srpskinacionalisti.com

Александар Вучић - председник Србије

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 5957
Приступио: мар 2006

Re: Александар Вучић - председник Србије

Порука Коста 8.4.2017. 14:37

- сомино глупа? - уопште ниiе важан укупан броi бирача - важни су само они коiи су гласали. Не прави се Енглез (iеси ли много циничан или много покварен? - то су енглеске особине. Ти си и iедно и друго?)

- укупан броi гласача iе био важан док iе била уставна одредба да се председник бира већином уписаних гласача. Зато Коштуница два пута побеђивао, ал` му Ђинђићевци нису дали да буде председник. Заебавали га. Ако су.

- такве одредбе више нема. Коњу глупи. Да би обарао изборе аргументом о "мртвим душама" морао би да нађеш примере умрлих коiи су наводно гласали.

- а нећеш их наћи. Знаш ти то, иако се правиш блесав. Ниси ти блесав, него си покварен. Суiета ти не да да признаш да сам те поебо аргументима.

- а iа здравствано у Србиiи уопште немам. Ни пензионо. Ништа. Све ми iе код Милорада. Капираш, волино?
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Аватар
Atreid
Националиста
Националиста

Порука: 444
Приступио: јун 2004

Порука Atreid 8.4.2017. 14:57

да, циник сам, па шта? и ниси ти мене никаквим аргументима "победио", јер ја нисам нигде написао да су неки тамо, на неким местима, у неким насељима гласали; чињеница, коју сви знамо је да има вишка гласача, с једне стране то још више диже % победе, али с друге стране муљање са гласовима се не врши у бирачким одборима, него у рику, свака власт је то користила и минимум 10% додаје на свој резултат.
SMUK :: пре потопа инцест је био дозвољен јер није било мутације коју су спречавали препотопни животни услови.
Коста
Војвода
Војвода

Порука Коста 8.4.2017. 15:15

- сероњо? - има вишак гласача? - па шта?

- ево, iа предлажем Вучићу да врати на списак све коiи су умрли у последњих 10 година! И опет ће избори бити регуларни, iер се рачунаiу само - изашли!

- ево, Вучићу, врати на списак мог оца Бору Костића - умро 2007-ме, али нема везе, даћу ти податке, ЈМБГ и остало - слободно га врати на списак!

- а ако неко докаже да iе Бора Костић гласао године 2017-те, 10 година после смрти - онда су избори нерегуларни. Али - то се неће десити, пошто Бора Костић не може да се потпише. А нема ни важећу личну карту.

- дакле: Атреид, ђубре цинично - што сереш, живота ти?!
Аватар
Atreid
Националиста
Националиста

Порука Atreid 8.4.2017. 15:46

oпет ти о мртвима, НИГДЕ ЈА НИСАМ НАПИСАО ДА СУ ОНИ ГЛАСАЛИ, неразумни створе, него да се крађа врши у РИКу, ево ти снимак од прошле године, има и из 2012. али то је, јел, пуј пике не важи.

https://www.youtube.com/watch?v=euQslB3QCxQ

тако је било и са многим другим изборним местима, а тај и такав несређени бирачки списак, отвара могућности за намештање изборних резултата, не само сада, него протеклих 25 година и свака власт га је обилато користила, то му дође нешто као бенефиција, привилегија.
SMUK :: пре потопа инцест је био дозвољен јер није било мутације коју су спречавали препотопни животни услови.
Коста
Војвода
Војвода

Порука Коста 8.4.2017. 16:06

Atreid ::да, циник сам, па шта? ... чињеница, коју сви знамо је да има вишка гласача, с једне стране то још више диже % победе, ...

- имбећиле? - видиш шта си написао? - "вишак гласача диже проценат победе"?!

- па не диже, идиоте, него спушта! Да ти цртам? - рецимо да правих гласача има 7.000.000, а неко освоiи 2.100.000. То ти iе 30%. Пратиш, идиоте?

. а на набуџеном списку, сасве мртвима, има, рецимо, 8.000.000. Онда проценат победе пада на 26,25%. Капираш?

- а пошто се рачуна само броi изашлих - а изашло, рецимо, 4.000.000 - проценат победе iе исти: 52,5%. И са мртвима и без њих.

- шта ли си ти завршио? Права? - економиiу? - или неко слично идотско сра*е? Страшно би ме погодило да си завршио нешто егзактно. Овако, ако си неки "друштвењак" - ниiе страшно. Увек сте били будале.

- с тим што си ти и покварен. Покварена будала.
Аватар
Atreid
Националиста
Националиста

Порука Atreid 8.4.2017. 16:24

шелдоне, држи се ти теоријске физике, а ово горње се односи на сређене спискове који би још више дигли % у корист ава.
знаш ти врло добро шта сам хтео да кажем, ок, нисам се добро изразио, моја грешка, и хвала ти што си ми дао прилику да се исправим 8) али ти се као задњи ваташ за неке недореченице, правописне грешке и инсинуације.
на жалост моју, факс нисам завршио, стигао до треће године ветерине, кад већ питаш, а и да мало кукам над мојом клетом судбином :|
Аватар
Kolya
Војвода
Војвода

Порука: 1169
Приступио: сеп 2008
Место: Kenjada/DR

Порука Kolya 8.4.2017. 18:23

Kosta i teorijska fizika kao pile i brus.
Odakle ta ideja?
Od fizike je video samo lopatu i ukapirao da to mozda ima neka veze sa polugom. Kraj.
"IDUC UCI, U VEKOVE GLEDAJ"
Аватар
Serlancelot
Војвода
Војвода

Порука: 1389
Приступио: феб 2009

Порука Serlancelot 10.4.2017. 16:28

Питање: да ли ће АВ, АВ поднети оставку на место председника СНС као што је урадио гробар?
никад се не расправљај са будалом јер ће те спустити на свој ниво а онда ће те потући искуством.

Живи сваки дан као да ти је последњи, јер ти нико не гарантује да ћеш се ујутро пробудити....
Аватар
Atreid
Националиста
Националиста

Порука Atreid 10.4.2017. 19:39

ма тај ће да држи све три функције до следећих избора.
Коста
Војвода
Војвода

Порука Коста 11.4.2017. 22:21

- Вучко данас освоiио iош више. Хоће ли мени неко да честита овде, пи*зда вам материна издаiничка?!

- какви сте ви то "српски националисти" кад сте у толиком неслагању са убедљивом већином Србиiе?

- да, ви сте "wanna-be" националисти. Али: не одлучуiе шта бисте желели бити - него шта стварно iесте.

- а стварно сте - шта? Има iедна реч што се исто пише и на српском и на руском. Само што се на руском прво "о" чита као "а" iер iе ненаглашено. Као у: Масква.
Аватар
Kolya
Војвода
Војвода

Порука: 1169
Приступио: сеп 2008
Место: Kenjada/DR

Порука Kolya 12.4.2017. 5:18

AV-e samo sebe i takve tesi da je on sada kao nesto dobio.
Narod je na ulicama i niko se vise na bakce sa njegovim namestenim izborima.
Jedino ako ga NATO tenkovi ne spasu, jer srpskih vise nema.
"IDUC UCI, U VEKOVE GLEDAJ"
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука: 260
Приступио: мај 2011

Порука imenijevazno 12.4.2017. 21:23

Слика

Без шлема на градилишту. Да се не води, можда, оном старом - испод шлема мозга нема?
Змија се бије у главу.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15332
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 14.4.2017. 0:50

o predsedniku sa postovanjem, molim uljudnost.
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
gatorlale
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 626
Приступио: авг 2010

Порука gatorlale 15.4.2017. 6:47

Има много посматрача на изборима и што је најбитније сви потписују записник који се носи у општину, тако да је данас заиста немогуће направити манипулацију таквих размера од тих 391.000 гласова.Стварно има због неажурности један број гласача вишка али то опет на крају руши ону причу како Вучић има само 25% целог бирачког тела,пошто реално говорећи чак и у Грчкој где су избори обавезни никад не може да изађе свих 100%.Тако да на крају крајева Вучић има чистих 2 милиона гласова.Све приче о уценама су такође смешне јер хајде реално да причамо нареде ти да гласаш за Вучића и као доказ то сликаш,ако баш нећеш заокружиш после тога још 2 кандидата и не важи листић. :D
Аватар
Раде Дерикоња
Војвода
Војвода

Порука: 1410
Приступио: феб 2013

Порука Раде Дерикоња 15.4.2017. 9:54

Смешно. Крађа је очигледна, не само у изборном већ и у целокупном предизборном процесу. Од медијске цензуре, од тога да АВ није избијао са разних телевизија, преко неуређених бирачких спискова, итд. А сам изборни процес: па свуда присутан бугарски воз о чему су многи њихови ботови сведочили, притисак и уцена губитка радног места, поткупљивања, застрашивања (нпр.писмо пензионерима да ће изгубити пензије ако други победи и слично). Ако је био толико сигуран у своју надмоћ зашто није изашао ни са једним опозиционим кандидатом у јавни дуел? Па не сме јер би био побеђен. Поготово је Обрадовића (Двери) избегавао. Не знам у којим цифрама би се то изразило, то је само хипотеза. Поента је да избори нису били слободни и да је било крађе.
Добро знамо како су 1990. изгледали избори, тада је било међусобних јавних дуела а овај Супермен не сме никоме на црту. Избори морају бити слободни, тј. пре свега људи се морају осећати слободно док гласају а не под притиском. Али са друге стране, добро је што се ово дешава јер ће коначно да пропадне демократија и увешће се нови политички систем након преврата. Кад тад је овом злу морао доћи крај, једном мора да нам сване.
"Свак је рођен за по једном мријети, част и брука живе довијека!" - П.П. Његош
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Yahoo [Bot] и 11 гостију