srpskinacionalisti.com

Вук Јеремић

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 5957
Приступио: мар 2006

Re: Вук Јеремић

Порука Коста 28.3.2017. 0:29

- мали? - не кењаi. Ко каже да iе атентат аутоматски нелегалан чин? О томе суди - Историiа. А Историiу пишу - победници. Капираш?

- рецимо, атентат на краља Сашу и краљицу Драгу. Тип iе био аустрофил, морали су да га рокну. После дошли Карађорђевићи - и шта? Легална династиiа, нико више ниiе размишљао о Обреновићима.

- и шта ти кажеш? - зашто су убили Сашу Обреновића а не Фрању Јосифа?

- па зато што iе Саша био слуга Бечког двора. Исто као што iе Ђики био слуга немачког БНД.

- издаiнике треба убиiати - то iе камен-темељац српског националног морала. Коiи iе, очигледно, у великоi кризи - кад те ствари неким идиотима више нису iасне...
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Аватар
Yoda
Националиста
Националиста

Порука: 281
Приступио: јун 2008

Порука Yoda 28.3.2017. 1:09

A zasto polemisati? A zasto diskutovati? Zasto analizirati jednu licnost kao sto je Vuk Jeremic?

Totalno je bespredmetno. Covek je gmizavac i veliki prevrljivac...jos i izdajnik. Veoma mali covek je taj Vuk Jeremic.
Toalet papir velikih sila.

Skoro sam mu ostavio komentar na njegovoj facebook stranici. Gori je od Djokice Vukadinovica. Brze bolje njegovi botovi su mi obrisali komentar. Ali sta ocekivati od gmizavca i kepeca kakav je Vuk Jeremic?
Retorska pitanja braco, retorska...
Аватар
Atreid
Националиста
Националиста

Порука: 444
Приступио: јун 2004

Порука Atreid 28.3.2017. 2:03

SMUK :: пре потопа инцест је био дозвољен јер није било мутације коју су спречавали препотопни животни услови.
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука: 260
Приступио: мај 2011

Порука imenijevazno 28.3.2017. 11:33

Коста ::

- па зато што iе Саша био слуга Бечког двора. Исто као што iе Ђики био слуга немачког БНД.

- издаiнике треба убиiати - то iе камен-темељац српског националног морала. Коiи iе, очигледно, у великоi кризи - кад те ствари неким идиотима више нису iасне...

Па шта вреди убити слугу, кад ће Империја да постави другог слугу. Ми убијемо другог, они поставе трећег... резултат је да се ми међусобно убијамо и још им олакшавамо њихов посао и радимо у њиховом интересу.

ЗМИЈА СЕ БИЈЕ У ГЛАВУ!

Бин Ладен није убио саудијског краља (за кога сам убеђен да је мислио да је издајник) нити Ердогана (такође, још члан НАТО-а) . . . зна се где је он тукао.

Узгред, при једном од теористичких напада у Турској, тај Ердоган је, пљујући по терористима рекао 'проливају крв муслимана'. Еј, бре. Дакле, по њему је теоризам ок, али на Западу. Другим речима, само ви таманите хришћане и нема фрке.
Паметном је то довољно.

Ласно је издајнике убити . . . За њих се зна ко су, одакле су, где су . . . за то увек има времена...
Змија се бије у главу.
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука imenijevazno 28.3.2017. 20:43

http://91.222.7.145/hronika/vuk-jeremic ... ezima.html

На оцену појединаца да је дао готово националистичку изјаву у вези са тим аутопутем - да ће Албанци куповати некретнине по Нићу, одговорио је: "Понављам, мислим да нам не треба да Албанци у Нишу купују станове и куће, ако неко мисли да то треба нека гласа за другог".

=D> =D> =D> =D> =D>
Змија се бије у главу.
Аватар
Vranac
Војвода
Војвода

Порука: 10180
Место: Београд, Србија

Порука Vranac 28.3.2017. 21:30

Kaко је могуће уставно донети закон којим се забрањује Албанцима да купују куће у Нишу? Једино да прогласиш неку форму апартхејда...

Али иначе се ради о највећој демагогији. Албанци не да не купују куће по Нишу, него продају куће и на Косову и у Прешеву и у Бујановцу и зато се и не пописују.
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука: 1300
Приступио: авг 2015
Место: ђе не рађа мајка издајице

Порука Србски ратник 29.3.2017. 0:17

Vranac ::Kaко је могуће уставно донети закон којим се забрањује Албанцима да купују куће у Нишу? Једино да прогласиш неку форму апартхејда...

Али иначе се ради о највећој демагогији. Албанци не да не купују куће по Нишу, него продају куће и на Косову и у Прешеву и у Бујановцу и зато се и не пописују.

Није баш све тако како си ти то замислио...
"Ђе је сјеме клицу заметнуло, онде нека и плодом почине."
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15332
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 29.3.2017. 0:56

Вранац њи воли :D
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука imenijevazno 29.3.2017. 1:28

Vranac ::Kaко је могуће уставно донети закон којим се забрањује Албанцима да купују куће у Нишу? Једино да прогласиш неку форму апартхејда...

Капирам да стварно не би било тешко донети закон да се странцима забрањује власништво над било којим облико некретнина (земља, њиве, плацеви, станови, локали, куће ...). Дакле, власници могу бити само српски држављани?

Не знам шта ту има тако спектакуларно нејасно :oops:
У Пакистану не можеш да будеш председник или премијер ако ниси муслиман. У Турској србин не може да купи некретнину (могу ови из ЕУ; бар је тако било пре пар година). У Саудијској Арабији постоји саобраћајни знак за обавезан смер кретања за муслимане и за немуслимане. ЕЈ, муслимани имају право да скрену, а неверници немају. (те њихове Меке, џамије, кур.ци, палци . . .).

Што се тиче самог Вука, признајем да сам изненађен да је он јавно изнео овакав став. Мислим, ја то тотално подржавам, него ће сад да га нападну.
Узгред, надам се да ћемо се сложити да је то прави патриотски став. Е, ЧИК да ови радикалоидни кандидати (Шешељ, Вучић) имају муда да то подрже јавно!

п.с. Како је опште познато да ја високо ценим Тадића, живо ме занима његов коментар на ову изјаву. Знам да форум боли ку.рац за то, ал' ето мене занима па да кажем :)

Демагогија или не, пре месец дана је био албански председник у Прешеву, море албанских застава, ниједна српска. Нема срспке химне. Ономад су хтели (и поставили) споменик терористима, још се здраво бунили када га је држава склонила. Тако да не знам каква ти се демагогија привиђа, врло су активни и врло антисрпски настројени.
Змија се бије у главу.
Аватар
Vranac
Војвода
Војвода

Порука: 10180
Место: Београд, Србија

Порука Vranac 29.3.2017. 7:04

imenijevazno ::Капирам да стварно не би било тешко донети закон да се странцима забрањује власништво над било којим облико некретнина (земља, њиве, плацеви, станови, локали, куће ...). Дакле, власници могу бити само српски држављани?

Не би било тешко. Али аko су Албанци са Косова странци, то значи да ми признајемо Косово као независну државу.
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука: 1300
Приступио: авг 2015
Место: ђе не рађа мајка издајице

Порука Србски ратник 29.3.2017. 13:43

Vranac ::
imenijevazno ::Капирам да стварно не би било тешко донети закон да се странцима забрањује власништво над било којим облико некретнина (земља, њиве, плацеви, станови, локали, куће ...). Дакле, власници могу бити само српски држављани?

Не би било тешко. Али аko су Албанци са Косова странци, то значи да ми признајемо Косово као независну државу.

Шиптари са Косова су окупатори, јесу странци, а Косово је окупирана србска територије. И тако треба да се третира. Шиптари су непријатељи Србије, а не њени грађани.
"Ђе је сјеме клицу заметнуло, онде нека и плодом почине."
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 29.3.2017. 23:01

Гласати за Вука.
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука: 8844
Приступио: јул 2008

Порука ЈАРОМИР 29.3.2017. 23:11

Бар му Кремљ не дува у једра.
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука: 1781
Приступио: мар 2012

Порука Đorđo Napolitano 30.3.2017. 22:12

нато вук продаје дрогу :lol:
rođen da me svi iskorišćavaju, ne zato što sam naivan i glup, već zbog toga što sam nekotrolisano human -K.G.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 31.3.2017. 0:39

ће се нашмркамо па ће ни бидне лепо :D
Вук за председника.
Вучић за председника.