srpskinacionalisti.com

Вук Јеремић

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3054
Приступио: мај 2012

Re: Вук Јеремић

Порука Зорад 16.1.2017. 16:16

Рекох ја, ко ће га знати, лагали зли људи да оклевећу преподобног Слободана Дубашничког Миротворца још за живота...
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2176
Приступио: феб 2014

Порука Republikanac 16.1.2017. 16:18

Значи рекла-казала...
"Не постоји срећан просјак ни богата колонија", Слободан Милошевић.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15332
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 18.1.2017. 16:45

Није рекла-казала, видела баба Роска у оне кугле. 100% тачно.
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
СлобаСрбија
Војвода
Војвода

Порука: 2012
Приступио: јун 2009
Место: Беловград, Србија

Порука СлобаСрбија 18.1.2017. 21:20

Јеремић жута олош.
Блокирана анти-српска олош: Vemavuk, orgin, Verterdegete, Зорад, Sistem,...
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 5957
Приступио: мар 2006

Порука Коста 18.1.2017. 21:54

- српски интелектуалци - уметници - глумци - музичари показаће iош iедном каква су говна. Листом ће бити за Јеремића или Јанковића. Коiи тешко да ће видети дрги круг. И iедан и други.

- ено у Америци та багра интелектуално-уметничка "сече вене", никако да се помири са поразом Кучке. Утешно iе видети да iе и тамо та стока иста као и овде...

..............

- едит: олош iе именица мушког рода. Дакле: Јеремић жутИ олош...
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 18.1.2017. 23:08

Поздерчић је сорошево гованце. ту је почетак и крај. то гованце нема никакве шансе.
гованца ће узети већи број гласова у Београду. Тим београђанима морамо ми сељаци из унутрашњост да намешћамо бакутанери да скину мрак.
Него нешто друго је најинтересантније. Силиконац треба да спречи Шољу да буде кандидат. Друг Путин то не прихвата а мама краљица изртичито захтева. Баш ме интересује како ће Силиконац да поступи. И још ако се зајебе да распише и парламентарне а Шоља му не буде кандидат за председника најебаће га скроз на скроз.
Баба Роска има пуно посла сос ону њену куглу.
Аватар
Горан
Војвода
Војвода

Порука: 5782
Приступио: мај 2004

Порука Горан 20.1.2017. 0:40

Добро је Јеремић поткачио Вучића за изградњу аутопута Ниш-Тирана. Не знам какав је програм Јеремића о НАТО, Русија итд.
"нека буде борба непрестана,
нека буде што бити не може.
Аватар
Трећи
Војвода
Војвода

Порука: 12571
Приступио: сеп 2004
Место: Јужнобачки округ

Порука Трећи 21.1.2017. 2:39

Коста ::- ено у Америци та багра интелектуално-уметничка "сече вене", никако да се помири са поразом Кучке. Утешно iе видети да iе и тамо та стока иста као и овде...

Боме иста... А тек Кучке! Ко да их је иста куја окотила! И ону њихову, и ову нашу.
Вук на овцу своје право има
ка' тирјанин на слаба човјека.
Ал' тирјанству стати ногом за врат,
довести га к познанију права,
то је људска дужност најсветија!
Аватар
Kolya
Војвода
Војвода

Порука: 1169
Приступио: сеп 2008
Место: Kenjada/DR

Порука Kolya 16.2.2017. 14:42

Sajkaca nikome ne treba da bi bio Srbin. Sajkaca je simbol mnogih vrednosti Srbskoga naroda. Niti je sajkaca identitet Srbskoga naroda, niti je neko nosi u te svrhe. Reci tako nesto je absurdno u mnogim kontekstima. Na kraju krajeva to samo moze da kaze onaj koji nije Srbin. Ne kazem da su oni koji nisu Srbi manje vredni narodi od Srba, vec kazem da zanemarivanje tradicionalnih i nacionalnih vrednosti je dusegubnistvo u pravom smislu te reci. A doticni ce postati predsednik kada na vrbi rodi grozdje i kada se ponovo rodi Karadjordje, u prevodu postace predsednik isto kao i ja sto cu postati predsednik.Dakle ne treba nam sajkaca, ne trebaju nam slave, ne treba nam Sveti Sava, ne treba nam cirilica(srbica tacnije) ne smemo da govorimo o stradanjima, ne smemo da kritikujemo nemoral(jer nismo moderni u tom slucaju) Ne trebaju nam crkve(one trebaju biti iskljucivo turisticka atrakcija)Ne treba nam BOG! A sta ce nam pa to je prevazidjeno...jel de? TREBA nam Beograd na vodi, beograd na drvetu, Beograd pod vodom, luda kuca,veliki brat,farma,parada ponosa(scim se lud ponosi, stim se pametan stidi) Srbija. Niti manje zemlje, niti vise stranaka. No ne verujem da ce moj komentar biti odobren, ali za mene licno, isto kao i da ce biti odobren. Dvaput meri, jednom seci. Zabu nikada i niko nije mogao da skuva ubacujuci je u kljucalu vodu.ALI svako je uspeo da je skuva stavljajuci je u hladnu vodu, na laganu vatru 1878 godine je Srbija ubacena u lonac sa hladnom vodom i do danas se kuva lagano i uz povremeno mesanje da nekim slucajem nebi zagorelo(a zagorelost ume da zasmrdi) Prvi zacini su dodati u rambujeu 1918 godine 1945 goodine je stavljan poklopac na lonac. 05.oktobra.2000 godine je corba zvana Srbija gotova, dakle skuvana i serviranje gostima je pocelo....Danas moze slobodno da se kaze...paaaa gosti, neka vam je prijatno. Ostaje da se nadamo da bas nece svu corbu da pojedu gosti...ostace mozda nesto i za splacine. Nada nikada ne umire. kaze se tako....A kaze se i da se od nadanja ne zivi. Neki misle da i to moze. Svakako postoji jedan zakon prirode. Ja ga zovem Boziji zakon.Kaze taj zakon: Mozes kolko hoces, ali ne mozes dokle hoces. Automobilu je akumulator potreban samo da bi startovao motor, kada ga startujes...vozis bez problema sve dok imas goriva. Automobilska industrija ne pravi velike pare na prodaji automobila,vec mnogo vise na rezervnim delovima, i tako svi automobili, idu,idu,idu i jednoga dana stanu. Sve opcije istrosene.....korodirao,rupe pocele da nastaju u sasiji, motor kolapsao....nema resenja...ne daju da predje tehnicki. Znaci mora da e baci...kupi polovan ili nov...trece nema

Nemam pojma ko je ovaj lik, ali eto pise i objavljuje na "blic" stranicama, pa reko da vam prenesem.
Misli da Jankovic nije zasluzio da bude kandidat, a kamoli presednik.

U Srbiji niko vise ne pravi ni rezervne delove, a kamoli automobile. Ni sajkacu nisu Srbi pravili, jer su je od Austrijanaca dobili.
Tako i danas osta samo da se "sebuje" pomocu pomocnih srestava...demokratija i izbori.
"IDUC UCI, U VEKOVE GLEDAJ"
Аватар
Srbin - Sremac
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 110
Приступио: јул 2012

Порука Srbin - Sremac 18.2.2017. 23:05

Vuk Jeremic je vuk u jagnjecoj kozi.Jasno je kao beli dan da je Vuk covek Zapada.Moguce i da ga oni pripremaju da bude Vucic umesto Vucica.Lik koji iskace na internetu kao silikonac iz TV-a sigurno da dobija velike pare sa Zapada za kampanju.Cak su ga i izdajnici poput Biljane Srbljanovic prozvali da ima sumnjiv novac za kampanju.

Slusao sam ga sta prica i mislim da igra vrlo lukavu igru.Ne zeli da se direktno okrene Amerikancima i EU jer zna silikonac to samo ceka da ga optuzi da je NATO placenik.Zato igra igru kako je on kao gradjanski kandidat koji se bori protiv silikonca.Vuk je bio u DS-u i ministar kod zutaca.Jasno je ko beli dan kakvu ce politiku voditi.

To sto se na vreme sklonio ne znaci da smo zaboravili u kojoj je stranci bio i ko ga je postavio za ministra.Mislim da ce ga silikonac lako izbaciti iz trke jer je previse kompromitovan.Jedino sta ga vadi jeste ogromna kolicina novca.Ima podrsku Zapada i ogromne pare.A to je u Srbiji recept za uspeh.Najsmesnije mi je kad silikonac proziva Vuka da ima ogromne pare.A odakle njemu i Tomi kes za kampanju 2012-te? Dao mu tata iz ustedjevine :lol: :lol:

U svakom slucaju nadam se da ce propasti Vuk Jeremic jer nece biti nista drugaciji od Tome.Jedino zasto smeta silikoncu jeste zato sto ne bi mogao da ima snishodljivog predsednika pored sebe.Kao sto sam pricao ranije ponovicu i sada.Silikonac ma koliko bio mocan ima ogromne probleme ove izbore.Jer ce morati da prepusti premijersku palicu a mozda i mesto predsednika SNS.

Time rizikuje da u buducnosti postane novi Toma.Zato ce biti vrlo zanimljivo koga ce postaviti na mesto premijera i dal ce otici sa mesta predsednika SNS.Ako bi stavio Dacica za premijera rizikuje pobunu iz SNS.Ako bi stavio Zoranu ona bi ga prodala cim bi dobila prvu priliku.Ima Nebojsu iz Beograda al on mu je rizican jer je kompromitovan i mnogo slab u javnim nastupima.

Ja mislim da bi on najvise voleo da ima nekog kao Tomu.Ali to nije uradio jer se Toma previse kompromitovao raznim aferama koje ne moze da zatrpa.A i da je stavio Tomu imao bi problem u SNS i sa SPS.Navlace ga Zorana i Dacic samo tako.Sada ga tapsu po ramenima i daju podrsku.I cekaju samo da uskoce u mesto premijera.Silikonac to zna i siguran sam da su mu ovo najtezi izbori do sada.
Srbija je vecna dok su joj deca verna
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 20.2.2017. 0:25

То ђубре је стипендиста мама краљице. То је највећи непријатељ српским националним интересима. Да је патриота председник владе то говно би било у прдекани а не кандидат.
Аватар
Srbin - Sremac
Млади националиста
Млади националиста

Порука Srbin - Sremac 20.2.2017. 14:02

Nevezano za ovu temu ali moram da prokomentarisem jucerasnji miting Jankovica.Pazljivo sam odgledao ceo miting i mogu samo da kazem sledece - Uzas, uzas i samo uzas.Ekipa koja je dosla da ga podrzi je toliko ogavna da mi je bilo muka slusajuci sav taj sljam.Jankovic je uspeo da skupi sav najgori moguci olos i sljam.

Nisam cak ni znao da postoje neki likovi dok nisam odgledao miting.Mislio sam da je silikonac najgori moguci kandidat.Ali ipak posle ovog mitinga juce kolebam se dal je gori silikonac ili on.Ne smemo nikako da dozvolimo da u 2 krug udje Jankovic ili silikonac.U tom slucaju ko izadje u 2 krug birao bi ko je vece zlo za Srbiju.

Trebalo bi da se patriote nekako ujedine i da imaju 1 kandidata.Necu da ulazim u to ko je od njih najbolji.Ali definitivno je cinjenica da Seselj ima najvise sansi.Meni licno najvise odgovara Andrej Fajgelj,Mada i on je daleko od savrsenog.Jedno vreme je bio sa onim sektasima iz trece srbije.Jedino sto ga vadi sto je otisao casno.

Takodje vidjao sam ga par puta da se vozi gradskim busom sa decom.Da se nakrao za vreme dok je bio direktor KC-a sigurno se ne bi vozio sa gradskim busom.Medjutim to sve je najmanji problem.Najveci problem je sto on po meni nema nikakve sanse.Znaci ostaju Seselj i Obradovic.Po meni Seselj ima vise sanse.Medjutim ako se uzme da Dveri i SRS ratuju vec duze vreme to znaci da ne postoje sanse da se Obradovic povuce iz trke.

Smatram da ako patriote budu imali 2 jaca kandidata da ce to samo da razvodni ono malo glasova sto imamo.Sa druge strane uz Jankovica se polako ali sigurno skuplja ozbiljan sljam.Jeremic je dosta lukaviji i koliko sam video nema za sad neki sljam.Ali nevezano sa time ima ogromnu kolicinu novca koju mu daje Zapad.

Znaci okreni i obrni imamo za sad sigurne : silikonac , Jeremic , Jankovic i Seselj i Obradovic.Toma se jos necka tako da on nije siguran.Ostale kandidate ne racunam jer imaju sanse kao i ja da se kandidujem.Sa jedne strane imamo silikonca koji ima neogranicen drzavni novac za kampanju.Jeremic ima novac sa Zapada koji za sad trosi najvise na internet.Jankovic je juce pokazao da i on ne zaostaje sa prljavim novcima.

Sto se druge strane tice imamo Seselja i Obradovica koji definitivno imaju najmanji budzet.Ono sto je prednost Seselja sto ima dugacak jezik i samim tim probija se u medijima.Ja mislim prijatelji da smo mi u ozbiljnim problemima.Ako se ne dozovemo pameti imacemo 2 krug gde cemo da biramo dal da ostane silikonac ili da dodje Jankovic koga podrzava najgori sljam i olos.Ja sam licno mislio da glasam za nekog patriotu koji je 100% posten ali posle ovog juce razmisljam ozbiljno i da mozda glasam za Seselja.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 20.2.2017. 14:19

Nevezano za ovu temu ali moram da prokomentarisem jucerasnji miting Jankovica.Pazljivo sam odgledao ceo miting i mogu samo da kazem sledece - Uzas, uzas i samo uzas.Ekipa koja je dosla da ga podrzi je toliko ogavna da mi je bilo muka slusajuci sav taj sljam.Jankovic je uspeo da skupi sav najgori moguci olos i sljam.

Не знам шта си па очекивао од кандидата ЛДП и другосрбијанаца. Отприлике ће добити неких 5-7% гласова, таман онолико колико су својевремено имали ЛДП и тотално антисрпска крила ДС, Г17 и сличних странака.

Jeremic je dosta lukaviji i koliko sam video nema za sad neki sljam.

Веља Илић, Верко Стевановић, Бошко Ничић... - доказани прелетачи.
Аватар
Srbin - Sremac
Млади националиста
Млади националиста

Порука Srbin - Sremac 20.2.2017. 15:38

Не знам шта си па очекивао од кандидата ЛДП и другосрбијанаца. Отприлике ће добити неких 5-7% гласова, таман онолико колико су својевремено имали ЛДП и тотално антисрпска крила ДС, Г17 и сличних странака.

Nisam nista ocekivao ali opet iznenadio sam se samo zato sto nisam znao da u Srbiji ima izdajnika za koje nisam znao do sinoc da postoje.Mislim na taj lokalni front i Vojvodjanski klub.Mada oni su generalno toliko jadni da je glupo trositi reci.Daj boze da osvoje toliko koliko si rekao.Ja bi to jako voleo.

Веља Илић, Верко Стевановић, Бошко Ничић... - доказани прелетачи.

Mislim da se Vuk jos nije izjasnio povodom podrske koju je dao Velja.Bas me je zanimalo sta ce reci povodom toga.Ali nista se nije izjasnio.Mislim da je Jeremicu jasno ko je Velja i zato cuti.Mozda izda neko saopstenje ali ja licno mislim da nece voditi Velju sa sobom.Sto se tice Verka i Boska ne bi njih poredio sa Odzicem i slicnima.Njih dvojica su lokalni krimosi koji nisu tako bitni.Mada obrni i okreni ono sto je rekao vemavuk je sustina price.

Svi oni vode istu politiku.Poenta je samo da se privuku razliciti tipovi ljudi na istu stranu.Na primer mozda ima neki covek koji nije patriotski orijentisan ali nije za Odzica i Canka.I njemu cemo da poturimo Jeremica.A za one koji zele da odcepe sever Srbije njima cemo Jankovica.A sustina je ista i silikonac , Jeremic i Jankovic su iz iste kuhinje.Poenta je da prevare narod i da na kraju biramo izmedju jednog , drugog ili treceg NATO kandidata.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 20.2.2017. 15:56

Daj boze da osvoje toliko koliko si rekao.Ja bi to jako voleo.

Мислим да се превише плашиш Јанковића. Једноставно, он је узео отворену и још појачану ЛДП политику за основ свог програма, а са таквом политиком можеш да добијеш отприлике 5-7% гласова. Ти које си поменуо су маргиналци, ЛДП више не постоји као странка, а ДС је под Шутановцем постао нови ЛДП и иде ка гашењу.

Mislim da se Vuk jos nije izjasnio povodom podrske koju je dao Velja.Bas me je zanimalo sta ce reci povodom toga.Ali nista se nije izjasnio.Mislim da je Jeremicu jasno ko je Velja i zato cuti.Mozda izda neko saopstenje ali ja licno mislim da nece voditi Velju sa sobom.Sto se tice Verka i Boska ne bi njih poredio sa Odzicem i slicnima.Njih dvojica su lokalni krimosi koji nisu tako bitni.

Притегнуће га да се изјасни, посредно или посредно.
Ти си поменуо шљам, ја сам навео да је и Јеремић покупио локалне лопурде-прелетаче које су биле мирођије у свим властима од деведесетих до доласка СНС (чудо да се и њима нису приклонили).
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 9 гостију