lurking 5.4.2017. 12:29

Коста ::- какав страх, соме жути? Видиш да пише: историiа као фарса!

- а, ево, сви жутаћи су опет на окупу, стигла нова генерациiа безобразне деце безобразних родитеља:

ĐILAS PODRŽAO PROTEST Naša ćerka Sofija sada kao Milica i ja devedesetih godina

- багра жута, била и остала. Нека види Вучић да им се џабе удварао...

Па ја ти кажем да то ни нема никакве везе са петим октобром, али ти се већ утртао, јер иначе не би ни правио ову тему, не би ни приметио да се нешто дешава. 8)
"Zablude ćemo plaćati siromaštvom, trovanjem duha i položajem daleke periferije u Evropi... "

triatlon
Војвода
Војвода

Порука: 1633
Приступио: сеп 2004

Порука triatlon 5.4.2017. 12:32

Избори треба да буду само зими. Тада ми сељаци имамо времена за предизборну разоноду а и нема протеста.
Аватар
Иди Амин
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 814
Приступио: јун 2008

Порука Иди Амин 5.4.2017. 13:13

Наравно да се маторо кљусе (костић) усрало од ових протеста, планирао је да каријеру заврши у великом стилу гмаза који је на државној грбачи, мало нешто исеруцка на предавању глупим босанцима, прође месец легне плата, има се времена за мрсомуђење, лепо се живи, шта ћеш више. Зато осталих 90% Срба има да ринта на два три посла да може дете да школује и колико толико одене и нахрани. Не дај Боже да се нешто промени, па да мора да се живи од сопственог рада и практичног знања (а овај вола у дупе не зна да убоде), зато је он почео да мрда гузицом као на иглама. Да изиграва будалу то је научио још за време комуниста, жвалави му сад продужио живот, и то тако "лепо" иде док иде.
Аватар
Lurking
Војвода
Војвода

Порука Lurking 5.4.2017. 14:32

Невезано за све, стварно не видим како неко може да се одушевљава резултатом избора. Један човек је истоврмено и премијер и председник, руководилац свих служби безбедности и бок-те-пита шта још, буквално се претварамо у Ердоганову Турску, штета што наши преци нису то могли знати, не би џабе онолико гинули.

Коста
Војвода
Војвода

Порука Коста 5.4.2017. 15:45

- не iеди говна. Ниiе ти сметало кад iе таi "iедан човек коiи држи све" био Борис Тадић?

- и: iебала те Турска - iа гледам Русиiу. Путин држи све. Зато iе добар. Иначе би Русиiа пукла.

- сероњо жути...
Следећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Google [Bot], Yahoo [Bot] и 12 гостију