srpskinacionalisti.com

Пети октобар, други пут: историiа као фарса?

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
exberekin
Националиста
Националиста

Порука: 489
Приступио: јан 2007
Место: Београд , понекад Книн

Re: Пети октобар, други пут: историiа као фарса?

Порука exberekin 10.4.2017. 9:44

Нема већег жутаћа од Вучића! Кога послије Вучића .. било кога само је Јанковића, Чеду или оног несрећног Чанка!
Сила Бога не моли , али Бог силу не воли.
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 5862
Приступио: мар 2006

Порука Коста 10.4.2017. 10:23

vemavuk ::...Ја сам био у суботу јер је то био и протест војних пензионера и синдиката војске и полиције. Тое било чудо од Народа. Па тако да буде три дана силиконац би пао ко гњила крушка...

- iе ли, Вемо, iел` било исто тако величанствено као Петог октобра 2000-те? Кад сте рушили Слобу?

- нисам био ни тада ни сада, па не знам. Ред iе да нам Ти опишеш атмосферу, да повучеш паралеле, да извршиш анализе и синтезе.

- твоiе искуство уличног револуционара може пуно да нам користи... (а за кога си, беше, глас`о? - онда и сада?)
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Аватар
Спартанац357
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 640
Приступио: феб 2015
Место: Спарта

Порука Спартанац357 10.4.2017. 11:09

Ето и Вранац постаде напредни за пар сендвича и кока-колу, па сад човек тотално изврће чињенице као и Коста, и привиђају му се разни дос-овци и петооктобарци, док су ти исти сада на власти. :lol:

Тако је то кад су вам главне информације дезИнформер и пинк, и кад су сендвичи главни оброк у току дана. :mrgreen:
ΘΥΡΑ 7 - ДЕЛИЈЕ СЕВЕР
Најјаче братство у Европи
Η δυνατότερη αδελφότητα στην Ευρώπη
The strongest brotherhood in Europe
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2169
Приступио: феб 2014

Порука Republikanac 10.4.2017. 12:15

Коста :: iе ли, Вемо, iел` било исто тако величанствено као Петог октобра 2000-те? Кад сте рушили Слобу?

Немој тако Коста, па Вема је слобиста, увек брани бившег нам председника кад га овде форумски досовци а и неки бабојебци нападају...
"Не постоји срећан просјак ни богата колонија", Слободан Милошевић.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 2896
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 10.4.2017. 12:35

Брозовац: ПК
Аватар
Иди Амин
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 796
Приступио: јун 2008

Порука Иди Амин 10.4.2017. 13:59

Питање за ове ав, ав, жвале са форума, да ли планирате неки контра митинг да направите, да бисте сачували овакву "просперитетну" и напредну Србију? Заједно са Вучићевићем, Марићем, сви у строј, па ако треба и 350км за овог вашег Тита и толико да дерете ђонове, Костића да ставите на чело колоне да носи слику жвалавог шиптара. Сендвиче ћете да добијете, а за више... па зар је потребно више, па нисте ви као студенти да радите за Сороша, страни плаћеници, ви радите за добро Србије

Аватар
Kolya
Војвода
Војвода

Порука: 1157
Приступио: сеп 2008
Место: Kenjada/DR

Порука Kolya 10.4.2017. 14:31

Prijavljen javni skup od strane organizatora, na javnim medijima ( 17.50 ):

Podnet zahtevi presedniku Republike da ponisti izbore zbog ustavnog prekrsaja RIK-a.

Toma jedva docekao, posle namestaljki AVAV-a
"IDUC UCI, U VEKOVE GLEDAJ"
Аватар
Kolya
Војвода
Војвода

Порука: 1157
Приступио: сеп 2008
Место: Kenjada/DR

Порука Kolya 10.4.2017. 15:12

Al ga opravi ( ispegla), Svaka mu cast:

Слика
Sve do jednog uredno presavijeni radi tajnosti.

ALO AV-e pa nemoj bas toliko da gnjecis pamet ove nacije!
"IDUC UCI, U VEKOVE GLEDAJ"
Аватар
Vranac
Војвода
Војвода

Порука: 10139
Место: Београд, Србија

Порука Vranac 10.4.2017. 18:06

Спартанац357 ::Ето и Вранац постаде напредни за пар сендвича и кока-колу, па сад човек тотално изврће чињенице као и Коста, и привиђају му се разни дос-овци и петооктобарци, док су ти исти сада на власти. :lol:

Нећу сигурно подржати Сашу Јанковића зато што сам против Вучића. Политика је често избор између два зла, и нећу сигурно бити за далеко веће зло само због личног хира да би склонио овога који ми се сада не свиђа.

Ја сам сигуран да су становници Сирије или Либије имали оправдано незадовољство влашћу, али сам још и више сигуран да се данас жестоко кају што су због тоха дали своје поверење најгорим хуљама.

Од лошег увек постоји много горе. А Саша Јанковић је свакако много гори од Вучића. Окружио се Борком Павићевић, Ратком Божовићем, Србијанком Турајлић, Теофилом Панчићем... Ти људи се сви одреда залажу за гашење Републике Српске, сам Саша Јанковић је рекао да се у демократској држави може отворити питање независности Војводине... Мени довољно...
Слика
Аватар
Atreid
Националиста
Националиста

Порука: 424
Приступио: јун 2004

Порука Atreid 10.4.2017. 19:40

,,
SMUK :: пре потопа инцест је био дозвољен јер није било мутације коју су спречавали препотопни животни услови.
bogdan
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 835
Приступио: мај 2008

Порука bogdan 10.4.2017. 21:04

Коста ::- ма каква крађа, нема шансе. Могуће су само ситне грешке.

- сад се ови очаiници `ватаiу на следећу бућку: ако iе и iедан глас погрешно уписан - избори су нерегуларни?!

- пази, маiку му! Па у Америци се гласа на три начина: директно, преко поште и електронски. Гарантуiем да се у тако компликованом систему резултат утврђуiе са - рецимо - 2% тачности, што се сматра довољно прецизним. Осим ако разлика међу кандидатима ниiе баш мала - онда се поново броiи, и ни тад ниiе "сваки глас тачан."

- према томе, Србиiа iе за Америку Држава са великим "Д" - барем кад се ради о тачности изборног резултата.

- али, наша незадовољна говеда неће престати да ричу. Па - нека ричу...

https://youtu.be/SfE3bEekPdw
Аватар
M-91
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 760
Приступио: јул 2015

Порука M-91 10.4.2017. 21:11

Vranac ::
Спартанац357 ::Ето и Вранац постаде напредни за пар сендвича и кока-колу, па сад човек тотално изврће чињенице као и Коста, и привиђају му се разни дос-овци и петооктобарци, док су ти исти сада на власти. :lol:

Нећу сигурно подржати Сашу Јанковића зато што сам против Вучића. Политика је често избор између два зла, и нећу сигурно бити за далеко веће зло само због личног хира да би склонио овога који ми се сада не свиђа.

Ја сам сигуран да су становници Сирије или Либије имали оправдано незадовољство влашћу, али сам још и више сигуран да се данас жестоко кају што су због тоха дали своје поверење најгорим хуљама.

Од лошег увек постоји много горе. А Саша Јанковић је свакако много гори од Вучића. Окружио се Борком Павићевић, Ратком Божовићем, Србијанком Турајлић, Теофилом Панчићем... Ти људи се сви одреда залажу за гашење Републике Српске, сам Саша Јанковић је рекао да се у демократској држави може отворити питање независности Војводине... Мени довољно...

Још један сендвичар???! :roll:

Колико вас бре има, ко да се размножавате простом деобом??! :roll: :roll: :shock:
Србија нема алтернативу!
Велики противник евроатлантских и евроазијских интеграција.
Слика
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 5862

Порука Коста 10.4.2017. 22:13

- прва позитивна тековина "студентског протеста": старо ђубре Вук Драшковић испада из коалициiе са СНС. Заебо се као и старо ђубре Веља Илић.

- Шешељу, будало iедна. Да си честитао Вучићу могао си да преговараш о коалициiи.

- овако ћеш и ти бити iош iедно старо ђубре коiе iе отпевало лабудуву песму...
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Аватар
Спартанац357
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 640
Приступио: феб 2015
Место: Спарта

Порука Спартанац357 10.4.2017. 23:03

PREDSEDNIK SE OBRATIO DEMONSTRANTIMA
TOMA NIKOLIĆ PORUČIO STUDENTIMA, PREKO KURIRA : Deco, niko ne sme DA VAS DIRA!

http://www.kurir.rs/vesti/politika/toma ... ak-2778283

И Тома после Воје подржао протесте. :)
Изгледа да ће падне коначно помирење између кумова. :D
ΘΥΡΑ 7 - ДЕЛИЈЕ СЕВЕР
Најјаче братство у Европи
Η δυνατότερη αδελφότητα στην Ευρώπη
The strongest brotherhood in Europe
Аватар
rade
Националиста
Националиста

Порука: 310
Приступио: јун 2004

Порука rade 11.4.2017. 4:10

Protesti su legitiman nacin svodjenja osionosti vladara na neku podnosljivu meru. I AV je organizovao ulicne proteste i skupove pa mu shodno tome nije strana ta ljudska potreba javnog izrazavanja nezadovoljstva. Samozaljubljeni likovi poput AV-a imaju tendenciju da idu iz krajnosti u krajnost ako im neko ne stane na put i ne ukaze na to da je dara prevrsila meru. Najgore bi bilo da narod precuti i ovu farsu od izbora pa da cuti jos malo, i jos malo, sve dok jednostavno ne prekipi do te mere da svi ponizeni i isfrustrirani preuzmu sve u svoje ruke pa da dobijemo prave nerede na ulicama. Ovako, ovi protesti mogu biti lekoviti u psiholoskom smisu i i za samog AV-a jer mu na vreme ukazuju na to da je sada momenat da malo olabavi taj zagusujuci obruc oko javne i medijske sfere, da malo smanji promociju kulta licnosti i da se malo upristoji. Ljudi za sada ne traze njegovu smenu ali ako se bas zainati moze doci i taj trenutak, zato neka manje slusa hvalospeve svojih ministara ili Dacica i neka malo vise obraca paznju na puls stanovnistva...
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Bing [Bot], Google [Bot] и 25 гостију