srpskinacionalisti.com

Одоше а сраму не пробаше

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Kolya
Војвода
Војвода

Порука: 1170
Приступио: сеп 2008
Место: Kenjada/DR

Одоше а сраму не пробаше

Порука Kolya 16.10.2016. 14:15

Nedelja, 16. 10. 2016. 09:57h
U inostranstvu sam 2 godine, lekar, i ovo je moje skromno misljenje o ovoj temi. Drzavici Srbiji se nikako ne isplati da zaustavi odliv mozgova jer : 1. svaki od nas koji je otisao je jedan manje nezaposlen registrovan na birou 2.jedan manje nezadovoljan koji ce da prica protiv vlasti i "talasa" 3. jedan manje konkurencije za brojne mamine i tatine cerke i sinove sa stranackim kumovskim rodbinskim i drugim vezama 4. jedan vise koji ce se u Srbiju stalno vracati i u nju unositi ciste i zdrave evre ili dolare bez kamate i otplate i menjati ih za budjave dinare. Na duge staze naravno da je to potpuna katastrofa ali u Srbiji je uvek vazilo i vazice Posle mene potop, neka bude sta bude daj da je meni sada dobro. Pozdrav!!!!

Nedelja, 16. 10. 2016. 10:50h
Nazalost, to je tek jedan u moru problema. Ja sam jedan od tih koji imaju u planu vrlo skoro da zapale. Sto je najgore, mozda bih i mogao preko veze da se zaposlim u nekoj drzavnoj firmi, ali ja to ne zelim. Ne zelim, jer dzaba mi i solidna plata, za ovdasnje uslove, kada moras da gledas po gradu da ne ispadnes kolateralna steta u "ratu vodja navijaca i crnogorske mafije", da se ne razbolis, jer je zdravstvo nikakvo, da ti ne daj boze zatreba nesto na sudu, jer je sudstvo nikakvo, pa je onda i skolstvo nikakvo, pa redovi za obdaniste, gde vise ni preko veze ne mogu deca da se ubace, pa nebrojeni porezi i nameti, pa neverovatno obimna administracija, pa bahati politicari i ostale budze, te covek vise ne sme ni da pogleda oko sebe, nego samo pravo i u zemlju, jer je takav neki sloj ljudi zagospodario ovom zemljom (ne mislim samo na vlast) da ljudi mole boga samo da se nekome ne zamere, kako ih neki "budzovan" ne bi "zajahao", jer su se ti toliko osilili i toliko imaju veza, da ti ni policija, ni sudstvo, ni niko drugi ne zeli pomoci. Pa onda komunalna policija, pa kontrolori po autobusima, pa onda svaka belosvetska susa (rusija, amerika, engleska, kina, albanija, kosovo...), pa crkveni sluzbenici koji svako malo pozivaju u rat (ali ne oni da idu, podrazumeva se), pa kriminalci osudjeni pre ko zna koliko godina, a nisu ni poceli da izdrzavaju kaznu, pa mamini i tatini sinovi... Zato nije dovoljno resiti samo problem zaposljavanja, to je tek jedan od mnogih. Sistem je los!
"IDUC UCI, U VEKOVE GLEDAJ"
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15438
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Re: Одоше а сраму не пробаше

Порука vemavuk 16.10.2016. 14:57

Kolya ::Nedelja, 16. 10. 2016. 09:57h
U inostranstvu sam 2 godine, lekar, i ovo je moje skromno misljenje o ovoj temi. Drzavici Srbiji se nikako ne isplati da zaustavi odliv mozgova jer : 1. svaki od nas koji je otisao je jedan manje nezaposlen registrovan na birou 2.jedan manje nezadovoljan koji ce da prica protiv vlasti i "talasa" 3. jedan manje konkurencije za brojne mamine i tatine cerke i sinove sa stranackim kumovskim rodbinskim i drugim vezama 4. jedan vise koji ce se u Srbiju stalno vracati i u nju unositi ciste i zdrave evre ili dolare bez kamate i otplate i menjati ih za budjave dinare. Na duge staze naravno da je to potpuna katastrofa ali u Srbiji je uvek vazilo i vazice Posle mene potop, neka bude sta bude daj da je meni sada dobro. Pozdrav!!!!

Nedelja, 16. 10. 2016. 10:50h
Nazalost, to je tek jedan u moru problema. Ja sam jedan od tih koji imaju u planu vrlo skoro da zapale. Sto je najgore, mozda bih i mogao preko veze da se zaposlim u nekoj drzavnoj firmi, ali ja to ne zelim. Ne zelim, jer dzaba mi i solidna plata, za ovdasnje uslove, kada moras da gledas po gradu da ne ispadnes kolateralna steta u "ratu vodja navijaca i crnogorske mafije", da se ne razbolis, jer je zdravstvo nikakvo, da ti ne daj boze zatreba nesto na sudu, jer je sudstvo nikakvo, pa je onda i skolstvo nikakvo, pa redovi za obdaniste, gde vise ni preko veze ne mogu deca da se ubace, pa nebrojeni porezi i nameti, pa neverovatno obimna administracija, pa bahati politicari i ostale budze, te covek vise ne sme ni da pogleda oko sebe, nego samo pravo i u zemlju, jer je takav neki sloj ljudi zagospodario ovom zemljom (ne mislim samo na vlast) da ljudi mole boga samo da se nekome ne zamere, kako ih neki "budzovan" ne bi "zajahao", jer su se ti toliko osilili i toliko imaju veza, da ti ni policija, ni sudstvo, ni niko drugi ne zeli pomoci. Pa onda komunalna policija, pa kontrolori po autobusima, pa onda svaka belosvetska susa (rusija, amerika, engleska, kina, albanija, kosovo...), pa crkveni sluzbenici koji svako malo pozivaju u rat (ali ne oni da idu, podrazumeva se), pa kriminalci osudjeni pre ko zna koliko godina, a nisu ni poceli da izdrzavaju kaznu, pa mamini i tatini sinovi... Zato nije dovoljno resiti samo problem zaposljavanja, to je tek jedan od mnogih. Sistem je los!

Слушај идијоте, да се возиш у три лепе. усташо, рекох тии одавно мрш на твој усташки форум не провоцирај овденак.
Србија је велика, Лепа, Богата, са јако старом Културом, и мож само да нас мрзиш. А то што се ми унутар свађамо, прејебавамо, крадемо, мажемо и лажемо, е то је наш унутрашњи проблем. И ће га решимо ми, кад тад ће га решимо. Срби су бре најжилавија марва, и зато нам појеш кур.чеве, да се подгојиш мало ујо!
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
Kolya
Војвода
Војвода

Порука Kolya 16.10.2016. 15:41

Ymreces u njoj sam, ili sa ostatkom razalovane vojske ( JNA) bez marsala ( po) lagali zakletvu da cuvaju ustavni poredak i teritorijalnu celovitost( do mojega i zakletva i zakletvari)
Ostacete tu jer ni za K niste.
Svet pripada sposobnim!
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 16.10.2016. 22:05

[quote="Kolya"]Ymreces u njoj sam, ili sa ostatkom razalovane vojske ( JNA) bez marsala ( po) lagali zakletvu da cuvaju ustavni poredak i teritorijalnu celovitost( do mojega i zakletva i zakletvari)
Ostacete tu jer ni za K niste.
Svet pripada sposobnim![/quote
Ујо је.бо те тај маршал усташки што га помињеш. Па он је направио председништво а усташа на челу у том председништву, и тај усташа требао да изда наређење ондашњој ЈНА. ЈНА није била приватна војска, то је била оружана формације бивше СФРЈ и законима је била строго регулисана њена употреба у било коју сврху.
Зато не сери и неди гомна.
И до си све твоје глупости смислио,
говно висило,
а ти зинуо па га
прекинуо!
Ујо еве ти ова песмица да знаш да си прочитан и џаба се трудиш.
Аватар
Kolya
Војвода
Војвода

Порука Kolya 17.10.2016. 12:10

Prof. dr Danica Grujičić svakodnevno operiše tumore i spasava živote pacijentima. Nedavno je odlučila da pokuša da otkloni boljke društva, ukorenjene u ekonomiji, politici i zdravstvu.

Danica GrujičićDanica Grujičić
Načelnica Centra za neuroonkologiju Klinike za neurohirurgiju Kliničkog centra Srbije na Fejsbuku govori o problemima današnjice, posebno o problemima mladih.

Pročitajte još
Pročitajte još
Leči tumore na mozgu, a sada hoće da iskoreni NAJVEĆI TUMOR SRPSKOG DRUŠTVA
- Ja zaista ne mogu da gledam kako nam deca odlaze. Toliko dobre dece odlazi, pa čak i ona koja nisu toliko dobra, to su ipak naša deca. Zar je moguće da njima ova zemlja ne može da obezbedi stan, posao, auto i da odu jednom godišnje na odmor? Zar je to toliko mnogo - kaže za "Blic" Danica Grujičić.

Zar je moguće da mladima ova zemlja ne može da obezbedi stan, posao, auto i da odu jednom godišnje na odmor? Zar je to toliko mnogo?
Danica Grujičić
Prema njenim rečima, sva snaga Srbije je u mladima i upravo zato je odabrala Fejsbuk kako bi im se obratila.

- Osećala sam potrebu da se vapajem obratim mladima. Na Klinici imam sjajne mlade ljude koji sebi ne mogu da obezbede ni novac za odlazak na kongres. Mladi doktori će otići i ja se stvarno toga plašim. Ne da neće imati ko mene da leči, nego neće biti lekara, inženjera, prosvetnih radnika. Ako svi odemo ova zemlja će se prepustiti nekom drugom - apeluje dr Danica Grujičić.

Једног дана ће и теби почети да расте неки тумор а неће имати ко да те лечи.
Аватар
Kolya
Војвода
Војвода

Порука Kolya 17.10.2016. 14:27

Ponedeljak, 17. 10. 2016. 10:37h
Ima godinu dana da razmišljam da li da odem iz Srbije jer imam poziv i radno mesto iz Kanade.Sada više dileme nemam. Kada su nas napustili Gaga Nikolić, Bora Todorović ni 15 čitulja u svim novinama zajedno, a kada je ubijen ovaj „ugledni” građanin (Sale Mutavi) Srbije i Beograda 14 strana čitulja. Dragi sugrađani ostajte ovde, a ja odoh jer u ovoj anegdoti od države sreće nema i neće je ni biti.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 17.10.2016. 23:52

Kolya ::Ponedeljak, 17. 10. 2016. 10:37h
Ima godinu dana da razmišljam da li da odem iz Srbije jer imam poziv i radno mesto iz Kanade.Sada više dileme nemam. Kada su nas napustili Gaga Nikolić, Bora Todorović ni 15 čitulja u svim novinama zajedno, a kada je ubijen ovaj „ugledni” građanin (Sale Mutavi) Srbije i Beograda 14 strana čitulja. Dragi sugrađani ostajte ovde, a ja odoh jer u ovoj anegdoti od države sreće nema i neće je ni biti.

ујо чибе, куш!
Аватар
Verterdegete
Војвода
Војвода

Порука: 3238
Приступио: сеп 2009
Место: Vidikovac - Beogradski Akropolj

Порука Verterdegete 17.10.2016. 23:54

Kako mi ide na k**** to gastarbajtersko vajkanje, kako oni sad uzivaju u inostranstvu, a mi ovde kao trunemo, jer ih nismo stavili na glavne funkcije u drzavi. Pa koliko ih je ovde doslo kao nekakvi kurcevi eksperti, pa su se pokazali ili kao potpuno nesposobni, ili kao ista korumpirana govna koju imamo i ovde. Djelic, Krstic, Radulovic i jos sijaset mladolidera i eksperata koji su ovde projurili u zadnjih petnaest godina.
Банована је Лазарица,
разлог:вређање руског народа и подршка америчком марионетском режиму у Кијеву и геноциду руског народа Новорусије.
Аватар
Kolya
Војвода
Војвода

Порука Kolya 18.10.2016. 12:15

Student
Utorak, 18. 10. 2016. 07:40h
Peta sam godina na Medicinskom fakultetu u Beogradu sa prosekom preko 9,50 i zao mi je sto ovo moram da kazem, ali i ja planiram da idem iz zemlje kao i dosta mojih kolega sa kojima redovono o tome diskutujem. Tesko se dobija posao, uslovi rada su ocajni, ubijao si se od ucenja, sad treba da se ubijas od posla i to po mogucstvu da te ne placaju vec da volontiras. Ja bih najvise voleo da se stvari promene i ostanem ovde i budem zadovoljan uslovima rada i platom.
Mladi Dr uskoro odlazi za 20ak dana
Utorak, 18. 10. 2016. 09:46h
Ponude posao ali da platis radno mesto, po selima cena 10000€ za radno mesto lekara, a po gradovima zavisno od velicine 15000 - 20000€. Zasto bih ostao, koji je to razlog za platu lekara opste prakse, 54000 din, max sa dezurstvima i prekovremenim 58000 - 60000 ili specijalista sa 72000 a max 80000 - 90000, dok starleta u Vladi Srbije ima 100000, cata u drzavnoj ustanovi 60000...O cemu da pricamo. Jos sertifikat B2 jezika i odoh, a Srbiju nek lece baba Vange i kostolomci, sa Vucicem, Tomom diplomom, Nesom doktorom sa teragigamega fakultetom i doktoratom, sa Veljom, Keramicarem i ostalima...
sasa
Utorak, 18. 10. 2016. 09:24h
čitam ovo u pauzi učenja nemačkog.... lekar specijalista sam, imam ispit za mesec dana, čeka me posao, skoro 10 više plaćen od 600 eura, koliko imam ovde... poslednjih godina su se i građani i država uprli u objašnjavanju, morate raditi vaš posao kao mravi ovde u državnoj ustanovi, a ako vam se ne sviđa, idite negde drugde...' profiteri lekarski, stalno se žalite na male plate' eto, idemo drugde.... iz blagostanja napredne srbije i naprednih rukovodećih kadrova koji su dokusurili zdravstvo, jer ne pripadamo ovim društvenim vrednostima....
Аватар
Kolya
Војвода
Војвода

Порука Kolya 7.11.2016. 3:41

A gde ce ovaj:

Rodjen 79,dete iz hraniteljske porodice! Sve što sam iz te porodice poneo u život su ljubav,završeno osnovno i srednje obrazovanje,diplomu fakultet sam stekao sopstvenim znanjem a fakultet platio sopstvenim radom (uglavnom gradjevina i konobarisanje)
Danas ne radim u struci,oženjen (otac dvoje maloletne dece) zaposlen kod privatnika u salonu keramike od jutra do mraka kao magacioner sa platom od 33 hiljade,supruga zaposlena u istom salonu u sektoru prodaje sa platom od 30 hiljada što naš porodični budžet čini 63 hiljade! More sam video dva puta u životu još u osnovnoj školi,skije sam video samo u prodavnici i na tv,moja deca more i skije mogu samo da sanjaju,garderobu i obuću retko obnavljamo i to isključivo deci kada je prerastu a nama kada je baš pohabamo,jedva sastavljamo kraj s krajem i večito smo nekome nešto dužni! To je prava slika današnje Srbije i nemoj neko da mi priča kako sam lenj,bahat ili slično! Nisam pobegao iz Srbije jer sam verovao u nju i sada se gorko kajem! Sve sam dao,celog sebe,sve sam probao i pokušao al ne vredi i naj teže mi pada jer nemam deci šta da pružim,ni pažnju ni vreme jer rintam od jutra do mraka a o materijalnom da i ne govorim!
I znate šta, besan sam! Besan jer sam verovao u bolje sutra! Ispadoh budala!
Eto toliko!
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 9.11.2016. 1:18

појеш ти Жилку ону његову дудтку са коју мрљави бакутанера.
изгледа да ти користиш оба имена и да си двојна личност на овем форуму.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3158
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 9.11.2016. 8:38

Пуши к**** идиоте и мајмуне ботовски.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 10.11.2016. 4:50

Зорад ::Пуши к**** идиоте и мајмуне ботовски.

ал си се одао Жилко. Ти си и ова која. Па кад рабиш бакутанера јел си жилко ил си која.
Жилко-Која, одлучи шта ти име а шта презиме, надимак ти је свакако уја!
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3158
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 10.11.2016. 8:23

Пуши к**** идиоте и мајмуне ботовски.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 12.11.2016. 4:28

Зорад ::Пуши к**** идиоте и мајмуне ботовски.

Роска те чека. Опери мишка јер Роска скида протезе кад пуши.
Жилко и Роска то су срца два. Зајебали век :D
Следећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Bing [Bot] и 5 гостију