srpskinacionalisti.com

Вучићу, будало iедна!

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Srbin - Sremac
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 113
Приступио: јул 2012

Re: Вучићу, будало iедна!

Порука Srbin - Sremac 5.11.2016. 19:06

Nije Vucic kriv.Mi smo g....Vucic je izasao sa svojim programom i ljudi su glasali.Ko nam je kriv?I ajde da uzmemo u obzir da 2012-te nisu znali za koga glasaju.Ali Vucic je pobedio i 2014 i 2016.I to ima apsolutnu vecinu koju nije imao ni DS.Tako da iluzorno je traziti krivicu u Tadicu , Vucicu i slicnima kad vecina raje glasa za njih.

Poenta je da se ljudima otvore oci.I da to malo elite koja postoji izadje i otvori oci narodu.Ljudi rade u privatnim firmama za 200 evra mesecno.Kad dodju kuci upale TV i nemaju ni snage ni zivaca da razmisljaju o bilo cemu.Jednostavno navikli su nas da zivimo ko g.. i da trpimo.Zamilite da u nekoj razvijenoj zemlji radnik od svoje plate ima toliko da plati troskove drzavi.

Pa u toj drzavi bi gorela skupstina a vlada bi odavno pala.A ovde je svakim danom sve gore i gore i ljudi cute , trpe i na izborima zaokruze SNS.Ne kazem da je bilo ne znam kako dobrih stranaka.Ali jbg-a ja licno se ne vezem ni za koga od politicara.Mogu da danas gotivim nekoga a sutra da pljunem na njega ako je prekrsio svoja obecanja.

A ljudi kao u nekom transu glasaju za neku stranku kao da im je predsednik tata ili mama.Znaci poenta je u zatupljenom narodu.Sutra i kad padne Vucic nama nece doci neki patriota.Doci ce Ceda , Tadic , Zivkovic ili neki slican govnar.....Ja sam shvatio da sve dok se ne pojavi neko normalan i posten koji je patriota nama nema buducnosti.

Jer ce naredni izbori biti Vucic umesto Vucica.Potrebno je da pametni ljudi udruze snage i da stave za lidera najboljeg od njih.Ovde je politika godinama takva da lideri stavljaju pored sebe losije koji su potroni i poslusnici.Uz sve mane Vucica on bar nije bolid za razliku od Nese sline i slicnih.Takodje mi moramo da se oslobodimo uticaja EU i Amerike.Jer ovde od 2000-te godine su svi na vlasti koji stite tudje interese.
Srbija je vecna dok su joj deca verna
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15972
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 6.11.2016. 2:43

Раде Дерикоња ::Свашта. :roll: Нисмо ми криви што је завладала мафија. А мафија се међусобно обрачунава, већ виђено 90-тих (а и после 5.октобра, иста багра).
Шта мене боли уво што ће се десити некоме нешто страшно ако је тај опљачкао народ, унесрећио милионе људи, узео од деце, од пензионера, од болесних, издао, преварио, итд. Свако нека одговара за своја дела како му Бог додели, не мешам се у Божији суд нити стајем на страну тј. помажем или одмажем било коју криминалну групацију.
Што се тиче политике: чекам србски национални препород, руског цара и обнову србско-грчког царства.

О ком препороду збориш. Препород је могућ само на ЈЕДАН начин а ти би први био који тај начин осуђујеш.
Могућ је само да се крене са десет прстију као после 1945. године, да сви једемо попару и качамак и властитим снагама поново градимо. А колико је људи спремно на то?
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
Раде Дерикоња
Војвода
Војвода

Порука: 1684
Приступио: феб 2013

Порука Раде Дерикоња 6.11.2016. 10:23

vemavuk ::О ком препороду збориш. Препород је могућ само на ЈЕДАН начин а ти би први био који тај начин осуђујеш.
Могућ је само да се крене са десет прстију као после 1945. године, да сви једемо попару и качамак и властитим снагама поново градимо. А колико је људи спремно на то?
Не осуђујем то већ подржавам. Сви на радне акције, на казан, итд. Навикао сам на лаку храну и није ми то проблем.
"Свак је рођен за по једном мријети, част и брука живе довијека!" - П.П. Његош
Аватар
Четар
Националиста
Националиста

Порука: 349
Приступио: јун 2011
Место: где не рађа мајка издајнике

Порука Четар 6.11.2016. 18:13

Не волим овог смрада Косту, али овога пута је у праву. Бедан потез Вучићев и достојан дубоког презира.

Српски премијер, први човек Србије како кажу, а слуга Мила Ђукановића. Дакле не Амера, Немаца, Руса - него Мила Ђукановића, и његове усране Црне Горе. Како је јадан и смешан. Није он желео рекао бих да прозива Русе, али као Милов слуга морао је да стане на његову страну и да потврди како су Руси и некакве мрачне силе из Србије хтели да га убију. А заправо све је предизборна (и постизборна) кампања у Црној Гори. Како је само бирао речи и слагао оне кретенске фаце, па убаци још коју небитну информацију као ухапшен неки полицајац што је нешто предао Американцима, да би ваљда мало сакрио суштину његовог обраћања.

Непобитно је да је Вучић Милов слуга и да га треба мењати, и надам се да и Руси овако размишљају. Можда Вучића не контролишу Американци али га контролише Мило, што му дође на исто. Не верујем у истинитост ове приче о некаквом атентату, то је само бацање прашине у очи.

У сваком случају ове мрачне параслужбе које данас помиње Милов и Вучићев гласноговорник Вук Драшковић треба да крену да раде свој посао. Ако заправо постоје.

Премијер је страни плаћеник. Евидентно.
ОВО НИЈЕ МОЈА ЗЕМЉА
triatlon
Војвода
Војвода

Порука: 1652
Приступио: сеп 2004

Вучићу, будало iедна!

Порука triatlon 11.11.2016. 11:06

Не знам зашто толико нападају вољеног премијера. Објављују монтиране слике њега са зликовцима. Ево праве
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 6385
Приступио: мар 2006

Порука Коста 18.11.2016. 13:22

- Вучићу, будало iедна, где налазиш ове гуске?!

Кубуровић о негирању ратних злочина као кривичном делу (?!?)

Слика

http://www.politika.rs/scc/clanak/36793 ... cnom-delu#

- iесте лепушкаста, али iе тешка гуска, брате! Нисам сигуран да ли би` могао...
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Аватар
Горан
Војвода
Војвода

Порука: 5884
Приступио: мај 2004

Порука Горан 22.11.2016. 22:55

Чија је она ћерка или љубавница?
"нека буде борба непрестана,
нека буде што бити не може.
Аватар
Vranac
Војвода
Војвода

Порука: 10326
Место: Београд, Србија

Порука Vranac 23.11.2016. 5:08

Ово ни један жутаћ не би имао муда да каже загребачким новинама. Подилажење најгорим хрватским предрасудама према Србима.

"Ми у Србији убијемо све које вреде од Карађорђа до Ђинђића, али се не бојим за себе"

Примам претње, али се не боjим за своj живот. Боjим се само за своjу породицу, изjавио jе председник Владе Србиjе Aлександар Вучић у интервjуу загребачком недељнику Глобус.

"У почетку ми jе све то било смешно. Aли, сада су пронађени арсенали оружjа. Пронађени су људи коjи су већ били хапшени због опсервациjа стана мог брата. Имамо живог сведока коjи jе потврдио да jе jедан од тих људи рекао: 'Видећеш како ће ти проћи Вучић!' A реч jе о jедном од наjпознатиjих пуцача у региону", рекао jе Вучић хрватском недељнику.

Говорећи о сопственоj сигурности и оружjу пронађеном близу његове породичне куће у Jаjинцима, премиjер Вучић потврђуjе да има људи коjи њему не желе добро.

"Пустимо полициjу да ради своj посао. Нема смисла сада кукати. Има ли људи коjи мени не желе добро? Има их колико год хоћете, различитих, од таjкуна до многих других", навео jе премиjер Србиjе и, како примећуjе Глобус, jетко додао:

"Aли шта да радимо, то jе Србиjа! Па кога ми нисмо убили од своjих! Све што jе нечему вредило, ми смо убили. Kарађорђа, Mилоша...на краjу и премиjера Ђинђића”.

Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15972
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 23.11.2016. 21:35

Председник владе се позива на то да му је рекао један од највећих пуцача. По томе испада: зна се ко је плаћени пуцач, зна се да пуца и убија и нико не сме да предузме мере. Све се зна само нема доказа. И гле пуцач иде на ручак са председником владе. Ово је лудило.
И председник наше владе нашао усташко перо да му се исповеда. Срамно по Србију!
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
Vranac
Војвода
Војвода

Порука: 10326
Место: Београд, Србија

Порука Vranac 24.11.2016. 9:56

Само не знам на ког Милоша мисли да смо ми убили?
triatlon
Војвода
Војвода

Порука: 1652
Приступио: сеп 2004

Вучићу, будало iедна!

Порука triatlon 28.11.2016. 23:20

Немогуће је да имају оволико ботова па је закључак: народ воли Вучића! Онда морамо и ми да га волимо јер спадамо у исти тај народ. Тиме уједно доказујемо да нисмо шовинисти.
Аватар
Verterdegete
Војвода
Војвода

Порука: 3253
Приступио: сеп 2009
Место: Vidikovac - Beogradski Akropolj

Порука Verterdegete 9.12.2016. 21:52

Е, Коста. Ене ти Вучић дао малом Вацићу функцију у влади. Чисто да знаш за кога си гласао.
Банована је Лазарица,
разлог:вређање руског народа и подршка америчком марионетском режиму у Кијеву и геноциду руског народа Новорусије.
Аватар
Горан
Војвода
Војвода

Порука: 5884
Приступио: мај 2004

Порука Горан 10.12.2016. 0:00

Verterdegete ::Е, Коста. Ене ти Вучић дао малом Вацићу функцију у влади. Чисто да знаш за кога си гласао.

Прича се да је јак лоби убацио Мишу Вацића у владу :lol: :lol: :lol:

Слика

Слика
"нека буде борба непрестана,
нека буде што бити не може.
bogdan
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 953
Приступио: мај 2008

Порука bogdan 21.12.2016. 22:54

Коста
Војвода
Војвода

Порука: 6385

Порука Коста 22.12.2016. 0:41

- Богдане, будало iедна црногорска!

- зар да овог смрада Бркића цитираш контра Вучићу? То говно Бркић се iавно хвалио како iе измислио причу да iе Марко Милошевић лично пуцао у уста Влади Трефу.

- ето какву ти новинарску "величину" цитираш. Вучић може само да ти буде захвалан. Кад га таква говна нападаiу - он расте! (и треба да расте...)
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Google [Bot], Majestic-12 [Bot] и 43 гостију