srpskinacionalisti.com

За кога ћете гласати

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!

за кога ћете гласати

Анкета завршена у 2.4.2017. 18:58

Александар Вучић
3
7%
Мирослав Паровић
0
Нема гласова
Бошко Обрадовић
17
40%
Вук Јеремић
3
7%
Саша Јанковић
0
Нема гласова
Милан Стаматовић
1
2%
Др Војислав Шешељ
11
26%
Ненад Чанак
0
Нема гласова
Љубиша Прелетачевић Бели
6
14%
Саша Радуловић
1
2%

Укупно гласова : 42

Аватар
Vranac
Војвода
Војвода

Порука: 10182
Приступио: мар 2006
Место: Београд, Србија

Re: За кога ћете гласати

Порука Vranac 2.4.2017. 20:38

Горан ::
Serlancelot ::Дакле превара до преваре! Тамо, на гласачком листићу, где је наведен АВ,АВ дописане су сви коалициони партнери, њих 20. Па ово је гласање за личност за претседника Србије а не за странке?!

И онда лажовчина прича како се десет кандидата ујединило против њега како је он сам, а смрада подржало преко 20 странака. Вечерас ако победи биће то победа СНС а остале странке нико неће ни спомињати.

Дебели Ђука је имао тај листић пре него што је РИК објавио редослед кандидата, па се правдао да то није прави листић него се он играо у Ворду... На крају испада да то јесте прави листић:

Слика

То значи да су одређени грађани већ добијали попуњене листиће које треба да замене празним.
Аватар
Горан
Војвода
Војвода

Порука: 5786
Приступио: мај 2004

Порука Горан 2.4.2017. 21:05

Шешељ тежак пораз, казио га народ због шуровања са Вучићем. Ухљебљење на хашкој причи су завршене.
"нека буде борба непрестана,
нека буде што бити не може.
Аватар
Serlancelot
Војвода
Војвода

Порука: 1390
Приступио: феб 2009

Порука Serlancelot 2.4.2017. 21:08

Одакле ће сад Шешељ да врати 200К евра?
никад се не расправљај са будалом јер ће те спустити на свој ниво а онда ће те потући искуством.

Живи сваки дан као да ти је последњи, јер ти нико не гарантује да ћеш се ујутро пробудити....
Аватар
Kolya
Војвода
Војвода

Порука: 1170
Приступио: сеп 2008
Место: Kenjada/DR

Порука Kolya 2.4.2017. 21:08

Na Kosovu i Metohiji nisu sigurni uslovi za brojanje, ali su sigurni za glasanje????

Dzakove nose u Vranje.

U Vranje nema varanje,a??????????????

U dzak vune mecu!
"IDUC UCI, U VEKOVE GLEDAJ"
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука: 1314
Приступио: авг 2015
Место: ђе не рађа мајка издајице

Порука Србски ратник 2.4.2017. 21:13

Нема разлога да се верује како су избори покрадени, ја сасвим верујем у реалност изборних резултата. Овај народ је добровољно гласао за своје уништење, и то се не може променити. Сада нема жаљења за оно што ће неминовно доћи, а доћи ће силовање и уништавање овог народа. А народ је сам на то пристао и баш ме брига више. Гледам себе и своју породицу, не могу више да се сикирам, трчим и нервирам због народа који самог себе мрзи и самом себи жели зло.

Еј, после једног анационалног идиота, Вучића, највише гласова је имао други анационални идиот Јанковић, што значи да народ у глобалу нема националне свести. Двери, па и СРС су пукли начисто (за СРС ме није ни жао, ако, продана душа као Шешељ боље и не заслужује).

И да, као што сам и рекао-Прелетачевић ,,Бели" је урадио савршен посао за Вучића, он је свим опозиционим кандидатима узео по неки глас и тиме Вучићу обезбедио победу. То кажу и аналитичари. Што се мене тиче, немам дилеме да је ,,Бели" Вучићев пројекат. Заебао Вучић народ (ипак је њему глобалистичка машинерија радила кампању), а народ мислио да је ,,Бели" неки протест против режима.

Сад, поука: тражили сте, гледајте и не жалите. Што сте тражили, то сте и добили. Нема ту дилеме, ко тражи ђавола (број 6), тај га и добије.
"Ђе је сјеме клицу заметнуло, онде нека и плодом почине."
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 5983

Порука Коста 2.4.2017. 21:13

- Сероњо-Ланселот? - глуп к`о ку*рац, по обичаiу.

- не враћа Шеки 200К еврића, iер iе освоiио више од 1%.

- само онаi ко не пређе 1% мораће да врћа паре!

- соме матори...
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Аватар
Горан
Војвода
Војвода

Порука Горан 2.4.2017. 21:13

Вучић је својим грешкама вратио на сцену другосрбијанска говна са Борком Павићевић, Шутановцем, Јанковићем који ће у будућности представљати катастрофу за Србију и замену Вучићу. Катастрофа.
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука Србски ратник 2.4.2017. 21:15

Горан ::Шешељ тежак пораз, казио га народ због шуровања са Вучићем. Ухљебљење на хашкој причи су завршене.

Јесте, брате. Ево, знам по мом крају. У мом крају Шешељ је на парламентарним изборима прошлим остварио феноменалан резултат, на овим су пукли ко звечке. И ако, и треба. Боље да се гласа за Вучића, него за његовог слугу Шешеља. Неће он на наредним изборима ни цензус да пређе. А и не треба!
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3145
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 2.4.2017. 21:16

Да ми је неко пре деценију рекао да ће ЛДП политика да има подршку од најмање две трећине бирача изашлих на изборе, рекао бих му да је тотално луд, али Србија је очито земља чуда.
Аватар
Kolya
Војвода
Војвода

Порука Kolya 2.4.2017. 21:42

sa 55% na 77% prebrojanih glasova AV i dalje zakucan na 55%.
Kome nije jasno da je ovo mucka mora da se ponovo vrati u 6 razred.
Аватар
Vranac
Војвода
Војвода

Порука: 10182
Место: Београд, Србија

Порука Vranac 2.4.2017. 21:46

Резултати су сасвим очекивани. Шешељ није доживео пораз јер је он у 90% интервјуа водио кампању за Вучића, тако да је и он победио на неки начин.

Јанковић је добио исто доста јер је он једини и приказиван у националним медијима од опозиције, јер Вучић се више од свега плаши опозиције која би га нападала на тачкама националне политике.

Mислим да нас на јесен чека промена устава Србије, у ком се неће спомињати Косово. То је договорено са Меркеловом на последњем састанку.
Аватар
Горан
Војвода
Војвода

Порука Горан 2.4.2017. 21:51

Не верујем да ће сл године мењати устав а избори су за градоначелника Београда где Вучић може озбиљно да се оклизне јер Јанковић добро прошао у Београду као и Бели. Ако изгубио Београд то ће бити увод у пад владе. СНС није задовољан резултатима у БГ.
Последњи пут изменио Горан дана 2.4.2017. 21:52, измењено укупно 1 пут.
Аватар
Kolya
Војвода
Војвода

Порука Kolya 2.4.2017. 21:52

Dolaze rezultati beogradskih opstina, gde Jankovic sigurno cepa AV,ali se drze po strani i ne objavljuju se dok se sve ne nastima sa Kosovom i Metohijom.
Zivo me zanima kako se to obavlja pomocu 35.000 glasova?
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука Србски ратник 2.4.2017. 21:56

Kolya ::sa 55% na 77% prebrojanih glasova AV i dalje zakucan na 55%.
Kome nije jasno da je ovo mucka mora da se ponovo vrati u 6 razred.

Mućka je u glavama onih koji misle da rezultati nisu realni. Ja sam prisustvovao brojanju glasova, Vučić je oduvao. Nema potrebe da on krade glasove, a dve tri decimale ne menjaju ništa.

Dakle, Srbija je glasala protiv same sebe, većina naroda je glasala protiv sebe.

Ej pa na mom biračkom mestu je bio čak i jedan glas za Čanka, ali nijedan za Boška Obradovića. Šta dalje da pričamo, ovaj narod u većini nema nacionalne svesti. To je poenta cele ove priče.
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука Србски ратник 2.4.2017. 21:58

Vranac ::Резултати су сасвим очекивани. Шешељ није доживео пораз јер је он у 90% интервјуа водио кампању за Вучића, тако да је и он победио на неки начин.

Јанковић је добио исто доста јер је он једини и приказиван у националним медијима од опозиције, јер Вучић се више од свега плаши опозиције која би га нападала на тачкама националне политике.

Mислим да нас на јесен чека промена устава Србије, у ком се неће спомињати Косово. То је договорено са Меркеловом на последњем састанку.

Slažem se sa tvojom analizom. Nacionalna svest u Srba je danas veoma mala. Sendvič se izgleda mnogo više kotira.
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Yahoo [Bot] и 5 гостију