srpskinacionalisti.com

Одоше а сраму не пробаше

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3814
Приступио: мај 2012

Re: Одоше а сраму не пробаше

Порука Зорад 10.3.2017. 8:33

ПКИИМБ
Аватар
Kolya
Војвода
Војвода

Порука: 1226
Приступио: сеп 2008
Место: Kenjada/DR

Порука Kolya 10.3.2017. 15:09

~Petar : Ako mogu da pomognem oko odluke otici ili ostati.Davnih 80-ih godina bila je stabilizacija,nema ulja (Zejtina) praska , cokolade itd ,prazni rafovi.Ja radim za sicu.Pisu mi tada oni koji su isli u skolu samnom kako zive ok tamo preko,idu na odmore I mogu sebi da priuste ok porodicni zivot . Zovu me , ja se pravim pametan cekam bolje vreme I radim za sicu.Onda dosla demokratijaaaaa e demonstracije po ulicama nestasice I onda gle cuda rat.Prezivesmo I tu tragediju ja I dalje radim za sicu , jos mojih otislo iz zemlje . Onda dojose koje kakvi lopovi obecavaju boljitak te danas te sutra razni vlastodrsci (ja idalje radim za sicu) cekam bice bolje kazu. Dosle dve hiljadite jedna vlast,druga vlast praaaazne price , godine prolaze ovi moji napolju se vise I ne javljaju I nepada im napamet da svrate vise ovde. Sad, kada se okrenem, ja za svojih 32 godine staza NIKADA nisam dobio platu od koje mogu da zivim od prvog do prvog, a to je da idem u prodavnicu svaki dan platim komunalije I kupim po nesto od garderobe svaki mesec,it je sve.Netreba mi milioni avioni...samo obican zivot . E sad se pitam da li ce ikada ikada ovde biti pristojno za zivot I rad ako 32godine unazad nije . Dali otici ili ostati ? dali cete I vi mladi protraciti svoje zivote ili ce te biti hrabri I pokusati napolju kao ovi moji...

Da li i ovoga da brisemo iz drzavljanstva, ili da obrisemo one koji su mu ovo npravili?

Mnogo kenjate i nikakava razlika ne bi bila izmedju vas ( nacionalista) i ovih "jevropejaca" sto su sada na vlasti.
Nemate dva cuke, sta je to drzava, a tek kako se detetu kupuje par cipla i da ne govorim.

Gomila zatucanika kojima imponije sto je 8. Mart 14. Februara.
"IDUC UCI, U VEKOVE GLEDAJ"
Аватар
Atreid
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 539
Приступио: јун 2004

Порука Atreid 10.3.2017. 19:00

- примићемо милион миграната и дати им држављанство.

ovo nije govnarstvo i izdaja?
SMUK :: пре потопа инцест је био дозвољен јер није било мутације коју су спречавали препотопни животни услови.
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука: 1272
Приступио: јул 2015

Порука M-91 12.3.2017. 13:40

Atreid ::
- примићемо милион миграната и дати им држављанство.

ovo nije govnarstvo i izdaja?

Ма шта друго очекивати од комуњаре као што је Коста??? Комуњаре су увек били највећи непријатељи српског народа - током ДСР су намерно изазивали диверзије да би Немци стрељали на стотине Срба за побијене и рањене немачке војнике.

Касније, када долазе на власт, распарчавају српски етнички простор на више малих вештачких творевина , доводе Шиптаре на Косово са циљем геноцида над тамошњим Србима, легализују абортус и педеризам (1994. усред санкција, без ичијег притиска), те предају на тацни српске територије Хрватима, муслиманима и Шиптарима.

Данас се црвени СПС највише залаже за педерска права и параде, више и од СНС или ЛДП-а, као и за демографски геноцид над Србима помоћу афро-азијатских козојебаца.

Зато се то црвено зло мора чупати из корена - нема добрих комуниста, добар комуниста је мртав комуниста .
Србија нема алтернативу!
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 6327
Приступио: мар 2006

Порука Коста 12.3.2017. 14:39

- ало, говнари? - ако неки мигрант реши да остане у Србиiи - од њега ће већ у другоi генерациiи испасти добри Срби!

- а од ових дезертера из Кењаде - никад Србин више неће испасти!

- мислите о томе. Будале затуцане...
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Аватар
Atreid
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 539
Приступио: јун 2004

Порука Atreid 12.3.2017. 18:10

Коста ::од њега ће већ у другоi генерациiи испасти добри Срби!
ahahahahaha, to ces reci i kad ti na dedovini niknu dzamije?
eee vucicu.
SMUK :: пре потопа инцест је био дозвољен јер није било мутације коју су спречавали препотопни животни услови.
Аватар
Иди Амин
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 816
Приступио: јун 2008

Порука Иди Амин 12.3.2017. 18:17

Koју тај дедовину и има, све што је стеко дали му комунисти, зато их и љуби позади, сад кад нема комуниста отишо код муслимана у Сарајево да га наране. И сад ће он да прича о некаквим генерацијама и овим избеглицама, српству, па његовог деду су Бугари заборавили (испо из кола) кад су 1918 бегали ногама унатрашке одавде, и сад је умислио како је он у другој генерацији добар Србин (само зато што пише ћирилицом, а то му бугарски гени раде).
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 6327
Приступио: мар 2006

Порука Коста 12.3.2017. 19:01

- iеди говна маiмуне малоумни. Серем ти се у шеширче!
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Аватар
Kolya
Војвода
Војвода

Порука Kolya 13.3.2017. 4:17

- Gledaju list po list, pozvali su me da se vratim. Ništa zvanično još nije rečeno da nešto nije u redu - kaže Preletačević za "Blic".

A premijer ceka premijera":
"Premijer koga cekam sam ja!

JEDINO CE MI BITI DRAGO KADA OVAJ DECKO OBRISE DUPE SA OVIM IZVIKANIM POLITICARIMA!
Аватар
Kolya
Војвода
Војвода

Порука Kolya 13.3.2017. 11:43

A sta bi bilo da je Sloba trazio da se overavanje podpisa za stvaranje "partija" proverava"?

Dao vam je demokratiju na tacni, a sada ovi agenti ( SNS i SRS ) zapada prava s**nje.

Treba deca da idu iz zemlje da bi oni mogli da nastave da kradu, sta li?

http://www.blic.rs/vesti/politika/spor-oko-potpisa-za-belog-preletacevica-evo-kada-pada-konacna-odluka/kq9n83t

E, pa nece moci!

Kada ja krenem zezanja nema!
Аватар
Kolya
Војвода
Војвода

Порука Kolya 13.3.2017. 11:54

Ma ima da vas zabranim kao Irinej PIHTIJE.

Sta vi tu meni : Necu SARMU!

http://www.pulsonline.rs/aktuelno/dizajnerka-ne-voli-tradicionalno-u-koju-spremam-nema-nista-zivotinjsko/z0vycqv

Ima da jedes sarmu i TACHKA!
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15972
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 13.3.2017. 16:24

ујо млого сереш. Ти и Курта Мурта сте задужени да спамујете форум.
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3814
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 13.3.2017. 16:25

ПКИИМБ
Аватар
Kolya
Војвода
Војвода

Порука Kolya 14.3.2017. 4:47

Vojvodkinjo ....SPREMAJ SARMU i ne zanovetaj.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15972
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 14.3.2017. 4:51

Зорад ::ПКИИМБ

Добро јутро Курто Мурто, стера ти ова из кењаде :lol: