srpskinacionalisti.com

Вук Јеремић

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука: 252
Приступио: мај 2011

Вук Јеремић

Порука imenijevazno 10.12.2016. 11:34

Има мој сигуран глас ако се кандидује за председника. С обзиром на то каквим се средствима служи Вучић против њега, гласаћу чак и ако га подржи Чеда.

Средњошколац Небојша, који је све остале дипломе закључно са докторском купио, Пинк, Информер . . . они би и сопствене мајке и ћерке силовали и појели ако би им то Вучић наредио. Невероватно је у каквом свету живимо. Ти људи су спремни да газе преко лешева као добар дан.

Зашто нису тако ажурни око рушења Савамале и хеликоптера?
Змија се бије у главу.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 2909
Приступио: мај 2012

Re: Вук Јеремић

Порука Зорад 10.12.2016. 11:45

Јеремић ми је у старту прихватљив, образован, нема неких афера иза себе, колико је могао у оквиру својих могућности борио се за Космет док је био министар, али штос је што ми још увек не знамо какви су његови ставови по бројним питањима - Космет, Српска, НАТО, ЕУ. Када то будемо сазнали, онда ћу донети одлуку да ли ћу евентуално за њега гласати.
Аватар
Горан
Војвода
Војвода

Порука: 5762
Приступио: мај 2004

Порука Горан 10.12.2016. 12:03

Усрали су се Јеремића види се по томе како су га дочекали. Убиство гардиста одмах су ставили на прво место чим је Вук слетио на аеродром Никола Тесла. Тужни Вучић прима чланове породица сав је забринут а имао је пет година да покрене питање гардиста и одједном се сетио кад је Вук дошао у Београд.
"нека буде борба непрестана,
нека буде што бити не може.
Аватар
Горан
Војвода
Војвода

Порука: 5762
Приступио: мај 2004

Порука Горан 10.12.2016. 12:15

Зорад :: не знамо какви су његови ставови по бројним питањима - Космет, .

Он, Тадић и дурги су одузели Космет из СБ УН и пребацили на Брисел и тиме директно изгубили подршку Русије за ВЕТО! Русија никада неће ставити ВЕТОм јер нема на шта се ставити. Вук је био градитељ те погубне политике, после је давао патриотске изјаве да се пере али ја би" да се ј**** али да ми не уђе она ствар", не може!

Сви политичари из ДОСманлијског ешалона су ми одвратни, а још одвратнији су ми Вучић, Николић, Стефановић, Мартиновић.
"нека буде борба непрестана,
нека буде што бити не може.
Аватар
Камени
Војвода
Војвода

Порука: 3946
Приступио: сеп 2004

Порука Камени 10.12.2016. 13:18

Вук није опозиција.

РТС

Вучић додаје и да Јеремић није био његов противник.

"Питао ме је да ли бих га подржао. Одбио сам га, јер код њега не видим чисту линију. Кад је у Русији прича проруски, када је у Вашингтону - проамерички. Он баш и нема кичму", оцењује председник Владе.
"А оне непријатеље моје који нису хтели да ја царујем њима, доведите овамо и исеците их преда мном" Лк.19, 27

"Камен који одбацише зидари, онај постаде угаони камен. Сваки који падне на тај камен разбиће се, а на кога он падне сатрће га." Лк. 20, 17-18
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука: 1755
Приступио: мар 2012

Порука Đorđo Napolitano 10.12.2016. 15:36

Јеремић је патрота колико и Борис Тадић
rođen da me svi iskorišćavaju, ne zato što sam naivan i glup, već zbog toga što sam nekotrolisano human -K.G.
Аватар
Раде Дерикоња
Војвода
Војвода

Порука: 1382
Приступио: феб 2013

Порука Раде Дерикоња 10.12.2016. 16:22

Đorđo Napolitano ::Јеремић је патрота колико и Борис Тадић

Управо тако, издајник као и сви остали жутаћи.
Уопште, смешно је расправљати о избору између жутих и напредно жутих.
Једино ако се из народа изнедри неки родољуб као кандидат на изборима, иначе ово све остало је фарса. Мада, овде се изборима ионако систем неће мењати.
"Свак је рођен за по једном мријети, част и брука живе довијека!" - П.П. Његош
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15185
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 10.12.2016. 22:43

Исти ликови ће на листама. Оригинал жуто или ново жуто енглеско мама краљичино говно.
И међу тим говнетима и Шоља проруски елемент.
Између те две могућности бираш или једноставно бојкотујеш. Треће неће бити.
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука imenijevazno 10.12.2016. 23:47

Добро, разумљиво је да на овом форуму Вук као бивши жути, уз то евентуално проблематичног порекла, не може бити ко зна какав фаворит. Није то ни тема, на крају.

Оно што мени почиње да се јавља је да Вучић власт неће предати мирно. И Хитлер је хапсио све којих се плашио - Рема, Штрасера, Шлајхера . . . и све их побио. Слоба је Стамболића одмах у кречану, прескочио је део са затвором. Иди Амин, беше, држао одсечене главе по замрзивачима.

Ево у чему је ствар. До јуче, рекао бих да је Вучићев циљ да медијски сатанизује непријатеља, као што је склањао новинаре који му сметају. Никог, колико је познато, није физички елиминисао. Међутим, ако он хапси људе под оптужбом за убиство, црта им мету на челу. Неком нешто глупо може да падне на памет, нпр. породицама. А он само извади кашику из меда.

То је један врло подао и покварен начин.
Змија се бије у главу.
Аватар
игорсима
Војвода
Војвода

Порука: 3842

Порука игорсима 11.12.2016. 4:13

imenijevazno ::Оно што мени почиње да се јавља је да Вучић власт неће предати мирно. И Хитлер је хапсио све којих се плашио - Рема, Штрасера, Шлајхера . . . и све их побио. Слоба је Стамболића одмах у кречану, прескочио је део са затвором. Иди Амин, беше, држао одсечене главе по замрзивачима.

Ево у чему је ствар. До јуче, рекао бих да је Вучићев циљ да медијски сатанизује непријатеља, као што је склањао новинаре који му сметају. Никог, колико је познато, није физички елиминисао. Међутим, ако он хапси људе под оптужбом за убиство, црта им мету на челу. Неком нешто глупо може да падне на памет, нпр. породицама. А он само извади кашику из меда.

То је један врло подао и покварен начин.

Ово није поштено, нити истинито.

Прво, за време Вучићеве владавине није било ниједног политичког убиства или убиства новинара... што се никако не може рећи за ДОС-овску власт, која је додуше три пута дуже трајала. Тек ћемо да видимо како ће бити.

Друго, свака власт може да користи силу коју има на располагању ако сме и ако мисли да тако треба. А посебно у сврху заштите своје власти.

Треће, и најважније, рећи да власт не сме да хапси људе за убиства јер им тако црта мету на челу је имбецилно. Шта је следеће, не смемо да тужимо никога нити да покрећемо парнице јер је то блаћење људи? Ако власт сматра да има доказе и да сме да подигне оптужницу - то је њено право, њена одговорност и њена бламажа ако то не докаже.
Аватар
Zola
Војвода
Војвода

Порука: 2616
Приступио: јан 2004
Место: N.Bg

Порука Zola 11.12.2016. 12:40

Џеремић и жуто друштво је есенција зла за Србију тако да на изборе излазим само ако треба гласати против њих,наравски напредњаци су исто шљам,надам се да ће на следећим изборима бити ако не победе у првом кругу дуел Тома-Шешељ или Тома-неко други ко није жути картел.Овај именијеважно вас лера човек је имао на аватару до скора НАТО носач с кога је вршен геноцид над Србима од 1991-1999 а сад шатро ставио народног хероја кога су убили Немци да навлачи народ,а четрдесетих би кокао народ на Бањици и Јајинцима. :)
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука imenijevazno 11.12.2016. 15:18

Зола, сасвим је легитимно да мрзиш и Јеремића и мене, томе немам ништа да приметим. Што се мене тиче, слободан си чак и да позиваш на моје истребљење (као што су овде поједини позивали на снајпер за мог политичког фаворита - Тадића). Не схватам ја то лично, ово је форум.

Али, нимало није легитимно да лажеш. То око носача авиона је тачно, али ти очигледно није јасно, распитај се мало боље. Тему су ми брисали, јер сам сасвим другачије планове са њим имао.
Друго, ја српски народ не бих кокао. Тачно је да мислим да већину срба треба мотком преваспитати, али никога метком. Метак следује срспким непријатељима.

Игорсимо, мењаш тезе. Ја нисам рекао да је нешто истина, него какав ми је утисак.
Сила може да се користи легално. Узгред, и Хитлер је користио силу - заштитни притвори, декрет ноћи и магле . . . опасна је то стаза.
Нисам ја рекао да власт не сме, него да је подло и покварено смештати небулозу некоме само зато што је опозиција. И да има своју цену.
Змија се бије у главу.
Аватар
Batistuta
Војвода
Војвода

Порука: 3019
Приступио: мај 2003
Место: United States Of Serbia-Argentina

Порука Batistuta 11.12.2016. 16:25

Ovo kao neka šala ova tema :lol: Pazi Jeremić..kandidat i ''alternativa'' :lol: :lol: HAHAHA
SAMO!
SRS!
SRBIJU !
SPASAVA!
Човек
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 841

Порука Човек 11.12.2016. 22:10

imenijevazno ::Оно што мени почиње да се јавља је да Вучић власт неће предати мирно

Хоће. Исто као што ће је предати Груевски.

Међутим, нисам баш сигуран да ће Вучић већ сада изгубити. Има ту још посла ког треба одратити за западне пријатеље.
Сврха/циљ/намера ове поруке није вршење нити позивање на вршење кривичних или других кажњивих дела, већ упражњавање Уставом зајемчене слободе мисли, савести и говора.
Аватар
игорсима
Војвода
Војвода

Порука: 3842

Порука игорсима 12.12.2016. 11:24

imenijevazno ::Игорсимо, мењаш тезе. Ја нисам рекао да је нешто истина, него какав ми је утисак.
Сила може да се користи легално. Узгред, и Хитлер је користио силу - заштитни притвори, декрет ноћи и магле . . . опасна је то стаза.
Нисам ја рекао да власт не сме, него да је подло и покварено смештати небулозу некоме само зато што је опозиција. И да има своју цену.

Ја мењам тезе :mrgreen:

Твоја теза је да је Вучић као Хитлер јер је хапсио своје непријатеље.
Прво, шта си се наврзао на јадног Хитлера, не вадиш га из уста, као да је он једини који је хапсио своје непријатеље? Ти си изгледа неспособан да водиш било коју тему а да не потегнеш крв, убиства, масовне злочине... све код тебе мора да буде екстремно...
А друго, кога је то Вучић ухапсио? Потежеш Хитлера и Иди Амина на теми о Вуку Јеремићу а ја сам тај који мења тезе :lol:

Подло и покварено је и смештати некоме одлазак у Хаг а лагати и њега и јавност да се то неће десити, већ да ће само одговарати због виле на Дедињу... :roll:
Јесте, све има своју цену и свако ће своје да плати... али, ниси ти конобар...
Следећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Bing [Bot], Google [Bot] и 8 гостију