srpskinacionalisti.com

Александар Вучић - председник Србије

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3132
Приступио: мај 2012

Re: Александар Вучић - председник Србије

Порука Зорад 3.4.2017. 11:44

Зораде, не бринем се ја за Бошка ни мало, он је млад и његово време тек долази, Двери тек треба да расту и да постану права национална снага. :wink:

Само у Србији је неко са 41 годином млад. :)

А "раст" се лепо види из изборних резултата:
2012 - 169.590 (4,33%)
2014 - 128.453 (3,58%)
2016 - 190.530 (5,04 %), са ДСС
2017 - 80.000 (2,3%)
Спартанац357
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 640
Приступио: феб 2015

Порука Спартанац357 3.4.2017. 11:48

Наравно да је Бошко млад, најмлађи је од свих ових на политичкој сцени које гледамо 30 година и нема ни једну аферу за разлику од њих. :wink:
Нема то никакве везе колико је сад освојио, верујем да је будућност пред њим и да ће Двери постати главна покретачка снага свих родољуба. :)
bogdan
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 900
Приступио: мај 2008

Порука bogdan 3.4.2017. 11:49

Србски ратник ::
bogdan ::Јутрос дана 02. 04, 2017.г. Европска телевизија је јавила да је Александар Вучић, са 53% гласова, Из опозиције су споменули Јанковића, Белог и Дачића, које су окарактерисали као опасну опозицију. Истог дана вечерас у 19 часова њемачка телевизија први програм АРД јавља Вучић да је освојио 56% гласова, и да нема потребе за други круг. Уз све то колико су нахвалили Вучића нису толико ни Хитлера хвалили, па по количини хвале и Меркел клацка за Вучићем. И сад кад видим наше Србске "националисте" који продаше образ, и будућност своје деце и унучади, фашистима за једну кифлу и неколика динара. Ово је чиста фашистичка крађа избора. Што су потврдили између редова и коментатори са РТС. Све багра која се стиди свог постојања.

Ako je stvarno bilo krađe narod će se pobuniti, izaći će na ulice. Ako su stvarni pokrali srbske glasove, Srbi će se pobuniti.

Aj baš da vidim i to.

I da znamo mi ko stoji iza Vučića, ali je fakt da je većina glasala za njega. Jer one to da nam se sviđa ili ne (a meni se ne sviđa) i ali to je činjenica.

Факт је да су покрали гласове, а за то има 100 начина како да то изведу, а да народ не премети, јер се ништа не дешава пред очима гласача, већ пред очима оних који броје гласове. Њемачке медије нахвалише јутрос Вучића као некада Адолфа Хитлера, а и зашто не би, бацио им је Србију под ноге, и сад Немци у Србији имају одрешене руке, а Србима ће остати је једу њихове фекалије и да се даве у сопственим говнима.
bogdan
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 900
Приступио: мај 2008

Порука bogdan 3.4.2017. 12:01

vemavuk ::
bogdan ::Јутрос дана 02. 04, 2017.г. Европска телевизија је јавила да је Александар Вучић, са 53% гласова, Из опозиције су споменули Јанковића, Белог и Дачића, које су окарактерисали као опасну опозицију. Истог дана вечерас у 19 часова њемачка телевизија први програм АРД јавља Вучић да је освојио 56% гласова, и да нема потребе за други круг. Уз све то колико су нахвалили Вучића нису толико ни Хитлера хвалили, па по количини хвале и Меркел клацка за Вучићем. И сад кад видим наше Србске "националисте" који продаше образ, и будућност своје деце и унучади, фашистима за једну кифлу и неколика динара. Ово је чиста фашистичка крађа избора. Што су потврдили између редова и коментатори са РТС. Све багра која се стиди свог постојања.

Куј се ку.рац њутиш. Па тввој Шешељ је највеће говно!

Нити се љутим нити се њутим. Ниси успео да у потпуности опишеш говно, зато си требао да станеш пред огледало и да на основу слике са огледала описујеш говно. Што се у уметником свету аутопортрет. Уосталом задовољио си своју сићушну душу, на штету "најбоље идеологије српског национализма".
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 3.4.2017. 12:06

Нема то никакве везе колико је сад освојио, верујем да је будућност пред њим и да ће Двери постати главна покретачка снага свих родољуба. :)

Те приче слушамо од 2012, а резултати све лошији и лошији....
Аватар
Горан
Војвода
Војвода

Порука: 5786
Приступио: мај 2004

Порука Горан 3.4.2017. 12:12

Mislim da su DJB i Dveri i DSS prolost, mali je procenat glasova da bi se bavio politikom. Bosko 2%!
"нека буде борба непрестана,
нека буде што бити не може.
Аватар
Srbin - Sremac
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 110
Приступио: јул 2012

Порука Srbin - Sremac 3.4.2017. 12:14

Ne mislim ja da Bosko treba skroz da se povuce.Nego jednostavno da izaberu novog lidera Dveri.Zorad ti je lepo sve napisao.Vidis i sam da podrska Dverima jako opada.Ja sam na ovim izborima lomio dal da glasam za Seselja ili Boska.Kad sam video da Seselj podrzava Vucica i da mu se uvlaci u dupe izabrao sam Boska.Realno sam znao da ce silikonac da osvoji blizu 50% i da ce drugi da bude neko od zutih kandidata.

Ali opet ne mogu stvarno da glasam za NATO i EU kandidate ma koliko mi se silikonac gadi.Tako da sam na kraju izabrao Boska jer mi je jedini od ovih patriotskih kandidata delovao OK.Al evidentno je da je Bosko doziveo teski debakl.U ovakvoj atmosferi nisam ni ocekivao da Bosko pobedi.Ali bar nekih 7-8% glasova je trebalo da ima.Posle ovoga evidentno je da narod ne zeli Boska.Sa 2% podrske jako tesko da moze nesto da uradi u buducnosti.

Naravno da Dveri treba da postoje.Ali isto tako treba da otkace DSS.DSS je nesto kao iz one narodne - hocu da se j... al da mi ne udje.Oni su kao protiv rezima ali u BG i NS su zajedno.Pa onda oce u NATO i EU pa su sad protiv.Nesigurni su i labavi i puni ljudi sumnjivog morala.Greska je Dveri sto su ih uopste ubacili u koaliciju.Sto rece zorad - Dveri su 2012 imali 4.33%.Da su nastavili istu pricu imali bi preko 5% 2014-te sami.

Greska je bila najveca Parovic i Djurdjev.U NS-u njih dvojica su napravili veliko zlo gradu.Jeste da su Dveri njih izbacili odma ali oziljak je ostao.Ljudi su glasali za Dveri a dobili njih dvojicu.Ko moze da garantuje da neko treci iz Dveri nece postati Parovic i Djurdjev?Plus i Glisic je prodao.To su sve osnivaci i lideri Dveri a sad najgore prodane p...

Zato Dveri moraju da paze sta rade.Al dobro.Nije Bosko u sustini kriv za ovo sto se desilo.Problem je nepismena raja koja gleda Informer i gleda pink.Ja licno ne mrzim njih.Ako bi mrzeo njih mrzim i svoje najmilije u kuci koje nisam uspeo da ubedim da ne glasaju za silikonca.Kad vidim njih vidim prosecnog glasaca silikonca.Njihova prica je - sine pa morao je da smanji penziju jer je Tadic dizao previse pa bi otisli u bankrot.Ili - pa to je bre nas Vucko patriota radikal znas.Samo mora sad da to sve radi da bi uspeo da se izbori sa neprijateljima.Ili trece - pa vidi podrzao ga je i Putin sine.To znaci da je patriota.

Nazalost oni nemaju pristup internetu.Nazalost oni citaju informer i gledaju pink.Godine su ucinille svoje i oni se i ne secaju lazi silikonca od pre par godina.Ja kad kazem da je covek rekao da se nece kandidovati i da nece smanjiti penzije oni kazu - pa kad je to rekao??Nije istina.Koliko sam samo potrosio zivaca i reci i nista.Nisam uspeo da se pomerim ni milimetar.Tako da opet ponavljam - ne mrzim nikog od njih osim onih koji imaju licni interes i kradu i otimaju.

Vecina raje su prosti ljudi koji su naivni i ne vide dalje od svog nosa.Za svoju decu misle da su mali naivni glupani koji ne znaju da obrisu svoj nos.A ustvari je sve obratno.Problem je sto opozicija nije dosla do tih ljudi.Oni kenjaju sa svojih tvitera i fejsbuka.Skupljaju se lajkovi.Od toga se ne zivi tupani.Glasacka masa je van toga.To su ljudi penzosi ,neobrazovana masa po selima i gradovima i sl.Sto se tice botova oni su seratorska masa.Danas silikonac a sutra ako treba i Hasim Taci.Njima je vazno da svoju bulju uvale u neko drzavno preduzece i da hvataju zjale.Oni su prinudjeni da tako rade.Jer da su sposobni zavrsili bi fakultet regularno a ne da kupe diplomu.Drugde i da hoce ne mogu da se zaposle jer kome treba retard sa kupljenom diplomom koji pritom nece da radi.
Srbija je vecna dok su joj deca verna
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 3.4.2017. 12:22

ДЈБ може да се уклопи код Јанковића, Бошко може да покуша да успостави сарадњу са Јеремићем, (поготову што је евидентно да Јеремићу недостаје кадар и организација), а у ДСС ко остане последњи нека угаси светло.
Чак и када се саберу гласови Обрадовића, Поповића и Стаматовића, то је тек нешто преко 4%. У оваквој ситуацији у некој даљој перспективи од цензуса нема ништа.

Сремац, опет добар пост, само си превидео да су 2014. Двери ишле саме, па су опет пали. Прихватање ДСС је уследило за изборе прошле године.
Слажем се да је Двери сјебала очајна кадровска политика - Паровић, Ђурђев, Алечковићка, Глишић, браћа Тврдишићи, разни мућкови на локалу који су одмах по добијању одборничких места одлазили у СНС... дефинитивно превише грешака за релативно кратко време.
Спартанац357
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 640
Приступио: феб 2015

Порука Спартанац357 3.4.2017. 12:24

Када је медијска цензура и медијски мрак горе него у доба најцрњег комунизма није се ни могло боље очекивати. :(
И после Тита опет Тито. :mrgreen:
Али једног дана ће засијати сунце и донети слободу србском народу, једном мора Србији да сване и да буде као у време славних Немањића. :)
Бошко је добро рекао "прави Срби се никада не предају, нема повлачења, борба се наставља!" =D>
Аватар
Горан
Војвода
Војвода

Порука Горан 3.4.2017. 12:32

Зорад ::Д
Слажем се да је Двери сјебала очајна кадровска политика - Паровић, Ђурђев, Алечковићка, Глишић, браћа Тврдишићи, разни мућкови на локалу који су одмах по добијању одборничких места одлазили у СНС... дефинитивно превише грешака за релативно кратко време.

Што потврђује старо правило да Србин патриота кад дође у додир са државном касом постаје лопов а патриотизам му постаје стран. Такав је био у Вучић. Кад си на улици ти си патриота кад постанеш власт постанеш само један политичар као и сваки други-битанга и лопов.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 3.4.2017. 12:39

Најцрње је што ови нису ни стигли до неке велике касе...
Аватар
Горан
Војвода
Војвода

Порука Горан 3.4.2017. 12:42

Онда још горе...
Аватар
Srbin - Sremac
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 110
Приступио: јул 2012

Порука Srbin - Sremac 3.4.2017. 14:13

ДЈБ може да се уклопи код Јанковића, Бошко може да покуша да успостави сарадњу са Јеремићем, (поготову што је евидентно да Јеремићу недостаје кадар и организација), а у ДСС ко остане последњи нека угаси светло.
Чак и када се саберу гласови Обрадовића, Поповића и Стаматовића, то је тек нешто преко 4%. У оваквој ситуацији у некој даљој перспективи од цензуса нема ништа.

Mislim da je Radulovic dosta inteligentniji nego Jankovic.Jankovic je iza sebe povukao zuti sljam i olosa Odzica.Meni je smesno da ti hoces promene sa onima koji su lopovi i separatisti.To je i sam Jankovic shvatio pa su Zivkovic i kompanija bili u publici a na bini je bio Jankovic i glumci zajedno sa Dudom i slicnima.U svakom slucaju Radulovic mi se ne svidja jer vuce ka EU-NATO varijanti a plus je sklon da napravi koaliciju sa DS-om i slicnima.

Ove izbore je puko jer je kasno usao u pricu.Vagao je nedeljama i na kraju je sam sebe zakopao.Politicari moraju da shvate da ulazak u parlament je nista.Poenta je da se srusi Vucic a ne da udjes u skupstinu sa 5%.Oni ne shvataju da silikonac ima 50% u parlamentu a 55% kao predsednik.Tadic u svom najvecem ludilu kod naroda nije prebacivao 38% na parlamentarnim a na predsednickim je dobijao na knap u 2 krugu.Tako da i da opozicija digne sa 5% na 15% to je opet daleko od pobede.

Takodje mi imao slucaj da opozicija nije konpaktna kao u CG.Mi ovde imamo desnicara iz Dveri koji je protiv EU i NATO a ne moze sa SRS.Imamo SRS koji se deklarise kao protivnik EU i NATO a oce da saradjuje sa silikoncem koji je ZA.Imamo DS i Cedu,Tadica i Canka koji mogu zajedno i Radulovica koji hoce da se j.. al da mu ne udje.Tako da cak i da se desi nesto i da silikonac i koferce padnu zajedno ispod 50% mi opet imamo Seselja koji ulece klizeci silikoncu kao podrska.

Tragicno je to da smo mi miljama daleko od bilo kakve promene.Mada jedino sto je dobro u celoj ovoj prici jeste to sto je moc silikonca na staklenim nogama.Evidentno je da je njemu opala podrska.220 000 glasova za godinu dana nije malo.Ljudi se polako bude ali nedovoljno za promenu.U ovakvom brlogu od drzave ovo je nasa tuzna realnost.Sad pamet u glavu i da se krene rad po terenu vec danas.Znaci od kuce do kuce po raznim vukojebinama.To je resenje za duze staze.Tviter tehnoogija nije za Srbiju.Previse smo mi zatucana nacija da preko tvitera mozes da dobijes izbore.

Beli je dokaz da ne treba tu puno mudrosti.Decko je sa 0 dinara kampanje presisao Jeremica koji je potrosio milione.Sto se tice Seselja presisao ga je iz 2 razloga.Cinjenica je da stari politicari vise nemaju podrsku naroda.Eno Tadic je imao 5% glasova i podrzao Jeremica i trt milojka.Jeremic sigurno nije osvojio od 5.7% sve Tadiceve glasace.Seselj vise nema podrsku naroda i to je cinjenica.Imao je ono na pocetku jer je izasao iz Haga i na krilima pobede.Posle kad je raja shvatila je da je prevarant i sluga Vucica dosao je tu gde stvarno jeste.
Srbija je vecna dok su joj deca verna
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 3.4.2017. 14:59

Sad pamet u glavu i da se krene rad po terenu vec danas.Znaci od kuce do kuce po raznim vukojebinama

То је покушао да уради Радуловић, обиграо скоро целу Србију, па су га гађали јајима. Да би ово имало ефекта, мислим да је неопходно да се најпре укрупни политичка сцена. И круна свега, да се некако пробије стравична медијска блокада и испирање мозга.
Аватар
Иди Амин
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 816
Приступио: јун 2008

Порука Иди Амин 3.4.2017. 15:28

Нема од тог политизирања ништа, од анимирања, од вршљања по терену, освешћивања "народа" итд...Свест тих 25% (ни толико) Срба што су изгласали жвалавог је на нивоу коња и краве, веровање да се они могу култивисати је утопија, а приче "сад кад кренемо, па ћемо онда, па за неко време....." су небулозне. Србија је толико уназађена да нема времена за те п.здарије. За шта год да се неко ухвати у овој смрдији садашњој је труло, уназађено, нефункционално.

Пуњење буџета функционише на нивоу пљачке онога што може још да се опљачка, ко год иоле нешто успе да привредни добије рекет за који је главни андреј, прате се рачуни, платни промет, кад се види да прелази неки "тригер" који постаје све мањи, на сцену ступа "гвоздени пук" који тражи ступање у свињску странку газде који нешто стекне, од тога се намирују свиње по јавном сектору, финансира свињска странка и тако то функционише већ годинама.

Народ (оних 75%) осталих, је заборавио да постоје и други закони и права осим ових које пројектују тирани, синдром јасеновца одавно влада (неоправдани страх од мањине), кад буде то дошло из дупета у главу и Бошку, и осталима нешто ће се десити на боље, овако ће до краја папирнати полицајци да стоје испред Владе и Скупштине, а маса ће их доживљавати као силу које се треба клонити.
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Google [Bot], M-91 и 9 гостију